Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos znów blisko transferu

Wiśnia, źródło: Twitter.com

Mimo zamkniętego już w Polsce okna transferowego nie kończy się saga związana z odejściem Carlitosa. Wydawało się, że po sprzedaży Sandro Kulenovicia pozostanie w Legii Hiszpana jest przesądzone, jednak walka o zawodnika cały czas trwa. Teraz jeden z zespołów oferuje za niego 3 mln euro.

Wydaję się, że Carlitosowi najbliżej teraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, o czym głośno jest od kilku miesięcy. Początkowo napastnik nie był skory do przenosin w tamtej rejony, ale powoli traci nadzieję, że w Legii będzie miał szansę na regularną grę.

Jak poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski, Carlitos jest bliski odejścia ze stołecznego klubu za ok. 3 mln euro. Całość nie trafi jednak do Legii, ponieważ pokaźny procent od jego sprzedaży zapewniła sobie w ubiegłym roku Wisła Kraków.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
LeBa - 08.09.2019 / 08:05, *.centertel.pl

Za dużo zamieszania z piłkarzem. Na wszystkim tracą wszyscy, szczególnie kibice i zawodnik.

odpowiedz
(L)ukas - 07.09.2019 / 23:28, *.as13285.net

CHŁOPAKÓW Z SERDUCHEM DO GRY NAM POTRZEBA, A NIE NA SPRZEDAŻ. CO TO JEST BAZAR!?

odpowiedz
Miras - 07.09.2019 / 14:57, *.vectranet.pl

Pytanie do Vuko, dlaczego stary Carlitos bez formy jest kupowany drożej niż młody Kulenovic u progu wielkiej kariery, którego porównujesz do Piątka i Lewandowskiego?

odpowiedz
oLaf - 07.09.2019 / 12:53, *.vectranet.pl

jak już wszystko sprzedajemy to czy nie można tez sprzedać Pudla??? ; )))

Co to jarmark czy druzyna pilkarska???? jakies jaja....

odpowiedz
(L) - 07.09.2019 / 12:35, *.centertel.pl

.... p&p czyli pudel i pinokio rozwalają skutecznie Legię .... teraz zostanie tylko kontuzjogenny Niezgoda, rekonwalenstent Kante i wykluczony przez kontuzję do przyszłego roku Sanogo .... kur.... niezly plan do prowadzenia największego klubu w 40 milionowego Państwa....
Potem się dziwią że Polska w pucharach jest na tym samym poziomie co Gibraltar San Marino czy Andora....
Ale co My Kibice możemy zrobić jeden kupił sobie klub wykłada hajs i się bawi , a drugi jest jego marionetką za te kilkanaście tysięcy miesięcznie...
Mozna by wypłacić po liściu, ale nie pójdę za ch.... siedzieć...

odpowiedz
dejne3 - 07.09.2019 / 14:06, *.199.66

@(L): Sukcesy polskiej kopanej skończyły się w latach 1974-1982 chodzi o reprezentację .

Sukcesy drużyn krajowych to przełom lat 60/70 ,Legia w LM 1995 i ostatnio , cała reszta to dno , tak jak remis na Wembley zdarzył się tylko raz i długo się nie powtórzy.

Nie ma już słabeuszy , w rozgrywkach ligowych i międzynarodowych , odjechali nam wszyscy bez wyjątku , taka jest rzeczywistosc

odpowiedz
Markus Merk - 07.09.2019 / 12:34, *.play-internet.pl

Jak Carlitos nie gra, tylko siedzi na ławce, to jak tam dają, więcej kasy to nie dziwcie się, że odchodzi. I tak Carlitos przy Vuko by nie grał, więc lepiej dla wszystkich, że go sprzedadzą. Vuko albo Carlitos ktoś musiał odejść, padło na Carlitosa. Jedynie pocieszenie wpadnie troche €, do klubowej kasy, będzie w zimie na napastnika.

odpowiedz
Ja - 07.09.2019 / 17:25, *.plus.pl

@Markus Merk: raczej będzie na odprawę dlu Vuko

odpowiedz
Kibic(L) - 07.09.2019 / 11:38, *.icpnet.pl

Ale w tej Legii to się degrengolada zrobiła... Sprzedają perspektywicznego napastnika, teraz chcą sprzedać najlepszego napastnika. Zostaniemy z dobrym Niezgoda, który po kilku kolejkach wypadnie z powodu kontuzji i w napadzie będzie Kante albo Sanogo. Sorry, ale to na walkę w ekstraklasie nie wystarczy o Europie to już można zapomnieć. Jedyna szansa dla Legii to budowana akademia, która może polny przyniesie za kilkanaście lat. Do tego czasu Mioduski ten klub rozłożyć na łopatki i sam podziękuję wystawiając swoje udziały na sprzedaż.

odpowiedz
singspiel - 07.09.2019 / 20:34, *.centertel.pl

@Kibic(L) : od stycznia będzie nowy napastnik

odpowiedz
asd - 07.09.2019 / 10:29, *.orange.pl

Legia odpadła z LE i trzeba łatać dziurę i znowu wyprzedaż najlepszych w lidze jak co roku jakoś to będzie pewnie w czubie tabeli i ponowna próba wtargnięcia na salony LE - tylko nasz prezes nie wie chyba , że trener to podstawa i to on swoim mózgiem i taktyką dobiera tak zawodników aby grali i wygrywali i zdobywali - jednego jestem pewien tylko trener z zagranicy a nie z PL zagraniczny tylko taki , który nie zna tego syfu w naszej lidze .

odpowiedz
Hiszpan - 07.09.2019 / 10:06, *.play-internet.pl

El loco el Aco działają jak handlarze ludźmi.

odpowiedz
żal - 07.09.2019 / 04:30, *.chello.pl

Co za k... syf! Wstyd i hańba z tego powodu! Czy tam nikt nie myśli??!

odpowiedz
Wojtek (L) - 07.09.2019 / 00:43, *.play-internet.pl

Nic dziwnego, że tak to wygląda w Legii jak 90% kibiców ma IQ mniejsze niż kaczka.O co wy macie pretensje do Vukovica albo Miodulskiego, myślicie, że chcieli sprzedać Carlosa po stracie Kulenovica? Oczywiście, że nie. To Hiszpan chce odejść, a z niewolnika nie będzie zawodnika, dlatego trzeba mu pozwolić.Inna sprawa, że przydać by się przydał, ale jako rezerwowy nic więcej, bo szansę powinien dostać Niezgoda.Mysle też, że Kante jako rezerwowy napastnik też da radę, mam nadzieję że dostanie parę okazji bo potencjał to ma

odpowiedz
Hiszpan - 07.09.2019 / 07:51, *.t-mobile.pl

@Wojtek (L): Drogi Wojtku nie obrażaj kibiców Legii. Nie dziwne że Carlitos odchodzi jak przez tyle meczy musiał oglądać z ławki parodie piłkarza w ataku. Młody zajebisty Sandro odchodzi za 2 mln po znajomości a zły Carlitos za 3 mln??? A teraz spójrz w lustro i obejrzyj film W pogoni za rozumem. Nie pozdrawiam.

odpowiedz
StefQ - 07.09.2019 / 08:47, *.centertel.pl

@Wojtek (L): Ty siebie słyszysz?! Piszesz o IQ a sam prezentujesz zbliżone do orzeszka ziemnego. Nie zastanawiasz się dlaczego Carlitos chce odejść? Może dlatego że będąc najlepszym strzelcem Legii nie gra bo PAN TRENER dostrzegł oblrzymi potencjał PANA PIŁKARZA Kuternovica. Vukovica za pół roku w Legii już nie będzie ale Carlitosa też... Powtórka z Berga i Orlando Sa. A Mioduski przyklaskuje bo hajs na konto wpadnie. Wynik nie ważny.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 07.09.2019 / 10:08, *.play-internet.pl

@Wojtek (L): Ale Niezgoda ma bys sprzedany w zimie, a Kante odejdzie jeszcze szybciej. Zostana: Sanogo, zona wlasciciela i jej kot. Ale jakos to bedzie...

odpowiedz
robo - 07.09.2019 / 17:46, *.124.128

@Wojtek (L):
ty wierzysz w to co piszesz to gorsze niż bełkot loczka oraz blablanie vuko zastanawia mnie twoje IQ oraz w jakim stanie widziałeś Kante i szklanego Niezgodę kontuzjogenny nad czym ubolewam bo ma potencjał

odpowiedz
SlawoL - 07.09.2019 / 00:06, *.net.pl

Jaki Ty Vuko ku.wa głupi jesteś

odpowiedz
Hiszpan - 06.09.2019 / 23:59, *.t-mobile.pl

Pajac Vukovic dopial swego. Odebrali mu drewno 99 to nie chce już innych graczy.

odpowiedz
Peter - 06.09.2019 / 23:49, *.vectranet.pl

No i pięknie. Zostajemy z dwoma napastnikami (jeden bez formy, drugi często łapie kontuzje). Super :-(

odpowiedz
Karol - 07.09.2019 / 08:00, *.t-mobile.pl

@Peter: Jest jeszcze Sanogo z kontuzją do wiosny

odpowiedz
matus007 - 06.09.2019 / 22:58, *.prioritytelecom.net

Mioduski OUT!!!, zmarnowali jednego z najlepszych napastnikow jak na e - klape.

odpowiedz
kibic - 06.09.2019 / 21:18, *.chello.pl

odejdzie Carlitos i zostanie kontuzjowany Sanogo, nieograny Kante i kontuzjogenny Niezgoda . Jak tak się stanie to będzie szczyt amatorszczyzny

odpowiedz
mcis - 06.09.2019 / 21:43, *.chello.pl

@kibic: komu Niezgoda zrobił kontuzje, że nazywasz go kontuzjogennym?

odpowiedz
singspiel - 07.09.2019 / 00:44, *.centertel.pl

@mcis: sobie. kontuzjogenny, czyli podatny na kontuzje

odpowiedz
Andrzej - 06.09.2019 / 20:46, *.plus.pl

Głupi termin na sprzedaż kolejnego napastnika. Teraz przed Legią najważniejsze mecze Jaga, Cracovia, Lechia,Piast i Lech i Legia zostaje z jednym napastnikiem. Do tego mecze dwa w tygodniu bo dochodzi zaległy z Wisłą i Puchar Polski

odpowiedz
Pit - 06.09.2019 / 20:44, *.249.131

śmieszni jesteście, nie mówie że wszyscy, ale większość. Nie powalczyliśmy z Rangersami? Po zaległym meczu z Płockiem mamy lidera w ekstraklasie. o co Wam chodzi? bo odchodzi Carlitos samolub źle, zarobimy na Carlitosie i Kulenoviciu wiecej niż za awans do LE źle, sprowadzamy Lewczuka Luqinhasa źle bo kto to jest i po co? weźcie sie ogarnijcie i dajcie pracować Vuko chociaż do końca rundy bo wygląda na to że wie co robi a nie tylko szczekać!

odpowiedz
hajdukL - 06.09.2019 / 21:15, *.com.pl

@Pit:
Dużo znaków wskazuje na to, że ta większość niedługo będzie mniejszością.

odpowiedz
Tylko Legia - 06.09.2019 / 22:54, *.kampinostelco.pl

@Pit: powalczyli grając w 10 i drewnem, o to czy zarobimy na niech dwóch to kwestia podejścia, chyba mało się znasz.


Pytanie brzmi ile straciliśmy?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2019 / 00:04, *.orange.pl

@Pit: Ja już mam dość takiej "walki", takich" pięknych" porażek. Od 3 lat jest to samo. Nie interesuje mnie też kogo sprowadzamy, bo dopóki nie będzie Trenera, możemy mieć świetnych piłkarzy i tak nic z tego nie bedzie. Ale przede wszystkim potrzeba prawdziwego Prezesa i Właściciela, który wie co robi...

odpowiedz
Wolfik - 07.09.2019 / 01:05, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Chętnych do (od)kupienia klubu jakby brakuje....ale zawsze możesz stanąć w szranki z Mioduskim. Powodzenia.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 07.09.2019 / 10:03, *.play-internet.pl

@Wolfik: A skad to wiesz? Dzepetto tak mowi? Brednie, bez pokrycia. Nawet Lesny chcialby odkupic Legie. I prosze sie nie skupiac na tym, czy to dobry pomysl, czy nie. Po prostu nie pisz glupot.

odpowiedz
zdegustowany - 07.09.2019 / 12:45, *.t-mobile.pl

@Lesny Dziadek: ciekawe,skąd Leśny wziął by kasę! Zdaje się, że to ty piszesz głupoty. ..

odpowiedz
Ruki - 08.09.2019 / 11:00, *.25.51

@Lesny Dziadek: hhahaah lesny chce odkupic Legie? Niezly dowcip! Jest maly szkopul. 10 tys zl to troche za Malo na prowadzenie klubu....hahahah

odpowiedz
Nam Nam - 06.09.2019 / 20:23, *.chello.pl

Trudno czytać takie komentarze. Legia będzie mistrzem, a niektórzy będą odszczekiwać.

odpowiedz
Przemo - 07.09.2019 / 08:20, *.net.pl

@Nam Nam: Tylko co ten Mistrz teraz znaczy? Mistrz Polski w Europie to dziad do bicia. Przez ostatnie 3 lata mamy Luksemburgi, Szeryfy itd.
Żyjemy w 40-to milionowym kraju a na mapie piłkarskiej mapie Europy wyglądamy jak malutka estonia czy Łotwa. Dalej sprzedawajmy wszystkich, kupujmy drewno i zatrudniajmy trenerów amatorów.
Obecnie walka o mistrzostwo to wyścig much - ktora pierwsza doleci do gówna.
Najgorsze że światełka w tunelu nie widać :-(

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 06.09.2019 / 20:19, *.amazonaws.com

3 mln juro.. Bull.... !!!!!! 8 mln z czego 5 mln ('prowizja za transfer') na konto Mioduskiego. To samo bylo z transferem Kulenovica !!!!!!! GDZIE JEST PROKURATURA ?????????????? A Zyleta milczy bo MIioduski ich wykupil !!!!!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 06.09.2019 / 20:15, *.amazonaws.com

Mnie interesuje tylko jeden transfer i to jest odejsce Mioduskiego !!!!!!!

odpowiedz
Kibic z Polski - 06.09.2019 / 20:01, *.chello.pl

Dlaczego śmiejecie się z Wisły , że tym transferem będzie miała na roczny budżet ? A Wy za rok będziecie w tym samym miejscu jak tak dalej będzie prowadzona polityka w Waszym klubie. Sprzedajecie Carlitosa bo sami już macie długi większe niż Wisła. Zapłaciliście za Novikovasa ? Już nawet 300 tys. euro nie macie a z 750 tys. euro, które Wisła ma dostać się śmiejecie ? I dziwicie się że Was nikt w kraju nie lubi ? Troszkę pokory panowie. A tak zmieniając temat , faktycznie trener się Wam wyjątkowo nie udał zresztą Pudelek też ! Wszystko dobre co zrobił dla Waszego klubu Leśny to Pudel roztrwonił w 3 lata !!! Mimo tego że w dupę dostawaliście w LM to fajnie się te mecze oglądało , graliście typowy futbol na TAK - miło było pooglądać a teraz co ? Kule piętami walił sobie po twarzy i nic dobrego nie stworzył. Przykro było na to patrzyć. A Carlitos ? no cóż zawodnik , który całe życie dotychczasowe grał za 5tys. euro lub mniej to się nie dziwię , że teraz próbuje wywalczyć jak najwięcej dla siebie. 2liga hiszpańska go nie chce ? a po co ? jak tam Carlitosów jest ze 100 lub więcej i wszyscy na podobnym poziomie to po co im zawodnik za duże pieniądze (bo 2 liga hiszpańska jest biedna) który ma 30-tkę na karku ? Na koniec dodam , że życzę Wam powodzenia , powrotu na właściwe tory i czekam kiedy Legia , Lech , Wisła będą nas reprezentować na europejskich salonach.

odpowiedz
Javed - 07.09.2019 / 11:25, *.centertel.pl

@Kibic z Polski:
Dzięki za głos rozsądku. Kibice Legii nie mają wpływu na to, czy i jak rządzi właściciel.
Pozdro (L)

odpowiedz
Prawda - 07.09.2019 / 14:06, *.25.51

@Kibic z Polski: to sobie poczekasz bo skisla nigdy nie bedzie juz reprezentowala Polski w pucharach. A I tak tego co zrobil misiek nikt nie przebije: najpierw pogonil cupiala, ktory na pewno wprowadzilby wisle do lm I teraz wisla by miala z 10 mp wiecej, a potem wydoil ja do cna. Wierni kibice wisly haahah. Kibice zruinowali najlepszy klub w Polsce. Znasz taki przypadek? Bo ja nie.

odpowiedz
lob - 06.09.2019 / 19:05, *.chello.pl

Jarek strzeli do grudnia jeszcze z 8 - 10 bramek i Mioduski też go opchnie...........Dziura, ogromna dziura budżetowa w Legii i u Mioduskiego w kieszeni.......W lutym 2020 Niezgody u nas już nie będzie..........Rząd nam akademii nie wybuduje, co najwyżej dołoży z 30%.

odpowiedz
Antytreneiro - 06.09.2019 / 19:04, *.tpnet.pl

Jedyny transfer, który wzmocni Legię to pozbycie się Vuko nawet za dopłatą.

odpowiedz
Arek - 06.09.2019 / 20:18, *.tpnet.pl

@Antytreneiro: ja bym się Ciebie też pozbył i bez dopłaty.

odpowiedz
Antyberg - 06.09.2019 / 18:48, *.centertel.pl

Carlitos zostań!!!

odpowiedz
aaa - 06.09.2019 / 16:33, *.chello.pl

Najwyższa pora pozbyć się tego zawodnika! Jego nic z Legią nie łączy poza kasą.Mam dość tego wymachiwania rękami i wiecznych pretensji pod adresem kolegów!To zdecydowanie przereklamowany piłkarz,najlepszy dowód to jest fakt,że nie chcą go nawet w II lidze hiszpańskiej! Jeśli Arabowie chcą dać tyle kasy to trzeba ich w rękę cmoknąć i na własny koszt dostarczyć Carlitosa do Dubaju.....

odpowiedz
Darek - 06.09.2019 / 16:21, *.t-ipconnect.de

Sanogo juz polanany jest.Kante tez sie leczy.Kulenovic juz sprzedany.Zaraz sprzedadza Carlitosa.A jak polamie sie szklanyJaroslaw to z 5 napastnikow z poczatku sezonu nie bedzie zadnego.
Sprowadza za Carlitosa jakiegoś 34 latka za darmo co przez ostatni sezon zagral 52 minuty.Bedzie miesiacami dochodzil do formy w rezerwach razem z Obradoviciem.Oto polityka transferowa Legii.Kasa w kieszeń i jakos to bedzie.Mioduski robi z Vuko to samo co zrobil z Magiera.Wyprzedal mu druzyne kase cyk do kieszeni i obarczyl go odpowiedzialnoscia za brak wynikow.
Juz przytulil w tym okienku transferowym 7,5 miliona euro za Szymanskiego i Kulenovicia.Zaraz sprzeda Carlitosa i dobije do 10 milionów euro a MY i tak uslyszymy ze kasa jest pusta i dziura budżetowa sie powieksza.

odpowiedz
juhas - 06.09.2019 / 16:01, *.tpnet.pl

jeżeli to byłaby prawda to znaczy że to co sie dzieje to absurd Karlitosa opchnąć prawie za tyle samo co Kulenowica to jest chore przecież Legia jakby utrzymała obecny skład i nawet przy tym trenerze jest w stanie spokojnie mistrzostwo Polski zdobyć Juhas

odpowiedz
lob - 06.09.2019 / 15:10, *.chello.pl

Carlitos odchodzi bo kasa pusta i dług na długu, który trzeba zacząć spłacać.
Zasłyszane na mieście : Miodek już wyprzedał duża część swoich dóbr, żeby Legia nie upadła.......
Trzeba mu w tym kibicować, żeby się udało przetrwać, bo kupców na Legię nie widać.

odpowiedz
tomiacab - 06.09.2019 / 15:40, *.233.63

@lob: Carlitos odchodzi, bo izb że kilka meczów w Legii i trzeba by skisłej spłacić 1 milion euro.

odpowiedz
Pawelll - 06.09.2019 / 15:44, *.vectranet.pl

@lob: to jak już nie będzie miał z czego dokładać to może w końcu sprzeda klub i trafi nam się nam jakiś właściciel co się choć trochę na piłce nożnej będzie znał. W trzy lata tak popłynąć, to tylko wybitny fachowiec umie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.09.2019 / 16:54, *.chello.pl

@lob: Bajki waść pleciesz...

odpowiedz
Karol - 06.09.2019 / 15:10, *.t-mobile.pl

Nie może być tak, że carlitos chce odejść z Legii.

odpowiedz
Abcd - 06.09.2019 / 15:06, *.t-mobile.pl

To za kulenovica 2 banki a za carlotosa tylko 3, nieźle

odpowiedz
Kle - 08.09.2019 / 00:02, *.vectranet.pl

@Abcd: bo Arabia to taki MLS dla ubogich, każdy z dwojga wolałby MLS, ale tam mogą nie chcieć, a Arab z chęcią przepłaci

odpowiedz
Raf - 06.09.2019 / 15:05, *.play-internet.pl

Niech Mioduski sam siebie sprzeda!!! Sezon w pełni, trudni rywale przed nami, a ten sprzedaje Carlosa! Carlosa, który po pozbyciu się Kule miałby w końcu okazję dac upust swojej sportowej złości rozszarpujac rywali. Jeszcze nie daj Boże jakoś uraz Jarka i w ataku zagra chyba Gwilia lub Sagan. Bo Kante również na L4. Wydawało się, że po zwycięstwie z Rakowem i transferze Kule sytuacja w klubie uspokoi się i zespół fajnie popracuje w przerwie reprezentacyjnej. Ale po co stabilizacja na w miarę solidnym poziomie??? Sprzeda Carlosa i będzie szukał szrotu bez kontraktu. A może Praszelik będzie tym snajperem? Słabe to...

odpowiedz
Maciek - 06.09.2019 / 15:03, *.chello.pl

To super napastnik poszedł za 2mlm + bonusy,a za takiego ledwie rezerwowego dają już 3mln?

odpowiedz
Legia(1916) - 06.09.2019 / 15:01, *.chello.pl

To byłby strzał w stopę ala Mioduski, służalczy trener się na pewno ucieszy

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.09.2019 / 14:50, *.chello.pl

Po sprzedaży Carlitosa, dołączymy do peletonu drużyn walczących o górną ósemkę. Liga staje się nieprzewidywalna, mistrz przypadkowy, kopanie zamiast gry, słowem ch...j, d...a i kamieni kupa. Nie lepiej wycofać się z ekstraklapy, zostawić Legię II ? Dla wytrwałych to też Legia, koszty utrzymania (po odejściu Philippsa) mniejsze, wyjazdy nieodległe, a stadion będzie można wydzierżawić Świadkom Jehowy?

odpowiedz
Tom - 07.09.2019 / 15:11, *.89.112

@Po(L)ubiony: haha zacne. Racja ale Aco zostawić na Mazura Karczew trener jak znalazl

odpowiedz
Książę Nocy - 06.09.2019 / 14:49, *.inetia.pl

Nie odejdzie tam. Oczywiście jeśli ma jakiekolwiek ambicje sportowe. Dla mnie to bez znaczenia, bo nigdy nie grał pod drużynę lecz pod siebie.

odpowiedz
Le Ja - 06.09.2019 / 14:48, *.orange.pl

I znowu oddajemy jednego z najlepszych naszych zawodników za bezcen. Zakładając, że dostaniemy za niego 3,2 mln euro, to po odliczeniu tego co zapewniła sobie Wisła, zostanie nam 1,9 mln euro. Czy warto za niecałe 2 mln pozbywać się Carlitosa?

odpowiedz
Balde - 06.09.2019 / 16:53, *.centertel.pl

@Le Ja:
Z liczeniem lekko na bakier. 30% z 2,75 miliona idzie do Wisły. Nam zostanie prawie 2,4 miliona za 29 letniego zawodnika, który nie gra a jak gra nie do końca pasuje do taktyki.

odpowiedz
sixx - 07.09.2019 / 07:16, *.play-internet.pl

@Balde: 30% z 2.75 mln to 825 tysięcy, nieuku

odpowiedz
kos - 06.09.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

Bazar nie klub ,Mioduski paszoł

odpowiedz
Mietek - 06.09.2019 / 14:34, *.play-internet.pl

Kolejnym będzie Majecki a Kudłaty będzie mówił że celem minimum jest dla nas faza grupowa Ligii Europy. Nie daj Boże Niezgoda łapie znowu jakąś kontuzję i nie będzie miał kto grać w ataku. Brawo Mioduski za to że klub doprowadzasz coraz bardziej do ruiny.

odpowiedz
Pepe - 06.09.2019 / 14:32, *.t-mobile.pl

A wystarczyło spróbować powalczyć o LE.

odpowiedz
Robso - 06.09.2019 / 14:27, *.play-internet.pl

Pan Stanowski to niech się lepiej sobą zajmie a nie pisze rewelacje o Leegii.Do tego nieprawdziwe. Z opowiaiastek o Carlitosie to juz książkę można napisać

odpowiedz
Yydd - 06.09.2019 / 14:25, *.play-internet.pl

No to dla Wisły ok 750 tyś euro.

odpowiedz
Gizior - 06.09.2019 / 14:11, *.t-mobile.pl

Sprzedanie Carlitosa i kombinowania z napastnikiem który nie ma klubu bo innego nie można już kupić jest bez sensu, jest sprawdzony gość w naszej lidze ale po co nam sprzedajemy go a potem w ataku będzie grał gwilla...

odpowiedz
marcin - 06.09.2019 / 14:10, *.orange.pl

Niech idzie, z tym trenerem wyraźnie Mu nie po drodze, a budżet trzeba będzie łatać.
Ciekawe, że odejdzie za więcej niż pupil trenera...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.09.2019 / 14:10, *.play-internet.pl

To sobie gts budzet na rok zrobi dzieki Nam.

odpowiedz
Ja - 06.09.2019 / 14:08, *.vectranet.pl

Czyli 2 235 000 dla nas. Bywało gorzej za lepszych zawodników. Leć Carlos i się nawet nie zastanawiaj, może tam się odbudujesz. Będziemy trzymać kciuki.

odpowiedz
Informator - 06.09.2019 / 14:02, *.centertel.pl

A w jego miejsce Rodri - były napastnik Granady i Realu Saragossa w którym poznał się z obecnym graczem Legii Ivanem Obradoviciem.

odpowiedz
Trampek - 06.09.2019 / 13:58, *.net.pl

W sumie LEGIA od tej kwoty / 3 000 000 - 450 000 = 2550000 - 30% / musiała by dopłacić Wiśle Kraków 765000 zł.Czyli na czysto uzyskała by 2235000 euro. Nie jest to kwota powalająca . Komuś wybitnie zależy na pozbyciu się Carlitosa.W ten sposób ktoś w LEGII robi "krecią robotę" ,aby klub na wiosnę "załapał się " do grupy spadkowej i walczył o utrzymanie. Być może mylę się i nie jest to "krecia robota" , tylko sposób aby pozbyć się decydenta z Bałkanów mając argument w ręku. Wystarczy ,że Niezgoda " łapie " kartki plus ewentualne kontuzje i pozostajemy bez nominalnego wysuniętego napastnika .Nie zapowiada to się ciekawie.

odpowiedz
Sawo - 06.09.2019 / 13:53, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko jestes nie pierwszym wuefista bez pojecia jaki prowadzil moj klub. Jednak jestes pierwszym wuefista ktory jest zarazem bucem cwokiem i zadufanym w sobie zmianierowanym pinokiem. Mam info do wszystkich wyznawcow tego dresiarza. Zniszczyl Carlitosa a teraz zniszczy Cafu kosztem swojego koleszki Antolicia.

odpowiedz
Roma - 06.09.2019 / 13:49, *.plus.pl

A to może Wisła K. weszła w układ z Vukowiciem, żeby uprzykrzył mu grę w Legii. Szkoda, wielka szkoda.

odpowiedz
tomiacab - 06.09.2019 / 15:48, *.233.63

@Roma: raczej woleliby żeby zagrał jeszcze kilka spotkań, za co zainkasowali by 1 mln euro, a dopiero później by go sprzedano i wtedy wziąć procent za kolejny transfer. Carlitos kosztował Legie 500k euro ale w umowie były zapisy, mówiące o tym, że jak zagra określona ilość meczów, Legia będzie musiała dopłacić jeszcze 1 milion. Wszystko wskazuje na to, że Carlitos zbliża się do zawartej w umowie ilości występów w barwach Legii. Nie wiem niestety ile tych meczów miał zagrać by uruchomiło to koszulę.

odpowiedz
Roma - 06.09.2019 / 18:51, *.plus.pl

@tomiacab: a, to sporo wyjaśnia

odpowiedz
Arek - 06.09.2019 / 20:24, *.tpnet.pl

@Roma: kur...! skąd się takie tłuki biorą, to ja nie mam pojęcia.

odpowiedz
Roma - 06.09.2019 / 22:50, *.vectranet.pl

@Arek: nie denerwuj się, nie myślałem, że ktoś to weźmie na poważnie.

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 06.09.2019 / 22:53, *.t-mobile.pl

@tomiacab:
Niestety to brzmi bardzo logicznie.
Szkoda, bo to oznacza że nie ważne było przejście do fazy grupowej LE, tylko aby nie zapłacić 1 ml...
To znaczy że w najbliższym czasie nie będzie żadnego sukcesu, bo wygranie naszej ligi nie nazywam sukcesem....

odpowiedz
Ginpasterz - 06.09.2019 / 13:39, *.204.214

Tym sposobem zostaniemy zaściankiem piłkarskim na zawsze. Jeżeli tym składem przy rozstawieniu do ostatniej rundy nie potrafimy awansować to po wyprzedaży będziemy drżeć przy wylosowaniu przeciwnika z Malty czy z Gibraltaru. I możecie bracia pisać, że jak to nie jest dobrze i że wygraliśmy ostatni mecz i tyle punktów na jesień. Jeżeli będzie fart to będziemy Mistrzami swojego podwórka a z europejskich pucharów będziemy odpadać w drugiej rundzie. Jak ten zespół ma się rozwija? No chyba że mamy tylu młodych zdolnych którzy mogą zawojować Europę.

odpowiedz
lkkl - 06.09.2019 / 13:36, *.as13285.net

3 mln Euro to dobra cena - szkoda go, ale jak Vukovic ma go co chwile pomijac.. Chyba bedzie trzeba kogos dokupic jezeli odejdzie.

odpowiedz
MKK - 06.09.2019 / 13:35, *.187.4

Wolałbym, żeby został i grał z Jarkiem

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.09.2019 / 13:35, *.188.178

Lepiej go trzymac w Legii 2 ,żeby tam został królem strzelców I pomògł w awansie a nie sprzedawaç za worek jaabłek I jeszcze Wiśle dać 30% !?

odpowiedz
Tomek - 06.09.2019 / 13:30, *.113.189

Brawo Mioduski i Vuko. Jeden głupszy od drugiego

odpowiedz