Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pełny mecz Hołowni

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobre wieści popłynęły z obozu Śląska Wrocław. Pełne zawody w jego barwach zaliczył Mateusz Hołownia. Na I-ligowych boiskach spotkali się Maksymilian Sitek z Mateuszem Żyro. Górą byli gracze Stali Mielec. Poziom niżej rywalizowały również zespoły, w których grają wypożyczeni legioniści, czyli Wólczanka z Motorem Lublin. Jednak Dawid Olejarka rozminął się z Bartoszem Rymkiem.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Szczecin
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z ŁKS Łódź

I liga
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - od 67. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Mielec
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Puszczą Niepołomice

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z GKS Katowice
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 70. minuty w przegranym 0-2 meczu z Lechem II Poznań. Ukarany żółtą kartką.

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - od 74. minuty w przegranym 1-3 meczu z Górnikiem Łęczna
Łukasz Zjawiński - od 66. minuty w przegranym 1-3 meczu z Górnikiem Łęczna

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z RKS Radomsko
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pelikanem Łowicz
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - od 87. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wólczanką Wólką Pełkińską

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - od 65. minuty w wygranym 2-0 meczu z LKS Świt Staroźreby