Mateusz Praszelik fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Praszelik: Jest w nas sportowa złość

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Odpadnięcie z europejskich pucharów było dla nas ciężkie. Po meczu z Rangers od razu powiedzieliśmy sobie, że teraz stawiamy wszystko na ligę i Puchar Polski. To jest teraz dla nas najważniejsze. Dzisiaj chcieliśmy uczcić rocznicę śmierci legendy klubu i to nam się udało. Teraz chcemy dawać z siebie 100% w każdym meczu, aby jak najszybciej zdobyć mistrzostwo Polski - powiedział Mateusz Praszelik.

- Jestem po kontuzji, dlatego cieszę się, że trener we mnie wierzy i mogę nawet te piętnaście czy dziesięć minut spędzić na boisku. Jest głód kolejnych, ale muszę pokazywać się z jak najlepszej strony na treningu, aby pokazać się trenerowi.

- Nie analizowaliśmy już tego, co się stało w Glasgow. Analizowaliśmy jedynie grę Rakowa. Dla mnie odpadnięcie było trudne, ponieważ jest to prestiż dla każdego ligowego klubu. Teraz jednak musimy podnieść głowę i walczyć w lidze. Cały czas jest w nas sportowa złość. Chcemy teraz pokazać, że jesteśmy dobrą drużyną i wygrywać w każdym spotkaniu. Tata zawsze mówił mi, że gra się tak, jak przeciwnika pozwala. My nie pozwoliliśmy dzisiaj Rakowowi na zbyt wiele. Od samego początku narzuciliśmy im swój styl gry.

- Często rozmawiam z Michałem Karbownikiem. Kolegujemy się, zawsze razem wychodzimy na trening, jesteśmy na nim w parze. Cieszę się, że on wychodzi w pierwszym składzie, a ja łapię kolejne minuty. Michał na pewno na to zasługuje, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem. Dajemy z siebie wszystko, trener to widzi i dostajemy kolejne minuty z czego bardzo jesteśmy zadowoleni. Oby tak dalej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Bajabongo - 05.09.2019 / 07:30, *.inetia.pl

Król Mazowieckiej - Praszelik. Lansuje dupsko w kartoflanych klubach. Z takim podejściem daleko nie zajadzie

odpowiedz
cyniek - 02.09.2019 / 19:13, *.vectranet.pl

DLA mnie na duzy plus i super zaskoczenie to Karbownik drugi mecz i widacx chlopak grA na luzie majecki musi byc caly mecz skoncetrowany bo to co wyczynilalk gra nogami w drugiej polowie to palpitacji serca szlo dostac

odpowiedz
Balde - 02.09.2019 / 01:01, *.178.78

W młodych siła. Karbownik na razie nie zawodzi. Praszelik jeszcze nie odpalił.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.