Łukasz Sekulski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sekulski: Nie jesteśmy aż tacy słabi

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Najważniejsze są dla nas 3 punkty, a jesteśmy w takim momencie, że przegraliśmy 4 mecze i powodu do uśmiechu nie ma. Strzeliłem dziś bramkę - odblokowanie się to istotna kwestia dla napastników, bo bramki są nam bardzo potrzebne. Po golu pobiegłem do drużyny, bo w tym trudnym momencie musimy trzymać się razem. Z tego powodu było dużo ekspresji w naszych cieszynkach - powiedział po meczu z Legią napastnik ŁKS-u Łukasz Sekulski.

- Często zadają mi pytanie czym różni się 1. liga od Ekstraklasy. Po kilku kolejkach uważam, że te kilka błędów, jakie popełniliśmy, w niższej lidze by nam mogło ujść płazem i byśmy mogli się uchronić od straty punktów. A tutaj jest mniej miejsca na błędy, bo rywal je wykorzystuje, w konsekwencji czego mamy mało punktów. Musimy w końcu zagrać dobrze i zdobyć 3 punkty. Jesteśmy drużyną, na dobre i złe. Na pewno ciężko jest o dobrą atmosferę, ale postaramy się odbudować mentalnie, bo nie jesteśmy aż tacy słabi, żeby notorycznie przegrywać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
eduardo - 26.08.2019 / 08:53, *.75.123

ale kalendarz to mieli najgorszy ze wszystkich druzyn: lechia, cracovia, lech, piast, wisła i Legia

odpowiedz
dejne3 - 25.08.2019 / 23:49, *.plus.pl

A najbardziej ciszy wygrana Legii z łódzką i to jak Legia was ucieszyła za te wasze bluzgi w stronę Legii. I miny tych waszych grajków po meczu szczególnie ..

odpowiedz
kris - 26.08.2019 / 11:12, *.net.pl

Kto pierwszy zaczął?:

odpowiedz
Hg - 25.08.2019 / 20:36, *.chello.pl

I tak się nie otrzymacie łajzy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.