REKLAMA

Kibice Legii zawieźli materiały szkolne na Wileńszczyznę

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/20 kibice Legii zawieźli do polskich szkół na Wileńszczyźnie najbardziej potrzebne materiały szkolne, a także szafy, biurka, krzesła itp. To kolejna akcja zorganizowana przez fanów z Łazienkowskiej, polegająca na niesieniu pomocy rodakom na Kresach.

"Zbiórka pośród kibiców Legii, jak zawsze hojna i na tłusto, bo tutaj tak zawsze było, że nawet jak ci nie zbywa, to i tak się człowiek dzieli. Hojność i bezinteresowna ofiarność legionistów budzi podziw i szacunek nawet u naszych odwiecznych wrogów. Nieważne, czy to zbiórki na oprawy czy też akcje jak nasza. A towaru było tyle, że część odstawiliśmy nawet do ponadprogramowej, trzeciej - oczywiście polskiej - szkoły" - relacjonują organizatorzy akcji, którzy dziękują wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na apel dotyczący zbiórki: Saska Kępa, Grupa Nowodworska, Wawer, Ziemia Garwolińska, Bielany, Żoliborz, Pomorscy Legioniści, Ursynów, Okuniew, Otwock, Fanatic(L)s 501, Krewcy Legioniści, Gang Starych Dziadów, Robert Mołodyński, Kacper z Moniką oraz Dominika i Krzysiek. "Serdeczne podziękowania również dla Maniana, który fajnie nakręcił temat i był dobrym duchem tej zbiórki a także skonstruował niezłe paki dla sporej czeredki dzieciaków naszego serdecznego kolegi Władzia z Wilna oraz Lesia z Saskiej Kępy i Zosi, którzy pojechali z nami i wiele nam pomogli, zarówno tu, jak i na miejscu" - dziękują organizatorzy.

Za ich pośrednictwem przekazujemy podziękowania od dyrekcji i nauczycieli szkół, do których trafiły zebrane przez Was dary.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
oLaf - 07.09.2019 / 12:59, *.vectranet.pl

brawo. Takie akcje są szczególnie cenne bo naszym na wschodzie nikt nie pomoże...

odpowiedz
Jimmy L - 05.09.2019 / 22:44, *.t-ipconnect.de

Poprostu SZACUN

odpowiedz
Rafaelo - 04.09.2019 / 13:55, *.250.72

Szacunek za akcję. Ci Pomorscy Legioniści są wszędzie - na każdej zbiórce i akcji. Ilu ich tam jest że tak działają ;) - mogą zawstydzić nie jedną grupę ze Stolicy. Przed meczami w Źródle lub pod stadionem zawszę kogoś widać od nich ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.