Carlitos - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfer o krok

Carlitos już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Redakcja

Odejście Carlitosa z Legii Warszawa jest już chyba na ostatniej prostej. Zawodnik nie trenował z drużyną w piątek i w sobotę, a dziś przechodzi testy medyczne i prowadzi ostatnie rozmowy w sprawie kontraktu indywidualnego w siedzibie klubu Al-Wahda FC. Legia wyraziła zgodę na transfer, którego suma ma wynieść 3 mln euro. 0,75 mln euro z tej kwoty trafi na konto Wisły Kraków.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (203)

+dodaj komentarz
Kris - 11.09.2019 / 18:08, *.plus.pl

Brac Rado

odpowiedz
Zzz - 09.09.2019 / 20:59, *.t-mobile.pl

I teraz Paweł Wszolek - wolny zawodnik-Bartosz Kapustka który szuka klubu na odbudowę a nie ściągać jakieś stare szorty {zatkaj dziury}.

odpowiedz
param pam pam - 10.09.2019 / 10:37, *.chello.pl

@Zzz: Wszołek i Kapustka są skrzydłowymi a my potrzebujemy napastnika

odpowiedz
matus007 - 09.09.2019 / 19:31, *.prioritytelecom.net

Wina Vukovicia co tu mówić ...

odpowiedz
gazza - 09.09.2019 / 17:52, *.inetia.pl

Co tu kryć - Carlitos się w Legii nie sprawdził.
Jak na napastnika to bramek miał nie wiele.
Z nieoficjalnych zródeł wiem że balował wiecej w restauracji greckiej niż na treningach więc kit z nim , niech sobie u arabusów zarabia pieniądze , marny grajek.

odpowiedz
Salvador GCW - 09.09.2019 / 19:11, *.play-internet.pl

@gazza: 15 goli w zeszłym sezonie to mało?!

odpowiedz
Bloo - 09.09.2019 / 20:02, *.t-mobile.pl

@Salvador GCW : Mało!!! W rundzie mistrzowskiej strzelił 2 nieistotne! Wychodził w pierwszym składzie i nie był wiodącą postacią. Poszedł za dobre pieniądze jak na swój poziom. Grać Niezgodą!

odpowiedz
Salvador GCW - 09.09.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

@Bloo: w rundzie mistrzowskiej nikt nie był wiodąca postacią. Niestety taka prawda.

odpowiedz
Łukasik - 09.09.2019 / 17:24, *.cyfrowypolsat.pl

Radović bez klubu. Może jeszcze rok pograć.

odpowiedz
Bia(L)o(L)ęka - 09.09.2019 / 16:54, *.chello.pl

Czy orientujecie się czy do Legii trafi jakiś napastnik? Bo jak narazie dwóch odeszło i został tylko Niezgoda i Kante.

odpowiedz
Salvador GCW - 09.09.2019 / 17:10, *.play-internet.pl

@Bia(L)o(L)ęka: jest jeszcze kontuzjowany Sanogo. Ewentualny transfer to kogoś kto jest bez kontraktu. Ale będziemy musieli się liczyć z tym że to będzie zawodnik który się musi odbudować bo ma zaległości treningowe. Pozdro

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.09.2019 / 19:48, *.tpnet.pl

@Bia(L)o(L)ęka: Sandro Lobić lub Aleksandar Bramić

odpowiedz
Wawa1973 - 09.09.2019 / 16:43, *.m247.com

Carlitos siedzący na ławce 30-latek poszedł za 3 mln, a na siłę promowany 20-letni Kulavy za 1,6 mln. Więc kto tu był lepszy ? Gdyby Carlitos grał i strzelał to pewnie arabusy dałyby i 5 melonów. Brawo Pudel i Vuco-var.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 09.09.2019 / 15:53, *.chello.pl

Juz dajcie spokoj. Rozliczac Vuko bedziemy w maju jak zdobedzie Dublet. Nie pasowal Carlitos do koncepcji i koniec tego dyskursu.

odpowiedz
Tarcho - 09.09.2019 / 16:12, *.193.237

@Warszawiak 1234: dublet zobaczysz jak świnia niebo, rozliczać pudlovica będziemy w lutym najpóźniej a ty juz idź ochlon albo weź swój kwit za te propagandę

odpowiedz
Wawa1973 - 09.09.2019 / 16:45, *.m247.com

@Warszawiak 1234: ile daje Pudel za trollowanie. Płaci od strony, czy za godzinę ?

odpowiedz
CV - 09.09.2019 / 17:25, *.com.pl

@Warszawiak 1234: Vukovic nie ma żadnej koncepcji

odpowiedz
Danie(L) - 09.09.2019 / 19:21, *.centertel.pl

@Tarcho: rozliczać będziesz? Zapewne... Jak ktoś się tak puszy w necie i napina jak gumka w majtach to zazwyczaj okazuje się małym chłopczykiem, w każdym razie niewiele znaczącym... Za krótki jesteś żeby kogokolwiek rozliczać, chyba że jakieś kieszonkowe...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.09.2019 / 20:05, *.orange.pl

@CV: On bierze antykoncepcję...

odpowiedz
Szaro-szary - 13.09.2019 / 23:27, *.centertel.pl

@CV: nie ma koncepcji? Pierwszy trener który ma koncepcję i wie jak ją realizowac. I realizuje kosztem swojego wizerunku. Pozbył się wszelkiego możliwego badziewia i tego na co od lat narzekalismy...
Bo Vuko na sercu leży Legia, jak nikomu innemu w tym klubie

odpowiedz
KK - 09.09.2019 / 15:45, *.com.pl

Chodzą plotki, że nasz klub chce oszukać wisłę. Mam nadzieję, że to nie jest prawda bo byłoby to ogromną kompromitacją i zachowaniem jak żul spod monopola. Umowy należy wypełniać, tak działają profesjonalne kluby. Mam nadzieję, że Miodek oszczędzi nam takiej żenady.

odpowiedz
eLka - 09.09.2019 / 15:55, *.tpnet.pl

@KK: Jezu kolejny plotki powiela kibic Legii na twiterze w Ch..ja poleciał z kibicami skislej a oni łykneli hahah
PS. A oni jak z Imazem zrobili?

odpowiedz
Danie(L) - 09.09.2019 / 14:39, *.centertel.pl

był Carlitos i nie ma Carlitosa, strzelił 15 bramek w sezonie, ale to nie wystarczyło do niczego. Gdyby walnął powiedzmy 20 to może tytuł byłby w Wawie. Wg mnie jakoś szczególnie się nie wyróżniał, jakimś mega grajkiem u nas nie był.
Co innego Niko. Ten to był mega kocur. Sprawdziłem sobie komenty pod informacją, że odchodzi do Chicago w grudniu 2016 - trzy wątki, 40, 70, 107 komentarzy.
Tutaj mamy ponad 170, pod innymi wątkami jeszcze więcej. Coś tu jest nie tak, coś tu stoi na głowie. Może Vuko nie umie z niego korzystać? Może RSP też nie potrafił? Bo z Niko pożytek miał każdy trener.

Nie ma Carlitosa i nie ma Kulenovica. Osobiście po żadnym nie płaczę. Zresztą jeden zawodnik nigdy nie zapewni drużynie punktów. Potrzeba 11. Widać to było np w meczu repry z Słowenią. Konstelacja niby gwiazd i mega wpier...l. I tyle.
Skończcie już tym płaczem, w piątek mamy mecz a potem kolejne. Dla mnie obecna Legia gra w piłkę najlepiej od 3-4 lat i to jest pozytyw. Przynajmniej na dziś. Za 5-6 kolejek można wyciągać jakieś wnioski bo na razie mamy progres i nim się trzeba cieszyć, naprawdę warto widzieć poprawę gry całego zespołu.

Rozpamiętywanie porażek to nasza polska specjalność, ale porażki z Rangersami nikt już nie odkręci. Na teraz PP i MP to aktualne cele czy to się komuś podoba czy nie. Dlatego powtarzam, 5-6-10 kolejek i wnioski.

Część nawołuje do bojkotu... Bojkotujcie, zostańcie w domu, oglądajcie taniec z gwiazdami czy coś, nie przychodźcie. Ale jeśli przyjdziecie to wspierajcie swoją drużynę, przecież to o to chodzi, prawda?

odpowiedz
Roma - 09.09.2019 / 18:34, *.plus.pl

@Danie(L): trochę się natrudziłeś, ale nie zauważasz zasadniczej różnicy : Nikolić sam chciał odejść, a z uwagi na to co zrobił dla Legii nikt nie robił mu problemów. Carlitos nie chciał odejść, ale najwyraźniej pogodził się z tym, że nie ma sensu kopać się z koniem.

odpowiedz
Gienek - 09.09.2019 / 14:22, *.netfala.pl

No to jeszcze brakuje aby Niezgoda złapał kontuzję i chyba Cierzniakiem będziemy grać w ataku...

odpowiedz
Książę Nocy - 09.09.2019 / 13:52, *.inetia.pl

Abstrahując od myśli szkoleniowej Pana Trenera, to mam szczerze wy**bane na tego Carlitosa. Gwiazdka grająca pod siebie, nie dla zespołu, o wcale nie takich umiejętnościach jak się mówiło. Nikolić go zjadał, a przy okazji był fajnym facetem. Teraz dawać mi Kante, bo po coś go sprowadzono. Jarek oczywiście w pierwszej 11.

odpowiedz
Vuko to najlepszy moment zabrać ich do jedynki! - 09.09.2019 / 13:13, *.135.89

U-17: Polska 4-1 Szwajcaria
0-1 29' Mauricio Willimann
1-1 45' Szymon Włodarczyk (k)
2-1 52' Kacper Kozłowski
3-1 56' Ariel Mosór
4-1 61' Szymon Włodarczyk

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.09.2019 / 13:08, *.135.89

Mamy młodych zdolnych napadzioròw!i już pukajâ do dzwi Vuko!problem jest jeden ,Vuko to marionetka w rékach zarzädu,a zarzâd nie ma kasy z młodych zdolnych Legionistów,i koło sie zamyka...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.09.2019 / 12:43, *.cyfrowypolsat.pl

Już wiecie dlaczego Vuko jest trenerem.
Po kiego grzyba zatrudniać fachowca jak drużyna jest rosprzedawana. Po co wywalać kasę na prawdziwego trenera jak za chwilę nie będzie kogo trenować.

odpowiedz
janusz - 09.09.2019 / 12:16, *.tpnet.pl

carlitos odszedl podziekujmy vuko

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 09.09.2019 / 11:37, *.btcentralplus.com

Pan Lucjan widziani na treningu. W ciagu 5 minut strzelil Cierzniakowi hat-tricka !!!! Mioduski juz zastanwia sie jak zarobic na tym.

odpowiedz
Sympatyczny - 09.09.2019 / 11:22, *.lukman.pl

Na sprzedaży Carlitosa najbardziej zadowolona będzie... Wisła Kraków, bo dostanie 3 mln zł, co dla niej jest jak zbawienie. Już pewnie Krakusy mroza szampana w lodówce

odpowiedz
Doro - 09.09.2019 / 12:45, *.154.37

@Sympatyczny : Niekoniecznie, można tak skonstruować kontrakt, że Wisła nic nie dostanie. Powiedzmy, że oficjalnie zostanie sprzedany za 450k € plus bonus na 2,5 miliona za pierwszą minutę na boisku.

odpowiedz
stud - 09.09.2019 / 14:14, *.64.100

@Doro: Nie róbmy z siebie pośmiewiska, nikt poważny z nami interesu nie zrobi po czymś takim. Warto jednak patrzeć trochę bardziej długoterminowo. Ktoś z wisłą ten kontrakt podpisał i teraz się z niego wywiążmy

odpowiedz
JAN - 09.09.2019 / 14:35, *.com.pl

@Doro: Chciałbyś aby twój klub zrobił coś takiego? Mi byłoby po prostu wstyd. Media by Mioduskiego zjechały totalnie i byłby to ostatni biznes zrobiony z Wisłą a i inne kluby w ESA od tego momentu sprzedawały by nam piłkarzy tylko jak zapłacimy z góry. Przede wszystkim wstyd. Porównujemy się do Bayernu, oni by tak zrobili? Nie ma szans...

odpowiedz
Elquatro - 09.09.2019 / 10:50, *.chello.pl

w czasach kalifatu na polwyspie iberyjskim tiki take szabelka saraceni opanowali do perfekcji, Carlitos powinnien leciec w koszulce dzihad Legia

odpowiedz
arek - 09.09.2019 / 14:41, *.centertel.pl

@Elquatro:
co ty bredzisz, nie masz nic do powiedzenia to nie pisz

odpowiedz
Elquatro - 09.09.2019 / 15:58, *.chello.pl

arek postac malego, niezdolnego umyslu

odpowiedz
Silesian Legion - 09.09.2019 / 09:38, *.t-mobile.pl

Ja traktuję ten artykuł, rozpoczynając od tytułu, jako wstyd i żenade.. Może to nie jest żadna mega gwiazda ale zawsze to grajek który jest "jakiś" i robi różnicę... Promocja Sandro kosztem Carlitosa to zwykłe kur.. stwo..stawianie widzimisię Vuko ponad dobro klubu? Sami sobie odpowiedzcie.. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

odpowiedz
ZRDW - 09.09.2019 / 12:56, *.tpnet.pl

@Silesian Legion : Z drugiej strony ile bramek strzelił gdy grał? Gdybanie napewno pozostanie bez odpowiedzi. Jedno jest pewne sposób zarządzania klubem. Z perspektywy ostatnich lat jest "in minus" porównując z metodą Leśnodorskiego. Pozdrawiam

odpowiedz
Silesian Legion - 09.09.2019 / 13:31, *.t-mobile.pl

@ZRDW: dokładnie.. Rownia pochyla..

odpowiedz
M. - 09.09.2019 / 08:45, *.telefonica.de

Niby wgłównej mierze w lidze mistrzow nie zagralismy przez niego. W najważniejszym momencie zawiódł ale też sobie tak myśle ze mieć zawodnika z takimi umięjetniaciami to zadanie dla trerena. Powinien mu znaleść miejsce na boisku. Vuko widział go codziennie a trenigu i nie umial wykozystac umiejetnosci Carlitosa .

Niby 3mln za 30 letniego rezerwowego zawodnika niezły biznes Tylko co jak Jarek dostanie kontuzji

odpowiedz
zduneq - 09.09.2019 / 13:36, *.play-internet.pl

@M.: Ale jak zawiódł skoro w IV rundzie nie zagrał nawet minuty? Szansę na awans nie przegrała drużyna tylko trener posyłając w bój młokosa bez formy.
Carlitos mógłby zrobić przewagę jakimś nieszablonowym zagraniem, zwodem, CELNYM zagraniem bez przyjęcia piłki!Na, mógłby nawet przy którymś różnym/wolnym zastąpić Gvilie, któremu ewidentnie nie szło w Glasgow.

odpowiedz
M. - 09.09.2019 / 19:39, *.telecolumbus.net

@zduneq: czytaj ze zrozumieniem. Ja pisalem ze przez niego nie awansowalismy do CL a nie Ligi Eurpy. zawiod w ostatnich 7 meczach ligowych zeszego sezonu

odpowiedz
zduneq - 09.09.2019 / 08:45, *.play-internet.pl

To napad mamy mega w ch...j zajebisty!
Było 5 został szklany Jarek i kontuzjowany Kanye i Sanogo .
Jarek jeszcze dwa tygodnie temu nie był gotowy na 90minut a teraz będzie musiał trzaskać wszystko od deski do deski.

odpowiedz
oLaf - 09.09.2019 / 02:07, *.vectranet.pl

żenada, najlepszego gracza sprzedajemy.... do sprzedania już mało co zostało....

odpowiedz
vuko pinek! - 09.09.2019 / 01:24, *.t-mobile.pl

Kiedyś kibice krzyczeli "Legia najlepsza jest" , od czasu trenerzyny główna przyśpiewka to "nie poddawaj się" ..

odpowiedz
Ehmehme - 09.09.2019 / 00:14, *.comcast.net

Brawo, Jogi bubu i o to właśnie chodzi, zimą jeszcze Niezgoda, jak parę bramek nastrzela i w końcu znajdą się fundusze na nowego Necida i Sadiku, a nawet Chukwu, po co korzystać ze sprawdzonych i dających gwarancję, że poniżej pewnego poziomu nie schodzą, lepiej obiecywać cuda na kiju w nadziei, że upchnie się parę dodatkowych karnetów.

odpowiedz
Mr - 08.09.2019 / 23:57, *.orange.pl

Piszecie o 30 letnim piłkarzu jak o zbawicielu i lekarstwo na wszystkie kłopoty Legii. Najpierw całkowita nagonka na Kulenovica, Vuko a teraz bóg z Hiszpanii, trochę postrzelał i się wypalił i 3 miljony to super cena a powinniście się cieszyć że Mioduski ma jeszcze ochotę więcej wkładać niż brać z Legii, wisła już pokazała gdzie swój klub mają kibice jak do szału się złapią

odpowiedz
Szpilordzik - 09.09.2019 / 00:10, *.t-mobile.pl

@Mr: a pomyślałeś o tym że za Jarka nie ma nikogo na dzisiaj?? Czy tak ciężko to zrozumieć?? Ty chyba z tzw teampudelvuko... Bez pozdrowienia

odpowiedz
Szpilordzik - 09.09.2019 / 00:13, *.t-mobile.pl

@Mr: asa i jeszcze jedno nie porównaj skisly do Legii...narson

odpowiedz
Zenek - 09.09.2019 / 07:54, *.centertel.pl

@Szpilordzik: dokładnie, jak Jarek odpadnie to w ataku zagra Cierzniak bo Kante i Sanogo to częściej spotkasz w enelmed niż na boisku

odpowiedz
kos - 09.09.2019 / 13:32, *.tpnet.pl

@Mr: Następny martwiący się o majątek Mioduskiego ,on tu za drobne nie działa ,jego kasa się zgadza .I jeszcze pi...li o wkładaniu pieniędzy w Legię przez Mioduskiego .

odpowiedz
Szpilordzik - 08.09.2019 / 23:56, *.t-mobile.pl

Każdy obwinia Carlitosa że niby za kasę poleciał itp... problem w tym że Sandro był do wypromowania i na opych kosztem Carlitosa... Carlitosa to zdzierżył Sandro kochany ale nagle Jarek wbił i puknął bramki...a było jaki jest taki jest tffuu na niego ale suma summarum zrezygnował od nas bo widział co za cyrki się działy... A na dzień dzisiejszy zostajemy z Jarkiem.,. Trochę nie przemyślał to pudel jak i było czyli transfer musi być bo nie wierzę że na zdobycie MP vuko wystawi jakiegoś młodzieniaszka.... Lekko się pogubili vuko z pudłem...i Carlitosa nigdy vokoviciovi nie zapomnę jak i nie podaruje... Pozdro Bracia i Siostry z Brzegu opo(L)skiego

odpowiedz
Szpilordzik - 09.09.2019 / 00:05, *.t-mobile.pl

@Szpilordzik: zamiast Było miało być Vuko

odpowiedz
Skrzat - 09.09.2019 / 10:53, *.play-internet.pl

@Szpilordzik: to powies sobie plakat swojego idola nad łóżkiem i caluj codziennie przed snem. Carlitos. A kto to jest wogole ja się pytam? Nie jestem wielkim fanem Vuko tym bardziej Mioda ale nie wyzywam braci po szalu bo mają odmienne zdanie niż ja. Widac że kolega nie tutejszy. I bardzo dobrze. Tu nam takich nie potrzeba... Też nie pozdrawiam.

odpowiedz
Andre (L) - 08.09.2019 / 23:42, *.plus.pl

Bardzo dobry interes 4 mln euro za zmiennikow (na chwilę obecną 1 w ataku to Niezgoda)

odpowiedz
PLK - 09.09.2019 / 00:31, *.cyfrowypolsat.pl

@Andre (L): życzę Jarkowi duuuużo zdrowia bo nie daj Bóg coś się złego wydarzy to napastnikiem będzie musiał zostać Jedza!!! Pewnie by sobie jakoś radził ale czy to ma wyglądać właśnie tak???!!!! Pudel i Vuko robią świetną dywersję!!!!!

odpowiedz
Balde - 09.09.2019 / 08:51, *.centertel.pl

@PLK:
Na chwilę obecną jest jeszcze Kante. Choć mam nadzieję, że klub ma na radarze kogoś bez kontraktu.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 08.09.2019 / 23:31, *.t-mobile.pl

wykonczyles go sk....... vukovicu

odpowiedz
Tom - 09.09.2019 / 08:34, *.193.237

@Kibic LEGII od 53 lat: nic dodać nic ująć. Póki jest ten Pinokio z Bałkanów z mojej strony bojkot ł3 a wy dalej kupujcie karneciki koszulki i te sprawy

odpowiedz
eLka - 09.09.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

@Tom: No i będę kupował nie twój interes nie twoja kasa kibicu chorągiewko hahaha

odpowiedz
Tomasz - 08.09.2019 / 23:30, *.vectranet.pl

W Europie to będziemy grali na fujarce same chachmęt w tej Legii od trenera po prezesa każdy ciągnie pod siebie a kibice to dupki bo gwiżdż

odpowiedz
wrt - 08.09.2019 / 23:23, *.play-internet.pl

pozbycie się Hlouska to był błąd , ale to jest świetny biznes akurat, przecież on w najważniejszych momentach zawodził

odpowiedz
Stryj - 08.09.2019 / 23:01, *.kompex.pl

Był chłop. Nie ma chłopa. Ryby zjedzą.

odpowiedz
ras - 08.09.2019 / 22:52, *.vectranet.pl

sabotaż jak tylko można

odpowiedz
Gosc - 08.09.2019 / 22:20, *.chello.pl

Ilość sprzedanych karnetów dobitnie pokazala profesjonalizm mioduskiego w zarządzaniu klubem

odpowiedz
Rafal - 08.09.2019 / 23:19, *.play-internet.pl

@Gosc: Dokladnie z roku na rok jego działalności coraz gorzej pod każdym względem, nawet z wymianą murawy na głównym boisku im ciężko, a miało to być w tej przerwie na reprezentację. Wielki wizjoner nie dostrzega iż tylko przez odpowiedni poziom sportowy, sukcesy możemy mieć stabilny budżet, a nie schodzić ciągle z kosztów to doprowadza do dna Legie. Mam nadzieję, że kibice na to nie pójdą Chcemy sukcesów, a nie marazmu z resztą ligowej szarzyzny. Legia to klub stworzony po to by wygrywać!

odpowiedz
Luki - 08.09.2019 / 22:03, *.sky.com

Podobno wisla nie dostanie nic :-)

odpowiedz
HUGON - 08.09.2019 / 22:18, *.vectranet.pl

@Luki: Dostanie tyle co jagielonia.

odpowiedz
Gocław - 09.09.2019 / 11:57, *.chello.pl

@HUGON:

Nie przelewać;) poczekać, aż Wisła upadnie ;)

odpowiedz
Ola - 09.09.2019 / 14:58, *.com.pl

@Gocław: Chcemy być poważnym klubem to nie róbmy z siebie złodziei i oszustów. Taką umowę podpisywaliśmy więc zachowajmy się honorowo i ją wypełnijmy. Taką wiochę to może żydowska cracovia robić a nie my!

odpowiedz
Gocław - 09.09.2019 / 17:11, *.chello.pl

@Ola:

Wiem, Olu :). To było z przymrużeniem oka :)

odpowiedz
Macko - 08.09.2019 / 22:00, *.inetia.pl

Trudno stało sie, straciliśmy niezłego strzelca jak na polska lige, bo trzeba dziurę w finansach załatać. Ale zamiast sciagać jakiś szrot znowu lepiej dajmy szanse młodym Polakom, choćby mieli z początku odstawać trochę, ale przynajmniej będą zasuwać dla Legii.

odpowiedz
krakusTSW - 08.09.2019 / 21:47, *.chello.pl

Gość po odejściu do Was znaczył dla druzyny znacznie mniej niż u nas. Mimo, że w klasyfikacji kanadyjskiej wyglądał dobrze to ewidentnie znacznie częściej u Was tylko statystował. Dodatkowo Wasi trenerzy nie potrafili go wykorzystać. Niektórzy tutaj oceniają go znacznie za wysoko, takiemu Meliksonowi czy Kalu Ucze to mógłby czyścić buty (oceniam całokształt, a nie tylko 2 lata w naszej bidaklasie). Kolejna kwestia to zarobki, które wywindowały jego ego, ale nie umiejętności piłkarskie. Wisła Pany!

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.09.2019 / 23:37, *.cyfrowypolsat.pl

@krakusTSW: Sarapata to ty? Przelew juz przyszedł? Hahahahahahaha

odpowiedz
Zlb82 - 08.09.2019 / 21:45, *.t-mobile.pl

Brawo loczek!!!! Zostajemy ze szklanym Jarkiem!!! Szok!!! Co za syf!

odpowiedz
Mr T - 08.09.2019 / 21:19, *.mm.pl

Mam tylko nadzieję, ze zaniego nie wezmą kogoś 'do odbudowy'. Już lepiej zostać z tym, co mamy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:27, *.inetia.pl

@Mr T:

Zdaje się, że wszyscy napastnicy co od odbudowy. I Carlitos i Niezgoda i Kante i kontuzjowany Sanogo i młodzież. Bo taką mamy politykę i żadnego zawodnika w pełni formy. Liczę, że Niezgoda wskoczy na najwyższe obroty i dźwignie ten bajzel jak tylko on potrafi. Start ma świetny.

odpowiedz
olew - 08.09.2019 / 20:46, *.vectranet.pl

dziwne te wpisy, jakoby Carlitos był gwiazdą, no nie był, nawet w ostatnich latach
mieliśmy znacznie lepszych grajków, mało strzelał, mamy teraz lepszych od niego napadziorów.
Nienawiść do Mioduskiego jest tu zdumiewająca i oczywiście nudna, wystarczy zadać pytanie - kto ma lepszego właściciela w naszej lidze ? Co prawda to tylko w internecie, gdzie kibole rzadko piszą, ale absurd się roznosi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:08, *.inetia.pl

@olew:

Był gwiazdą od swojego debiutu w Wiśle, bo takiego piłkarza ta liga dawno nie widziała. W Legii zabrakło profesjonalistów, by wykorzystać jego nietuzinkowe możliwości.

odpowiedz
Andre (L) - 08.09.2019 / 23:40, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: na poczatku gral u Sa Pinto później juz nie bardzo, odzyl po odejściu Sa Pinto ale w rundzie finałowej jakos swoja gra dupy nie urywal. nie byl zly ale przereklamowany...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 23:56, *.inetia.pl

@Andre (L):

Pomijając obecny sezon zawsze był najlepszy z przodu. Jednak nigdy nie pokazał tyle ile w Wiśle. Moim zdaniem to nie jego wina, ale trenerów, którzy kombinowali zamiast pozwolić mu grać.

odpowiedz
oLaf - 09.09.2019 / 02:15, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: zgadza się, facet w dużó słabszej kadrowo Wiśle czynił cuda a w Legii... średnio. Wg. mnie trenerzy Legii zupełnie nie potrafili wyciągnąć z niego nawet 50% tego co ci w Wiśle.

odpowiedz
L56 - 08.09.2019 / 20:25, *.t-mobile.pl

Chłopaki, nie ma co płakać.Strzelał ale nie tyle co Nemanja, a oprócz tego nic nie robił.
Kiwki nie ma, uderzenia z dystansu też nie i do główki brakuje mu z 15 centymetrów.
Cała drużyna musiała pracować na jego okazje, a ja nie chę żeby L tak grała.Chyba że przyjdzie Lewandowski i strzeli w sezonie 40 goli.
Niech idzie, nie będzie blokował miejsca.
Każda kariera musi się przecież od czegoś zacząć.

odpowiedz
Buhahaha.... - 08.09.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

@L56:...HAHAHA...!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:09, *.inetia.pl

@L56:

Najlepiej strzelający z dystansu piłkarz w całej lidze - jedyny, który z 25 metrów, czy to z akcji czy wolnego, mierzy w okno i leci w okno.

odpowiedz
Tylko Legia - 08.09.2019 / 21:13, *.chello.pl

@L56: chyba pisałeś o kulawym, tu piszą o Carlitosie w tytule.

odpowiedz
Nun - 08.09.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

@L56: oglądałeś jakiś mecz Legii? Jakikolwiek?

odpowiedz
Andre (L) - 08.09.2019 / 23:36, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: powiedz to bramkarzowi z Dundelange to sie chlop posmieje z tych żartów

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 23:58, *.inetia.pl

@Andre (L):

Nie znam typa. Ale znam młodzieżowych reprezentantów Polski na tej pozycji i wcale ich to nie bawi.

odpowiedz
Andre (L) - 09.09.2019 / 12:23, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: twierdzisz że ten z Dundelange to taki lokalny Iker Cassilas i dlatego Carlitos nie dal mu rady?
a może tak jak piszesz jego poziom to rozgrywki młodzieżowców...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.09.2019 / 15:16, *.com.pl

@Andre (L):

Nic nie twierdzę. Wyraźnie napisałem, że typa nie znam.
W ogóle nie rozumiem jaki jest związek między najlepiej strzelającym z dystansu piłkarzem w lidze polskiej a bramkarzem zespołu, który w tej lidze nawet nie występuje. Może wytłumaczysz co starasz się przekazać?

odpowiedz
Kkkpoo - 08.09.2019 / 20:08, *.cyfrowypolsat.pl

Za wszelką cenę powinni sprowadzić jakiegoś napastnika bez kontaktu bo z obecnymi szklanymi napastnikami mistrza raczej nie zdobędziemy... Wilfried Bony jest bez kontraktu, może chciałby pokopac w Legii :D

odpowiedz
Judasz - 08.09.2019 / 19:29, *.ujscie.net

TO u was, co i u nas (Wisla). Widac po typie goscia, ze jakiekolwiek przywiazanie do barw (chocby na bidne 2lata) to pojecie obce. Najemnik i typowy mentalny iberyjski leszcz wyciagniety z 3ciej ligi hiszpanskiej. Emiraty wybral, hoh. Bedac jeszcze w Wisle, odrzucil propozycje z primera, twierdzac, ze chce wygrywac tytuly w Legii... Ale juz mu sie widze tytuly znudzily. Niech szejki placa 2.25 wam, 0.75 nam i JudaszLopez niech tam blyszczy,a nigdy nie wraca,

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:14, *.inetia.pl

@Judasz:

Legia nie pozwoliła mu wygrywać tytułów, więc nie ma się co dziwić, że odchodzi. Wisła z kolei nie płaciła mu dobrze, a każdy piłkarz w głównej mierze kieruje się zarobkami, bo na tym polega gra w piłkę. Wiadomo, jak masz 200 000 tygodniowo, to sobie możesz przywiązywać się do klubów, nawet tak obcych jak obca może być Wisła Hiszpanowi. Ale jak nie jesteś gwiazdą światowego formatu to grasz tam, gdzie najbardziej ci się opłaca - jeśli jesteś młody może to być klub najbardziej perspektywiczny dla Ciebie, ale jeśli masz już prawie 30 na karku i żadnych spektakularnych sukcesów to idziesz tam, gdzie zarobisz godnie. Proste i logiczne.

odpowiedz
Praga - 08.09.2019 / 19:20, *.play-internet.pl

Legia nigdy nie miała napastnika.Zawsze słyneliśmy z wariata bramkarza.Bracia spokoinie musimy wytrwać i być razem.Cała Legia zawsze razem .Pozdrowienia ze skandynai

odpowiedz
Cesio - 09.09.2019 / 10:03, *.com.pl

@Praga: Legia nigdy nie miała napastnika!??haha.Kolego Bracie ,jak wypowiadasz się na tematy piłkarskie to interesuj się tym tematem i nie ośmieszaj się głupimi postami.Jak będziesz miał życzenie to podeślę ci kilka nazwisk,które jako napadziory ,znaczyli bsrdzo dożo.Pozdrawiam i więcej zastanowienia w tym co piszesz.

odpowiedz
Pytanie - 08.09.2019 / 19:07, *.centertel.pl

Czy amatorzy zarządzający Legią mają już jego następcę?
Przecież Niezgoda jest słabego zdrowia i w każdej chwili może złapać kontuzję,
a Kante to napastnik na poziomie dolnej ósemki, a nie drużyny walczącej o mistrza polski.

odpowiedz
Ża(L)... - 08.09.2019 / 18:59, *.amazonaws.com

No to bramki będą dla nas zdobywali jedynie Jędza i Wieteska. Jakiś corner i główka. Bo ataku to już raczej nie mamy. Jarka przyblokują obrońcy i kto piłkę przejmie?

odpowiedz
Hello - 08.09.2019 / 18:57, *.t-mobile.pl

Odszedł piłkarz przeciętny, (może się wyróżniał na tle naszej kiepskiej kopanej )
Chociaż (ja mam o nim swoje zdanie wolność słowa ) Zawsze twierdziłem że Legia, to dla niego za wysokie progi, i nie da Legii tyle ile dałał Wiśle . Może jakby Mioduski kupił w zimie Imaza (nim poszedł do Jagi)to kto wie? Dobrze że sobą kopali w Wiśle.
A płacz jak by odszedł piłkarz wybitny, utalentowany, prawdziwy gwiazdor, legenda KLUBU! itd itp
A to tylko zadufan w sobie gościu o Wielkim EGO i nie pasujący trenerowi do Jego wizji prowadzenia drużyn, itd itp .
Co z tego wyjdzie? Zobaczymy . Na razie Vuković, LEGIA i Mioduski przegrali awan do fazy grupowej LE ( przegranie MP w tamtym sezonie, już nie biorę pod uwagę)

odpowiedz
MP(L)87 - 08.09.2019 / 19:07, *.virginm.net

@Hello : Mordo a co ten prezes wygral? Od trzech lat nie awansowal nigdzie a ostatnie dwa mistrzostwa to juz byly fartowne. Nie jest placz jak za legenda tylko jak za gosciem ktory strzelil w tamtym sezonie najwiecej bramek. Czyli w obecnej sytuacji kadrowej po prostu najwiecej dajacym pilkarzem. Jak widzisz inaczej to masz balagan na strychu. Nie chce mi sie juz pisac ponownie tego samego ze klub sie sypie bo druzyna to jest juz dawno w proszku. w 3 lata ilu zawodnikow przyszlo ile sztabow trenerskich sie zmienilo i wkoncu jak to zniszczylo nasze finanse jak i dobre imie klubu. Zaden pilkarz teraz nie bedzie chcial tu przyjsc jak przeswietli sobie to wszystko. JEST LIPA i nie chodzi juz tylko o Caritosa mordo...

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 08.09.2019 / 19:36, *.t-mobile.pl

@MP(L)87:
W punkt... Nie chodzi o jednego zawodnika ale to co się dzieje...

odpowiedz
Hello - 08.09.2019 / 20:05, *.t-mobile.pl

@MP(L)87: Co do prezesa zgoda . Prawdą jest to że od trzech lat jest w Legii bałagan, i nie zrozumiałych decyzji. Bez sensownych zmian trenerów ( branie jakichś nomanów typu Juzak i mu podobnych) i braku gry w pucharach. Ale to jest winna Mioduskiego, ( czyli prezesa ) i jego cwanych doradców, a nie Vukovića . Póki co to winą Vuko jest brak awansu, i może złe wybory. Tak ze nie można za wszystko winić Vuko . Wszystkiemu jest winny ElLoko

odpowiedz
MP(L)87 - 08.09.2019 / 20:14, *.virginm.net

@Hello : Vukovic okazal sie tylko marjonetka w rekach prezesa. Zwyklym najemnikiem co robi to dla kasy i swojej kariery. Tak wlasnie. Bo jakby mu na Legii zalezalo tak jak mowi to wiedzac co go czeka i ze prezes bedzie tak wszystko niszczyl to by sie nie zgodzil na ta robote ale zlapal swoja szanse na przebicie sie bo wiadomo ze za jakis czas go tu nie bedzie. A pewnie nawet za nie dlugi czas znajac wyczyna prezesa. Jest zle delikatnie mowiac. Mioduski nie niszczy klubu tylko juz to zrobil. Wszyscy co sie z tym klubem utozsamiali to zostali wypchnieci i nie mowie juz nawet o pilkarzach ale chociazby o wieloletnich lekarzach i trenerze bramkarzy Panu Kowalewskim ktorego bardzo szanuje. Szambo wybilo i nie dlugo Ci co odeszlizaczna o tym glosno mowic. Ale klub jest juz na bardzo zlej drodze niestety i ciezko bedzie z niej zawrocic z tym desperatem za sterami jego blednymi decyzjami ktore juz podjal. Prezes wyssie ten klub do zera i zniknie zobaczycie. Pozdro

odpowiedz
MP(L)87 - 08.09.2019 / 20:31, *.virginm.net

starczy tej obludy wszyscymuszza spojrzec prawdzie w oczy. Legia znalazla sie w zlym polozeniu a najgorsze to ze Ci co jeszcze maja jakis wplyw na klub to przyklaskuja poczynaniom Dariusza i mowie tutaj o Zylecie. Na Legianet to juz komentarza nie mozna normalnego napisac bo kasuja takie wypowiedzi nie wygodne. Klub zostal opanowany przez DM w 100%... Ci co mowia ze on sie na biznesie nie zna to sie myla bo zobaczcie jak sobie poukladal wszystko. Pier...li o jakims zyciowym projekcie jak on tu tylko przyszedl po hajs

odpowiedz
Mar(L)cin - 08.09.2019 / 21:01, *.181.62

@MP(L)87: brawo

odpowiedz
Hilgon - 08.09.2019 / 21:08, *.virginm.net

@MP(L)87: czlowieku DM opanowal klub w 100% bo to jest jego wlasnosc. To nie sa juz lata 70te i polamatorskie kluby nalezace do armii i panstwa komunistycznego,to jest czysty biznes. Jakbys sobie kupil/otworzyl sklep czy inny biznes to ty bys rzadzil i go opanowal czy klienci twoi ktorzy przychodza cos kupic by zarzadzalu twoim sklepem i ci rozkazywali co masz robic?? No wez sie zastanow. Lata komuny sie skonczyly, Legia to biznes,nie jestes udzialowcem czy wspolwlascicielem to co najwyzej mozesz pokrzyczec w necie i na trybunie (ale nie tej Ludu;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:16, *.inetia.pl

@Hello :

Nie odszedł gwiazdor tego klubu, ale piłkarz, który mógłby wciągnąć całą ligę nosem, gdyby klub tego chciał. Ale klub nie chciał.

odpowiedz
MP(L)87 - 08.09.2019 / 21:22, *.virginm.net

@Hilgon: Wszedl w niego tylko zeby nabic kabze. A jak kazdemu prawdziwemu kibicowi mi lezy na sercu dobro klubu wiec zauwazam pasozyta co sie wbil w klub. Nie przeciwstawiam sie prawu na papierze klub jest jego ale tworza go kibice i musi sie z nimi liczyc bo bez nich bedzie musial sie zawijac duzo szybciej... no i w sumie dla nas to by bylo lepiej. Nie obchodzi nikogo jak kto prowadzi swoj sklepik z alko czy szwalnie ale Legia to instytucja z milionami kibicow ktorzy jednak maja wplyw na klub wiec roznica jest zasadnicza kolego. Ot tyle :)

odpowiedz
Radek - 08.09.2019 / 21:25, *.play-internet.pl

@Hello : odszedł dobry piłkarz, nie jakiś wybitny ale dobry. Gdyby Vuko widział go w pierwszym składzie to już by miał kilka bramek na koncie. Poza tym 3 mln od szejków to trochę jak na waciki, rozumiem 5 mln ale tu niestety został oddany za grosze.

odpowiedz
L M P - 08.09.2019 / 22:22, *.t-mobile.pl

@MP(L)87: Trafiłeś w sedno DM , to krętac i cwaniak jakich mało

odpowiedz
L M P - 08.09.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

@Hello : Piłkarz może przeciętny , ale w tamtym sezonie najlepszy strzelec i jakby Mu Vuković dawał więcej szans w tym sezonie, pewnie by był dalej najlepszy. Vuković na polecenie prezesa nie potrzebnie forsował Kulenovica , robiąc mu krzywdę. A z Carlitosem była jakąś nie zrozumiała gra , żeby zmusić Go do obejścia

odpowiedz
Hello - 08.09.2019 / 23:02, *.t-mobile.pl

@Radek: No właśnie 3 mln, za takiego gracza :" Największą gwiazdę w Naszej najlepszej ,super-ekslidze -Ekstraklapie " To trochę za mało, ale serio jak by był taki dobry ,jak to niektórzy twierdzą, to by się biło o niego pół Europy, a nie jakiś klub z ZEA

odpowiedz
2 - 09.09.2019 / 00:10, *.virginm.net

@MP(L)87: no ale po to sie robi biznes,aby nabic kabze, ty rozumiem ze jako biznesmen wchodzilbys w biznesy zeby tracic kase i notowac straty a nie zarabiac? Puknij sie w gkowe....ps Legia nie ma milionow kibicow, setki tysiecy predzej, kart kibica jest wyrobionych w klubie 130k, plus jacys polacy z innych regionow pl i zagranicy, napewno nie miliony

odpowiedz
ZIBI - 08.09.2019 / 18:50, *.t-mobile.pl

Widzę że same bogole na tym forum kupcie od Miodka Legię. Bardzo dobrze że sprzedali Carlitosa pseudo gwiazdę machanie rączkami sam już u nas nie chciał grać i tyle.

odpowiedz
Obcy - 08.09.2019 / 19:21, *.t-mobile.pl

@ZIBI: 100% racji.

odpowiedz
kik - 08.09.2019 / 19:45, *.tpnet.pl

@ZIBI: Ach,czyli Wielki milioner Mioduski może robić z Legią co chce,a wy biedaki morda w kubeł.Ok,tylko żeby potem nie było żali,że bileciki nie schodzą.

odpowiedz
ZIBI - 08.09.2019 / 20:05, *.t-mobile.pl

@kik: Człowieku do niedawna budżet 95% to pensje piłkarzy normalne? Ci piłkarze w poprzednim sezonie taką padake grali że aż przykro było na to patrzeć teraz widzę że tworzy się zespół zaczynają grać ładną i skuteczną piłkę a to odpadli z Szkotami po prostu tamci mieli trochę lepszych piłkarzy i trochę szczęścia. Legia jest klubem który musi promować szkolić i sprzedawać pilk

odpowiedz
Mario - 09.09.2019 / 06:55, *.timplus.net

@ZIBI: Mogę kupić za pieniądze klubu, tak jak zrobił to obecny właściciel :)

odpowiedz
Czy leci z nami pilot (L) - 08.09.2019 / 18:40, *.32.252

Nie każdy umie .... Sprzedać 2 zdrowych napastników by zostać z jednym nie gotowym na 90 min gry.... Gratuluję !!!

odpowiedz
Raf - 08.09.2019 / 18:24, *.play-internet.pl

Vuko - jeszcze zapłaczesz za nim!!!

odpowiedz
RobL - 08.09.2019 / 18:24, *.centertel.pl

Czy na legioniści.com piszą na pewno kibice Legii???bojkot,pusty stadion,loczek wy.....dalaj,vuko won itp. Uważam że Vuko oczyścił stajnie Augiasza perfekcyjnie .Kibice Legii tylko na stadionie ps. Mój syn ma koszulkę Carlos Lopez zakupioną przeze mnie

odpowiedz
kyo - 08.09.2019 / 18:14, *.centertel.pl

Ja nie wiem co niektórzy z Was mają w głowach. Piszecie, że Carlitos taki zajebisty a on wcale nie jest taki super. Może i grałby u nas do późnej starości, ale tylko wtedy kiedy by mu fajki ogromny kontakt i jak widać gwarancję pierwszego składu niezależnie czy realizuje zadania nakreślone przez trenera. Takich pseudo gwiazdorów trzeba gonic gdzie pieprz rośnie. Wydaje Wam się że to przypadek, że takiego chaotycznego i robiacego na boisku co chce gracza nie chcieli w żadnej lepszej lidze? Robić co chce na boisku to może sobie Messi a nie Carlitos, który w Legii we wszystkich najważniejszych dotąd meczach zawiódł ale za to całował herb po bramkach strzelanych ogórkom. Jeśli idziemy w stronę poważnych graczy a nie tylko show na boisku, który nic nie daje to ja jestem za tym żeby takiego typka sprzedawać i tyle.

odpowiedz
Maciek - 08.09.2019 / 18:19, *.chello.pl

@kyo: Zajebisty w porównaniu z tymi co zostali. Teraz powinni kupić kogoś do ataku do gry od zaraz.

odpowiedz
MP(L)87 - 08.09.2019 / 18:37, *.virginm.net

@kyo: Z jednej strony masz racje ale to bardziej chodzi o to w jaki sposob klub to robi i ogolnie rzecz biorac w ktora strone klub zmierza. Polityka transferowa to dno a nie zobaczysz w zamian nikogo wartosciowego. Carlitos gwarantowal bramki w lidze na pewno. Niewidomi nie widza gdzie klub zmierza... Wypychanie zwodnikow z klubu ( z Jedrzejczykiem sie im nie udalo) pokazuje jaka bide nam szykuje prezes. W glowie sie nie miesci krotkowzrocznosc ludzi ktorzy jeszcze nie dostrzegli jaki burdel sie w Legii odpier...la za rzadow lokowanego i w jaka marnosc sie kieruje

odpowiedz
ding - 08.09.2019 / 18:07, *.chello.pl

Miałaś, Legio, złoty róg

odpowiedz
Wilanow - 08.09.2019 / 17:58, *.t-mobile.pl

Podobny błąd zrobiliśmy z Nikolicem, który też przestał grać u Magiery i został wypchnięty na siłę z Legii. Wiem C arlitos to nie Nikolicem ale schemat jest sam. Moim zdaniem czeka nas regres i dalszy zjazd. Na puchary z Vuko nie ma co liczyć

odpowiedz
Barti - 08.09.2019 / 18:12, *.tktelekom.pl

@Wilanow: od lat nie mieliśmy tak dobrego startu w lidze. Co za głupoty piszesz i po co.

odpowiedz
vuko = pinokio - 08.09.2019 / 18:23, *.vectranet.pl

@Barti: dobry start w lidze bo graliśmy z najsłabszymi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.09.2019 / 21:22, *.inetia.pl

@Wilanow:

Vuković tak bardzo stara się zachowywać irracjonalnie, że nawet najlepszy start od wielu lat schodzi na dalszy plan. Pytanie, czy fakt że Legia dobrze punktuje go broni, czy jednak bardziej pogrąża go fakt, że tak bardzo jest nie po drodze ze zdrowym rozsądkiem, że nikogo to nie obchodzi, dopóki on jest trenerem.

odpowiedz
Wilanow - 09.09.2019 / 08:33, *.tpnet.pl

@Barti: przez dobry dobry start w lidze rozumiesz wygraną z ŁKS i Rakowem? No brawo. Kiedyś celem Legii była gra fazie grupowej LM a LE była nagrodą pocieszenia. A gdzie jesteśmy dzisiaj?

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 08.09.2019 / 17:56, *.chello.pl

Niech wyje.je z Legii, zawsze był tylko wkładem!

odpowiedz
bronek49 - 08.09.2019 / 17:42, *.chello.pl

Carlitos dziękujemy i życzymy powodzenia

odpowiedz
gela - 08.09.2019 / 17:20, *.orange.pl

to nie Prezes to gescheft fuehrer

odpowiedz
MCHR - 08.09.2019 / 16:55, *.orange.pl

Powiesić za jaja odpowiedzialnego za to. Nie pierwszy raz w Legii niszczy się i łatwo pozbywa dobrego napastnika, a później szuka się trzy lata następcy.

odpowiedz
Bart - 08.09.2019 / 17:21, *.telkab.pl

@MCHR: W sedno, dokładnie tak! Jak można było tak traktować takiego zawodnika, a teraz lekką ręką się jego pozbyć. Cieniutko z myśleniem, a potem bez pucharów cieniutko z kasą w L.

odpowiedz
Świrek nie marudź - 08.09.2019 / 16:54, *.play-internet.pl

Za to tu jarząbki Leśnego

odpowiedz
Salvador GCW - 08.09.2019 / 17:01, *.play-internet.pl

@Świrek nie marudź: nikt tu nie wspomina Leśnego póki co Loczkowany jarząbku

odpowiedz
swirekwampirek - 08.09.2019 / 16:38, *.plus.pl

wiecie, może czemu na legia net są same jarząbki? gamonie chwala prezesa i vukovica

odpowiedz
SALVADOR GCW - 08.09.2019 / 16:42, *.play-internet.pl

@swirekwampirek: bo tam są same trolle pseudo prezesa

odpowiedz
A co ten pajac tu robi? - 08.09.2019 / 16:46, *.play-internet.pl

@SALVADOR GCW : swirek i wszystko jasne, co za młot.

odpowiedz
Kumaty Zyleta - 08.09.2019 / 17:33, *.chello.pl

@swirekwampirek: chyba tutaj nie byles bo tutaj to oficjalne tuzy i wyjadacze z forum chodza na pasku Miodka od dawna...

odpowiedz
gela - 08.09.2019 / 16:38, *.orange.pl

klasyka gatunku, Miodek rozkręca Legią

odpowiedz
pol - 08.09.2019 / 16:31, *.chello.pl

pinokio i loczek - dobrana para

odpowiedz
kibic emeryt - 08.09.2019 / 16:30, *.tpnet.pl

Pewnie gdyby u nas był dobry trener to Carlitos grałby przez lata u nas ,być może awansowalibyśmy dalej w Lidze Europy ale po braku awansu to Carlitos i przy innym trenerze by odszedł bo to jeden z nielicznych na którym można zarobić .Został jeszcze Wieteska ( który pewnie będzie dlatego grał w podstawowym składzie ) i Majecki którzy odejdą jak nie teraz to w zimie .Zgadzam się z kolegami że Mioduski nie wykorzystał awansu do LM i rosnącemu zainteresowaniu kibiców . Jeśli teraz zaczniemy wygrywać i grać dobrze to z biegiem czasu i kibice wrócą na Łazienkowską ale jeśli nie będzie powolny zjazd w dół i wizja i to już niedługo walki o pierwszą ósemkę .

odpowiedz
Wolfik - 08.09.2019 / 16:23, *.mm.pl

Brak awansu do LE musi skutkować sprzedażą zawodników, na których są chętni. Zgadzam się przy tym z opiniami iż nie do końca wykorzystano potencjał Carlitosa. Cóż, żyje się dalej i trzeba sobie z tym poradzić. A Carlitosowi życzę powodzenia i dziękuję za grę w Legii.

odpowiedz
Romek - 08.09.2019 / 21:31, *.play-internet.pl

@Wolfik: Gdyby Carlitos grał regularnie to można byłoby wziąć za niego minimum 4-5 mln euro. Odsunięcie go od składu to jedna z większych głupot Vuko. Oby się podał do dymisji jak najszybciej, niech wezmą kogoś z 1 ligi to i tak będzie z 10 razy lepszy od Vuko.

odpowiedz
Jacek - 08.09.2019 / 16:08, *.tpnet.pl

A moglo obyc sie bez jakichkolwiek odejsc z druzyny gdyby pinokio-pajac nie zachowywal sie jak mistrz trenerski i wystawil na szkotow napastnika. Nie byloby koniecznosci sprzedawania kogo sie da i gdzie sie da. Za taki stan rzeczy odpowiada tylko i wylącznie ten trenerski geniusz, ktory przegral nam mistrzostwo i awans do LE przez swoje taktyczne i personalne ruchy nie zrozumiale dla wiekszosci z nas. Mnie osobiscie jest zal, ze Carlitos odchodzi bo przy mądrym ustawieniu go w druzynie mogl nam dac wiele goli. Teraz chyba pierwszym zmiennikiem Jarka bedzie Wieteska. Szkoda slow. Czekam kiedy pajac opusci naszą Legie.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.09.2019 / 20:25, *.chello.pl

@Jacek:
Nie pajacuj koleś, w poprzednim sezonie znaleźli sobie tacy jak ty cyrkowcy bałkańska zmowę, potem rządzących szatnią weteranów teraz trener...
A Carlitos gwiazdorzył o czym już nagle zapomnieliście?

Wszystko spina Loczek, Prezesem zwany.

odpowiedz
Jacek - 09.09.2019 / 05:09, *.tpnet.pl

@Tomek Mokotów :
Nie bardzo rozumiem sens twojej wypowiedzi bo chyba po dobrym kielichu pisales? Mam jedno pytanie do ciebie. Byles chociaz na jednym meczu Legii z udzialem Carlitosa i obserwowales jego gre, czy tylko przed tv oglądasz Legie?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.09.2019 / 16:07, *.play-internet.pl

Kurde,aż jestem ciekaw,czym to się skończy.Bo to,że zmierzamy ku katastrofie,to nie ulega żadnej wątpliwości.I nie chodzi o to,że sprzedali Kulenoviča (dobrze)czy Carlitosa (źle),tylko o to,że odkąd Mioduski zainstalował się w Legii,to nie poszliśmy nawet o krok do przodu,pomimo i największego budżetu w lidze,największej frekwencji na trybunach,oraz największych wpływach do klubowej kasy z tytułu wystèpów w Europucharach.Mało tego,da się zauważyć,że kilka klubów w naszej eksraklasie zaczęło jak by troszkę lepiej grać,więc o ile nie dopadnie ich jakaś zadyszka,to i o Mistrza Polski będzie dużo trudniej,niż dotychczas.Prawdopodobnie dlatego w tym roku karnety na Legię są sprzedawane na cały sezon,gdyż nasz dobrodziej Dariusz M.nie wyklucza na wiosnę walki o jak najwyższą pozycję w grupie 8-16.Myślę więc,że bez stanowczej reakcji kibiców,przeciwko demontażowi Legii,nadejdzie taki czas ( i to szybciej,niż sądzimy),że z klubu który właściwie co sezon łapał się do Europucharów-co prawda z różnym skutkiem,ale jednak,staniemy się średniakiem ligowym,co faworytem do zwycięstwa będzie tylko u buka.No chyba,że z kibicowania uczyniliście sobie źródło dobrej zabawy i zarobku,a całą sytuację w Legii macie w doooopie,to już rozumiem,skad ta Wasza bierność.

odpowiedz
Salvador GCW - 08.09.2019 / 16:40, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: jestem za. Najwyższy czas na bojkot i protest. Tak już nie może być czas coś z tym zrobić i pokazać pseudo prezesinie że My Kibice Legii nie zgadzamy się z jego polityką i sposobem prowadzenia klubu!!! Otwórzmy bracia w końcu oczy i wyrazmy Swój sprzeciw. Miodek out !!!

odpowiedz
Blitz - 08.09.2019 / 16:00, *.ptlanet.pl

Wy się tak napinacie na Vuko, a i tak prawdopodobnie za wszystkim stoi Mioduski. Nie wiemy co się dzieje wewnątrz klubu, więc niepotrzebnie wylewacie tu swoją frustrację. Wierzyłem na początku i dalej twierdzę, że Legia Aco odpali. Zalążki już widać, a to dopiero początek. Warto wziąć też pod uwagę fakt, że mamy tylko 2 pkt straty do lidera i gdyby nie zaległy mecz i ewentualne zwycięstwo w nim to bylibyśmy liderem, a po drugie w przeciwieństwie do ostatnich dwóch lat odpadliśmy dopiero w 4 rundzie eliminacji (wiem, że to żaden wyczyn i oczekujemy dużo więcej, ale biorąc pod uwagę co się w tym czasie działo to i tak progres) z lepszym przeciwnikiem i nieważne jak Rangers zagrało i czy byli do ugryzienia czy nie. Są zespołem po prostu lepszym i bardziej doświadczonym. Tak więc polecam kubeł zimnej wody na gorące głowy. Możecie zapisać sobie ten komentarz i przeczytać na koniec sezonu jak zdobędziemy mistrzostwo i puchar ;)

odpowiedz
tomiacab - 08.09.2019 / 16:09, *.virginm.net

@Blitz: cały czas to tłumaczę, przeciez miodek nie po to sobie bierze na trenera młokosa, dla którego jest to posada życia i bedzie siedział cicho na piź..ie. A zo co to poparcie ma niby u pudla? Mimo to Vuko też zasługuje na moją pogardę, bo taki niby zawsze charakterny i Legia najważniejsza dla niego, a zamknął ryj za posadę.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 08.09.2019 / 15:57, *.play-internet.pl

Kazdy klub ma Gwiazde. Kto obecnie jest Gwiazda w Legii? Oprocz wlasciciela i trenera rzecz jasna.

odpowiedz
kumaty - 08.09.2019 / 18:58, *.elartnet.pl

@Lesny Dziadek: gwiazda, to cieślak

odpowiedz
Przekumaty adam - 08.09.2019 / 21:17, *.virginm.net

@kumaty: malolat kontroluj bajere i nie syp nazwiskami

odpowiedz
Darek - 08.09.2019 / 15:42, *.t-ipconnect.de

I kolejny zmarnowany piłkarz w Legii.Tym razem krol strzelcow.Coz jak widac na tym przykladzie nie chodzi o to by piłkarz gral tylko zeby na nim zarobic.
Czekamy wiec na nastepce Carlitosa.Okienko jest juz zamkniete ale zawsze mozna wziac jakiegos super napadziora ktory jest bez klubu.Do stycznia bedzie sie aklimatyzowal w rezerwach.A jak dobrze pojdzie to mozliwe ze nawet pojedzie z druzyna na oboz przed runda wiosenna.W razie czego Philipps i Obradovic oprowadza go po Warszawie.

odpowiedz
Antyberg - 08.09.2019 / 14:55, *.centertel.pl

Carlitos wracaj!!! Tu masz poparcie kibiców, a Vukovic i tak poleci niedługo ze swojego stołka! Wytrzymaj chłopie jak zrobił rok temu Jędrzejczyk!

odpowiedz
Pnd - 08.09.2019 / 14:48, *.chello.pl

Tylko bojkot!!!
Loczek pluje nam w twarz, a kumaci co? "nie poddawaj się..." i rzucajcie w puszki na oprawy?? 3 lata osmieszania największego klubu w Polsce na każdej płaszczyźnie ile jeszcze upokorzen???!!!
Zarzadajmy dymisji tego nieudolnego "prezesa"

odpowiedz
AAA - 08.09.2019 / 14:47, *.chello.pl

Pinokio lizusie zadowolony jesteś bałkański bucu?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.09.2019 / 14:43, *.chello.pl

A teraz superbomba: na boisku pojawia się.... Dariusz Mioooooooooddduuuuuskiiiii!!!

odpowiedz
Bubba - 08.09.2019 / 14:49, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: a właśnie nie prawda za chwilę pojawia się na boisku przy Łazienkowskiej Gwiazdy TVNu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.09.2019 / 17:39, *.chello.pl

@Bubba : No to chytry Miodek, już znalazł zmienników!


odpowiedz
dino - 08.09.2019 / 14:42, *.108.201

Cóż, pewnie Ljuboja tez by u Voko nie pogral, bo by nie "bronił' Dobry Jezu, dokąd ta banda amatorów z pseudo-profesjonalistą loczkiem na czele nas prowadzi.

odpowiedz
Miodek geniusz - 08.09.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

Za zawodnika, który nie gra, a tylko macha rękami to niezła kasa. Brawo Miodek.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 08.09.2019 / 14:37, *.play-internet.pl

Nie ma strachu. Leci do nas 2 napadziorow z Trynidad i Tobago: Mbunga Bunga i Tonga Bomba. Pierwszy strzela, drugi trafia, zawsze musza grac razem.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.09.2019 / 14:34, *.amazonaws.com

Blagam, sprzedac Mioduskiego arabom !!!!! Sam dodam 1,000 PLN za bilet w jedna strone.

odpowiedz
Guja - 08.09.2019 / 14:32, *.t-mobile.pl

O rany nasz klub jest pusty jak bęben ściągnął nam jakiegoś grajka trenero powie że jest dobry tylko musimy to odbudować minie 2 mc koniec rundy i po mistrzu. Żenada

odpowiedz
kalosz - 08.09.2019 / 14:17, *.mm.pl

ten transfer to marnotractwo jego talentu... podobnie było z "Rado" ...kasa,kasa,kasa...a jak wrócił to juz nie był ten sam"Rado" co przed transferem...

odpowiedz
TSW - 08.09.2019 / 14:15, *.centertel.pl

Miodulski w zębach przyniesie kasę na Rejmonta 22 za Carlitosa

odpowiedz
dzl - 08.09.2019 / 14:17, *.mm.pl

@TSW : ??? mądrością to nie grzeszysz

odpowiedz
Arek - 08.09.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

@TSW : spadaj frajerze nożowniku!

odpowiedz
tomiacab - 08.09.2019 / 22:03, *.virginm.net

@TSW : podziękuj za to że podpieliśmy kroplówkę twojej konającej wisełce

odpowiedz
Coś wiem - 08.09.2019 / 14:14, *.jmdi.pl

Jest temat Piątka na odbudowanie się u nas

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.09.2019 / 14:38, *.amazonaws.com

@Coś wiem: Zaden Piatek tylko Mietek Sobota z Sparty Blanowice. 2 bramki w 7 sezonach ale za darmo wiec Miodusdki jest happy !!!!!

odpowiedz
Kumaty Zyleta - 08.09.2019 / 14:03, *.chello.pl

Bracia!! Niewazne co sie dzieje !! Pelny stadion na Lechie! Jest troche czasu takze pelna moblizacja ! Oczywiscie puchy na oprawy przed meczem

odpowiedz
LewLegia - 08.09.2019 / 14:01, *.net.pl

Dobrze było kiedy można było zobaczyć markowy klub z europy przy Ł3.
Przy tym prezesie możemy do kończ życia pasjonować się meczami z Rakowem czy Płockiem .
Żal straconych lat, których kędziorek nam i Legii nie odda.
Po co mu nasz klub? Po co nas męczy ? Niech zwija manele i spada jak najdalej od Ł3

odpowiedz
Hiszpan - 08.09.2019 / 13:50, *.t-mobile.pl

Prezes nieudacznik trener amator jak qwa żyć???

odpowiedz
Carlo - 08.09.2019 / 20:58, *.plus.pl

@Hiszpan: Krótko

odpowiedz
olew - 08.09.2019 / 13:49, *.vectranet.pl

dobrze, że koniec mecyi z tym grajkiem, był niezły, ale mamy lepszego napadziora, więc by nie grał, teraz zgodnie z głupią taktyką wykupywania grajków od krajowej konkurencji niedługo kupimy kogoś z Pogoni, Ślaska albo Cracovii... Należy podziękować Carlitosowi i życzyć zdrowia i kasy !

odpowiedz
eth - 08.09.2019 / 13:33, *.tpnet.pl

Teraz chuchać i dmuchać na Niezgodę, bo nieodpowiedzialna polityka transferowa doprowadzi(ła) do tego, że w przypadku kontuzji Jarka, Cierzniak i Astiz będą musieli zagrać w ataku.

odpowiedz
Znak Zapytania - 08.09.2019 / 13:18, *.t-mobile.pl

Jak to możliwe, że przeprowadzają transfer, skoro okno transferowe jest już zamknięte?

odpowiedz
K - 08.09.2019 / 13:24, *.chello.pl

@Znak Zapytania: Tam okno jest otwarte do 30 września. Możemy sprzedawać, nie możemy kupować.

odpowiedz
Czarek - 08.09.2019 / 13:29, *.plus.pl

@Znak Zapytania: okno transferowe w danej lidze jest to okres, w którym zawodnicy posiadający obowiązujący kontrakt mogą zostać transferowani do klubów danej ligi. Wynika z tego, że aby ww. transfer mógł dojść do skutku wystarczy, żeby okno było otwarte w ZEA, u nas może być zamknięte. A przynajmniej ja tak to rozumiem.

odpowiedz
Donej - 08.09.2019 / 23:44, *.sfr.net

@Czarek: dokładniej to chodzi o to żeby można było zgłosić zawodnika do udziału w zawodach, po terminie można się dogadać ale grać będzie mógł dopiero od następnego okienka

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2019 / 13:13, *.centertel.pl

Jakby nie patrzeć, sprzedadzą go 9. dnia miesiąca, a wypłaty 10. ... Kolejne 50000 € zaoszczędzone ;)


(Tak,wiem,że muszą/powinni zapłacić...)

odpowiedz
Salvador GCW - 08.09.2019 / 13:06, *.play-internet.pl

Miodek i jego doradcy won z Mojego Ukochanego Klubu!!! Sprzedaż Carlitosa to normalne skur...stwo

odpowiedz
Wawa - 08.09.2019 / 13:05, *.124.248

Nie długo Miodzie
Sprzeda stadion
Bo to dobry interes
A vuko piwie że na łące też się da grać
BuchAaaaaaaa
Takich znachorów to nie było
W tym klubie nigdy

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2019 / 13:09, *.centertel.pl

@Wawa: BuchAaaaaaaa ?? Reflektuję...

odpowiedz
Truteń - 08.09.2019 / 13:37, *.plus.pl

@Wawa:
To można sprzedać cudzą własność?

odpowiedz
NAS - 08.09.2019 / 14:42, *.centertel.pl

@SEBO(L): ja też

odpowiedz
ja - 08.09.2019 / 15:29, *.chello.pl

@Truteń: Jak pokazuje historia najnowsza - w Warszawie można :/

odpowiedz
BRL - 08.09.2019 / 13:03, *.play-internet.pl

Będę tęsknić.

odpowiedz
Lol - 08.09.2019 / 13:00, *.tpnet.pl

Barany...ten caly zarzad z Pudlem na czele...

odpowiedz
Domena(L)WWL - 08.09.2019 / 12:59, *.t-mobile.pl

Szkoda! Jak na naszą kopaninę był całkiem nie zły.Takie mam wrażenie że w Legii nie wiedzą co robią. Prezes na piłce się nie zna. Trener zespołu nie umie ustawić. Ma najlepszego napastnika w lidze ale siedzi on na ławce. Jedno co dobre że Novikovas teraz nie gra. Ps. Mam nadzieję że transfer upadnie.

odpowiedz
antek - 08.09.2019 / 12:58, *.chello.pl

i w piz.................................... wylądował brawo pukiel

odpowiedz
Zgred - 08.09.2019 / 12:58, *.vectranet.pl

Pięknie.
Może jeszcze Jarek do ZEA poleci... Vuko wie co robi...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.09.2019 / 14:35, *.amazonaws.com

@Zgred: Vuko decyduje ???? To ten debil Mioduski !!!!!!!

odpowiedz
eduardo - 08.09.2019 / 12:57, *.tpnet.pl

jeszcze tylko sprzedacie Niezgode i kadra L gotowa :)

odpowiedz
wawa fan - 08.09.2019 / 16:22, *.vectranet.pl

@eduardo:
niezgoda i tak zaraz na L4 pójdzie bo już za długo gra i nie chorował.

odpowiedz