fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z ŁKS-em

źródło: Ekstraklasa TV

Dwa trafienia Jarosława Niezgody i jedno Dominika Nagya zapewniły Legii trzy punkty w ligowym meczu z ŁKS-em.

Od tej kolejki wszystkie skróty meczów można oglądać na nowej platformie Ekstraklasa TV. Dostęp do materiałów filmowych jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na stronie.

Skrót meczu dla osób z Polski

Skróty wszystkich meczów 6. kolejki

Skrót dla osób spoza Polski na YouTube:



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kuba - 26.08.2019 / 22:28, *.t-mobile.pl

Internet is World Wide Web!

odpowiedz
walo - 26.08.2019 / 15:34, *.chello.pl

a pier...ole te rejestracje

odpowiedz
aca - 26.08.2019 / 10:36, *.centertel.pl

skróty można oglądać na stronie łączy nas piłka, bez rejestracji

odpowiedz
Xyz - 26.08.2019 / 09:32, *.centertel.pl

Do redakcji. Czy nie mozecie wrzucać skrotów jak wczesniej z nc+ z komentarzem, a nie jakąś zje...ny skrót bez komentarza i jeszcze rejestrować sie trzeba???

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 26.08.2019 / 12:27, *.legionisci.com

@Xyz: my nie wrzucamy żadnych skrótow bo nie mamy do tego wykupionych praw. Linkujemy jedynie do oficjalnych legalnych materiałów Ekstraklasy.

odpowiedz
y - 26.08.2019 / 08:44, *.Gawex.PL

ja skrótów teraz szukam na innych stronach. Do niedawna można było normalnie obejrzeć skróty, nie mam zamiaru się rejestrować na ich stronce!

odpowiedz
yhy - 26.08.2019 / 08:14, *.cyfrowypolsat.pl

jprdle!!
już się rejestruje, czekajcie

odpowiedz
1906 - 26.08.2019 / 07:23, *.181.42

Naprawdę trzeba się rejestrować żeby obejrzeć skrót meczu? Te zmiany związane z ektraklasa.tv to jakiś żart.

odpowiedz