Wypożyczeni: Czyste konta Kochalskiego i Łakoty

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Hołownia zaliczył tylko epizod przeciwko Lechii Gdańsk. Na przeciwnym biegunie znalazł się Tomasz Nawotka, który ponownie był pewnym punktem jedenastki Zagłębia Sosnowiec. Ponadto pełne mecze zanotowali m.in. Mateusz Kochalski oraz Paweł Łakota. Obaj bramkarze zachowali czyste konto w swoich spotkaniach.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - od 89. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Lechią Gdańsk
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Szczecin

I liga
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - od 74. minuty w wygranym 1-0 meczu z Miedzią Legnica

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Widzewem Łódź
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - do 86. minuty w wygranym 1-0 meczu z Gryfem Wejherowo

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - od 83. minuty w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Elbląg
Łukasz Zjawiński - od 76. minuty w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Elbląg

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Sokołem Ostróda
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Zniczem Biała Piska
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - nie grał w przegranym 2-3 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 64. minuty w przegranym 1-2 meczu z Hetmanem Zamość
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Avią Świdnik

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - wszedł z ławki rezerwowych w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Ostrołęka