fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zmarł ojciec Marko Vesovicia

Redakcja

W piątek wieczorem po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 59 lat zmarł Rade Vesović, ojciec Marko Vesovicia - poinformowały media w Czarnogórze. W latach 80. był reprezentantem Jugosławii, piłkarzem HNK Rijeka, a później przez wiele lat trenował czarnogórskie kluby.

O tym, że zawodnik przechodzi trudne chwile, można było przekonać się podczas meczu z Zagłębiem Lubin, w którym strzelił zwycięską bramkę. Po zejściu z boiska przez kilka minut na ławce rezerwowych ukrył twarz w koszulce przeżywał rodzinny dramat.

Marko Vesovicowi i całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

fot. Mishka / Legionisci.com
Carlitos pociesza Marko Vesovicia podczas meczu z Zagłębiem - fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
ANTYzygo - 29.08.2019 / 08:56, *.vectranet.pl

Marko, ja też niedawno straciłem Tatę. Strasznie boli i będzie. Trzymaj się!!!
Przemek

odpowiedz
Msrcin - 27.08.2019 / 01:59, *.play-internet.pl

Kondolencje

odpowiedz
Rafał - 26.08.2019 / 13:40, *.tpnet.pl

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA MARKO .

odpowiedz
Rafał N. - 26.08.2019 / 01:38, *.t-mobile.pl

Z mojej strony najszczersze kondolencje; trzymaj się Marko!

odpowiedz
KMR - 25.08.2019 / 23:28, *.play-internet.pl

Trzymaj się Marko!

odpowiedz
tomiacab - 25.08.2019 / 16:49, *.virginm.net

Fajnie byłoby okazać mu wsparcie z trybun. nawet gdyby był nieobecny. Chłopak zasługuje swoją postawą na boisku. W poprzednim sezonie może nie zachwycał i miał tylko przebłyski, ale to dlatego, że zadania defensywne dusiły jego potencjał ofensywny. Walki nie można mu odmówić. Do tego jest sympatycznym gościem i zasługuje w mojej ocenia, aby poczuć sie już w Legii jak w Domu. Na pewno to by mu pomogło.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 25.08.2019 / 20:36, *.chello.pl

@tomiacab:

Dobrze piszesz!

odpowiedz
Wie(L)uń - 25.08.2019 / 16:33, *.tpnet.pl

Marko trzymaj sie jestesmy z Toba

odpowiedz
Pio - 25.08.2019 / 16:14, *.chello.pl

Veso, moje kondolencje

odpowiedz
Stara Ochota - 25.08.2019 / 15:37, *.tpnet.pl

Trzymaj się Marko, Legia jest z Tobą!!!

odpowiedz
sz - 25.08.2019 / 14:49, *.play-internet.pl

Trzymaj się Marko!

odpowiedz
Alex Bielany - 25.08.2019 / 14:41, *.centertel.pl

Swieta mamy polityka klubu, chlopaka nie ma kto zmienic, zeby pojechal do rodziny, moze niech Kalekovic jedzie w imieniu Marka na pogrzeb i nie wraca

odpowiedz
STOP - 25.08.2019 / 15:29, *.virginm.net

@Alex Bielany: Co ty piszesz chlopie ,ocknij sie to nie oboz,tylko praca.Kazdy dostaje wolne na takie okolicznosci.Co ja pisze chlopie,dzieciaku nie pisz takich bzdur- bez jadu teraz prosimy

odpowiedz
ator - 25.08.2019 / 15:53, *.47.50

@Alex Bielany:
wstrzymaj się chłopie w takiej chwili...

odpowiedz
Pio - 25.08.2019 / 16:51, *.skybroadband.com

@Alex Bielany: Zamknij już mordę. Wszędzie tylko narzekanie. Jak tam można żyć?

odpowiedz
PPU - 25.08.2019 / 14:37, *.centertel.pl

Marco, trzymaj się.

odpowiedz
Świdnik - 25.08.2019 / 14:26, *.marsoft.net

Cała Legia zawsze razem...

odpowiedz
Paszczyszyn - 25.08.2019 / 12:42, *.t-mobile.pl

Trzymaj się Marko.

odpowiedz
MCHR - 25.08.2019 / 12:35, *.orange.pl

Bardzo mi przykro Marco. Trzymaj się.

odpowiedz
MW - 25.08.2019 / 12:23, *.chello.pl

Marco cała Legia z Toba

odpowiedz
Wiogo - 25.08.2019 / 12:13, *.t-mobile.pl

Najszczersze kondolencje Marco

odpowiedz
LEGIONISTA - 25.08.2019 / 12:10, *.tpnet.pl

čuvaj se brate - žao nam je.. :(

odpowiedz
Kader - 25.08.2019 / 12:08, *.ip-point.pl

Veso to bdb zawodnik - niedoceniany. Waleczny, co widac, dla mnie to LEGIONISTA.
Brawo CARLITOS za wsparcie dla Veso. Takich nam potrzeba w Legii jak Carlitos i Vesovic.

odpowiedz
tomiacab - 25.08.2019 / 16:23, *.virginm.net

@Kader: zawsze waleczny, a jak dotąd niedoceniany, bo większosć czasu, marnował sie na nie swojej pozycji

odpowiedz
lucho_83 - 25.08.2019 / 12:04, *.chello.pl

Trzymaj się Marko...!!

odpowiedz
Ja86 - 25.08.2019 / 12:00, *.play-internet.pl

Marko 3maj się!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 25.08.2019 / 11:38, *.bredband2.com

Kondolencje i wyrazy serdecznego wspolczucia...

odpowiedz
Szmu(L)ki - 25.08.2019 / 11:36, *.inetia.pl

Moje kondolencje. Weź chłopie jedź do domu, do rodziny. Tata był dla Ciebie ważny, uczcij jego pamięć.

odpowiedz
tomiacab - 25.08.2019 / 13:43, *.virginm.net

@Szmu(L)ki: Mam zasadę, ze nigdy w takiej sytuacji nie doradzam co ma ktoś robić. Ojciec był piłkarzem, On kontynuuje tradycje piłkarskie. Moze mieć ochotę uczcić to w ten sposób, że zagra dobry mecz i przejdzie z drużyną do fazy grupowej. On znał swojegoOjca i moze wie, ze Ojciec wolałby, zeby Marko zagrał dobry mecz. Moze gol z dedykacją. Niektórzy piłkarze wq oblucz takiej tragedii znajdują dodatkowe pokłady w grze. Myślę, ze tak moze być z Marko, bo wiedział w jakim stanie jest Ojciec i grał ostatnio nadzwyczaj dobrze. Bo chciał by Oijciec był z niego dumny, ze nie pęka. Jeżeli ta sytuacja wpłynie na niego odwrotnie i uzna, ze nie bedzie potrafił zagrać z odpowiednim skupieniem, to nikt nie będzie miał do niego pretensji. To ma być jego decyzja i uczci pamieć Ojca tak jak On uzna. Ewentualnie ustali z Rodziną. Wiesz czemu lepiej nie podpowiadać, bo człowiek wybierze jedną drogę, a wśród wszyskich doradców znajdą się ludzie, którzy radzili inaczej i może to wzbudzać w nim poczucie winy, że jednak mógł odpuscić ten mecz. Wiec doradzanie nie ma sensu. Ważne, zeby mieć oparcie w Rodzinie , polegajace na akceptacji jego wyboru, jaki by nie był. A Nam nic do tego. Możemy tylko okazać swoje wsparcie.

odpowiedz
osa(L) - 25.08.2019 / 23:22, *.chello.pl

@tomiacab:
100% racja - mam te same odczucia, niestety również z autopsji.
Nikomu nie doradzajmy w takich sytuacjach i nie oceniajmy.
Każdy ma prawo przeżywać żałobę na swój, JEDYNY, NIEPOWTARZALNY sposób.
My możemy tylko wspierać i być blisko: myślą, uczynkiem, dobrym słowem, modlitwą.
Jako Wie(L)ka (L)egijna Rodzina.
Trzymaj się Marko !

odpowiedz
Ursynów - 25.08.2019 / 11:34, *.play-internet.pl

Veso, trzymaj się!

odpowiedz
Mietek - 25.08.2019 / 11:24, *.vectranet.pl

Współczuję... Kondolencje.

odpowiedz
Xyz - 25.08.2019 / 11:23, *.plus.pl

Trzymaj się Marko!

odpowiedz
Juri - 25.08.2019 / 11:21, *.tpnet.pl

Trzymaj się Brachu,Legionisto.
Naj szczersze kondolencję.

odpowiedz
Marcinwawa77 - 25.08.2019 / 11:02, *.235.204

Kondolencje Marko, trzymaj się chłopie.

odpowiedz
Kamil - 25.08.2019 / 11:02, *.centertel.pl

A mimo to gra zaciska zęby w każdym meczu daje z Siebie wszystko. Trzymaj się Veso!

odpowiedz
...L... - 25.08.2019 / 10:57, *.cyfrowypolsat.pl

Trzymaj się Veso

odpowiedz
skrzat - 25.08.2019 / 10:51, *.cyfrowypolsat.pl

kondolencje marko.bedzie dobrze 3maj sie.....

odpowiedz
tomiacab - 25.08.2019 / 10:40, *.236.239

:( Trzymaj się chłopie!

odpowiedz
syjon85 - 25.08.2019 / 10:38, *.mm.pl

[*]

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 25.08.2019 / 10:32, *.btcentralplus.com

Serdeczne wyrazy współczucia (*)

odpowiedz
RIP - 25.08.2019 / 10:23, *.chello.pl

RIP

odpowiedz