Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy: Czuliśmy świeżość

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dominik Nagy: Kluczem do wygrania było to, że byliśmy silni jako drużyna od początku do końca. Może nie wszyscy mieliśmy okazję do wielu wspólnych występów, ale czuliśmy świeżość. Dzięki temu mogliśmy dominować od pierwszej minuty. Chcę dawać więcej drużynie. Więcej asyst, więcej bramek, bo tego się ode mnie wymaga jako gracza ofensywnie zorientowanego. Mam nadzieję, że będę miał więcej okazji do występów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 05.09.2019 / 03:23, *.centertel.pl

Świeży: czuliśmy nagosc ;-)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 26.08.2019 / 03:45, *.play-internet.pl

Pewna swinia rzekla - chcialabym poczuc powiew swiezosci... To doskonale, powiedzial farmer i dwa dni pozniej na stole rodziny pojawily sie swieze...parowki...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.08.2019 / 22:06, *.inetia.pl

Kolejny mecz, w którym Nagy pokazał, że umiejętności to za mało i potrzeba jeszcze szczęścia, by mu wychodziło. Dzisiaj mu dopisało, choć mnie osobiście nie przekonał, bo jak zwykle przypadek decydował w dryblingach i strzałach. Zero powtarzalnej jakości, mnóstwo szczęścia.

odpowiedz
Juri - 25.08.2019 / 22:00, *.centertel.pl

Bardzo dobry mecz Dominik.

odpowiedz
Japa - 25.08.2019 / 21:47, *.orange.pl

Zardzewiejesz na ławie kolego ...

odpowiedz
Zlb82 - 25.08.2019 / 21:46, *.t-mobile.pl

Ja też.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.