Kazimierz Moskal - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Moskal: Legia czuła się zbyt swobodnie pod naszą bramką

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Moje wrażenia po meczu nie są najlepsze. Żeby wygrać mecz nie wystarczy strzelić dwóch goli, trzeba strzelić o jedną więcej niż przeciwnik. Nie możemy przegrywać takich spotkań. Absolutnie to dla mnie niezrozumiałe, że w ten sposób przegrywamy kolejny mecz. Patrzyłem na naszą grę i na Raków... niby gramy, ale... Może brakuje nam cwaniactwa i wyrachowania, mamy kłopoty ze zbieraniem punktów. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jest trudny terminarz, ale to nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Nie docisnęliśmy Legii tak jak byśmy tego chcieli. Legia potrafiła dwa razy odwrócić losy spotkania.

Nie możemy przegrywać w ten sposób. Żeby zacząć punktować musimy lepiej grać w defensywie, bo zawodnicy Legii czuli się zbyt swobodnie pod naszą bramką. Wiem, że potrafimy dobrze grać, ale w czterech ostatnich meczach zdobyliśmy zero punktów. Każda porażka to ziarno niepewności, które się pojawia i człowiek się zastanawia co może zrobić, co zmienić. Jedyne wyjście to praca, praca i jeszcze raz praca. Nie możemy mówić tylko o braku szczęścia, bo jeżeli będziemy tylko liczyć na szczęście, to na cholerę nam ta praca?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Mariot - 26.08.2019 / 05:26, *.cyfrowypolsat.pl

Grają jak Zagłębie w tamtym sezonie szczekają bramki ale obrona kuleje.czyle SPADEK

odpowiedz
dejne3 - 25.08.2019 / 23:58, *.plus.pl

@dejne3: Szadeksztajn Muzyka pojawia się

odpowiedz
dejne3 - 25.08.2019 / 23:55, *.plus.pl

Ten wynik to najniżsźycze wymiar kary panie Moskał i to tylko źe ten wasz bramkarz wam wybronił powinno być 2-5 dla Legìi. Mój pierwszy mecz na Legii czerwiec 1972 Legia ŁKS 5-0 a grały takie trzy jak Deyna Gadocglha Ź miejski Grotyński a od wad Muzyka i Sądecki pełen stadion 30000 jak miło było tak jak dzisiaj Tylko Legia

odpowiedz
Hugon - 25.08.2019 / 22:38, *.vectranet.pl

Macie szczęście że Kulenoeic nie grał

odpowiedz
kowaL - 25.08.2019 / 21:58, *.vectranet.pl

Jesteście ciency jak tyłek węża, każdy was leje panowie...

odpowiedz
Pacho - 25.08.2019 / 21:20, *.cyfrowypolsat.pl

Legia grała z wami rezerwami, cienkie bolki. Niestety powinno jednak być 5 do 0 i Legia trafiła frajera...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.