REKLAMA

Kursy na mecz

Bukmacherzy: Skazani na porażkę?

Woytek - Wiadomość archiwalna

Gdyby o wyniku meczu miały decydować szanse oszacowane przez ekspertów bukmacherskich, to legioniści nie mają co liczyć powodzenie swojej misji w Glasgow. Po remisie w Warszawie szanse Legii na awans zmalały do ok. 30%. Kurs na to, że ekipa Aleksandara Vukovicia wyeliminuje Rangers FC wynosi 2,86, a na awans Szkotów 1,4.

Zdecydowanie mniejsze szanse legioniści mają na to by wygrać w na Ibrox Park. Kurs na to zdarzenie to aż 8,5, a na wygraną Rangers zaledwie 1,47.

Wierzysz w wygraną Legii? Stówę zamień na siedem stów!

Gdzie szukać nadziei? Nie możemy zapominać, że bramkowy remis premiuje "Wojskowych", czyli np. wyniki 1-1 (kurs 7,2) lub 2-2 (kurs 28).

Zdaniem bukmacherów Fortuny najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki to:
1-0 - kurs 4,7
2-0 - kurs 5,3
1-1 - kurs 7,2
0-0 - kurs 7,2
2-1 - kurs 8,1

Oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.