fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z Rakowem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dzisiejszym meczem z Rakowem Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy. Legia odpadła co prawda z europejskich pucharów, ale na krajowym podwórku jest jeszcze mnóstwo meczów, na których można zaprezentować efektowne choreografie. "Za nami wyjątkowo intensywny początek sezonu. Kończy się sierpień, a za nami już cztery oprawy i sporo spalonej pirotechniki. Mamy nadzieję, że Wam się podobało. Jeśli tak i jeśli chcecie więcej to liczymy, że jutro nie będziecie przechodzić obojętnie obok puszek z napisem ZBIÓRKA NA OPRAWĘ! Z góry bardzo serdecznie Wam dziękujemy" - informują Nieznani Sprawcy.

"Pamiętajcie, w niedzielę wszyscy widzimy się na Legii! W takich chwilach po prostu musimy być z naszym klubem. To nasz absolutny obowiązek. Kto tego nie rozumie, niech poważnie się zastanowi co tutaj robi. Kolejny mecz na naszym stadionie dopiero prawie za miesiąc. Pokażmy, że na meczu z Rakowem też możemy zrobić ogień! Do zobaczenia!" - dodają NS-i.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.