Łukasz Gutkowski i Oktawia Nowacka
REKLAMA

Złoty medal na MŚ w sztafecie mieszanej

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Oktawia Nowacka wraz z Łukaszem Gutkowskim, na co dzień reprezentujący barwy Legii Warszawa, podczas Mistrzostw Świata w pięcioboju nowoczesnym w Budapeszcie, wywalczyli dziś złoty medal w rywalizacji sztafet mieszanych Laser run. Legionistom gratulujemy! Przypomnijmy, że Gutkowski podczas niedawnych Mistrzostw Europy wywalczył kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio, natomiast podczas MŚ w konkursie indywidualnym nie wystartował.

Oktawia tymczasem w piątek zaliczyła nieudany start w konkursie indywidualny MŚ - na rozgrzewce przed konkursem jeździeckim doznała urazu barku i w tej konkurencji nie wystartowała. Legionistka ma jeszcze szanse na wywalczenie kwalifikacji na IO w Tokio w zawodach Pucharu Świata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Lebaid - 09.09.2019 / 06:32, *.vectranet.pl

Bravo !!!

odpowiedz
FI(L)IP - 08.09.2019 / 20:30, *.belgacom.be

Legia mistrz! Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.