Łukasz Gutkowski i Oktawia Nowacka

Złoty medal na MŚ w sztafecie mieszanej

Oktawia Nowacka wraz z Łukaszem Gutkowskim, na co dzień reprezentujący barwy Legii Warszawa, podczas Mistrzostw Świata w pięcioboju nowoczesnym w Budapeszcie, wywalczyli dziś złoty medal w rywalizacji sztafet mieszanych Laser run. Legionistom gratulujemy! Przypomnijmy, że Gutkowski podczas niedawnych Mistrzostw Europy wywalczył kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio, natomiast podczas MŚ w konkursie indywidualnym nie wystartował.

Oktawia tymczasem w piątek zaliczyła nieudany start w konkursie indywidualny MŚ - na rozgrzewce przed konkursem jeździeckim doznała urazu barku i w tej konkurencji nie wystartowała. Legionistka ma jeszcze szanse na wywalczenie kwalifikacji na IO w Tokio w zawodach Pucharu Świata.