Chris Philipps - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps powołany do reprezentacji

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Chris Philipps został powołany do reprezentacji Luksemburga na towarzyskie spotkanie z Irlandią Północną (5 września) oraz mecz eliminacji do mistrzostw Europy z Serbią (10 września).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Pawelll - 29.08.2019 / 14:50, *.vectranet.pl

@Kibic L od 53 lat: trenuje w rezerwach bo jest piłkarsko tragiczny. Już wystarczy jego popisów z tamtego roku w meczach z luksemburgiem

odpowiedz
Mati - 29.08.2019 / 09:08, *.com.pl

Zapomniałem że on nadal u nas jest

odpowiedz
Szmu(L)ki - 28.08.2019 / 19:23, *.160.18

Nie wierzę, że jest aż tak słaby. Pewnie w innych klubach naszej ekstraklapy by grał :D

odpowiedz
krys008 - 28.08.2019 / 19:14, *.153.82

Najlepiej opłacany piłkarz III ligi.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.08.2019 / 14:19, *.centertel.pl

@Kibic L od 53 lat: dlatego, bo bierze niezłą kasę i chce grać w rezerwach. Podpisał umowę o pracę i ją wykonuje. Normalne podejście w Europie. A że spec od zasobów ludzkich nie widzi,że jego pracownik jako "towar na piłkarskim rynku " traci na wartości, to musi płacić choćby i grał w rezerwach...

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 28.08.2019 / 14:11, *.plus.pl

A kto to ?

odpowiedz
ee - 28.08.2019 / 14:05, *.chello.pl

ŁoDżizas, zapomniałem że taki jest.

odpowiedz
trener wóko - 28.08.2019 / 13:21, *.lyse.net

myslałem ze juz odszedł xd

odpowiedz
Kibic L od 53 lat - 28.08.2019 / 12:37, *.centertel.pl

Ciekawe dlaczego został skreslony przez Mioduskiego ? Bierze niezłą kasę i gra w rezerwach - Brawo Prezesie !!!!

odpowiedz
Jasio - 28.08.2019 / 12:26, *.edu.pl

Łał. Rezerwowy z rezerw Legii powołany do reprezentacji. Jesteśmy jak Real Madryt. Europo drżyj!

odpowiedz
do not distrub - 28.08.2019 / 12:18, *.vectranet.pl

te filips a gdzie masz rachunek bankowy hoho?

odpowiedz