fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Balogh zastąpi Kulenovicia?

Wiśnia, źródło: Twitter

W niedzielę pojawiła się informacja o możliwiej sprzedaży do Dinama Zagrzeb Sandro Kulenovicia. Wygląda jednak na to, że jeżeli ta transakcja dojdzie do skutku, to liczba napastników pozostanie taka sama. Zdaniem dziennikarza Eleven Sport Mateusza Święcickiego, Legia może pozyskać Norberta Balogha. Napastnik mógłby trafić do stolicy za darmo po bankructwie Palermo, którego barwy ostatnio reprezentował.

Balogh ma 23 lata i mierzy 196 cm. Do Palermo przyszedł z Debreczyna za 2,2 mln euro w styczniu 2016 roku. We włoskiej drużynie spisywał się jednak słabo. W 26 rozegranych spotkaniach nie zdobył żadnej bramki. W sierpniu 2018 roku trafił na wypożyczenie do APOEL-u Nikozja.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Gumar - 11.09.2019 / 14:37, *.otenet.gr

Bardzo dobry transfer.
W końcu musi coś strzelić.

odpowiedz
Sasza - 04.09.2019 / 11:19, *.net.pl

"Balogh ma 23 lata i mierzy 196 cm. W Palermo spisywał się słabo. W 26 rozegranych spotkaniach nie zdobył żadnej bramki."

Podsumowując: wysoki i nie umie strzelać, czyli w sam raz dla nas. Ma wszelkie predyspozycje, żeby zdobyć uznanie trenera Vukovića i wygryźć ze składu Carlitosa i Niezgodę.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.09.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

To tu kręcili "Futbolowe jaja"-jeden napastnik,który dlatego grał,że lepiej bronił,niż strzelał bramki,a teraz następny napastnik który nie dość,że również bramek nie strzela,to i pewnie też na obronie jest chóyovy.Jeszcze brakuje cielaka z dwiema głowami,i baby z brodą i mamy takie muzeum osobliwości,że komplet publiczności na każdym meczu gwarantowany.Jeszcze u buka można by zakłady obstawiać,po ilu meczach nowy "lis pola karnego"strzeli pierwszą bramkę.Ja dam 50 zeta na stół,że pierwsze 10 meczy(ów),będzie bez bramki.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.09.2019 / 09:10, *.play-internet.pl

O qrwa,czy ktoś wie,czy są jeszcze karnety,bo bym wziął dla siebie i dla rodziny?.Na taki cyrk aż warto chodzić.

odpowiedz
LP7 - 02.09.2019 / 15:28, *.5.11

Zatrudnijcie mnie jako napastnika. Z moim 145kg gwarantuję skuteczność na poziomie Balogha

odpowiedz
PatriCkMcCean - 02.09.2019 / 14:01, *.tpnet.pl

Kulenovic juz sprzedany? bo 14 i cisza...

odpowiedz
Micro - 02.09.2019 / 11:45, *.com.pl

" W 26 rozegranych spotkaniach nie zdobył żadnej bramki" nawet za darmo...

odpowiedz
Gimbi - 02.09.2019 / 10:52, *.tvp.pl

Z Palermo będą dzwonić płakusie, by chociaż posłuchać stukotu korków tego grajka ;-)

odpowiedz
e(L)o - 02.09.2019 / 08:52, *.vectranet.pl

vuko OUT !!!

odpowiedz
26 meczów - 02.09.2019 / 06:21, *.play-internet.pl

I zero bramek.
Drugi Kulas

odpowiedz
xman - 01.09.2019 / 22:12, *.play-internet.pl

Niech spier...a razem z Vuko za ligę europy gdyby grał Niezgoda byłyby kolejne wyjazdy!

odpowiedz
Kibol - 01.09.2019 / 22:10, *.play-internet.pl

Balogh you shall not pass :))

odpowiedz
Simon - 01.09.2019 / 21:00, *.plus.pl

Przy tych rekordach to dosłownie zastąpi Kulenovicia.

odpowiedz
Rado - 01.09.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

Po jaki ch...pytam?? Niezgoda za słaby?? Właśnie j... 2 Rakowowi!

odpowiedz
Polki - 01.09.2019 / 22:05, *.chello.pl

@Rado: j... 3, zamiast pisac komentarze ogladaj mecz

odpowiedz
lol - 01.09.2019 / 19:53, *.tele2.se

dajcie spokój - to jest jakaś farsa

odpowiedz
(L)egia - 01.09.2019 / 19:17, *.0.165

Kolejny "perspektywiczny" grajek, nie ma to tamto.

odpowiedz
Kle - 01.09.2019 / 19:13, *.play-internet.pl

26 meczów bez bramki? Widać, że Palermo gra tym samym systemem, co my, szybko wkomponuje się w drużynę Vuko.

odpowiedz
tomiacab - 01.09.2019 / 19:02, *.virginm.net

Zamienił stryjek kule na kijek. Ale czy może byc gorzej?

odpowiedz
Mr T - 01.09.2019 / 18:42, *.play-internet.pl

Oby Dinamo się z nami dogadalo ;) Podobno Nagyem zainteresowany jest Videoton za rozsądne pieniądze, ale ten nie chce przejść.

odpowiedz
krys008 - 01.09.2019 / 18:28, *.serv-net.pl

W 26 spotkaniach nie zdobył żadnej bramki. Idealny napastnik dla Vuko.

odpowiedz
Krzychu - 01.09.2019 / 20:36, *.play-internet.pl

@krys008: Perełka

odpowiedz
piotrek9mln - 01.09.2019 / 18:11, *.telefonica.de

Czysty zysk. Gorszy niz kulenovic nie będzie! A pieniądze Legia zyska

odpowiedz
Duchu - 01.09.2019 / 18:01, *.centertel.pl

Chyba jakiś żart

odpowiedz
Zygi007 - 01.09.2019 / 17:52, *.161.238

Jeśli sprzedamy Kuleno to po co nam następny napastnik? Niezgoda, Carlitos i Kante chyba do końca sezonu wystarczą skoro gramy co tydzień i jednym napastnikiem. Po co kupować może by dać szanse tym co są !

odpowiedz
NVI - 01.09.2019 / 18:09, *.chello.pl

@Zygi007: Po Carlitos wciąż jesg na wylocie. I Legia chce go sprzedać, by zejść z jego kontraktu

odpowiedz
Juri - 01.09.2019 / 17:32, *.plus.pl

Śmiać się,czy płakać?

odpowiedz
Sceptyk - 01.09.2019 / 16:29, *.tpnet.pl

Kulenovica jest w stanie zastąpić tylko Rasiak o ile zdecyduje się wznowić karierę...

odpowiedz
Vito de Vito - 01.09.2019 / 16:22, *.vectranet.pl

"W 26 rozegranych spotkaniach nie zdobył żadnej bramki." (!!!)
Rewelacja, rozumiem, że dostaniemy go nie tylko za darmo, ale również za karę, jednak cierpienie ponoć uszlachetnia

odpowiedz
Toto - 01.09.2019 / 16:21, *.centertel.pl

Dają darmo to brać.

odpowiedz
ZRDW - 01.09.2019 / 20:58, *.tpnet.pl

@Toto : tylko kto bedzie go utrzymywal, mamusia z tatusiem czy moze Ty?

odpowiedz
Toto - 02.09.2019 / 04:11, *.2.48

@ZRDW: To kwestia odpowiednich zapisów w kontrakcie.

odpowiedz
Lee - 02.09.2019 / 17:00, *.246.2

@Toto: na pewno się zgodzi, żeby dostawał pieniądze tylko za strzelone bramki... :)

odpowiedz
Kostek - 01.09.2019 / 16:17, *.chello.pl

Tak czytam wpisy w ostatnim czasie i mam wrażenie że większość tutaj komentujących to wiecznie niezadowolone pustaki którym w życiu nic nie wyszło, a na forum próbują sobie odbić swoje niepowodzenia. Nie widzieli w życiu chłopa, a już po nim cisną. Dodatkowo dwa dni temu wywozili na taczce Kulena, a teraz naglę oburzeni że chcą go sprzedać.

odpowiedz
stonka - 01.09.2019 / 16:46, *.chello.pl

@Kostek: Ty to chyba jesteś z rodziny loczka lub jego pracownikiem.

odpowiedz
Salvador GCW - 01.09.2019 / 16:59, *.chello.pl

@stonka: oczywiście że to murzyn prezesa

odpowiedz
WuPe - 01.09.2019 / 17:46, *.centertel.pl

@Kostek: coś bierzesz, czy na trzeźwo tak masz?

odpowiedz
Ko(L)o - 02.09.2019 / 10:49, *.145.106

@Kostek: Sam się dziwie, że ktoś chce go kupić, sadziłem, że będzie trzeba dopłacić żeby go ktoś wziął.

odpowiedz
Jurek - 01.09.2019 / 16:17, *.tropolys.de

Jeśli transfer Kulenoviča dojdzie do skutku to pewnie za rok Dynamo sprzeda go za conajmniej 30000 €

odpowiedz
Jurek - 01.09.2019 / 16:27, *.tropolys.de

@Jurek: oczywiście miałem na myśli 30 milionów €

odpowiedz
Pio - 01.09.2019 / 21:06, *.chello.pl

@Jurek: a ja uważam że w Juve się na nim poznali i odpalili, zauważ że nikt się nie skusił z innych słabszych i młodych Juve

odpowiedz
lucho_83 - 01.09.2019 / 16:16, *.chello.pl

Drewno zastąpimy drewnem...?

odpowiedz
kalosz - 01.09.2019 / 17:07, *.mm.pl

@lucho_83: widocznie ilosc drewna musi sie zgadzac:)

odpowiedz
No to sztos - 01.09.2019 / 16:06, *.centertel.pl

:D

odpowiedz
DanieLo - 01.09.2019 / 16:03, *.comcast.net

Super! Statystiki ala Kulenovic, Vukowi sie spodoba taka Rowan Wyman. Klasowy za klasowego...

A take szczerze - porazka tera jak sprzedadzą Kulenovica... na sile hca żeby odpalił i Vuko nie raz mówił że chłopak ma smykałkę i będzie z niego pożytek. Jak tak, to trzymaj go chłopie i udowodnij to, a nie zabijaj kariery Niezgodzie i Carlitosowi kosztem swoich widzimisię

odpowiedz
Toto - 01.09.2019 / 16:20, *.centertel.pl

@DanieLo:
1. Pisz zrozumiale
2. Pisz z sensem

odpowiedz
Mat - 01.09.2019 / 18:25, *.com.pl

@Toto: Pisz z wolnego...

odpowiedz
cbuuul - 01.09.2019 / 22:27, *.centertel.pl

@Toto: i ze slownikiem orto

odpowiedz
Gigi - 01.09.2019 / 16:03, *.net.mx

czy w Legii otwarli jakiś przytułek dla sprawnych inaczej? Jedna pokraka zastąpi drugą.

odpowiedz
Lee - 02.09.2019 / 17:03, *.246.2

@Gigi: hahahahahaha

odpowiedz
RMFC - 01.09.2019 / 16:00, *.tpnet.pl

Super info. Oddać jedno drewno i ściągnąć jeszcze większe!Normalnie zbawi Legię i wciągnie ligę nosem!! W Palermo nic nie strzelał to prawie jak drewniak u nas. Brawo Loczek za takie zapędy transferowe.

odpowiedz
Książę Nocy - 01.09.2019 / 15:57, *.inetia.pl

Świetnie.. Kolejny ze ,,statystykami''.

odpowiedz
Michal.i v2 - 01.09.2019 / 15:54, *.sky.com

Liczba drewnianych kalek sie musi przeciez zgadzac.

odpowiedz