REKLAMA

Klub honoruje Deynę

Z Rakowem w czarnych koszulkach

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zaprezentowała okolicznościową, kolekcjonerską koszulkę, w której piłkarze Legii wystąpią w niedzielnym meczu z Rakowem Częstochowa. Czarny strój ze złotymi elementami jest dedykowany Kazimierzowi Deynie. Dziś przypada 30. rocznica śmierci legendy stołecznego klubu.

Do sprzedaży trafi limitowana seria 3000 sztuk. Cena koszulki wynosi 349 złotych.

Koszulkę można kupować w FanStore Legia.

fot. Legia Warszawa


"To pierwszy projekt w historii Legii Warszawa, w którym koszulką meczową oddaje się hołd swojemu wybitnemu piłkarzowi. Komplet utrzymany jest w czarno-złotej kolorystyce. Wybrane elementy koszulki: wzorzec na froncie, haftowana „eLka” i logotyp sponsora wykonane są w kolorze złotym. Tył z kolei zawiera zastrzeżony numer 10, stylizowany na krój czcionki z lat 60. i 70., kiedy Deyna występował w Legii, Jego nazwisko, podpis oraz rok urodzenia i śmierci. Połączenie czerni i złota oddaje powagę dnia premiery, a jednoczenie wyraża uznanie dla geniuszu tego wielkiego piłkarza." - informuje klub.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Mrok - 02.09.2019 / 19:41, *.play-internet.pl

No to już wszystko jasne. Mafia "koni" wykupiła chodliwe rozmiary i wystawiła je na Allegro po 580 zł. Możecie je sobie wyszukać.

To niestety też kamyczek do ogródka profesjonalistów z marketingu Legii. Gdyby marketing i sprzedaż były w Legii na profesjonalnym poziomie to zrobiliby przedsprzedaż ucinając możliwości koni. Albo chcą ubrać kibiców w koszulki Legii albo wolą aby konie zarabiały na promowanych koszulkach przez marketing Legii i opłacany z kasy Legii. To darmowa reklama dla mafii końskiej.
Może komuś w klubie się taki proceder opłaca dodatkowo? To bowiem nie pierwszy taki przypadek. Wcześniej podobna sytuacja była z koszulkami replikami z lat 30-tych.

odpowiedz
Mrok - 02.09.2019 / 18:59, *.play-internet.pl

"FanStore Legia informuje, że w związku z bardzo dużą liczbą zamówień limitowanej koszulki meczowej z okazji Roku Deyny czas ich realizacji może wydłużyć się do ok. 14 dni roboczych."

Jak zwykle, w Legii pracują sami zaskoczeni drogowcy faktem, że przyszła zima.
Oczywiście koszulek już nie można zamówić bo nie działa okno wyboru rozmiaru. Zamiast dać komunikat, że sprzedaż wstrzymana to udają głupa. Amatorszczyzna 100% jak we wszystkim.

odpowiedz
Cccwk - 02.09.2019 / 10:42, *.centertel.pl

Pytanie czy jeszcze będą ? Czy zawsze musi być około 3000 szt?

odpowiedz
Skrzat - 02.09.2019 / 22:44, *.play-internet.pl

@Cccwk: będą.na K6.idz to ci może rzuca po meczu

odpowiedz
żal - 02.09.2019 / 05:56, *.chello.pl

No dobra chce kupić "M" i nie widze w ofercie. To są jakieś JAJA?!

odpowiedz
Kibic suckesu - 02.09.2019 / 09:33, *.orange.pl

@żal: pozostaje olx... Mam to samo...

odpowiedz
Rafał N. - 02.09.2019 / 02:04, *.t-mobile.pl

Bardzo ładne te koszulki, moim zdaniem o wiele ładniejsze niż te zielone, w których teraz grają nasi piłkarze.

odpowiedz
Maciek - 01.09.2019 / 22:21, *.centertel.pl

Miodek przydalaby sie co tydzień koszulka okolicznosciowa

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.09.2019 / 22:10, *.inetia.pl

Mnie się podoba. Szkoda, że zostały same rozmary xxxxxxxl.

odpowiedz
Grchw(L) - 01.09.2019 / 18:29, *.chello.pl

Darku - ubieraj się w czarne i wyPIER na kOnwiktorską

odpowiedz
Peter - 01.09.2019 / 18:29, *.net.pl

Przydała by mi się taka koszulka :-)

odpowiedz
Timo. - 01.09.2019 / 17:59, *.vectranet.pl

Na zywo piekna!
Kolejna do kolekcji

odpowiedz
KN - 01.09.2019 / 17:26, *.vectranet.pl

Ciekawe ... Oby okolicznościowe koszulki okazały się dzisiaj szczęśliwe. Wolałbym jednak koszulkę z naszywką Europe League 2019/2020

odpowiedz
MP(L)87 - 01.09.2019 / 17:02, *.virginm.net

Koszulka Deyny w barwach polonii. Pięknie.... I szybko się zdecydowali na to po odpadnieciu z LE. A trzeci komplet miał wjechać w połowie sezonu. Jaki syf w się porobił w tym klubie to aż człowiekowi serce się kraja ze jeden człowiek potrafił tak zaniżyc poziom klubu nie tylko sportowy ale też wizerunkowy. Ja jako kibic nie dowierzam coraz bardziej z każdą kolejną klęską jak np. teraz z tą koszulką tylko po to by nabić trochę kasy. Kaka by nie był zadowolony.... ehhhh szkoda strzępić ryja :(

odpowiedz
skrzat - 01.09.2019 / 18:14, *.play-internet.pl

@MP(L)87: trzeci komplet różowy z fioletowym paskiem? dyletancie Mioduski co ty zrobiłeś z moją Legia?koszulki ku...wa co 3 miesiące inne.. Kogo chcesz na to naciągnąć (oszukać)? Ja pier.. le co tu się wyprawia... Przepraszam za słowa ale jak nazwać inaczej ten cyrk?

odpowiedz
Jozin - 01.09.2019 / 16:23, *.centertel.pl

nie wytrzymam jak Was czytam... 20% rozumie i akceptuje koszulkę. 40% narzeka na cenę że tak drogo a kolejne 40% narzeka na kolor twierdząc że to skandal. :) dubska sprzed kompa i na mecz wspierać klub zakupując bilet!!!

odpowiedz
Apel do klubu - 01.09.2019 / 16:02, *.tpnet.pl

Natychmiast wywalić z klubu dyletanta/dyletantke, który odpowiada za wybór strojów! To przecież jakieś jaja! Na stulecie odzyskania niepodległości - stroje wiśniowe, w tamtym sezonie oba komplety słabe, przy czym ten szary to już tragiczny. Myślałem gorzej być nie może, ale w tym sezonie koszulka biała wygląda jakby miała ślady hamowania a zielona jak z festynu lat 80-tych. Czarę gorczycy przelała czarna koszula na cześć Deyny, szkoda że nie dali jeszcze napisu "stop pijanym kierowcom" jak kiedyś fanki pewnego klubu...W Legii wszystko leży od sportu po marketing...

odpowiedz
Juri - 01.09.2019 / 15:22, *.inetia.pl

Piękna koszulka,mam nadzieję że przed meczem kupię.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.09.2019 / 15:18, *.bredband2.com

Placzki placza, narzekacze narzekaja, bieda i zgrzytanie zebami.
A ja juz zamowilem.

odpowiedz
skrzat - 01.09.2019 / 16:22, *.play-internet.pl

Gdzie zamówiles?

odpowiedz
Krzeszczu - 01.09.2019 / 16:22, *.bredband2.com

@skrzat: na FanStore Legia

odpowiedz
Biedak - 01.09.2019 / 16:30, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: ja nigdzie nie napisałem że znam się na wszystkim. I że osiągnąłem jakieś sukcesy. Przeczytałem tylko że 3000 czarnych koszulek jest do kupienia w FS. więc gdzie ja zamówiles?

odpowiedz
Też skrzat - 01.09.2019 / 16:35, *.play-internet.pl

@skrzat: widzę że jest nas skrzatow 2-woch.:)ale poglądy na naszą Legie takie same u każdego skrzata. Pozdro Bracie.

odpowiedz
Juri - 01.09.2019 / 16:35, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Miodek ma fabrykę troli nawet w Szwecji

odpowiedz
skrzat - 01.09.2019 / 16:56, *.play-internet.pl

@Juri: ten troll siejący ferment jest tu od zawsze odkąd pamiętam. Z małymi przerwami jak był na urlopie na Karaibach i z delfinami pływał..o czym też nie omieszkal napisać na tym forum.. Tylko kogo to ku...a obchodzi.?

odpowiedz
Juri - 01.09.2019 / 17:19, *.tpnet.pl

@skrzat: a to szacun :-)

odpowiedz
(L) - 01.09.2019 / 14:36, *.chello.pl

Co wy ku... tak z tą polonią...
Koszulka nie jest czarna! Jest Czarno złota!! Pół na pół.
Jeśli chodzi o wykonanie to pierwsza bardzo ładna koszulka od dawien dawna.

odpowiedz
Amek - 01.09.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

@(L): może warto niektórym przypomnieć że barwy Legii to także kolor czarny

odpowiedz
ja - 01.09.2019 / 15:43, *.chello.pl

@Amek : Ale nie koszulka.
Spodenki mogą być czarne, koszulka nigdy.
Czarna koszulka to jest z konwiktorskiej.

Żałosne wykorzystywanie ŚP. Kazia do tego by sprzedać jakieś koszulki i zarobić na tym kase.

Żałosne!

odpowiedz
skrzat - 01.09.2019 / 18:30, *.play-internet.pl

@(L):napisze tylko co myślę ja bo w żadnym wypadku nie mogę za innych się wypowiadac a mianowicie mysle że tu nie chodzi o kolor.. Bo czarny.. czy wzór numeru z lat 70-tych..bo nie taki.. Wydaje mi się ze SzP Mioduski nie potrafi uczcić rocznicy smierci SP Kazimierza Deyny w sposób na jaki na to zasługuje.korporacyjna świnia natomiast wymyśliła sobie ze na tym też można zarobić..i dlatego tyle niepochlebnych tu komentarzy co rozumiem i popieram.

odpowiedz
MP(L)87 - 01.09.2019 / 19:26, *.virginm.net

@skrzat: dokładnie... gorzej właściciel nie mógł tego rozegrać. Na legendzie marketing. Mało tego... cała ta akcja została zaplanowana w ciągu kilku dni bo koszulki miały być w połowie sezonu czyli pokazał DM jak kasy potrzebuje po odpadnieciu z ligi europy. Marność marność i jeszcze raz marność.

odpowiedz
Noriaki - 02.09.2019 / 19:07, *.play-internet.pl

@ja: Przecież Polonii już nie ma, kolor czarny to pierwszy kolor Legii i do tego najważniejszy. Nie ma powodu dla którego trzeba czarny kolor omijać łukiem bo kiedyś Polonia z niego korzystała. To nasz kolor, ci z Konwiktorskiej niech sobie zrobią jakieś koszulki w barwach Cepelii to przecież kompletny skansen, będzie pasowało.

odpowiedz
WNIOSKI - 01.09.2019 / 14:01, *.chello.pl

Cokolwiek się pojawi w sklepiku, w muzeum, na boisku - na forum pojawiają się etatowi narzekacze. Frustraci i nieudacznicy, którym zawsze się coś nie podoba, dla których wszystko za drogie, którzy lepiej by zagrali, a już na pewno - poprowadzili i drużynę i klub. Sami spece od wszystkiego. Prywatnie - dyrektorzy, prezesi i królowie biznesu. No, i oczywiście projektanci odzieży sportowej i mistrzowie marketingu. Szkoda tylko, że na bilet ledwie stać...

odpowiedz
Gocław - 01.09.2019 / 14:33, *.chello.pl

@WNIOSKI:

Gdziekolwiek ktoś skrytykuje nieporadne zarządzanie przez Pana Mioduskiego i jego ludzi, od razu pojawiają się etatowi PR-owcy Prezesa, którym zawsze i wszystko, co robi prezes się podoba. Dla nich wszystko jest za tanio, a Kulenović gra dobrze. Nie są to frustraci i nieudacznicy, gdyż komentarze na zamówienie piszą tylko ludzie sukcesu. Spece od wszystkiego. Prywatnie - autorzy książki, wierszy, nowel i fraszek. No, i oczywiście wszystko wiedzą o Legii, jej kibicach i jej historii. Szkoda tylko, że tak mało płacą za jeden komentarz...

odpowiedz
Locco - 01.09.2019 / 17:35, *.t-mobile.pl

@Gocław: Brawo za komentarz!

odpowiedz
Kuba - 01.09.2019 / 13:51, *.t-mobile.pl

A mi się podoba, chociaż mnie na nią nie stać.
Czarna jest dlatego, że przypada w rocznicę śmierci Deyny, żałobna właśnie, poza tym wiele w niej złota (podobnie jak w bordowej). A już ostatnia rzecz z jaką mi się kojarzy, to polonia. Czy wy macie jakiś kompleks, że wszystko co czarne to polonia? Nie ma w Warszawie takiego klubu!

odpowiedz
Jozin - 01.09.2019 / 13:29, *.centertel.pl

Limity mają to do siebie że właśnie nie każdego może być stać na daną rzecz. Ale są ludzie którzy w ten sposób chcą wspierać klub bo mają pieniądze dzięki czemu czują się wyróżnieni. Koszulka jak każda inna, za 100 ze ta będziesz miał ładniejsze i w tej samej kategorii jakosciowej tyle że nie limitowane. Cieszmy się że są tacy którzy chcą za to tyle płacić i wspierają klub. Niech wystawia różowe za 1,5 tys w nakładzie 1000 szt , na tym się zarabia. Z Twojej coli i kiełbasie w przerwie legia nie zarobi....

odpowiedz
p10 - 01.09.2019 / 13:45, *.tpnet.pl

@Jozin: Kolory Polonii na koszulkach Legii to przesada. Kibic Legii nie powinien się w tych koszulkach pokazać na stadionie. Jeśli chcieli upamiętnić Deyne to powinni zrobić projekt klasycznych - białych koszulek z herbem Legii. Ewentualnie koszulka odzwierciedlająca idealnie herb klubu. Jeśli nie mają pomysłu na fajne koszulki niech zrobią konkurs kibicowski. Powstaną dużo lepsze projekty i bez głupiego pseudo-marketingu.

Wcześniej bordowe, teraz czarne. Jaki będzie następny projekt koszulki ? Pewnie tęczowy, bo promujemy równość. Tfu...

odpowiedz
Gocław - 01.09.2019 / 13:55, *.chello.pl

@Jozin:

Dokładnie tak, pieprzyć barwy, historię i tradycję, dawać różowe. Na tym się zarabia.
Nie zarabia się przecież na awansach do EuroPucharów, prawach telewizyjnych i handlu dobrymi piłkarzami.

Nawet "Legia" pisane małą literką, też już jest fajnie.

Jak nie jesteś jeszcze zatrudniony przez Prezesa, to się zgłoś, pasujesz do nich.

odpowiedz
Kibic - 01.09.2019 / 12:57, *.tpnet.pl

SKANDAL !!!!! czarne koszule, tego jeszcze nie grali. kolejna wizja wizjonera i chu..owego marketingu. Wiedzieli że babol wcześniej i dlatego trzymali to w tajemnicy. I jak się debile ocknęli co zrobili to chcą zamazać ludziom oczy rocznicą naszej legendy

odpowiedz
B77 - 01.09.2019 / 13:35, *.t-mobile.pl

@Kibic: który Polski klub ma lepszy marketing ? Pieprzysz głupoty i tyle. Miałem „przyjemność” być w sklepie Wisły Kraków to byś pękł ze śmiechu co tam jest i jak on wyglada. Marketing Legii właśnie jest na wysokim poziomie

odpowiedz
Gocław - 01.09.2019 / 14:03, *.chello.pl

@B77:

Pęknąć ze śmiechu to można, jak ktoś aktualnie porównuje Legię do Wisły Kraków. Zamiast odwiedzać sklep klubu, którego zaraz nie będzie, porównaj jak wygląda marketing w USA lub na zachodzie Europy.

odpowiedz
powiś(L)e - 01.09.2019 / 12:48, *.t-mobile.pl

Ile ? 350 ? Komuś się chyba sufit na baniak spier*olił

odpowiedz
Gocław - 01.09.2019 / 12:36, *.chello.pl

Skandal! Czemu ta koszulka jest taka tania? Nie będę chodził ubrany, jak jakiś biedak czy plebs. W obecnych czasach 350zł, to jakby rozdawali za darmo.

Jak dalej będą takie niskie ceny, to bezdomni będą rozdawać te koszulki, szanujmy się.

Legia powinna być tylko dla bogatych. Jak nie masz minimum dwunastaka miesięcznie i nie masz Mercedesa z salonu, to nie powinieneś być kibicem, bo jesteś tylko pijącym piwo nierobem i nieudacznikiem.

Marzą mi się koszulki koloru różowego, teraz to takie modne.

A Prezes jest super fajny i... super świetny.

Ps. Panie Darku, to jeszcze ja, w zeszłym tygodniu nie pisałem, gdyż byłem chory, mam zwolnienie...

odpowiedz
UOKiK - 01.09.2019 / 12:27, *.chello.pl

Czarna ale graficznie całkiem ładna. Sprzedadzą szybko to znowu nakład zwiększą cwaniaki. Bordowych na początku miało być tylko 100 szt. a potem dorobili 2 tysiące.

odpowiedz
papa - 01.09.2019 / 18:28, *.virginm.net

@UOKiK: mialo byc 1918 i tyle bylo....co do zwiekszenia nakladu, hmmm, proces produkcyjny tego typu koszulki to okres okolo 6 miesiecy, wiec albo musza miec wiecej zamowionych albo ze zwiekszenia nakladu nici

odpowiedz
MIODUSKI OUT - 01.09.2019 / 11:45, *.247.82

Marketing za czasów tego człowieka to DNO DNA!!!
Już nie mówię o kolorze koszulki...
Znowu Limitowana Edycja tylko z nazwy !!
Wcześniejsza koszulka na 100 lecie Niepodległości też była limitowana z niskim nakładem.
Jak się szybko sprzedała podnieśli znacząco nakład! Zwykłe Oszustwo nic więcej.
W tym przypadku pewnie będzie podobnie, jak się szybko sprzedadzą to zwiększą nakład kombinatorzy. W tym klubie pracują gamonie!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 01.09.2019 / 12:03, *.plus.pl

@MIODUSKI OUT: Nie gamonie tylko ludzie z głową na karku, wiedzący jak zarabiać, klub ma zarabiać na siebie to nie jest działalność charytatywna, ale widać nie wszystkim pasuję, pewnie też się cieszyłeś że nie awansowaliśmy do LE, no bo jak to żeby klub zarabiał przecież tak nie może być, wszystko ma być za darmo najlepiej. Tak to działa. A jak ci się nie podoba to nie musisz kupować.

odpowiedz
arczi - 01.09.2019 / 12:13, *.chello.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn:
Zarabiać buhahah? Jesteś niedorozwinięty? Fakty są takie
Sprzedają produkt za prawie 600 zł W informacji o tym produkcie jest wziamnka że to wyjątkowy mały nakład 100 sztuk.
Nie przyszło Ci do głowy asie, że wartośc takiej koszulki nie tylko ta finansowa ale i pamiątkowa czy sentymentalna jest prz tak niskim nakładzie ogromna. Ktoś mógł wydać te 500-600 zł tylko dlatego bo miał świadomość że kupuje koszulkę która będzie niemalże unikatem? Nagle kiedy koszulka wysprzedała się na pniu nakład koszulki zwiększa się prawie 20 krotnie? Cena spada? Przecież klub oszukał setkę kibiców którzy wydali więcej i byli pewni że nabyli koszulkę która będzie mega pamiątką bo miała być wydana tylko wilości 100 sztuk. WSTYD

odpowiedz
Jan - 01.09.2019 / 12:41, *.plus.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn: Ty tak na serio? Chyba że sam zarabiasz w ten sposób oszukując innych to nie mam pytań

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 01.09.2019 / 18:48, *.plus.pl

@arczi: A ty jesteś naprawdę tak naiwny żeby nie wiedzieć na czym polega współczesny marketing, jak ci powiedzą w reklamie że coś jest limitowane i zaraz się kończy sprzedaż to lecisz i kupujesz, przecież tak większość produktów się sprzedaje, bo wiadomo że to działa. Sentymentalny kawałek materiału, wyprodukowany w Chinach ?

odpowiedz
skrzat - 01.09.2019 / 11:25, *.play-internet.pl

Zarabiać na rocznicy śmierci Kazia... I to jeszcze wrzucając czarne koszulki.. Nóż ku.. wa paranoja... Loczek wiesz co...??SPRDL!

odpowiedz
Elquatro - 01.09.2019 / 11:21, *.t-mobile.pl

Lol polonia w końcu na Ł3. Pamięć pamięcią, żałoba już minęła. Ktos w tym klubie urwa w ogole mysli lbem???? Zrobmy jeszcze wersje niebieska dla utajonych sympatykow z wielkopolski i miłośnikow rangwrsow ktirych dzis nw stadionie nie bedzie

odpowiedz
Tomek - 01.09.2019 / 11:19, *.17.1

Pierwsza z tych okolicznoacuowych, która mi się nie podoba. Pewnie kwestia gustu.
Ciekawe z tym limitowaniem do 3000 - czy na koniec sezonu bedzie juz no limit po 100? Jak z tymi bordowymi na 100 lecie odzyskania niepodleglosci?

odpowiedz
Lchnck - 01.09.2019 / 11:02, *.orange.pl

Skoro czarną koszulkę już mamy zaliczoną, to na kolejną okoliczność zarobienia hajsu proponuję kolor niebieski (niebo takie mamy nad stadionem), na kolejną może zółto-czerwone pasy (wszak to barwy Warszawy) itd. Jak widać każdy durny pomysł da się uzasadnić i zatrudnić kilka osób przy kompach do pisania tych uzasadnień w komentarzach i wyśmiewania myślących. Masakra :(

odpowiedz
EdiSolo - 01.09.2019 / 10:53, *.plus.pl

Zawsze muszą spieprzyć coś co jest dobre, były ładne koszulki, komu to przeszkadzał?. Ale jakiś tuman kasę wziął za projekt, a może to koszulki żałobne Legii. Będą w nich grać po każdym meczu jak Legia dostanie wpie..ol ???.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 01.09.2019 / 11:22, *.plus.pl

@EdiSolo: Czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ja wiem że to w naszym nieczytającym kraju rzadka umiejętność ale wypadało by. Te koszulki są wydane tylko w małej limitowanej serii i moim zdaniem świetnie wyglądają. I nie tuman wziął tylko zarobił za wykonaną pracę. No ale najlepiej tylko narzekać jak ci się nie podobają to nikt ci nie karze kupować.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 01.09.2019 / 10:52, *.play-internet.pl

I o to wlasnie chodzi w korporacji. Kasa, misiu, kasa. Reszta jest nic nie znaczacym dodatkiem. Teraz wiadomo dlaczego jest ten wlasciciel i co robi, czy jeszcze potrzeba 10 lat na zrozumienie? Akademia tez bedzie porazka, komercja, w dodatku badziewiasta...

odpowiedz
Teddy - 01.09.2019 / 10:50, *.chello.pl

A ten czarny kolor to co ma niby symbolizować ?
Czy w Legii pracuje gimbaza ?

odpowiedz
Legia - 01.09.2019 / 10:53, *.chello.pl

@Teddy: czarny to też barwy Legii, czarna eLka w kółeczku się mieni np.

odpowiedz
Teddy - 01.09.2019 / 13:02, *.chello.pl

@Legia:
proszę Cię kombinujesz.jak dorobić story do tego niewypału.
Kazia to powinni w białych koszulkach dziś uczcić i a marketingowo dać możliwość kupienia koszulki wszystkim, którzy dziś będą na meczu w dostępnej dla przeciętnego kibica cenie 100 może 150 zł max.

odpowiedz
Gocław - 01.09.2019 / 13:13, *.chello.pl

@Legia: czarna eLka w kółeczku się mieni np.

A czy wiesz do czego kibice Legii, przez wiele lat przytulali czarną koszulę? :)

odpowiedz
Legia - 01.09.2019 / 10:46, *.chello.pl

Czerwone, białe,zielone, czarne to są barwy Legii głąby!!!!

odpowiedz
artic - 01.09.2019 / 10:46, *.t-mobile.pl

Dla dzieci powinno byc 80pln.a dla starych proponuje 3.439 bo 349 to stanowczo za...mało!!! Ps.poje....ich z tymi cenami.

odpowiedz
Ktos - 01.09.2019 / 11:23, *.centertel.pl

@artic: najlepiej jakby dawali za darmo i jeszcze piwo do tego? Nie stać ciebie to idź do roboty i zarobić możesz. To nie jest produkt dla każdego. A w obecnych czasach 350 zł to nie majątek. Przestań pić codziennie browary to na koszulkę będziesz miał.

odpowiedz
Żenada - 01.09.2019 / 10:41, *.co.nz

349 zł za koszulkę ;), następnym razem proponuje nie schodzić poniżej 500 zł, jak szaleć to szaleć!

odpowiedz
Ktoś - 01.09.2019 / 11:21, *.centertel.pl

@Żenada: jak cię nie stać to nie kupisz. Te 3000 koszulek sprzeda się w tej cenie. Na mercedesa też ciebie nie stać to stoisz pod salonem i mówisz, że za drogi?

odpowiedz
Kto - 01.09.2019 / 15:20, *.co.nz

@Ktoś: To ze się sprzeda to wiadomo, zawsze się znajdą dojne krowy. A goście z twoją mentalnością właśnie odpowiadają za fakt ze miliony Polaków wyjechało po 90.

odpowiedz
Żetek - 01.09.2019 / 10:38, *.chello.pl

Im więcej tych okolicznościowych koszulek tym niższą mają wartość. Nie lepiej zamiast wypuszczania co roku jakiejś koszulki, w której piłkarze wybiegną max 3 razy, po prostu stroje zmieniać co sezon? Abstrahuję już od okoliczności, które mają upamiętniać.

odpowiedz
Pepe - 01.09.2019 / 10:36, *.t-mobile.pl

Próbują wyjść z twarzą, po beznadziejnej decyzji o kolorach strojów.

odpowiedz
gazza - 01.09.2019 / 10:34, *.inetia.pl

Czarna koszula...czyli Polonia...
Panie Mioduski - długi rozpęd i uderzenie w murek głową...To panu napewno pomoże...

odpowiedz
Legia - 01.09.2019 / 10:50, *.chello.pl

@gazza: Rozumiem że tam na k6 uważacie że czarny to tylko wasze barwy, ale smuteczek...

odpowiedz
Franco - 01.09.2019 / 13:10, *.plus.pl

@Legia: Czarny to również barwy Legii. Ale nie czarne koszulki na litość boską. Debili i matołów banda.

odpowiedz
Hochwander - 01.09.2019 / 14:35, *.virginm.net

@Franco:
Cytujac klasyk
Darmozjadow i matolow banda;)
Nikomu za przeproszeniem robic sie nie chce!

odpowiedz
Kasa misiu, kasa - 01.09.2019 / 10:34, *.tpnet.pl

Ciekawe ile okazjonalnych koszulek jeszcze będzie. Bardzo się to musi opłacać temu gamoniowi w lokach....

odpowiedz
m76 - 01.09.2019 / 10:28, *.orange.pl

"Czarną koszulę..."

Ktoś upadł na głowę autentycznie.

odpowiedz
Legia - 01.09.2019 / 10:45, *.chello.pl

@m76: no i co głowa dalej boli że piszesz głupoty?

odpowiedz
P. - 01.09.2019 / 10:28, *.orange.pl

Ladna ale mnie na nia nie stac :(

odpowiedz