REKLAMA

Pokaz laserów i pirotechniki odwołany...

Redakcja

Jak dowiedzieliśmy się przypadkowo w sobotnie popołudnie, organizator pokazu pirotechniki i laserów odwołał zaplanowaną na dziś na warszawskim Bemowie imprezę, na którą rozdaliśmy Wam ponad 800 wejściówek.


"Pomimo złożenia pełnej dokumentacji, działając zgodnie z literą prawa, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, zbyt późno wydał pozwolenie na przeprowadzenia imprezy masowej. Zgoda została przyznana 6.09. po godzinie 14:00, a więc na dzień przed planowaną imprezą, co przy ogromnej skali całego przedsięwzięcia było na tyle ryzykowne, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia" - czytamy w komunikacie firmy opublikowanym w sobotę o godzinie 12:00.

Wszystkich uczestników naszego konkursu przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest ona niezależna od nas. Co więcej nie zostaliśmy w żaden sposób poinformowani przez organizatora o odwołaniu imprezy.

W sumie potwierdziło się to, co wszyscy doskonale wiemy - najlepsze pokazy pirotechniczne to te, które prezentują kibice na stadionie przy Łazienkowskiej 3, więc zapraszamy na kolejne mecze Legii!

Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
ludek - 08.09.2019 / 19:31, *.plus.pl

Firma ktora to prowadzi od lat nie placi podwykonawca, ludzie sadza sie z nimi ale gosc dziala nadal ...

odpowiedz
Biały człowiek - 09.09.2019 / 07:18, *.play-internet.pl

@ludek: dajcie tłumacza

odpowiedz
gazza - 08.09.2019 / 11:05, *.inetia.pl

Organizator sprzedawał bilety jak nie miał pozwolenia ?

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2019 / 13:25, *.centertel.pl

@gazza: sprzedajesz bilety,hajs wrzucasz na krótkoterminową lokatę,zanim zaczniesz oddawać kasę, coś narośnie z procentu,więc coś zarabiasz... ;) "Duże pieniądze robi się na legalnych, słomianych inwestycjach! "

odpowiedz
Sses - 08.09.2019 / 15:43, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): znasz jakąś lokatę na dwa tygodnie?

odpowiedz
Jacek R. - 08.09.2019 / 16:50, *.virginm.net

@Sses: zloto. waluta. krypto.
tak na szybko. ptosze bardzo

odpowiedz
oLaf - 09.09.2019 / 02:00, *.vectranet.pl

@Sses: gościu, Ty internetu nie masz?? Możesz zrobić codziennie overnight (lokatę na 1 dzień) a Ty piszesz o 2-ch tygodniach???

odpowiedz
SEBO(L) - 09.09.2019 / 12:19, *.chello.pl

@Sses: koledzy odpowiedzieli Tobie. Czy uznajesz temat za wyczerpany ? "Powiedz mi: po co jest ten Miś ? - No właśnie, po co?! - Otóż to! Nikt nie wie po co,nie masz się co martwić,że ktoś zapyta."

odpowiedz
wykop - 08.09.2019 / 10:44, *.t-mobile.pl

Władzw Wawy - jeden wielki syf

odpowiedz
kLon1916 - 08.09.2019 / 09:10, *.centertel.pl

Na pocieszenie obejrzyjcie sobie to: https://youtu.be/6UqY2U5RH7I
(Pyromagic 2019, pokaz jeden z czterech),
nadmienię, że PyroMagic to festiwal sztucznych ogni, a nie jakiś tam tylko pokaz co to miało być u nas,a tutaj nikt nie sprzedawał żadnych biletów.
Od maja pracuję w Szczecinie i jak widać, jeśli się chce zorganizować coś dla ludzi, to można.
Brawo trzaskowski i jego "ekipa"..

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2019 / 08:49, *.chello.pl

ZBIÓRKA NA OPRAWĘ !

odpowiedz
AAA - 07.09.2019 / 23:03, *.plus.pl

Brak tęczowych kolorów brak zgody Czaskowskiego.
Sami wybieraliście....

odpowiedz
MP.J ( L ) - 07.09.2019 / 22:50, *.t-mobile.pl

Vuko out !!!Mioduski też !!!

odpowiedz
Do redakcji? - 07.09.2019 / 20:00, *.centertel.pl

Droga redakcjo, przynajmniej Wy nie zachowujcie się jak ostatni idioci i nie bierzcie przykładu z władz Warszawy. Co za problem zrekompensować ten blamaż i zaproponować coś w zamian laureatom konkursu. Nie wierzę że nie jesteście w stanie niczego zaoferować.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.09.2019 / 23:37, *.inetia.pl

@Do redakcji?:

Przecież zaoferowali. Dali Ci cynk, gdzie będzie lepszy pokaz. Czego chcesz więcej? Żeby wybulili z 50 000 zł na bilety dla 800 osób na jakiś inny event, który akurat tez się dzieje? Przecież to nierealne.

odpowiedz
Pio - 07.09.2019 / 18:26, *.chello.pl

Lesery i nieudacznicy od Czaskoskiego nie zdarzyli bidulki, najpierw jeden dzień zatajaja że rura że ściekami pekla a teraz znów o jeden dzień sciemniania niszczą plany widowiska.

odpowiedz
olo - 08.09.2019 / 13:18, *.chello.pl

@Pio: Ze zgodą spóźnił się wojewoda mazowiecki...

odpowiedz
Rrr - 07.09.2019 / 16:50, *.t-mobile.pl

Pytanie do redakcji:czy wy jako redakcja będziecie się ubiegać o zwrot pieniędzy za bilety? bo rozumiem że my jako wygrani w konkursie nie możemy tego zrobić
?

odpowiedz
magoo - 07.09.2019 / 16:13, *.chello.pl

Zwrot środków za zakupione bilety poprzez stronę Organizatora nastąpi po wypełnieniu formularza link: https://www.dropbox.com/s/nz1hpv1qtti…/formularz_zwrotu.pdf… Prosimy o wysłanie wydrukowanego i wypełnionego egzemplarza w terminie do 14 dni od planowanej daty wydarzenia, na adres:

Polskie Biuro Targów i Wystaw Poznań Expo Sp. z o.o. Ul. Bóźnicza 15 lok. 6, 61-751 Poznań

Mishka, czy my też możemy zwrócić i "odzyskać" kasę ? Jak pisał @źródeł, będzie spora pula do opraw na Ł3, sponsorowana przez Pyry ;)

odpowiedz
Kkk - 07.09.2019 / 15:35, *.plus.pl

W mieście, gdzie tysiące litrów ścieków na minutę wylewa się do rzeki, problemem jest hałas z pokazów fajerwerków i zachwiany przezto komfort psychiczny psów.

odpowiedz
magoo - 07.09.2019 / 17:57, *.chello.pl

@Kkk: Nie masz psa to się nie wypowiadaj. Tak a'propos komfortu psychicznego.
Druga rzecz : Te Hektolitry ścieków wpływały przez ponad 400 lat do Wisły z Warszawy, i jakoś nikt się nie pruł, Pierwsza awaria od 7 lat i się płaczki znalazły. Poznaj choć w promilu historię tego miasta, a nie tylko PW'44...

odpowiedz
- 07.09.2019 / 18:35, *.play-internet.pl

@Kkk:
Naprawdę masz z tym problem ???? Odwołali i tyle bez żadnych podtekstów.

odpowiedz
Aa - 07.09.2019 / 19:07, *.play-internet.pl

@Kkk: nic dodać nic ująć. Bardzo trafna opinia.

odpowiedz
Olo - 08.09.2019 / 10:09, *.centertel.pl

@magoo: awaria która była pewna do przewidzenia. A to kolosalna różnica bo w tym wypadku w fazie projektu było wiadomo że to bubel i skok na kasę. Po to wybudowano oczyszczalnie żeby nie truć rzeki A teraz jest jeden syf. Kto zapłaci za ta katastrofę? Ty i twoi koledzy z po?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 08.09.2019 / 11:09, *.chello.pl

@magoo:

W 2012 roku psom nie przeszkadzały fajerwerki... tak samo we wcześniejszych latach... też poznaj historię Warszawy...

odpowiedz
St.Anger - 08.09.2019 / 13:01, *.tpnet.pl

@magoo: dawaj liczby , skalę porównawcza , fachowe historyczne opracowania , zaniedbania , faktury itp . (i daj czaskowskiemu buzi . I spoko , już niedługo przybędzie Tusk na białym koniu , i będzie raj ) a takie usprawiedliwiające pierdoly to między bajki . I nie zakrywaj się PW,44 bo to nie warszawiacy ( nie tylko ) zatrzymali bolszewików w 1920. Brakuje jeszcze "wsiok" "cham ze wsi" Ale chlebuś, mleczko i wędlinka... już nie be , co !

odpowiedz
KuraK - 09.09.2019 / 11:56, *.orange.pl

@magoo: Ile Ci placa za takie posty?

odpowiedz
Do redakcji - 07.09.2019 / 15:19, *.plus.pl

Czy uczestnikom konkursu przysługuje zwrot środków za bilety? Czy też nie?

odpowiedz
Grchw - 07.09.2019 / 19:05, *.play-internet.pl

@Do redakcji: tak przysługuje w kwocie takiej jak masz na bilecie...

odpowiedz
:) - 07.09.2019 / 15:11, *.play-internet.pl

A ja już nowe dresy wyprasowałem na pokazy.. echhh.

odpowiedz
PrzemoL - 07.09.2019 / 20:23, *.chello.pl

@:): Mam nadzieję, że wyprasowane w kant ;)

odpowiedz
źródeł - 07.09.2019 / 14:14, *.chello.pl

Proponuję odzyskaną kasę z biletów wrzucić na oprawę.

odpowiedz
Le Ja - 07.09.2019 / 14:13, *.orange.pl

>Bądź mną
>Nigdy nic nie wygraj w żadnym konkursie
>W końcu wygrywasz i to od razu największą nagrodę (4 bilety)
>I nagle cyk odwołują ci pokaz i nici z wygranej
>Wszystko wraca do najlepszego porządku :D

odpowiedz
,d,d - 07.09.2019 / 14:58, *.t-mobile.pl

@Le Ja: ile masz lat 15?

odpowiedz
Mietek - 07.09.2019 / 15:36, *.play-internet.pl

@Le Ja: idż sie utop trolu internetowy.

odpowiedz
Le Ja - 07.09.2019 / 15:59, *.orange.pl

@,d,d: Po czym wnioskujesz?

odpowiedz
Tosiek - 07.09.2019 / 16:16, *.chello.pl

@,d,d: ile by nie miał, wygrał coś, a jednak nie wygrał, co Cię boli ?

odpowiedz
(L)istek - 07.09.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

@Le Ja: Mam tak samo jak ty.

odpowiedz
Mdkd - 08.09.2019 / 09:52, *.t-mobile.pl

@Le Ja: po Twoim wpisie ... pomyśl

odpowiedz
Jdjd cieme - 08.09.2019 / 09:55, *.t-mobile.pl

@Tosiek: styl w jakim napisany ten komentarz. „Przegrywy i inne temu podobne”, a później społeczeństwo jest jakie jest.

odpowiedz
Och (L) ota - 09.09.2019 / 18:13, *.amazonaws.com

@Le Ja: Mam podobnie : Nie mam kasy , znajduje 2 zl wiec ide zagrac w Keno.Wygrywam 4 zl wiec gram za te 4 zl dalej,i nagle cyk,w kolejnym losowaniu juz nic nie wygrywam.Nici z wygranej,i wszystko wraca do najlepszego porzadku.

odpowiedz
lucho_83 - 07.09.2019 / 14:04, *.chello.pl

Jaja sobie robią...?!

odpowiedz
MLS - 07.09.2019 / 14:00, *.chello.pl

Jak się nie ma pozwolenia to się nie organizuje imprezy i nie sprzedaje biletów. A tak pewnie kilkanaście tysięcy ludzi będzie musiało zmienić plany.

odpowiedz
Luca - 07.09.2019 / 16:28, *.chello.pl

@MLS: A kto powiedział że nie mieli pozwolenia? Takie pozwolenie było tylko Czaskoski ze swoimi frajerami specjalnie wydali je jak najpozniej żeby impreza nie odbyła się...

odpowiedz
Grchw - 07.09.2019 / 13:47, *.play-internet.pl

Skandal!

odpowiedz