Jarosław Niezgoda - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Pierwszy hattrick od 562 dni

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę w meczu z Rakowem trzy gole dla Legii zdobył Jarosław Niezgoda, który tym samym po raz drugi z rzędu zagwarantował swojej drużynie wygraną w Ekstraklasie. Ostatni raz jeden zawodnik "Wojskowych" trzy bramki w jednym ligowym spotkaniu zdobył półtora roku temu. 16 lutego 2018 roku bohaterem meczu ze Śląskiem został Kasper Hamalainen, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
olo - 02.09.2019 / 13:43, *.tpnet.pl

Ktoś już o tym pisał szydercze skandowanie JA RO SŁAW.
Jakoś <Jarek Niezgoda> brzmi poważniej

odpowiedz
Jaro - 02.09.2019 / 10:01, *.netfala.pl

Jaro ! Jaro ! Jaro!

odpowiedz
SALVADOR GCW - 02.09.2019 / 09:09, *.chello.pl

Obyś teraz w każdym meczu strzelał po 3. Tego Ci życzę Ja oraz na bank inni kibice Legii

odpowiedz
ooon - 02.09.2019 / 08:59, *.virginm.net

Jarosław, Legię zbaw!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.