fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

29. urodziny Kante

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W piątek swoje 29. urodziny obchodzi Jose Kante. Piłkarz urodził się w hiszpańskim Sabadell, jednak reprezentuje barwy Gwinei. Napastnik trafił do Legii w 2018 roku z Wisły Płock.

Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi jak najczęstszej dobrej gry na boisku i aby każde spotkanie kończył tak jak swoje ostatnie, czyli ze zdobytą bramką. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Take The (L) - 27.09.2019 / 09:42, *.vectranet.pl

HAPPY BIRTHDAY TO KANTE!!!!

odpowiedz
GL - 27.09.2019 / 09:31, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w LEGII !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.