Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer last minute

Jodłowiec odszedł do Piasta!

Woytek, źródło: Legia.com

Tomasz Jodłowiec odchodzi definitywnie z Legii Warszawa. 33-letni piłkarz został kupiony przez Piasta Gliwice, do którego był wypożyczony w poprzednim sezonie. W barwach Legii "Jodła" zdobył pięć mistrzostw i cztery Puchary Polski. W sumie rozegrał w koszulce z "eLką" na piersi 202 spotkania i zdobył 18 bramek. Kontrakt Jodłowca z Legią obowiązywał do 30 czerwca 2020 roku.

Dziękujemy za te wszystkie lata i życzymy powodzenia!

Pełne statystyki Jodłowca w Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Całaprawda - 05.09.2019 / 00:02, *.chello.pl

Odchodzisz z honorem. Dzięki za wszystko. Powodzenia.

odpowiedz
Kosachicago - 04.09.2019 / 06:19, *.comcast.net

Dziekujemy i powodzenia.!!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.09.2019 / 22:59, *.204.112

Jak nam w Piaście Mistrza odebrał,teraz chce zrobić to jeszcze raz!nigdy nie był Legionistà ale zrobił dużo dla nas..wièc dzièki za the lata tłuste Jodła I żyj sobie w hanysowie do końca dni...

odpowiedz
matus007 - 03.09.2019 / 21:01, *.prioritytelecom.net

Jodła dzięki za te lata Powodzenia !!! zawsze będziesz mile widziany za żylecie.

odpowiedz
e(L)o - 03.09.2019 / 20:48, *.vectranet.pl

sprzedany za 25 tys ojro!

odpowiedz
Wolfik - 03.09.2019 / 20:17, *.mm.pl

Czas Jodły w Legii skończył się 2 lata temu. Męczył się po powrocie, męczył się z nim zespół. Dobry ruch obu stron. Podziękowania i powodzenia.

odpowiedz
BRL - 03.09.2019 / 20:12, *.play-internet.pl

Szkoda chłopa, ale nie ma co się dziwić. Powodzenia życzę, wyrazy uznania.

odpowiedz
Juri - 03.09.2019 / 19:25, *.inetia.pl

Tomasz walcz do końca.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 03.09.2019 / 19:02, *.telefonica.de

To teraz czas na GOLODUPCA MIODUSKIEGO. Wont z LEGII nieudaczniku kulczyka

odpowiedz
ja - 03.09.2019 / 19:57, *.orange.pl

@MIODUSKI KONFABULANT: Jestem za! gorąco Ci kibicuję i z całych sił ściskam kciuki żeby tylko Mioduski zechciał Ci sprzedać Legię.
I dopiero pokażemy na co nas stać!
Nasz Ty rycerzu na białym koniu...

odpowiedz
GrzeLeg - 04.09.2019 / 12:28, *.242.104

@ja: loko nie czuje tematu pt. piłka nożna i choć ma dobre chęci to zobacz jaki chaos np. z trenerami, transferami. Jak wiatr zawieje tak mu ten kudłaty łeb leci. Niech sp...ala!

odpowiedz
Luis - 04.09.2019 / 16:41, *.plus.pl

@GrzeLeg:
Otóż to!!!!

odpowiedz
Darek - 03.09.2019 / 18:29, *.t-ipconnect.de

Jak by udalo sie Legii awansowac do fazy grupowej ligi europy to zapewne Jodlowiec by zostal.Meczow bylo by wiecej i przydal by sie na mecze ligowe.W obecnej sytuacji za duzo by nie pogral.Kadra Legii i tak jest szeroka.A tak to odeszla jego pensja do placenia.Troche grosza zostanie w klubowej kasie.Bedzie na kawalek dziury budzetowej.
Dziekuje Tomek za wszystko i powodzenia zycze.Zdrowka.

odpowiedz
??????? - 03.09.2019 / 14:41, *.co.uk

Mozecie ujawnic kwote transferu? Jak Legia chciala obronce z piasta to nie mogli sie dogadac bo zadali od nas sporej kasy.. chcialbym wiec wiedziec za ile im Legia w rewanzu puscila Jodlowca?!

odpowiedz
Radomiak - 03.09.2019 / 12:56, *.vectranet.pl

Nieprawda, że za 100 tys E.
Pewne info to 25 tys euro

odpowiedz
* - 03.09.2019 / 12:44, *.metrolink.pl

Powodzenia, tam przynajmniej go docenią i będzie grał lub pierwszy do wejścia

odpowiedz
grzesiek - 03.09.2019 / 12:10, *.centertel.pl

Ja przupomnęe tylko że swego czasu wyciekło info zlże Josla ma peobl3my z hazardem. Wielu uzależnionym pomaga zostawienie starych znajomych i starych miejsc. Jeśli lepiej czuje się w Gliwicach to dobra decyzja.

odpowiedz
tomiacab - 03.09.2019 / 11:13, *.233.63

Jodła to taki łowca trofeów. Jak się nie mylę, to mistrz ze Śląskiem, z Legia 5 razy plus 4 puchary i mistrz z Piastem.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 03.09.2019 / 11:02, *.plus.pl

Dzięki wielkie i szkoda że odchodzi!

odpowiedz
Guster - 03.09.2019 / 10:51, *.tpnet.pl

Jodłowiec w formie daje na pewno więcej niż Antolić i momentami więcej niż Cafu. Dodatkowo może zagrać na środku obrony. Całą prawdę na jego temat powiedział trener Czerczesow, a sezon w Piaście to potwierdził. No cóż, powodzenia Tomasz.

odpowiedz
Rs - 03.09.2019 / 11:18, *.plus.pl

@Guster:
Hahahaha nie no weź..

odpowiedz
urban - 03.09.2019 / 11:54, *.forcepoint.net

@Guster: hehe, zabawny jestes. Kiedy on byl w tej 'formie'? W 2013?

odpowiedz
D: - 03.09.2019 / 13:55, *.cloud-neutral.org

@Guster: następny trener z internetu, domyślam się że swoje siostry byś dał do pomocy

odpowiedz
fan - 03.09.2019 / 10:45, *.play-internet.pl

jakieś pieniądze za to Legia dostanie?

odpowiedz
Kipkorir - 03.09.2019 / 12:10, *.chello.pl

@fan:
No właśnie, piszą "transfer definitywny" a kwoty nigdzie nie widać.

odpowiedz
m4 - 03.09.2019 / 10:30, *.51.162

bardzo dobrze gosc z Piastem mogl osiagnac wiecej niz tu z banda partaczy i debilem u steru..

odpowiedz
Mati - 03.09.2019 / 10:29, *.com.pl

Mimo wszystko szkoda że odszedł, lubiłem go kojarzy się z najlepszymi latami Legii

odpowiedz
Obi - 03.09.2019 / 10:27, *.chello.pl

Dzięki Tomek za lata w Legii. Powodzenia!

odpowiedz
tekken (L) - 03.09.2019 / 09:41, *.chello.pl

Tam Fornalik da mu pograć, a to jest duże wzmocnienie Piasta konkurenta do tytułu. Popieram jednak ten ruch, bo nie ma co ich blokować. Tylko trzeba zdawać sobie sprawę z konsekwencji.

odpowiedz
Mlbets - 03.09.2019 / 14:46, *.centertel.pl

@tekken (L):

Konkurenta do czego? Jak Piast będzie w top 8 to będzie dla nich sukces. Typowa drużyna jednego sezonu jakich w ostatnich 20 latach było wiele w Ekstraklasie.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 03.09.2019 / 09:34, *.btcentralplus.com

A teraz kolej na nieudacznika Mioduskiego !!!!!!!

odpowiedz
Gienek - 03.09.2019 / 09:09, *.netfala.pl

Dzięki i powodzenia Tomek!

odpowiedz
Jox - 03.09.2019 / 08:43, *.tpnet.pl

kwota odstępnego 100 k eur - duzo i nie duzo za 33 l zawodnika PL. Pozbyli sie kontraktu oby nie bylo kontuzji poważnych w sezonie.

odpowiedz
Pol - 03.09.2019 / 08:31, *.106.218

Tu grał znowu piach a tam pewnie znowu będzie profesorem

odpowiedz
WojtasBB - 03.09.2019 / 07:10, *.mm.pl

Kto ma Jodle, ten ma mistrza.

odpowiedz
Pepe - 03.09.2019 / 07:01, *.chello.pl

Wyprzedaż trwa. Kto następny?

odpowiedz
xman - 03.09.2019 / 08:28, *.jmdi.pl

@Pepe: a czy Ty wiesz ze okienko już zamknięte?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 11:09, *.play-internet.pl

@xman: To sie jeszcze zdziwisz. Takie cuda tylko w Legii....

odpowiedz
mrsn - 03.09.2019 / 15:25, *.orange.pl

@xman: Nasze zamknięte czyli nic nie kupimy ale od nas mogą cały czas kolego.

odpowiedz
xxc - 03.09.2019 / 17:21, *.tpnet.pl

@mrsn: kupowac nie musza, ale kontraktowac pilkarzy z karta na reku moga ;p

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.09.2019 / 06:54, *.inetia.pl

Nie dostał szansy po powrocie, wiosną w Piaście wyglądał dobrze, kilka tygodni później w Legii już nie, ale wtedy 90% zespołu wyglądała źle. Później nie dostał szansy z prawdziwego zdarzenia. Konkurencja duża, nie dziwi że padło na niego, bo podst. czwórka dla trenera jest nie do ruszenia, a Jodłowiec ma już swoje lata. Piast wraca do gry o mistrzostwo.

odpowiedz
Gocław - 03.09.2019 / 09:52, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:

Jodłowiec nie dostał szansy? Ciekawa teoria :).

Jodłowiec nie chciał odchodzić z Piasta, gdzie mieli fajną atmosferę w drużynie, wakacje razem, potem mistrz, itd. W przedsezonowych wywiadach między wierszami mówi, że nie chce wracać do Warszawy.

Nie wiem czy Jodłowiec nie chciał grać dla Vukovica, Mioduskiego czy dla Legii, ale ewidentnie nie chciał tu grać. Co najlepiej pokazał jego jeden z meczów we Warszawie, gdzie po 12 strach, schodził z miną pt. Hehe nawet się nie starałem :)

Życzę długiego grania bez kontuzji Panie Jodłowiec i oczywiście spadku z Piastem ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.09.2019 / 11:09, *.com.pl

@Gocław:

Być może nie dostał konkretnej szansy z powodów, o których piszesz.

odpowiedz
Gocław - 03.09.2019 / 12:43, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:

On nie chciał dostać szansy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2019 / 06:37, *.chello.pl

Bogiem a prawdą, to zapamiętam go z bramek które strzelił na szkodę Legii: na 0:1 ze Śląskiem i na 2:2 w meczu Piasta z Jagą. Szału nie było.

odpowiedz
BOLEK - 03.09.2019 / 08:34, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: żartujesz? Jodła dał Legii bardzo dużo, olbrzymi wkład w sukcesy z lat 2013-2017

odpowiedz
l1916 - 03.09.2019 / 09:00, *.242.40

@Po(L)ubiony: no chyba nie oczekujesz, że pracując gdzie indziej będzie grał przeciw pracodawcy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2019 / 09:19, *.chello.pl

@l1916: Oczywiście że nie oczekuję. Napisałem tylko, że jego gra w innych drużynach była bardziej spektakularna niż w Legii. U nas to była szara przeciętność.

odpowiedz
kibic(L) - 03.09.2019 / 09:44, *.bertelsmann.pl

@Po(L)ubiony:

Polecam mecz Lech - Legia 0:2 z dnia 19.03.2016r.
Obejrzyj sobie jeszcze raz i zobaczysz jaka wtedy była kapela w Legii i kto rządził w środku pola... asystę na 0:1 też zobacz.
skrót masz tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=zgXbc-jbr18

Cały tez sezon Jodła grał bardzo dobrze. To zawsze był jeden z moich ulubionych piłkarzy. Jego obecność w Legii trzeba zdecydowanie zaliczyć na plus!

odpowiedz
Zlb82 - 05.09.2019 / 23:21, *.t-mobile.pl

@BOLEK : Święta prawda!!! Jodla naprawdę bardzo solidny zawodnik. Powodzenia i zdrówka!!!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 05:32, *.play-internet.pl

I kolejny jak sie okazalo strzal w stope Dzepetto. Zamiast wymienic go (z doplata) za Kirkeskova, uparcie probowano na sile udowodnic cos, co z gory bylo wiadomo, ze udac sie nie moglo. A pozyskano czlowieka, ktory za chwile bedzie mial proces i jest prawdopodobne, ze zostanie zawieszony w prawach zawodnika i byc moze pojdzie do pierdla. Brawo wy...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 03.09.2019 / 05:45, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek:

Tematu transferu do Legii Kireskova nie było ze strony Piasta nigdy. Jasno postawiona sprawa, albo góra kasy albo zostaje.
Nawet z wymianą za Jodłę i dopłatą Legii na to nie było stać.

Ale fajnie pojątrzyć, co?

Brawo ty.

odpowiedz
dino - 03.09.2019 / 07:51, *.vectranet.pl

@Tomek Mokotów
Kirkeskov miał sume odstepnego 450 tys euro za Obradovicia dalismy 300 tys masz racje dla loczka 150 tys euro to gora kasy

odpowiedz
Truteń - 03.09.2019 / 08:55, *.plus.pl

@dino:
Tu chyba bardziej chodziło o zasady. Jak ktoś szedł z Legii do Piasta to brali jak w promocji (wypożyczenie Czerwińskiego czy Jodły). W przeciwnym kierunku za Kirkeskova chcieli górę kasy i ani eurocenta mniej. No to mają teraz Kirkeskova, który zawalił im dwie bramki w eliminacjach.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 11:05, *.play-internet.pl

@Tomek Mokotów : Co prawda, to prawda. Nie stac nas na nikogo i na nic. Nawet na waciki dla pilkarza. Po 3 latach rzadzenia czlowieka, ktory podobnie ja Ty nie ma pojecia o prowadzeniu klubu pilkarskiego. Do tego mylisz pojacia - jatrzenie a prawda, to dwa rozne zagadnienia. ,,Owacje,, dla Ciebie...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 11:07, *.play-internet.pl

@Truteń: I w imie tych ,,zasad,, teraz oddano za czapke gruszek Jodlowca...Wiekszych bredni jeszcze nie czytalem. Zasady a osli upor to dwia rozne zasady wyrazania mysli. Mozesz podac reke Dzepetto, ten sam poziom myslenia...

odpowiedz
Jacek - 03.09.2019 / 04:51, *.tpnet.pl

Mial byc pierwszym wyborem trenera_pajaca. Dzieki Jodla za wszystkie lata w Legii i powodzenia.

odpowiedz
(L)1916(L) - 03.09.2019 / 04:11, *.tpnet.pl

Może to i lepiej

odpowiedz
Rafał N. - 03.09.2019 / 01:37, *.t-mobile.pl

W takim razie dzięki za wszystkie dobre mecze oraz gole w Legii i serdecznie życzę wicemistrzostwa w roku 2020 ;-) Powodzenia :-)

odpowiedz
Maciek - 03.09.2019 / 01:00, *.supermedia.pl

w sumie po ciuchu na to liczyłem

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 03.09.2019 / 00:39, *.55.90

Powodzenia!

odpowiedz
Ja - 03.09.2019 / 00:35, *.play-internet.pl

Powodzenia Jodła

odpowiedz
Książę Nocy - 03.09.2019 / 00:33, *.inetia.pl

Bardzo dobrze. Za postawę i zaangażowanie na boisku, jego miejsce jest właśnie tam.

odpowiedz
aigeL - 03.09.2019 / 00:28, *.play-internet.pl

Ale piękny wieczór dwa drewna odchodzą z Legii.. Pieknie

odpowiedz
Bie(L)any - 03.09.2019 / 06:00, *.vectranet.pl

@aigeL:
Jeszcze żebyś ty odszedł psjacu....
Dziekujemy Jodła za te wszystkie lata za te 5 MP i za 4 PP. Tomasz zdrowia życze

odpowiedz
Bie(L)any - 03.09.2019 / 08:27, *.centertel.pl

@Bie(L)any: oczywiście miało być pajacu, a nie psjacu

odpowiedz
tomiacab - 03.09.2019 / 11:12, *.233.63

@aigeL: trzeba być taką parówą jak ty, żeby cisnąć po zarodniku, który zdobył 9 trofeów z klubem.

odpowiedz
:D - 03.09.2019 / 13:58, *.cloud-neutral.org

@tomiacab: A jak ktoś zdobył 5 to już można go jeb.,.... jak burą suke ?

odpowiedz
v - 03.09.2019 / 00:17, *.net.pl

Dzięki Jodła i powodzenia.
W Legii i tak byś sobie już nie pograł, potrzebujemy nieco lepszych zawodników. :)

odpowiedz