Walerian Gwilia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Szanujemy ten punkt

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Takie mecze nie są łatwe. Można powiedzieć, że to takie małe derby. Przed czerwoną kartką kontrowaliśmy spotkanie. Ja i „Jędza” mieliśmy okazję, aby zdobyć bramkę. W osłabieniu grało nam się trudniej, ale nie było to dla nas dużym problemem - mówi Walerian Gwilia.

- Pokazaliśmy nasz charakter oraz mentalność. Jeden punkt jest dla nas ważny, szanujemy go. Grałem dzisiaj na nowej dla siebie pozycji, ale czułem się tam komfortowo. Często schodziłem do środka, gdzie tworzyłem przewagę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Gocław - 14.09.2019 / 12:28, *.chello.pl

Brawo Panie Gwilia,

Postęp w Pana grze, w porównaniu do początku sezonu, gdzie przyznaję "trochę" dworowaliśmy z Pana strat, jest bardzo duży. Oby tak dalej. Powodzenia :).

Akcja z początku meczu po prawej stronie - brawo :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.