Mateusz Praszelik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Praszelik: Nie interesował nas remis

Hugollek i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Praszelik: Gdy po pierwszej połowie weszliśmy do szatni, to od razu powiedzieliśmy sobie, że ten mecz jest do wygrania. Wiedzieliśmy, że przeważamy, że atakujemy i nie chcemy żadnego remisu tylko chcemy wygrać. Zrobiliśmy to i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Jestem wdzięczny trenerowi za każdą szansę, którą dostaję. Ciężko pracujemy na treningach, żeby trener miał powody stawiać na nas. Jeśli szkoleniowiec nadal będzie upatrywał we mnie nadzieje, to będę zadowolony.

Wiem, że zarówno ja, jak i Michał Karbownik jesteśmy dość młodymi zawodnikami. Jednak odnośnie wskazówek, to... wiedziałem, że on da sobie radę. Sugerowałem mu, żeby się nie stresował, bo da sobie radę i myślę, że pokazał to na boisku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
bronek49 - 26.08.2019 / 18:54, *.chello.pl

jak najwięcej takich zawodników jak TY I Karbownik

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.