Jakub Pawluk
REKLAMA

Złoty medal MP w kl. 505

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Dziwnowie zakończyły się żeglarskie, trzydniowe zawody Mistrzostw Polski w klasie 505. Triumfował w nich zawodnik Legii Warszawa, Jakub Pawluk wraz z Marcinem Józefowskim (Spójnia W-wa). Warszawiacy uzyskali olbrzymią przewagę nad resztą stawki, wygrywając 7 z dziesięciu wyścigów, a w jednym zajmując drugie miejsce.

Końcowa klasyfikacja MP kl. 505 (czołówka):
1. Jakub Pawluk (Legia)/Marcin Józefowski (Spójnia W-wa) 16
2. Mateusz Jura, Bartosz Chroł (AZS SGH Warszawa) 25
3. Karol Milewski, Jan Siekierzyński (Yacht Klub Stal Gdynia) 25
4. Tomasz Brzozowski, Paweł Choroba (Klub Żeglarski Horn Kraków) 30
5. Sławomir Plichta, Paweł Prus (Yacht Klub Stal Gdynia) 51
6. Jan Domański, Roman Główka (JDC) 56

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
George - 09.09.2019 / 01:08, *.play-internet.pl

Gratulacje!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.