fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Wyjazdowe info przed Glasgow

Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

Przed nami najważniejszy od dawien dawna wyjazd. Już w czwartek widzimy się w Glasgow!

Mamy nadzieję, że nikomu nie trzeba tłumaczyć, po co tam jedziemy. Mamy godnie reprezentować nasz klub pod każdym względem. Pamiętajcie, że nie jedziecie z ciotką do Węgorzewa, tylko na mecz wyjazdowy. Miejcie na uwadze fakt, iż jedziemy w takie miejsce, gdzie wbrew pozorom mogą dziać się różne ciekawe rzeczy. Oby oczywiście działo się jak najwięcej ;)

A na stadionie mamy zrobić tam taką Kanadę, jakiej Szkocja jeszcze nie widziała. Mamy zrobić taki rozp...l, żeby miejscowi przypomnieli sobie kupę z majtek, którą mieli w Warszawie.

Od każdego z Was zależy czy wywalczymy ten awans, czy nie. Pamiętajcie, że razem możemy bardzo dużo i już nie raz to udowodniliśmy.

WSZYSCY KIBICE LEGII WYBIERAJĄCY SIĘ NA MECZ SPOTYKAJĄ SIĘ O GODZINIE 16:00 POD HALĄ „The SSE Hydro” -Exhibition Way, Stobcross Rd, Glasgow G3 8YW

Pamiętajcie o byciu trzeźwym i w białej koszulce do zobaczenia!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.