Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com

Malarz w ŁKS-ie Łódź

Redakcja, źródło: 90minut.pl / Legionisci.com

Arkadiusz Malarz został nowym zawodnikiem ŁKS-u Łódź. 39-letni bramkarz, który przez ostatnie lata grał w Legii Warszawa, podpisał umowę do końca sezonu 2020/21. W minionym sezonie Malarz wystąpił 16 meczach stołecznego zespołu - 8 w ekstraklasie, 1 w Pucharze Polski, 6 w europejskich pucharach i 1 o Superpuchar Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 16.09.2019 / 20:16, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję że gorąco go powitalny na Ł3. Marzy mi się jego podobizna i cytat Legionistą się jest...

odpowiedz
ktoś - 16.09.2019 / 18:41, *.centertel.pl

Z ponoć taki kozak był i nie ma chętnych na czołowego bramkarza ligi? Pewnie taki czołowy jak się zabijają o niego.

odpowiedz
Rafał N. - 16.09.2019 / 14:01, *.t-mobile.pl

Arek, powodzenia w nowym klubie! I do zobaczenia na Ł3! :-) POzdrawiam :-)

odpowiedz
Tito - 15.09.2019 / 20:20, *.play-internet.pl

Arek. Dzieki za wszystko. Powodzenia. Jesteś wielki. Do zobaczenia.

odpowiedz
Rene - 15.09.2019 / 12:19, *.amazonaws.com

A wielki Rado dalej kozy pasie? Przecież też chciał grać, a w Legii w innym charakterze zostać nie miał zamiaru.

odpowiedz
Jakub znad Wisły - 14.09.2019 / 08:49, *.com.pl

@Arek: Zapomniałeś o Tomku Kiełbowiczu... Ten to ma skazę :) Pozdro

odpowiedz
Fer - 14.09.2019 / 08:04, *.play-internet.pl

Powodzenia Arek !
Poza meczami z nami życzę Ci samych czystych kont ^^

odpowiedz
Jlb - 14.09.2019 / 07:21, *.centertel.pl

@e(L)o: Areczku powodzenia


odpowiedz
Kosachicago - 13.09.2019 / 23:31, *.amazonaws.com

Powodzenia Arek!!!

odpowiedz
bolek - 13.09.2019 / 22:48, *.29.251

Arek w lodzi to juz im nic nie zaszkodzi

odpowiedz
mmz - 13.09.2019 / 21:29, *.tpnet.pl

Arku POWODZENIA!

odpowiedz
e(L)o - 13.09.2019 / 19:44, *.vectranet.pl

Buahahahahahahaha Aret teraz w Odzi będzie fermęt siał w w szatni!

odpowiedz
Bie(L)any - 14.09.2019 / 06:36, *.vectranet.pl

@e(L)o:
...a co ty byłeś szatniarzem że wiesz o jakimś fermęcie ???
Powodzenia Arek

odpowiedz
Hg - 15.09.2019 / 00:55, *.chello.pl

@e(L)o: idiota z ciebie i analfabeta

odpowiedz
bolek - 13.09.2019 / 19:11, *.29.251

powodzenia AREK

odpowiedz
bolek - 13.09.2019 / 19:08, *.29.251

w lks ?

odpowiedz
ooon - 13.09.2019 / 18:51, *.virginm.net

powodzenia Arek, za serducho zostawione w Legii należy Ci się szacunek!

odpowiedz
Lajcik 124 - 13.09.2019 / 18:08, *.2.40

Majkel a co z 10?

odpowiedz
Zgroza - 13.09.2019 / 18:03, *.rr.com

Szanuje Malarza jedyna skaza to ze grał dla pyrlandi

odpowiedz
Arek - 14.09.2019 / 00:32, *.tpnet.pl

@Zgroza: chcieli go to grał. W Panathinaikosie też grał i w Bełchatowie. I coś mi się tak kołacze, że w Świcie Nowy dwór również grał. No i nie wiem, czy ogarniasz skąd przyszli do nas Podbrożny, Murawski, czy Bereszyński. Tak, tak. Oni też mają skazę w życiorysie:)

odpowiedz
Majkel - 13.09.2019 / 17:50, *.play-internet.pl

Jakbyście nie znali kulisów tego przejścia to wyjasnie pewne info-Łks wczesjniej nie chciał Malarza. Optyka zmienila się po ostatniej serii gier kiedy ich bramkarz dał się złapać na dopingu. Na tym etapie ligi nie ma juz opcji zakupów poza free transfer stąd Malarz ratownik. Arku powodzenia

odpowiedz
Robson - 13.09.2019 / 17:22, *.chello.pl

powodzenia Arek !

odpowiedz
grzesiek - 13.09.2019 / 17:22, *.centertel.pl

Jako, że nigdy nie byłem fanem Malarza jako sportowca, to czekam na popisy w bramce ŁKS-u :))))

odpowiedz
syjon85 - 13.09.2019 / 17:00, *.play-internet.pl

Nasz człowiek, powodzenia (L)

odpowiedz
kkk - 13.09.2019 / 14:28, *.as13285.net

Troche go zweryfikowal rynek, myslal ze zasluguje na gre w pierwszej 11-tce w Legii a nikt poza LKSem go nie chcial?

odpowiedz
Pawelll - 17.09.2019 / 15:36, *.vectranet.pl

@kkk: w dobi. E piłkarza do lat 21 starszym zawodnikom będzie trudno o grę w klubie. Z drugiej strony malarz swoje w życiu zagrał i za frytki nie pójdzie grać dla nowego klubu

odpowiedz
fanfan - 13.09.2019 / 14:03, *.tpnet.pl

Panie Arku, Dzięki Wielkie za grę w Legii, i za to jakim jesteś człowiekiem.
Dzięki też za wspólne zdjęcia, że znalazłeś czas na wspólne foto.
Legionistą się jest a nie bywa - te słowa przeszły już do naszej historii.

Tylko przepuść coś w meczach z Legią :)

Powodzenia!

odpowiedz
Adam - 13.09.2019 / 13:24, *.net.pl

Areczku powodzenia. Legionistą się jest a nie bywa... Pokaż jeszcze jak się broni.

odpowiedz
king - 13.09.2019 / 12:47, *.tpnet.pl

Ale na boisku dopiero na wiosnę, bo okienko już zamknięte?

odpowiedz
asior - 13.09.2019 / 13:04, *.230.2

@king: Może grać bo "był bez klubu" - nie miał ważnego kontraktu.

odpowiedz
king - 13.09.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

@asior: dzięki za wyjaśnienie

odpowiedz
dino - 13.09.2019 / 12:44, *.108.201

Gdybysmy mieli 11tu takich Malarzy z takim podejsciem i charakterem byłoby łatwiej

odpowiedz
f - 13.09.2019 / 12:47, *.plus.pl

@dino: Co dobitnie udowodniły poprzednie sezony. Szanujmy Arka za to co zrobił (bo trochę zrobił), ale nie róbmy z niego bohatera ani legendy, bo ani umiejętnościami, ani charakterem na to nie zasłużył.

odpowiedz
dejne3 - 13.09.2019 / 13:29, *.199.66

@f: Co piszesz kolego , przypomnij sobie finiał Pucharu Polski Legia-Lech kiedy dostał racą w głowę inny by symulował sędzia przerwałby mecz walkower i po temacie .

Takich czterech i było by Super

odpowiedz
Mamut - 13.09.2019 / 14:51, *.t-mobile.pl

@dejne3: najlepszy przykład czym jest honor i odwaga

odpowiedz
MCHR - 13.09.2019 / 16:18, *.orange.pl

@f: Ty tak na poważnie? Przecież gość nam wygrał dwa mistrzostwa, bo obrona popełniała tak wiele błędów, że wyciągał po cztery sety w meczu. Nie grał w Legii 15 lat i nie robi nikt z Niego Legendy, ale przez tan czas, który spędził na Łazienkowskiej był filarem drużyny.

odpowiedz
f - 13.09.2019 / 17:18, *.plus.pl

@dejne3: tak, to było fajne, normalne zachowanie i je mocno doceniam, ale nie róbmy z niego kozaka, bo nie zachował się jak pi...a (choć zdaję sobie sprawę, że wielu, pewnie nawet większość piłkarzy, by się zachowała).

@MCHR: absolutnie poważnie, raz, że na 4,5 roku, które u nas spędził to grał 2,5, więc z tym filarem to bym jednak nie przesadzał, a dwa, że ja akurat jego grę oceniam nieco mniej entuzjastycznie, choć nie przeczę, że parę meczów miał świetnych, a kilka pojedynczych interwencji pamiętam do tej pory. Tyle, że z regularnie grających bramkarzy to Arek dla mnie jest najsłabszym od wielu lat, znakomita momentami gra na linii i totalna przeciętność w innych elementach.

Dla mnie Arek to taki trochę casus Rzeźniczaka - dobry chyba chłopak, związany z klubem, robiący sporo dobrego poza boiskiem i rzadko pajacujący na boisku, ale... Kult jakim obaj są (albo byli) otaczani jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, a ten legijny charakter, w sensie piłkarskim, to widać było (zwłaszcza u Arka) głównie w wywiadach, bo jak na lidera i legionistę w szatni to, patrząc po efektach, chyba niewiele robił. Zresztą, nieprzypadkowo pewnie to Arek poleciał, a Cierzniak został jako rezerwowy bramkarz i swego rodzaju dobry duch zespołu.

odpowiedz
oLaf - 13.09.2019 / 12:39, *.vectranet.pl

no i dobrze. Niech gra.

odpowiedz
Speede SnD - 13.09.2019 / 12:38, *.esa-logistics.eu

Bravo !!! tak Trzymać !!! nie dla Ciebie piłkarska emerytura !!!! Graj jak najdłużej !!!
A loczek i reszta jeszcze bedą żałowali że nie zostałeś z nami w klubie
Pozdro Arek !!!!

odpowiedz
korek - 13.09.2019 / 12:35, *.91.50

Wydziabaną (L) zmieni na Ł - doda KS i będzie git. Akurat klub na poziomie Bełchatowa z którego przechodził do Warszawy. Odnajdzie sie.

odpowiedz
Arek - 13.09.2019 / 16:32, *.tpnet.pl

@korek: w Twoim przypadku milczenie jest złotem. Chciałeś błysnąć, ale trochę nie wyszło.

odpowiedz
Bródno - 13.09.2019 / 17:31, *.chello.pl

@korek: co ty bredzisz gamoniu?

odpowiedz
Ding - 13.09.2019 / 12:29, *.play-internet.pl

"Panowie, obudźmy się, bo spadniemy" za 3, 2, 1...

odpowiedz
Mdread - 13.09.2019 / 12:25, *.virginm.net

Daria u Wieszcza zalatwila to i kontraktu na dwa lata

odpowiedz
Pepe - 13.09.2019 / 12:05, *.t-mobile.pl

Oby nie okazało się, że i on jest na koksie.

odpowiedz
Kumaty Żyleta - 13.09.2019 / 11:52, *.51.162

W konkretnym czasie tam wpada xD

odpowiedz
Smerf - 13.09.2019 / 11:45, *.t-mobile.pl

Brawo Arek graj dalej póki sprawia Ci to przyjemność. Dzięki za lata spędzone w Legii

odpowiedz
Legijna G.K. - 13.09.2019 / 11:44, *.t-mobile.pl

Powodzenia Arek!
Swoją postawą pokazałeś, że jesteś prawdziwym legionistą.

odpowiedz
Sm - 13.09.2019 / 11:43, *.234.208

Kontrakt na dwa lata? :O

odpowiedz
Smigły rydz poniatkowski kaczoyncski - 13.09.2019 / 12:23, *.omnitec.pl

@Sm: tylko do końca sezonu

odpowiedz
Pablo777 - 13.09.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

@Smigły rydz poniatkowski kaczoyncski: Do końca kolejnego sezonu. Czyli prawie 2 lata

odpowiedz