Gwilia podczas meczu Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia zagrał w reprezentacji Gruzji

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Walerian Gwilia zagrał w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Gruzji z Koreą Południową, które zakończyło się remisem 2-2. Pomocnik Legii pojawił się na boisku w 57. minucie, zmieniając Giorgiego Aburdżanię. Dla Gwilii był to 24. mecz w kadrze narodowej.

Kolejne spotkanie Gruzini rozegrają za trzy dni (8 września). Wówczas ich rywalami w walce o punkty eliminacji mistrzostw Europy będą Duńczycy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Hg - 05.09.2019 / 22:17, *.chello.pl

@Gruzin z W-wy: udaj się do specjalisty...

odpowiedz
Holandia88 - 05.09.2019 / 21:20, *.play-internet.pl

Brawo

odpowiedz
Gruzin z W-wy - 05.09.2019 / 20:20, *.2.28

Do booooju Gruzjo maa , zwycięstwo czeka Was albooo też poraaażka!!! Na wuuj ta cała gra!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.