Artur Jędrzejczyk i Igor Lewczuk - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Plusy i minusy

Plusy sierpnia: Jędrzejczyk i Lewczuk

Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

W sierpniu legioniści rozegrali osiem meczów: rewanżowe spotkanie z KuPS, dwumecz z Atromitosem oraz Rangers FC, a w lidze mierzyli się ze Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Lubin oraz ŁKS-em Łódź. Najlepiej podczas tych spotkań wypadła dwójka stoperów: Artur Jędrzejczyk i Igor Lewczuk, którym przyznaliśmy sześć plusów.

Wysoko w klasyfikacji znaleźli się Luquinhas oraz Paweł Stolarski, obaj piłkarze otrzymali po cztery pozytywne oceny. Najgorzej w sierpniu prezentował się Sandro Kulenović, który ma siedem meczów jakie zagrał zdobył siedem minusów.

Artur Jędrzejczyk - 6
Igor Lewczuk - 6
Luquinhas - 4
Paweł Stolarski - 4
Radosław Majecki - 4 / 1
Luis Rocha - 3 / 1
Marko Vesović - 3 / 1
Radosław Majecki - 4 / 1
Andre Martins - 2 / 1
Cafu - 2 / 1
Michał Karbownik - 1
Domagoj Antolić - 2 / 2
Dominik Nagy - 1 / 1
Jarosław Niezgoda - 1 / 2
Carlitos - 1
Inaki Astiz - 1
William Remy - 1
Walerian Gwilia - 2 / 4
Arvydas Novikovas - 2
Sandro Kulenović - 7

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Pawel - 01.09.2019 / 13:28, *.orange.pl

Vuko wyrzadza wielka krzywde Kulenovicovi wystawiajac go w piereszym skladzie. Powinien dostawac szanse ale jako pierwszy zmiennik...

odpowiedz
Bemowo - 01.09.2019 / 12:01, *.chello.pl

Kulenović to chyba pobił Rekord minusów w Miesiacu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.