Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy: Czuliśmy świeżość

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

Dominik Nagy: Kluczem do wygrania było to, że byliśmy silni jako drużyna od początku do końca. Może nie wszyscy mieliśmy okazję do wielu wspólnych występów, ale czuliśmy świeżość. Dzięki temu mogliśmy dominować od pierwszej minuty. Chcę dawać więcej drużynie. Więcej asyst, więcej bramek, bo tego się ode mnie wymaga jako gracza ofensywnie zorientowanego. Mam nadzieję, że będę miał więcej okazji do występów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 05.09.2019 / 03:23, *.centertel.pl

Świeży: czuliśmy nagosc ;-)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 26.08.2019 / 03:45, *.play-internet.pl

Pewna swinia rzekla - chcialabym poczuc powiew swiezosci... To doskonale, powiedzial farmer i dwa dni pozniej na stole rodziny pojawily sie swieze...parowki...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.08.2019 / 22:06, *.inetia.pl

Kolejny mecz, w którym Nagy pokazał, że umiejętności to za mało i potrzeba jeszcze szczęścia, by mu wychodziło. Dzisiaj mu dopisało, choć mnie osobiście nie przekonał, bo jak zwykle przypadek decydował w dryblingach i strzałach. Zero powtarzalnej jakości, mnóstwo szczęścia.

odpowiedz
Juri - 25.08.2019 / 22:00, *.centertel.pl

Bardzo dobry mecz Dominik.

odpowiedz
Japa - 25.08.2019 / 21:47, *.orange.pl

Zardzewiejesz na ławie kolego ...

odpowiedz
Zlb82 - 25.08.2019 / 21:46, *.t-mobile.pl

Ja też.

odpowiedz