Niezgoda strzela swojego pierwszego gola- fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

ŁKS Łódź 2-3 Legia Warszawa

Niezgoda ratuje punkty

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa dwukrotnie przegrywała z ŁKS-em na jego stadionie, lecz ostatecznie wywiozła z Łodzi trzy punkty, dzięki dwóm trafieniom Jarosława Niezgody, który odmienił losy spotkania. Gospodarzy mieli bardzo dobry początek, ale z biegiem czasu legioniści pokazali swoją siłę. Do remisu doprowadził Dominik Nagy, a na drugie trefienie Łukasza Sekulskiego odpowiedział wspomniany wcześniej Niezgoda. Piłkarze Legii zagrali dobrze i jedynie żałować można kilku niewykorzystanych okazji, a zwycięstwo byłoby jeszcze wyższe.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla gospodarzy. W swojej pierwszej akcji objęli oni prowadzenie za sprawą Łukasza Sekulskiego. Napastnik ŁKS-u znakomicie głową wykończył dośrodkowanie z lewej strony i pokonał bramkarza Legii. Niebawem stołeczny zespół mógł doprowadzić do remisu. Dominik Nagy ograł jednego z obrońców wpadł w pole karne i fatalnie chybił. W 19. minucie jeszcze bliższy szczęścia był Mateusz Wieteska. Obrońca główkował po wrzutce z lewej strony i świetnie na linii zachował się Michał Kołba. Legia z biegiem czasu zaczęła zdobywać przewagę w środku pola. O ile początek spotkania należał do gospodarzy, to potem legioniści grali z minuty na minutę coraz lepiej.

W 25. minucie debiutujący w Ekstraklasie Michał Karbownik chciał zaskoczyć bramkarza strzałem zza pola karnego. Ten jednak popisał się skuteczną interwencją. Za kilkadziesiąt sekund znakomite podanie do czekającego przed bramką ŁKS-u Jarosława Niezgody i napastnik w stuprocentowej sytuacji trafił prosto w golkipera przeciwników. Końcówka pierwszych 45 minut to ponownie lekka przewaga graczy Kazimierza Moskala. Bliski podwyższenia wyniku był Artur Bogusz, lecz Majecki był czujny i nie dał się zaskoczyć. Kilka minut przed przerwą Salvador Agra technicznie kopnął piłkę sprzed pola karnego, a ta trafiła jedynie w słupek... Za moment jeszcze Praszelik, który przegrał pojedynek sam na sam z Kołbą. Po pierwszej połowie Legia przegrywała 0-1, jednak trzeba przyznać, że gdyby była bardziej skuteczna, to z całą pewnością mogłaby przynajmniej remisować.

Zaraz po zmianie stron w dobrej sytuacji znalazł się Praszelik, ale został uprzedzony przez obrońców. W 51. minucie legioniści wreszcie pokonali bramkarza rywali. Nagy dopadł do piłki przed polem karnym, zwiódł obrońcę i mocnym strzałem pokonał Kołbę. W 57. minucie Dani Ramirez ładnie kopnął piłkę lewą nogą, a ta o pół metra minęła prawy słupek bramki Legii. Po godzinie gry na prowadzenie wyszedł... ŁKS. We własnym polu karnym przeciwnika w zupełnie niegroźnej sytuacji sfaulował Agra i arbiter słusznie wskazał na jedenasty metr. Do wykonania rzutu karnego podszedł Sekulski i po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców. Pomimo tego, że legioniści nie grali źle, to drugi raz musieli gonić wynik.

W 70. minucie po kilku ładnych atakach gracze Aleksandara Vukovicia wreszcie zdobyli drugiego gola. Gwilia świetnie wypuścił Nagya, ten przegrał co prawda pojedynek z bramkarzem, lecz zdołał jeszcze dograć do Niezgody. Napastnik Legii najwyżej wyskoczył w polu karnym i skierował piłkę do pustej siatki. Za dziesięć minut napastnik ponownie zdobył bramkę, wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie! Ponownie świetne podanie Gwilii, tym razem do Niezgody, ten odegrał do Gruzina, którego próbę odbił golkiper, lecz wobec dobitki Niezgody był już bezradny. Znakomity mecz snajpera "Wojskowych". Do końcowego gwizdka Legia grała mądrze i utrzymała korzystny wynik. Trzy punkty jadą do Warszawy.

Ekstraklasa
6. kolejka
#ŁKSLEG
5452
Łódź
25.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
Legia Warszawa
ŁKS Łódź
2-3
Legia Warszawa
4' Sekulski
60' Sekulski (k)
(1-0)
Nagy 51'
Niezgoda 72'
Niezgoda 81'
25 Michał Kołba
21 Jan Grzesik
24 Kamil Juraszek
2 Jan Sobociński
4 Artur Bogusz
7 Patryk Bryła 79'
28 Łukasz Piątek
14 Ricardo Guima 61'
23 Bartłomiej Kalinkowski 87'
11 Dani Ramirez
22 Łukasz Sekulski
33 Dominik Budzyński
6 Maciej Wolski 61'
8 Kamil Rozmus
9 Wojciech Łuczak 87'
18 Piotr Pyrdoł
19 Michał Trąbka
20 Pirulo 79'
29 Maksymilian Rozwandowicz
42 Dragoljub Srnić
Radosław Majecki 1
61' Paweł Stolarski 41
Mateusz Wieteska 4
Inaki Astiz 34
Michał Karbownik 14
74' Salvador Agra 23
Domagoj Antolić 7
Tomasz Jodłowiec 3
61' Mateusz Praszelik 77
Dominik Nagy 21
Jarosław Niezgoda 11
Radosław Cierzniak 33
Igor Lewczuk 5
61' Walerian Gwilia 8
61' Luis Rocha 16
Cafu 26
74' Luquinhas 82
Sandro Kulenović 99
Trener: Kazimierz Moskal
Asystent trenera: Maciej Musiał
Kierownik drużyny: Jacek Żałoba
Masażyści: Marek Jędrzejewski, Damian Krajewski
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Piotr Lasyk
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (136)

+dodaj komentarz
bat - 27.08.2019 / 09:08, *.tpnet.pl

Zadam pytanie: Kiedy ostatni raz Carlitos zagrał dobry mecz?
Jakoś nie pamiętam. Niezależnie od tego, że jest to dobry technicznie zawodnik, on nie ma z kim grać w tej Legii, i żaden z trenerów nie znalazł
na niego pomysłu. Nie sprawdza się też jako tzw. "wolny elektron".
Byłby jeden wariant na jego wykorzystanie, ale chyba jest już za późno!
Tak na dobrą sprawę jedynie w Krakowie grał na wyższym poziomie, a to dzięki współpracy z niedocenionym Jesusem Imazem. Ten ostatni udowadnia w Jędzy, że jest bardziej wszechstronny i nic mu nie przeszkadza w zdobywaniu goli.

odpowiedz
pin48 - 27.08.2019 / 12:16, *.chello.pl

@bat: dokupić mu Imaza?

odpowiedz
AAA - 26.08.2019 / 23:21, *.chello.pl

Pinokio.

odpowiedz
Słoik - 26.08.2019 / 20:02, *.centertel.pl

A z glezgoł rendzers zagra kulenowicz

odpowiedz
Brzoza - 26.08.2019 / 18:38, *.play-internet.pl

Jarek łowca bramek
Zdrówka
3maj się

odpowiedz
bronek49 - 26.08.2019 / 18:21, *.chello.pl

brawoi Jarek ja zawsze uważałem i uważam nadal że w tej chwili jesteś najlepszym napatnikiem Legii tylko szkoda że Vukowic tego nie wiedział albo nie chcial wiedzieć trzymam kciuki za Ciebie abyś potwierdzil to w dalszych meczach ,mam nadzieje że ten trenerzyna postawi na Jarka

odpowiedz
Yorick - 26.08.2019 / 16:43, *.53.142

"Hau hau" - to hejterzy Niezgody i Vukovia padli na kolana i odszczekują... żartowałem. Schowali się po prostu do nory, gdzie ich miejsce, i wylezą przy najbliższej okazji. Oby nieprędko.

Na razie oglądamy najlepszą 'letnią' Legię od wielu wielu lat. Przede wszystkim wytrzymali fizycznie 35C w Atenachh, wytrzymali fizycznie Rangersów i górują fizycznie nad ekipami ekstraklasy. Po drugie są wyniki. Po trzecie gra zaczyna jakoś wyglądać.

odpowiedz
hajdukL - 26.08.2019 / 22:40, *.com.pl

@Yorick:
Celnie.

odpowiedz
:D - 27.08.2019 / 12:00, *.axaubezpieczenia.pl

@Yorick: Ty żartujesz a to są takie realia.

odpowiedz
Wtf - 26.08.2019 / 16:38, *.219.170

Nie ma zgody na brak Niezgody.

odpowiedz
Felek - 26.08.2019 / 13:33, *.netfala.pl

10 lat temu:
Bierzcie Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę! (Trzeciak)

Dziś:
Bierzcie Carlitosa, mamy Kulenovicia! (Mioduski i spółka)

Przy zachowaniu proporcji (Carlitos to jednak nie Lewy) mamy powtórkę sprzed dekady. Niekompetencja ta sama co za czasów Trzeciaka, Miklasa, Zygo i innego Kosmali.

odpowiedz
Pacho - 26.08.2019 / 16:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Felek: nie wiem czy widzisz ale porównaj wiek Lewandowskiego wtedy do arrubareny i teraz Kulenivica do Carlitosa. Kto jest perspektywiczny? Kto jest Hiszpanem? Wydaje się że właśnie teraz nie popełniają tego samego błędu...

odpowiedz
Marek - 27.08.2019 / 07:30, *.plus.pl

@Felek: nie chcemy Salacha, mamy „kogośtam”

odpowiedz
pin48 - 27.08.2019 / 12:29, *.chello.pl

@Felek: Chyba dzięki temu Lewy jest kim jest. Mój słaby rozum piłkarski podpowiada mi (a oglądałem na własne oczy), że dopiero w Pruszkowie w Lewandowskim obudził się Lew. No, może dopiero lwiątko, ale chyba tam w skandowaniu swojego nazwiska przez 800 kibiców musiał liznąć smaku tego krzyku w wydaniu 80 tys. gardeł na Allianz Arenie. Myślisz, że młodziak Lewy usłyszałby to na Legii, albo w jej szatni? Przy całej miłośco do (L) nie uwierzę.

odpowiedz
Czarny76 - 26.08.2019 / 13:14, *.amazonaws.com

Mioduski-Vukovic....brawo Wy(chodzi o Carlitos) Tak w Legii znają się na ludziach. Swego czasu to i Lewy był za słaby na Legie. Ale co ja tam wiem.

odpowiedz
Prezes Muflon - 26.08.2019 / 12:59, *.115.34

głupi tytuł
ratować to może bramkarz broniąc karnego w 90 min
Jarek zrobił to co do niego należy , strzelił bramki

odpowiedz
Pacho - 26.08.2019 / 16:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Prezes Muflon: zgodzę się że tytuł z czapy szczególnie ten że strony głównej. Odmienia losy meczu rezerwowy, a Niezgoda chyba grał od początku.

odpowiedz
Yeti - 26.08.2019 / 11:18, *.netfala.pl

Mi to cały czas nie daje spokoju to, że Legia nie dopingowała w Łodzi...

odpowiedz
Grapcio - 26.08.2019 / 12:05, *.centertel.pl

@Yeti: Powtarzasz się, chłopcze z miasta Uć. Wczoraj dostałeś wyczerpującą odpowiedź od tych, co byli i słyszeli.

odpowiedz
Jimi70 - 26.08.2019 / 09:02, *.timplus.net

Wygrana ok, chłopaki dali radę tylko żal że Carlitos odchodzi bo trener nie widzi go w drużynie a przecież wiele Legia mu zawdzięcza i spokojnie można by złożyć Legię razem z nim w składzie

odpowiedz
ZGL - 26.08.2019 / 08:51, *.tpnet.pl

Po dobrym meczu wywozimy z Lodzi 3pkt.! LEGIA !!

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 26.08.2019 / 08:47, *.t-mobile.pl

Zaczynam zmieniać opinię o Vuko.Może jest dobrym trenerem bo drużyna zaczyna grać ambitnie i skutecznie.Zawodnicy dochodza do formy.Jeśli zagrają dobre spotkanie z Rangersami to będę jego zwolennikiem-obojętnie od wyniku!Bo poziom naszych zawodników nie powala...więc zaden trener nie jest w stanie dokonac cudu! Jeszcze żeby przemyslal sprawę Kulenovica .....

odpowiedz
Tylko Legia - 26.08.2019 / 07:56, *.chello.pl

Pochwały dla Kulenowicza -przynajmniej nie przeszkadzał i Legia grała w 11-kę.

odpowiedz
Bartek - 26.08.2019 / 07:14, *.play-internet.pl

Brawa za tem mecz. Trener wystawił niezgrany skład ale daliście radę. Na pierwszą 11tke lub wchodzenie z ławki zdecydowanie zapracowali: Niezgoda, Karbownik, Nagy i Antolic. Trochę szkoda mi Jodły. Bardzo go lubię ale u nas jest tylko zmoennikiem a w Piascie bardzo go cenili i gral pierwszy skład.

odpowiedz
gazza - 26.08.2019 / 06:58, *.inetia.pl

A gdyby tak raz zagrać trzema pomocnikami - Agra Rocha Liqiuinhas ???
To mogłoby się udać ale potrzebny sparing do sprawdzenia.
Agra mimo tego faulu zagrał wzorowo.

odpowiedz
piotrek9mln - 26.08.2019 / 06:17, *.amazonaws.com

Muszę przyznać że ten Gvilia to jest kozak! Zdecydowanie najlepszy letni transfer!

odpowiedz
Ozy rys - 26.08.2019 / 13:57, *.centertel.pl

@piotrek9mln: mam takie samo wrażenie i oby nie sprzedali go szybko za czapkę sliwek

odpowiedz
skrzat - 26.08.2019 / 06:12, *.cyfrowypolsat.pl

niby drugi garnitur ale fajnie sie to ogladało.niezgoda,nagy,antolic perfekto....wspołczuje wyjazdowiczom tyle godzin w sloncu,bo zadaszenia nie maja....RESPEKT....

odpowiedz
madd - 26.08.2019 / 08:59, *.orange.pl

@skrzat: zgadza się, chociaż przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale tak grającej Legii dawno nie widziałem. Czuję, że w czwartek będzie awans.
pozdr. z "Białorusi";)

odpowiedz
Arek - 26.08.2019 / 00:12, *.tpnet.pl

Fajny meczyk. Brawo Niezgoda. Ale ja chcę pochwalić Karbownika. Dawał dziś radę, a to przecież pomocnik, nie obrońca. Obstawił mimo tego 2 boki obrony dziś i asysta przy bramce Nagya.

odpowiedz
Mr - 26.08.2019 / 00:03, *.orange.pl

Dajcie już spokuj Vuko i Kulenovicowi to już jest nudne tak tylko narzekać, w czwartek fajny mecz i mam nadzieję że będzie zwycięstwo. A ligę jaką mamy to mamy i innej nie ma, jak

odpowiedz
Dedi - 25.08.2019 / 23:21, *.plus.pl

Legia zdobędzie majstra spokojnie
Jak fan MU.UTD i Legii życzę awansu
Legii do Grupy LE i żeby tam zagrała
W grupie z Czerwonymi Diabłami.

W obecnej formie MU, Legia nie będzie
Bez Szans.

MU/Torino/Legia/PSV

Taką grupę bym chciał.

odpowiedz
e(L)Ka - 25.08.2019 / 23:11, *.t-mobile.pl

Oglądanie obecnej Legii to czysta przyjemność - WALCZYĆ O ZWYCIĘSTWO!!!
Najlepszym przykładem dobrej pracy Trenera "V" to akcja po której padła trzecia bramka: Antolic podaje plecami do Liquigasa, ten, ewidentnie faulowany utrzymuje równowagę by odegrać do Anatola który podaje do niepilnowanego Gwilii, pomocnik wystawia piłkę Niezgodzie, który słusznie nie zgadza się, że ma dobrą pozycję do strzału i oddaje piłkę Gwilii - zwód, strzał, kiks i sprawiedliwość meczowa kieruje futbolówkę z powrotem na prawą piszczel Niezgody...
Widać serce w grze, mimo hejtu z meczu na mecz, poziomem wchodzimy do Premier League

odpowiedz
Kibic(L) - 26.08.2019 / 00:03, *.icpnet.pl

@e(L)Ka:
Wszystko ok, ale z tym Premier League to już poplynales. :)

odpowiedz
madd - 26.08.2019 / 09:05, *.orange.pl

@e(L)Ka: piękny opis....marnuje się talent dziennikarski...a może nie?

odpowiedz
Kulen - 25.08.2019 / 22:45, *.154.179

W odniesieniu do artykułu innej strony ,,Carlitos na wylocie z Legii '' - przyszedł grać a nie siedzieć na ławce rezerwowych.

odpowiedz
e(L)Ka - 25.08.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

Gol nr 1 ze spalonego...
Poza tym gra przyzwoita jak na odpoczynek przed LE.
Niezgoda godnie zastąpi Kulenovica pod koniec meczu z RFC :)

odpowiedz
AAA - 25.08.2019 / 22:24, *.chello.pl

Jarek musi wrócić na ławę bo pupilek Pinokia ma grać.

odpowiedz
Władeczek - 25.08.2019 / 22:15, *.vectranet.pl

Według mnie Vuko wystawił niepotrzebnie moje nerwy i wszystkich innych kiboli Legii na szarganie faken. Chłopina nic nie umie, wystawia skład od czapy i trzeba drżyć o wynik do ostatniej sekundy, a tu sędzia kalosz jak na złość chciał pomóc łódzkiej ku.wie i przedłużał mecz o chyba 7 minut faken! Z taką grą nie widzę awansu w Rangars faken.

odpowiedz
Trampek - 25.08.2019 / 22:08, *.net.pl

To Niezgoda ma z głowy dwa trzy miesiące płytę boiska. Powód: Okazał się skuteczniejszym napastnikiem przez 90 minut gry niż pupil Vukowica - Kulenović przez blisko 600 minut. Task nie może być !!!

odpowiedz
Historianieboli - 26.08.2019 / 10:26, *.226.31

@Trampek: Hej, proszę poczytaj trochę historii - Chorwaci i Serbowie mordowali się nawzajem chwilę wcześniej, być może ktoś z rodziny Sandro zabił kogoś z rodziny Vuko albo na odwrót. Serbia jest z Rosją a Chorwacja z Unią - jaki niby pupilek? To określenie pasowałoby jeszcze za Jozaka czy Klafu ale nie teraz.

odpowiedz
Farme(L) - 27.08.2019 / 16:28, *.virginm.net

@Historianieboli: a co to ma do rzeczy? Pier... trzy po trzy. To oznacza, że żaden Polak nie powinien lubić żadnego Niemca lub Rosjanina.

odpowiedz
L3 - 25.08.2019 / 22:01, *.play-internet.pl

Napiszę dosyć przewrotnie : fajnie zobaczyć że jest rywalizacja w ataku naszej kochanej drużyny . Trener ma pozytywny ból głowy w zestawieniu formacji ofensywnej , czekamy na odwarzne kroki że strony sztabu trenerskiwgo.

odpowiedz
Jozz-men - 25.08.2019 / 21:51, *.centertel.pl

Brawo Jarek,Nagy wreście dobry mecz charakter pokazany lks pojechany.

odpowiedz
Grochów w Szkocji - 25.08.2019 / 21:42, *.as9105.com

I wynik dobry. Widzimy się w czwartek bracia!

odpowiedz
Yeti - 25.08.2019 / 21:22, *.vectranet.pl

Dlaczego Legia nie dopingowała w Łodzi? W każdym bądź razie nie było ich słychać w ogóle.

odpowiedz
prez - 25.08.2019 / 21:37, *.tpnet.pl

W każdym razie , nie ma czegoś jak bądź razie takie coś nie istnieje w polskim języku

odpowiedz
Jerry - 25.08.2019 / 22:00, *.t-mobile.pl

@Yeti: w każdym razie!!!

odpowiedz
Arek - 26.08.2019 / 00:03, *.tpnet.pl

@Yeti: znaczy coś słabo słyszałeś, albo uszu nie wywietrzyłeś, bo ja słyszałem, bardzo dobrze.

odpowiedz
L Kibic L - 26.08.2019 / 07:45, *.centertel.pl

@Yeti: Miałeś za cicho ustawiony tv.

odpowiedz
Ares - 26.08.2019 / 08:41, *.175.104

@Yeti: To jest takie gadanie znawców jak o Vukoviciu. Oceniają według własnego doświadczenia, a że doświadczenie i dojrzałość emocjonalna jest w nich słaba to i niewiedza się pogłębia. Wziąłeś pod uwagę w ogóle rozmieszczenie mikrofonów na stadionie? Czy może twoje horyznonty są zbyt małe. Tak pytam z ciekawości :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.08.2019 / 21:22, *.play-internet.pl

Luqiinhas i Niezgoda,to od nich Vuko powinien ustalać skład na każdy mecz.Ten w Glasgow też.

odpowiedz
Juri - 25.08.2019 / 21:11, *.centertel.pl

Niezgoda lepszy czy Kulenović?

odpowiedz
Paweł - 25.08.2019 / 21:20, *.chello.pl

@Juri: Nawet kontuzjowany Niezgoda byłby lepszy do Kulenovicia :)

odpowiedz
Tylko Legia - 25.08.2019 / 22:10, *.chello.pl

@Juri: Pewnie że Jarek Niezgoda lepszy przecież Polak.

odpowiedz
yot - 25.08.2019 / 21:09, *.cyfrowypolsat.pl

Kto by pomyślał, że Gvilia aż tak odpali, przyznać się szczerze, że jak przychodził do Legii ktokolwiek piał z zachwytu a tu proszę. Sam zdecydowanie bardziej cieszyłem się na transfer Novikovasa, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Podobnie Luqinhas - byłem przekonany że to będzie nowy Hildeberto, bez przygotowania, nie wiadomo skąd - ten chłopak jak dla mnie jest świetny, dość pechowo wciąż bez znaczących statystyk. Kolejny Lewczuk, którego akurat dziś nie było - też sceptycznie podchodziłem do jego powrotu, ostatnio pełna profeska jego gra. Człowiek często biadoli, piłka uczy cierpliwości. Zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek sezonu, tym bardziej zacieram ręce na jego dalszą część

odpowiedz
ja - 25.08.2019 / 21:27, *.chello.pl

@yot: Wlasnie o to chodzi. Czesc transferow wejdzie a czesc nie.
Nawet jesli to bylby 1 na 3 to druzyna podnosi jakosc o tego 1.
Nie powinno tak byc ale to jest Legia i zawodnicy nie wytrzymuja roznych rzeczy, wiec moze to musi byc 1/3.
Wszystko zalezy wiec czy jest wyprzedaz czy nie.

odpowiedz
Cult,News,Sport and friends forever ! - 25.08.2019 / 21:06, *.02.net

Vuko nie Daje rady,Legia!dla trenera z U.K!

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 25.08.2019 / 21:05, *.t-mobile.pl

Nie rozumiem dlaczego gra Sandro, który nie strzela bramek a grzeje ławę Carlitos lub Niezgoda.
Niezgoda jak jest zdrowy to uważam że ma coś co daje mu łatwość strzelania bramek. Boję się tylko czy nie będzie z Nim jakiejs przerwy zdrowotnej. Ale widać że mu idzie strzelanie bramek.
Carlitos umie strzelać bramki i tego się wymaga od napastnika.
Dlatego nie rozumiem dlaczego gra Kulenovic.

odpowiedz
Paweł - 25.08.2019 / 21:37, *.centertel.pl

@Nie rozumiem tego : nie rozumiesz bo nie jesteś trenerem i nie znasz szczegółów współpracy

odpowiedz
Ares - 26.08.2019 / 08:46, *.175.104

@Nie rozumiem tego : Nie rozumiesz bo nie chcesz. Jakbyś słyszał wywiad pomeczowy z Jarkiem to byś wiedział dlaczego. No ale to chyba za dużo dla Ciebie. Łatwiej jest biadolić, bo to niezbyt wymagające dla mózgu. Ot, taka rozrywka dzisiejszych czasów :)

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 26.08.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

@Paweł :
To prawda, nie wiem o co chodzi ale kto ma strzelać bramki?
Nie doszedł żaden napastnik a odchodzi jeden który strzela bramki.
Generalnie szkoda mi problemów zdrowotnych Jarka bo jak przychodził to miałem wrażenie na lata mamy napastnika z instynktem strzelecki.
Jeżeli będzie zdrowy przez całą rundę to ok, ale jak będzie jakiś problem ze zdrowiem, to nie widzę mistrza z samym Kulenovicem. Tym bardziej że mam wrażenie że jeszcze kilka spotkań bez bramki i sie zablokuje...

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 26.08.2019 / 21:01, *.t-mobile.pl

@Ares:
To prawda że trochę się wylewa że mnie.
Może za bardzo byłem optymistą podczas ostatniego awansu do LM.
Po prostu myślałem że na 5 - 10 lat odskoczymy reszcie, a tutaj ciągły zjazd w dół...
Przepraszam

odpowiedz
Vuko i tak - 25.08.2019 / 20:59, *.chello.pl

leci ze stanowiska w czwartek gdy tylko nie awansuje do LE,brawo Jarek a dziś najlepszy był Gvilia

odpowiedz
Darek - 25.08.2019 / 20:56, *.t-ipconnect.de

Duzo zmian w podstawowym składzie ale uwazam to za dobra decyzje trenera.Wazniejszy jest czwartkowy mecz.A ten dzisiejszy udalo sie wygrac.Brawo.Glupi faul Agry i karny dla lks-u.Gra Legii nawet dobrze wygladala.Zmiany w drugiej polowie na pewno na plus.
Ten mecz pokazal co to znaczy grac z napastnikiem.

odpowiedz
benio - 25.08.2019 / 20:48, *.inetia.pl

Ostatnio pisałem co muszą robić na treningach Niezgoda , Kante że gra słaby Kulenović. Po prostu widać że ciężko trenują by znaleźć się w 1 składzie. Będzie miał ból głowy trener kogo wystawić z Rangersami bo bramki trzeba strzelić.

odpowiedz
szpilordzik - 25.08.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Powiem tak. Poki co to wyniki ratuja Vuko ale i gra tez jest dobra...aleee jesli przez niego odejdzie Carlitos to mu tego nigdy nie podaruje... pozdro z Brzegu opo(L)skiego

odpowiedz
Z innej beczki - 25.08.2019 / 20:43, *.play-internet.pl

Są jeszcze gdzieś bilety na mecz w Glasgow?

odpowiedz
Na miejsca bugs rower hahahaha - 26.08.2019 / 00:08, *.204.41

lecisz,kupujesz,I oglâdasz!⚽️✨⚽️

odpowiedz
Z innej beczki - 26.08.2019 / 08:41, *.play-internet.pl

@Na miejsca bugs rower hahahaha: chcę w wiadomym sektorze

odpowiedz
Jacek Winiarek - 25.08.2019 / 20:09, *.broadband.hu

Póki co to ten serbski pseudotrener wygrywa wszystko od pewnego czasu. I myślę, że póki co wszyscy pseudokibice Legii mogą Go w dupę pocałować. Ciekawe co będziecie pier...lić jak w czwartek pukną Rangers.

odpowiedz
WETERAN - 25.08.2019 / 20:18, *.chello.pl

@Jacek Winiarek: Bardzo słuszne spostrzeżenie i ciekawe pytanie. :D

odpowiedz
Ginpasterz - 25.08.2019 / 22:53, *.plus.pl

@Jacek Winiarek: Ogólnie to trener wygrał z amatorami Gibraltaru, podobnymi z Finlandii i Grecji po jednym meczu pozostałe z nimi zremisował. Wygrał jedna bramką z Korona która wszyscy leja jak chcą, na dużym szczęściu z Zagłębiem które nie chcialo Legii skrzywdzić i jedną bramka z beniaminkiem.
Odwroce pytanie i zapytam co będziecie pisać jak jednak nie pukna Rangersow w czwartek i zostanie nam ekscytowanie się rywalizacja w pseudolidze. Powtarzam jak mantre priorytetem dla klubu LE. Nie że względu na kasę ale na możliwość rozwoju. Zawsze to dodatkowa adrenalina zagrać z Manchesterem, Arsenalem czy nawet Wolverhampton. To z takimi przeciwnikami wchodzi się na wyższy poziom zarówno piłkarski jak i kibicówski. Marzę o jesiennych europejskich pucharach dla Naszego klubu i mam nadzieję że się uda. Obawy jednak mam równie duże jak marzenia.

odpowiedz
bolo - 26.08.2019 / 11:03, *.net.pl

@Jacek Winiarek: Czyją d..ę Ty będziesz całował jak będzie w plecy? Puknięcie b.słabego ŁKS-u wielu uważa za sukces sezonu. Dalej uważam ze Legia ma dobrych piłkarzy tylko nie ma trenera. Bo tego pinokia trudno tak nazwać.

odpowiedz
Sebo(L) - 25.08.2019 / 20:09, *.vectranet.pl

Mecz emocjonujący i oby więcej takich w wykonaniu Legii! NIe ma w końcu kopaniny rodem z okręgówki tylko widać,że jest pomysł na grę.Dajmy już spokój Vukoviciowi.Ludzie ile można? Może ŁKS to nie jest wysoka półka nawet jeśli chodzi o naszę Ekstraklasę,ale jak zobaczyłem skład na początku meczu to się za głowę złapałem.Ta jedenastka grała poraz pierwszy ze sobą a wyglądało to całkiem przyzwoicie.Naprawdę zaczyna to fajnie funkcjonować.W porównaniu z kopaniną z Finlandii to w tej chwili przezntujemy poziom wręcz kosmiczny!! Przed rewanżem z Rangersami jestem optymistą.

odpowiedz
Raner - 25.08.2019 / 20:03, *.tpnet.pl

Gdyby wywalić tego serbskiego pseudotrenera i jego ulubieńca Sandro to mielibyśmy całkiem dobrą drużynę. Carlitos powinien jeszcze trochę wytrzymać i będzie dobrze.

odpowiedz
Swojak(L) - 25.08.2019 / 20:25, *.centertel.pl

@Raner: A ja myślę że Ciebie trzeba wywalic z tego forum.

odpowiedz
Ares - 25.08.2019 / 20:28, *.ilabs.pl

@Raner: Gdyby... Może byłoby wręcz odwrotnie. Lubisz gdybać. To domena ludzi prostych w swej złości, jak bydło bez duszy :) Wiem, że Cię to nie ruszy.

odpowiedz
3333 - 25.08.2019 / 20:35, *.com.pl

@Swojak(L): Tak nie wywalaj bo polecisz pierwszy

odpowiedz
FFA - 25.08.2019 / 21:45, *.tpnet.pl

@Raner: Na razie z meczu na mecz jest coraz lepiej: coraz więcej meczów wygranych w Ekstraklasie, kolejne rundy kwalifikacyjne LE zaliczane. A po wywaleniu tego "pseudotrenera" wcale nie musi być lepiej. Pudel znów wynajdzie jakiegoś - nie wiadomo skąd - trenera typu Sa Pinto

odpowiedz
Arek - 26.08.2019 / 00:08, *.tpnet.pl

@Swojak(L): nie wywalić, tylko wypier...ić na ten tych miast.

odpowiedz
Gienek - 25.08.2019 / 19:56, *.play-internet.pl

Niezły mecz jak na rezerwowy skład. Niezgoda dużo lepszy od Kulenovicia, oby zagrał w czwartek. Antolić dziś bardzo dobrze zagrał, niezle Nagy. Generalnie mecz OK, Vuko miał szczęście.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 25.08.2019 / 19:53, *.amazonaws.com

Ha, ha. Carlitos jeszcze by hat tricka strzelil ale wiadomo kogo wystawi w czwartek !!!!!!

odpowiedz
Jarkonet - 25.08.2019 / 21:30, *.metrointernet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: A ty choć raz bilet na mecz kupiłeś bo piszesz takie bzdur. Trenerem jest od paru miesięcy, a gra wyglada coraz lepiej. I jest jeden fakt Cariltos nie pracował tak dla drużyny ja kulenovic gwiazdorzył i to pewnie najważniejszy powód tego ze 19 letni chłopak robi co morze jak w końcu odpali to co napiszesz. A po drugie to Loczek w mojej ocenie wie co robi pomału buduje fajna drużynę buduje akademie która za pare lat może tylko procentować . I całym sercem pragnę i liczę na to ze może uda się pchnąć Rangersow co wzmocni finansowo klub i może spowodować w okienku zimowym jedno czy dwa fajne wzmocnienia drużyny. I wszystko w temacie.

odpowiedz
Czarny76 - 25.08.2019 / 22:22, *.amazonaws.com

@Jarkonet: A Ty co? Z Bałkanów jesteś?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 25.08.2019 / 23:12, *.amazonaws.com

@Jarkonet: Pierwszy raz bylem na Legii w 1994 roku. A co to bzdur to jednak tylko totalny kretyn a nie prawdziwy kibic Legii broni Vukovica I najgorszego nieudacznika prezesa w Polsce. Poj.....idiota jestes albo chlopakiem Mioduskiego !!!!

odpowiedz
(L)Sandomierz - 25.08.2019 / 19:52, *.jerzostrada.pl

JAROSŁAW!!!!!JAROSŁAW!!!!!BRAWO CHŁOPAKI!!! TYLKO CARLOSA ŻAL...

odpowiedz
gazza - 25.08.2019 / 19:51, *.inetia.pl

Dobry mecz - dobra gra naszych !
Nawet Agra zagrał dobry mecz mimo tej fatalnej interwencji w polu karnym.
Najgorszy Astiz który zawalił pierwszego gola !

odpowiedz
Pio - 25.08.2019 / 19:49, *.metrointernet.pl

Brawo, jak gramy w 11 to zdobywamy bramki i wygrywamy mecze.
Pan Agra to z Łodzi niech od razu jedzie na lotnisko.
Chyba najlepszy występ w Legii Antolica i Nagy

odpowiedz
kkk - 25.08.2019 / 19:47, *.207.253

fajny meczyk,ciesze się że Niezgoda strzelił,było trochę kopaniny ale jak na drugi skład nie było tragedi

odpowiedz
Ja - 25.08.2019 / 19:47, *.vectranet.pl

Redakcjo, coś się popsuło, jeżeli chodzi o ocenianie zawodników - chyba nie ten skład :)

Mecz pełen emocji, bardzo dobre zawody Karbownika, Antolicia, Nagya. Agra do momentu sprokurowania 11 dobrze. Cieszą gole Niezgody. Rewelacyjne zmiany Gvilii i Luquinhasa. W czwartek musimy dać radę. Tylko Legia!

odpowiedz
Ms - 25.08.2019 / 19:46, *.chello.pl

W rezerwowym składzie dwa razy przegrywać i wygrać szacunek. Mimo że szkoda mi Carlitosa widać że ta ekipa pod wodzą Vukovica zaczyna grać w piłkę i coraz lepiej wygląda. Naprawdę wierzę w awans w czwartek

odpowiedz
Czarny76 - 25.08.2019 / 19:39, *.amazonaws.com

Malarz, Radovic, Kuchy teraz Carlitos. Mioduski i ty pseudo-trenerzyno jak można być tak fałszywym. Nawet przed kamerami nie macie jaj żeby się przyznać jak jest naprawdę z Carlitosem. Widzę że coś tu jest nie tak. Brak szacunku dla piłkarzy, kibiców. Quo Vadis Loczek?

odpowiedz
Ja - 25.08.2019 / 20:17, *.play-internet.pl

@Czarny76: a co, mają prac brudy publicznie, jak Maczynski i Sa Pinto? Może niech jeszcze na fame mma wyskocza do kompletu...

odpowiedz
Perkoz - 25.08.2019 / 19:36, *.vectranet.pl

I już hurrrra optymizm, bo udało się wygrać z łódzkimi ogórkami, których klepie każdy...

odpowiedz
Krzychu - 25.08.2019 / 19:35, *.204.24

Niestety w czwartek i tak wyjdzie Kuleno..co zrobić Vuko musi udownić co i komu dokladnie nie wiadomo..ehh szkoda czarno to widze z tymi szkotami.

odpowiedz
Bloom - 25.08.2019 / 19:34, *.plus.pl

Brawo, do tych co jeszcze narzekają, 13 meczy 1 porażka z dobrą Pogonią, owszem wiem że nie graliśmy z potęgami, ale mimo wszystko nie jest źle. Więc się zastanówcie z tą przesadną krytyką, bo wylewać szambo to każdy frustrat potrafi.

odpowiedz
PRAWDA - 25.08.2019 / 19:33, *.chello.pl

Czasem i głupiec musi mieć szczęście........
30 sek przed bramką Jarka przywołał Kulawego do zmiany
Nie trzeba być trenerem by wiedzieć za kogo miała to być zmiana
(L)

odpowiedz
Ares - 25.08.2019 / 20:37, *.ilabs.pl

@PRAWDA: Czyli wolisz ludzi, którzy nie mają szczęścia? Może sam jesteś nieszczęśliwy? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :)

odpowiedz
RMFC - 25.08.2019 / 19:33, *.play-internet.pl

Vuković Ty ślepy ch.ju. Zobaczyłeś dzisiaj że Niezgoda po kontuzji gra lepiej od drewniaka Kulenovicia? Jak szmato przez Ciebie odejdzie Carlitos to spotka Cię kara na mieście za wszystko!!

odpowiedz
:O - 25.08.2019 / 19:46, *.centertel.pl

@RMFC: trochę Cię poniosło chłopaku.. za Carlitosa zlał byś Vuko ? Szok.

odpowiedz
5 - 25.08.2019 / 19:53, *.virginm.net

@RMFC: popieram,racja,bezczelny serb sabotazysta przegra w czwartek bo wstawi drewnisko zamiast jarka, naprawde po tym wylapie w pape w galerii

odpowiedz
Czarny76 - 25.08.2019 / 20:21, *.amazonaws.com

@:O: RMFC ma rację. A Ty siedź na dupie i nie broń tej miernoty

odpowiedz
Ares - 25.08.2019 / 20:31, *.ilabs.pl

@RMFC: Pozdrawiam Twoich rodziców :)

odpowiedz
Ares - 25.08.2019 / 20:32, *.ilabs.pl

@Czarny76: Zamilcz prostaku, albo schowaj się w czarnej dupce. W końcu nick zobowiązuje :)

odpowiedz
Zrolowany dol@rek - 25.08.2019 / 21:17, *.play-internet.pl

@RMFC: Carlitos nie gra, bo kasa klubowa się nie zgadza. Wrócili czarni z wypożyczeń i jest Jarek plus gwiazda Juventusu II, za którego też chcą przytulić dobry pieniądz, dlatego on gra. Na dziś najlepiej zarobią na Carlitosie i budżet się dopina. Loczek liczył jeszcze na chajs za Wieteskę, także transfer hiszpana to minimum do kiermany. Przecież władca dróg i bezdroży czeka na spłatę długów.

odpowiedz
Big Kibicowski - 25.08.2019 / 19:33, *.amazonaws.com

Jarek do podstawowej 11!! Kulo u nogi, dziękujemy.

odpowiedz
M - 25.08.2019 / 19:32, *.chello.pl

Brawo Legia! Brawo Jarek!

odpowiedz
... - 25.08.2019 / 19:32, *.t-ipconnect.de

W końcu bramki,fajna gra,walka i przede wszystkim trafne zmiany. Dobrze, że Niezgoda strzelił na 2:2, bo już się Kula podnosił na znak Vuko. Jarek niby niewidoczny, przygarbiony ale umie się znalzć tam gdzie trzeba. Brawo.

odpowiedz
SzB - 25.08.2019 / 19:32, *.pljtelecom.pl

I to ja rozumiem. Walka, zaangażowanie. Widać jeszcze wciąż braki, w grze niektórych niechlujstwo i z bardziej doświadczonym zespołem już mogłoby tak wesoło się nie skończyć. Jarek dziś zaorał nie dające się już w żaden sposób obronić decyzje odnośnie wyrobu piłkarskopodobnego, Agra mimo, że ambitnie, to Legia to i tak dla niego za wysokie progi. Jest coraz lepiej.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.08.2019 / 19:31, *.inetia.pl

Nikt tak nie cieszy się z bramek kolegów jak Sandro Kulenović, który nie może cieszyć się z własnych. ;]

odpowiedz
boner - 25.08.2019 / 19:35, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: hahaha dokładnie :D

odpowiedz
7775 - 25.08.2019 / 19:31, *.tpnet.pl

Skoro Kulenovic dzisiaj nie gra to pewnie ma zagrać w czwartek. Szkoda, bo tylko pojawia się na boisku Niezgoda i mamy bramki - być może gdyby zagrał z Rangersami to bylibyśmy teraz już bliżej awansu niż oni. Jakby nie patrzeć to cieszy wygrana i jakieś przełamanie w Legii, oby to nie była tylko chwilowa dyspozycja.

odpowiedz
Faza grupowa wkrótce - 25.08.2019 / 21:06, *.chello.pl

@7775: Podejrzewam Kulenovicia w pierwszym składzie, a jak nic nie wpadnie po stałych fragmentach lub trzeba będzie gonić wynik, to w drugiej połowie wejdzie Niezgoda

odpowiedz
eth - 25.08.2019 / 19:31, *.tpnet.pl

- Mecz na ogromny plus, pierwszy skład w większości odpoczął, brak kontuzji
- Odrobienie niekorzystnego wyniku, co w zeszłym sezonie nie było takie oczywiste
- Niezgoda na rewanż z Rangersami
- Vuković powinien zostać na stanowisku nawet przy odpadnięciu z Rangersami

odpowiedz
Andreas - 25.08.2019 / 19:30, *.chello.pl

A jak młodzież Karbownik i Praszelik?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.08.2019 / 19:32, *.inetia.pl

@Andreas:

Praszelik nieźle, a Karbownik był najlepszym z obrońców.

odpowiedz
... - 25.08.2019 / 19:34, *.t-ipconnect.de

@Andreas: Karbownik jak najbardziej na plus,Praszelik słabiej.

odpowiedz
skrzat - 25.08.2019 / 19:29, *.cyfrowypolsat.pl

oby ten kulawy wchodzil tylko z lawki.skoro carlitos aut to jaro musi wychodzic w pierwszym skladzie

odpowiedz
gjkk - 25.08.2019 / 19:29, *.vectranet.pl

ajajaj a to pech vukovica, wszyscy sa przeciwko niemu, nawet jarek niezgoda na jego nieszczescie strzelil dwa gole, co teraz, jak zyc ?!?!?!

odpowiedz
(L)1916(L) - 25.08.2019 / 19:29, *.tpnet.pl

Jest napastnik są też bramki

odpowiedz
Karol - 25.08.2019 / 19:28, *.chello.pl

Hahahaha Niezgoda pokazał Vukovic jakim jest trenerem. Brawl Jarek.

odpowiedz
Mr T - 25.08.2019 / 19:28, *.mm.pl

Niezgoda pokazał sztabowi jak się znają na napastnikach.

odpowiedz
TakMusiByć - 25.08.2019 / 19:28, *.centertel.pl

Niezgoda za Kulenovicia do ataku na stałe !

odpowiedz
WO(L)A - 25.08.2019 / 19:28, *.tpnet.pl

Co by nie mówić dobry, emocjonujący meczyk!
Ps. A kto pierwszy pobiegł Niezgodzie pogratulować? Na pewno nie hiszpański sprzedawczyk!

odpowiedz
gjkk - 25.08.2019 / 19:32, *.vectranet.pl

@WO(L)A: moze dlatego, ze Carlitosa nie ma w Polsce ?

odpowiedz
Matt - 25.08.2019 / 19:28, *.tpnet.pl

Rok temu napisałem, że Kulenović będzie lepszy niż Niezgoda. Dziś widziałem różnicę i jak bardzo się myliłem. Dobrze Jarek, że wróciłeś.

odpowiedz
Gggg - 25.08.2019 / 19:27, *.tpnet.pl

Gdyby Jarka nie bylo tylko ten zasrany kuledrewnovic to bylyby baty od miernego łksu...

odpowiedz
Grchw - 25.08.2019 / 19:27, *.play-internet.pl

Panie trenerze, czy nadal będziesz się upierał i wystawiał kalekovicia?

odpowiedz
ssss - 25.08.2019 / 19:26, *.sl-net.pl

"łeeee gdzie carlitos łeeee Vukiovic out"

odpowiedz
gjkk - 25.08.2019 / 19:30, *.vectranet.pl

@ssss: oczywiscie zajebiscie ze jarek strzelil dwie bramki, ale to w zaden sposob nie umniejsza skali tego cyrku ktory odj...al vukovic wzgledem carlosa.

odpowiedz
eMGie - 25.08.2019 / 19:26, *.inetia.pl

No i cóż teraz Panie trenerze, czyżbyśmy mieli kość Niezgody w napadzię, brawo Jarek.

odpowiedz
Grchw - 25.08.2019 / 19:26, *.play-internet.pl

Był napastnik na boisku to były też bramki.
Dzięki Jarek, długo czekałem na Twój powrót.

odpowiedz
Robin - 25.08.2019 / 19:24, *.centertel.pl

Kaleko tak się bramki strzeka

odpowiedz
Ares - 25.08.2019 / 19:30, *.ilabs.pl

@Robin: Kaleko. Nie kalecz języka. :)

odpowiedz
Wwa - 25.08.2019 / 19:42, *.centertel.pl

@Ares: wiadomo do kogo się tyczyło kaleko więc niedoskonaly

odpowiedz