2019-09-06 | Liga Fanów - fot. Liga Fanów
REKLAMA

Zagraj w Lidze Fanów - zgłoś drużynę!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Szukasz profesjonalnych rozgrywek piłkarskich dla amatorów? Cenisz sobie rzetelność, fachowość i perfekcję? To wszystko gwarantuje Ci największa Liga Szóstek w Warszawie - Liga Fanów. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych rozgrywek to informujemy że właśnie ruszył proces zapisów do nowego sezonu ligowego 2019/2020.

Zachęcamy wszystkie amatorskie zespoły, bez względu na jakość prezentowanych umiejętności, do dołączenia do zmagań. Profesjonalizm organizatorów, intuicyjny serwis internetowy, świetna atmosfera, sportowe emocje na świeżym powietrzu, odlotowe nagrody, niskie wpisowe, regularnie wprowadzane ulepszenia - nikt nie zagwarantuje Wam tyle co Liga Fanów.

fot. Liga Fanów

Liga Fanów to w pełni profesjonalne rozgrywki piłkarskie na sztucznej trawie stworzone dla grup znajomych, firm, studentów, pasjonatów gry w piłkę nożną, a przede wszystkim kibiców Legii Warszawa. Liga skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie ducha sportowej rywalizacji i chcą przy tym dbać o zdrowy tryb życia. Zmagania piłkarskie to również doskonała okazja do zacieśniania starych oraz nawiązywania nowych znajomości. Rozgrywki prowadzone są od 2000 roku obecny są największą amatorską ligą piłkarską w stolicy. Wszystkich uczestników Ligi Fanów łączą dwie rzeczy - miłość do Legii Warszawa oraz miłość do piłki nożnej!

Szczegółowa oferta rozgrywek na www.ligafanow.pl


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.