Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Raków

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa przeprowadzi stacja Canal+. Początek meczu o godzinie 20:00 przy Łazienkowskiej 3.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Andrzej - 02.09.2019 / 08:11, *.centertel.pl

Legia gra dobrze, bez błędów w obronie i środku pola, a jest nieskuteczna w ataku. A trener Vuković robi zmiany w obronie i wśród rozgrywających i nie robi zmian w ataku, nie wymienia Kulenovicia. Gdzie tu sens, gdzie logika. Naprawia się przecież to co złe! A on Vuković konsekwentnie poprawia to co funkcjonuje dobrze. Kulenović może będzie dobrym grajkuem, ale za jakiś czas. Teraz jest kiepski. I to trener Vuko robi mu ogromną krzywdę postępując w ten sposób.

odpowiedz
L Rze - 01.09.2019 / 21:43, *.centertel.pl

Ile w ludzi jest agresji zeby wyzywac swoich trenerow czy pilkarzy... szok! Wspolczuje waszym rodzina ze maja takich pseudo bohaterow w swoich domach...

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:15, *.chello.pl

Trójka do zera trafił ił Jarosław trenera

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 21:22, *.orange.pl

@Salvador GCW :
ja od początku sezonu konsekwentnie pisałem, że Niezgoda będzie naszym pierwszym napastnikiem (i przypominałem jak dał mistrzostwo sezon temu).
A stoję murem za Vuko i jego decyzjami.

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:32, *.chello.pl

@Yorick: ja za Vuko stałem murem do meczu z Finami u siebie. Później straciłem cierpliwość jak większość braci po szalu. Każdy widział że Kulanović się nie nadaje na gra w pierwszym składzie A on konsekwentnie na niego stawiał A to nas kosztowało brakiem awansu do LE.

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 21:42, *.orange.pl

@Salvador GCW :
A to przepraszam, następnym razem Vuko zadzwoni do braci po szalu, kogo ma wystawić w napadzie...
A tak serio mam takie pytanie. Dlaczego punktem odniesienia dla Ciebie jest gra Legii Vuko (bez lub z Kule) a nie np. Legia Klafa sprzed roku czy Magiery sprzed dwóch. Przecież z Klafem nawet byśmy do tych Finów nie doszli...

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:49, *.chello.pl

@Yorick: bo Klaf to asystent był A Vuko ma papiery trenera ponoć. A następnym razem Vuko niech dzwoni do ciebie po wyjściowy skład. A tak ogólnie to od 3 tygodni wszyscy jeżdżą po Kulanoviciu i Novikowasie A nie po Niezgodzie.

odpowiedz
lhm - 01.09.2019 / 23:45, *.vectranet.pl

@Salvador GCW @Yorick
Tak na serio, to Klaf zdobył mistrzostwo a Vuko koncertowo zje...ł. Największą głupotą było zwolnienie Klafa przed meczami z Dudelange, kiedy drużyna zaczęła coś grać... Magiera? Z mistrzem Finlandii było 3:0 na wyjeździe i 6:0 u nas. Za Vuko wymęczone 1:0...

odpowiedz
Pawlus - 01.09.2019 / 21:14, *.artexim.pl-81-219-240-2

tez tak macie że z każdą bramką Niezgody ogarnia was coraz większa wsiekłosc na vuko?

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:17, *.chello.pl

@Pawlus: mam tak samo jak ty. I pewnie nie tylko ja

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:18, *.chello.pl

@Pawlus: mam tak samo jak ty

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 21:20, *.orange.pl

@Pawlus:
Zwłaszcza ci, co niedawno wyzywali go od kaleków.

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 21:13, *.chello.pl

Jarosław, Jarosław, Jarosław !!!

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 21:13, *.orange.pl

Niezłe zagranie Gwilii ale ogólnie widać, że odpoczynek by mu dobrze zrobił. Ja bym wpuścił Carlitosa właśnie za niego na 10.
Szkoda że nie strzelał Luquinhas. Naprawdę fajnie gra, a nie ma liczb jak dotychczas.
Karbownik super, jak tak dalej pójdzie, to nie tylko Rocha, ale i Obradovic się z ławki nie podniosą.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.09.2019 / 21:12, *.bredband2.com

Brawo Jarek !!!

odpowiedz
Lewa Noga Kulenovica - 01.09.2019 / 21:05, *.btcentralplus.com

Polonia 2 Rakow 0.........

odpowiedz
fabio - 01.09.2019 / 21:01, *.net.pl

Staram się nie mówić jakby to, jakby tamto ale w tej sytuacji jestem pewny na 100 % że jakby Jarek grał zamiast Kulenovica to bylibyśmy w grupach LE, piszę to po pierwszej połowie ale widać że ten chłopak ma to coś, jest zgarbiony jak zawsze ale instynkt napastnika to ma ną pewno, szkoda tych pucharów no ale przynajmniej wiemy że mamy w kadrze napastnika z prawdziwego zdarzenia

odpowiedz
_L_ - 01.09.2019 / 21:00, *.chello.pl

teraz powinien wejśc Carlitos i dołożyć jeszcze 2 bramki..
Vuko ty GNIDO !!

odpowiedz
O B S E R W A T O R w K A P C I O C H A C H - 01.09.2019 / 20:54, *.247.82



Wiecie co było najlepsze? w 11 minucie tuż po drugiej bramce Jarka pokazali Mioduskiego na trybunach. Strasznie posępną mine miał? Nie cieszył się z szybkiego prowadzenia ?
a może zrozumiał że uparty Vuko Pinokio ciągłym stawianiem na Kule przegrał zbyt wiele?

odpowiedz
Hiszpan - 01.09.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Poziom żałosny. Legia ma czas miejsce nikt nie atakuje. Ujowa ta ekstraklapa...

odpowiedz
SzB - 01.09.2019 / 20:42, *.pljtelecom.pl

Hahaha! Brawo Jarek! Obyś jeszcze więcej władował! Gwałcisz pomyślność tej całej Kulenovej sekty....

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 20:42, *.chello.pl

Vuko po tym meczu powinien oddać licencję trenera. Wrócić do Serbii i tam niech sobie robi eksperymenty z Kulanoviciem A nie w Mojej Ukochanej Legii. Vuko i Loczek oddajcie pieniądze klubowi za ten kabaret i uparcie stawianie na Kulavonogiego. A Carlitosa przeprosić i całować po stopach

odpowiedz
(L)oco - 01.09.2019 / 22:30, *.vectranet.pl

@Salvador GCW : 100% racji, prywatna wojenka VukoOut z Carlitosem i uparte promowanie Kulawego (nawet kosztem Niezgody) kosztowało LEgię odpadnięcie z LE

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 20:42, *.orange.pl

Odezwało się szacowne grono pe..łów bez honoru, z których 2/3 jeszcze tydzień temu było hejterami Niezgody. Czy Was nos nie piecze. Przecież te wpisy wszystkie tutaj są, te w których wyzywacie Niezgodę od kalek.

odpowiedz
Mio - 01.09.2019 / 21:16, *.virginm.net

@Yorick: Coś Ci się pomyliło bANALny chłopczyku,od kilku tygodni wszyscy jadą po kulenovicu i serbskiej cioci Vuko.
Po drugie nikt Ci nie ubliżał.Także ochłoń

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 20:37, *.orange.pl

nienawidzę słowa 'młody', uważam, że każdy gracz pierwszego składu Legii powinien być oceniany tak samo i byłem dość krytyczny do Majeckiego czy Wieteski, kiedy grali po prostu słabo i prawda jest taka, że ich gra kosztowała nas punkty. Nie przekonuje mnie Praszelik. Natomiast bardzo podoba mi się Karbownik i co więcej, czekam nieceirpliwie na Kostorza, któremu wróżę szybkie wejście do okolic pierwszej 11-ki.

odpowiedz
SzB - 01.09.2019 / 20:52, *.pljtelecom.pl

@Yorick:
Tak jest! Jak dla mnie jak gość się pojawiał na boisku, to robił różnicę. To, że w Glasgow nie strzelił, nie znaczy, że jest słaby i on jest powodem braku awansu. Jak towarzystwu się nie podoba, to dalej pozwalajcie się budować talentowi z Bałkanów...

odpowiedz
SzB - 01.09.2019 / 20:59, *.pljtelecom.pl

@Yorick:
Sorry, pomyliłem się. Komentarz chciałem oczywiście zamieścić powyżej- pod postem kolegi dotyczącym Niezgody.

odpowiedz
jarekk - 01.09.2019 / 20:27, *.metrointernet.pl

No, niby fajnie ale... wygrana z Rakowem czy Puszczą nie jest celem tylko sposobem na uzyskanie celu.

odpowiedz
ale jaja - 01.09.2019 / 20:21, *.artexim.pl-81-219-240-2

vuko!!!!!cooooooo!!!!!!!! kulenovic

odpowiedz
VUKO PINOKIO - 01.09.2019 / 20:16, *.247.82

Niezgoda jeden mecz + kwadrans = 4 bramki..
Ten pajac Vukovic teraz coś powie ? Przyzna się do błędu ?

odpowiedz
RMFC - 01.09.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

@VUKO PINOKIO: tego pajaca nie powinno już od czwartku być w Legii ale Loczek nie ma kasy na dobrego trenera a twierdził że 3 lata bez pucharów nie mogą się trafić a tu takie coś z ulubieńcem na ławce

odpowiedz
(L) - 01.09.2019 / 20:14, *.chello.pl

Nie chce kur... przesądzać ale nawet nie mówiąc o Carlitosie to co by było gdyby ten kaleka Kulenovic nie była tak uparcie przez tego osła Vuko stawiany do pierwszej 11-ki...Tyle punktów straconych, przej...ana LE
... a mógł grać Niezgoda :(

odpowiedz
Zbycho(L) - 01.09.2019 / 20:13, *.chello.pl

Mecz na żywo
https://supersportowo.com/stream1.html

odpowiedz
Wwah - 01.09.2019 / 20:12, *.play-internet.pl

Vuko i co glupio ci?

odpowiedz
Ww - 01.09.2019 / 20:02, *.t-mobile.pl

Panowie gdzie mozna obejrzec mecz w necie? Nie mam dostepu do tv

odpowiedz
L-viz - 01.09.2019 / 19:50, *.chello.pl

Vukovic cwiczy sobie na Legii jak w FM. Jak miałem do niego szacunek tak teraz to wszystko umyka. CV chce zrobić pajac

odpowiedz
Yorick - 01.09.2019 / 20:38, *.orange.pl

@L-viz:
I co, nadal umyka?

odpowiedz
Won - 01.09.2019 / 19:48, *.virginm.net

vukovic wyp.....al z Warszawy

odpowiedz
RMFC - 01.09.2019 / 19:33, *.tpnet.pl

Po składzie widać że teraz będzie grał Wieteska żeby go wypromować przed sprzedażą. Drewniak już wypromowany po zaj.bistych meczach w lidze i pucharach. Tylko Vuko pajac dalej niszczy Carlitosa

odpowiedz
Wojtas - 01.09.2019 / 19:31, *.net.pl

To już nawet nie jest śmieszne Pinokio !

odpowiedz
@ - 01.09.2019 / 19:31, *.chello.pl

hahaha Pinokio Vuko dalej swoje...Oby wystarczyło na słaby Raków
a może lepiej szybko przej... by tego klauna zwolnili ?

odpowiedz
Kibic - 01.09.2019 / 19:13, *.t-mobile.pl

Brak słów Vuko=PAJAC

odpowiedz
tater - 01.09.2019 / 19:03, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=btGAEg55NT8 HEJ LEGIO MA.....

odpowiedz
Wojtas - 01.09.2019 / 19:03, *.net.pl

Vuko ty naprawdę jesteś chory !

odpowiedz
Wawa - 01.09.2019 / 18:56, *.247.82

Do boju Czarne Koszule !! Po 3 pkt mimo braku Carlitosa!

odpowiedz
Wojtas - 01.09.2019 / 18:24, *.net.pl

Dzisiaj będzie Carlitos show

odpowiedz