Marko Vesović - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

28. urodziny Vesovicia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

28 lat temu urodził się Marko Vešović. Czarnogórzec stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki w Podgoricy, żeby później przenieść się do Crvenej zvezdy Belgrad. Na Łazienkowską przeniósł się po 3,5 roku spędzonych w HNK Rijeka. W Legii rozegrał 60 spotkań, w których zdobył 3 bramki. Ponadto ma na koncie zdobycie mistrzostwa oraz pucharu Polski.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią Warszawa oraz w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Salvador GCW - 28.08.2019 / 14:54, *.chello.pl

100lat obyś częściej grał na prawym skrzydle !!!

odpowiedz
Rafał N. - 28.08.2019 / 13:42, *.t-mobile.pl

Happy Birthday Marko! :-)

odpowiedz
Lefa - 28.08.2019 / 13:19, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego Marko! Gola i asysty w jutrzejszym meczu, dla Legii, dla ojca.
Udowodnij że jesteś najlepszym skrzydłowym w LEGII, że ten jagieloński śmieć (novikovas) , to kolejny nie udany transfer Naszego pseudo dyrektorem sportowym (kucharskiego), którego prywatnym interesom i perfidnej sugestii uległ Mioduski i Vuković, z resztą nie pierwszy raz (Mioduski)

odpowiedz
dzl - 28.08.2019 / 21:12, *.mm.pl

@Lefa : szanuj jadake przy takich okazjach

odpowiedz
mdem - 28.08.2019 / 09:29, *.chello.pl

Najlepszego Marko! 100 lat, zdrowia, pomyślności i jutro jednej, zwycięskiej brameczki, a w nagrodę Sagan ogarnie tort ;-)

odpowiedz
MW - 28.08.2019 / 07:20, *.chello.pl

Dużo zdrowia Marco !!!!!

odpowiedz
Juri - 28.08.2019 / 07:09, *.inetia.pl

100 lat Marco,zdrowia,trzymaj się brachu.

odpowiedz
Mareczek - 28.08.2019 / 06:34, *.chello.pl

Sto Lat

odpowiedz
ZDo(L)ny - 28.08.2019 / 02:52, *.play-internet.pl

Zdrowia !!! I żeby się wiodło.

odpowiedz
tomiacab - 28.08.2019 / 01:22, *.virginm.net

Mimo tego co Cię spotkało w ostatnich dniach... Wszystkiego Naj(L)epszego

odpowiedz