REKLAMA

Kibice Legii zapalili znicze 1 września

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Z okazji Święta Wolności i Solidarności, jak również 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, kibice Legii zapalili znicze przy grobie Ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu oraz przy pomnikach Najmłodszych Żołnierzy Powstania Warszawskiego i Osadników Wojskowych Kresów Wschodnich.

"Mając na uwadze fakt, że napaść na Polskę 1 września 1939 roku była wynikiem zmowy hitlerowskich Niemiec i stalinowskiej Rosji - jednocześnie oddaliśmy hołd ofiarom obu lewicowych totalitaryzmów z czasów okupacyjnych oraz zamordowanemu w dobie sowieckiego porządku niezłomnemu patriocie, kapelanowi Solidarności, wyniesionego później na ołtarze męczennikowi Kościoła katolickiego. Cześć ich pamięci!" - poinformowali fani Legii z grupy OFMC.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 05.09.2019 / 18:09, *.t-ipconnect.de

BRAWO Legia.

odpowiedz
Paweł - 05.09.2019 / 14:24, *.75.34

Na Westerplatte Legioniści także obecni ;)

odpowiedz
matus007 - 04.09.2019 / 21:46, *.prioritytelecom.net

1.09.1939r., pamiętaMY I NIE ZAPOMNIMY!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.