fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia 6-3 Victoria Sulejówek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii rozegrali kolejny przedsezonowy sparing, w którym zmierzyli się z Victorią Sulejówek - drużyną, która w minionych rozgrywkach II ligi, kosztem Win Win wywalczyła awans. Sparing z podtekstami, ale przede wszystkim dla legionistów kolejna jednostka treningowa, która ma pomóc w przygotowaniu odpowiedniej formy na początek rozgrywek ligowych. Mecz rozgrywany systemem 2x30 minut zakończył się zasłużoną wygraną Legii 6-3 (2-2).

Kolejną grę kontrolną legioniści rozegrają w najbliższą niedzielę, 14 września o godzinie 17:00 z AZS-em UW.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.