Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Nie powinniśmy przegrać

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To był niedobry mecz w naszym wykonaniu. Wręcz wyglądało to słabo, ale i tak nie powinniśmy przegrać, nawet prezentując postawę poniżej naszych oczekiwań i możliwości. Bardzo dużo w naszej grze nie funkcjonowało, mimo to mieliśmy bardzo klarowne, 100% sytuacje, których znów nie potrafiliśmy wykorzystać. To jest też jeden z powodów, dlaczego przegraliśmy, nie mówiąc nawet o straconej bramce. Podsumowując - duże gratulacje dla drużyny z Płocka, bo to dla nich ważne 3 punkty. Słabe spotkanie w naszym wykonaniu, ale patrząc choćby tylko na sytuacje bramkowe dla obu zespołów, nie powinniśmy przegrać. W czym tkwi problem z naszą skutecznością? To moment kiedy trzeba podjąć dobrą decyzję i trafić do bramki. Jedyna droga to nad tym pracować i trenować. Dzięki temu w meczach to też będzie wyglądało inaczej. Za nami dwa mecze bez strzelonej bramki. Wcześniej w lidze nie mieliśmy z tym problemu, byliśmy dość skuteczni. To bolączka, która jest więc do wyeliminowania. Musimy dążyć do tego, żeby stwarzać jeszcze więcej sytuacji i je wykorzystywać. Błędy mogą się zdarzać, ale nie podobała mi się dzisiaj nasza energia na boisku. Nie było tego, co nas cechowało w poprzednich meczach, nawet w tym nie wygranym z Jagiellonią, bo że się nie trafi 1 czy 2 sytuacji, tak bywa.
nie liczę, że Wszołek będzie gotowy na już. Przepracuje z nami pewien okres i zobaczymy w jakim jest stanie, ale mam nadzieję, że szybko będzie brany pod uwagę i zwiększy konkurencję na skrzydłach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (176)

+dodaj komentarz
Kasztelan - 20.09.2019 / 07:01, *.inetia.pl

Jak można wygrać mecz bez napastników ???
Jak można wygrać mecz wystawiając w pomocy takich nieudaczników jak Cafu czy Rocha ???

odpowiedz
Kamyk - 19.09.2019 / 22:43, *.infoo.net

Jak tak dalej pójdzie to przy takim zarządzaniu i super trenerze to skończy nasza piłkarska Legia jak wodniacy (piłkarze WODNI utrzymali się po zwycięstwie w barażach i w takim. wielkim i uznanym klubie brakło kasy na utrzymanie sekcji to wręcz żenada i wstyd ) bo zarządzanie jest na poziomie skandalicznym i kompromitującym cały ten piep.zony Leg(lany) ijny Cyrk.........

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2019 / 19:48, *.net.pl

Nie powinineś być trenerem Legii tak jak prezesem prezesik frazesik

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2019 / 19:48, *.net.pl

Nie powinineś być trenerem Legii tak jak prezesem prezesik frazesik

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2019 / 19:44, *.net.pl

Nie powinieneś być trenerem Legii tak jak prezesik frazesik

odpowiedz
Qvo Vadis - 19.09.2019 / 19:38, *.infoo.net

Serbski matacz w LEGII wymiata,... forsę z klubowej kasy, najemnik z byłej Jugosławii Legię tak wysiuda że ją z go. ą d.pą zostawi tym swoimi trenerskimi sztuczkami. TRENEIRO wracaj do Baja Luki!!!

odpowiedz
Hugon - 19.09.2019 / 18:46, *.vectranet.pl

Jedziećie po zawodnikach z pola a największym gnomem jest niestety Majecki czas posadzić go na ławie i niech przemyśli.Jeszcze LEGII nie pomógł tylko ją yopi.

odpowiedz
Aro484 - 20.09.2019 / 18:16, *.mgk.pl

@Hugon: nie mozna...przepis o malolacie.....

odpowiedz
bronek49 - 19.09.2019 / 18:39, *.chello.pl

Vukowic przestań gadac bzdury jestes amatorem a nie trenerem mogłeś wystawić trzech młodych wilkow ktorych mialeś na ławce oni przynajmniej by oddali serducho na boisku a wystawileś leni ktorym nie chcialo się biegać.Zakaż wreszcie Gwili wykonywania stałych fragmentów bo on tego nie potrafi ,po za tym ma bardzo dużo niecelnych podan i strat piłek ,gra bardzo chaotycznie a ty na siłę robisz z niego lidera

odpowiedz
DW(L) - 19.09.2019 / 16:24, *.63.139

Przestań gadać głupoty i odejdź, masz odrobinę honoru nieudaczniku???? Wiemy wszyscy że nie

odpowiedz
& - 19.09.2019 / 16:09, *.t-mobile.pl

Spokojnie już niedługo , bo do październikowej przerwy na reprezentację , i wtedy będzie zmiana trenera hihi -hehe , Romeo Józak jest wolny i nabrał troszkę doświadczenia prowadząc Kuwejt. A więc nas Wielki Wódz i za razem Prezes EL Loko , znów go zatrudni , jako trenera. Chcemy zmiany , a więc będzie zmiana hihi -hehe haha .
Tylko pytanie czy wtedy ,o taką zmianę Nam chodzi?

odpowiedz
tomek - 19.09.2019 / 15:45, *.warszawa.pl

vuko znowu odlecial. 10 bramek w 8 meczach z czego 3 z lks i 3 z radomiakiem. on to nazywa skutecznoscia? z takmi ogorami to nawet moja fimorwa druzyna by wygrala. niestety nie mamy napastnika a i recznik w bramce pewnie wylapalby ta pilke przy bramce

odpowiedz
Morgi - 19.09.2019 / 15:38, *.play-internet.pl

Weź odejdź człowieku jak nie umiesz zmobilizować piłkarzy! Co za dziadostwo!

odpowiedz
Gazda z Diabelnej - 19.09.2019 / 15:26, *.249.78



Nikt mi nie wmówi że nie da się grać „technicznej piłki” jeśli się uważa że ma się najlepszych zawodników w Polsce, a przecież tak zawsze twierdzą trenerzy i władze Legii.
Wystarczy „przelecieć się” po ligach Europy gdzie zawsze 2-3 czołowe kluby grają przyzwoitą piłkę i coś osiągają na arenie europejskiej. A w kraju odstają in plus w zasadzie sezon w sezon.
Nawet w polskiej lidze w kilku „gorszych klubach” (pytanie czy na pewno gorszych od Legii) widać jakąś myśl trenerską i jakieś spójne granie drużyny, wymiany piłki, jakieś próby klepania, choćby nawet pół sezonu ale gra się piłką dużo lepiej niż Legia to robi.
A w Legii jak widać się nie da ….
Najpierw się mówi że Legia ma najlepszych piłkarzy, a potem na jednym oddechu że ze słabymi piłkarzami nie da się grać technicznej piłki. Któreś z tych zdań jest nieprawdziwe. Albo piłkarze są słąbi albo się da, tylko trzeba umieć (zatrudnić trenera od grania).

W większości lig w Europie zawsze 2-3 kluby z największymi budżetami w zasadzie gromią resztę ligi i odstają od niej poziomem i wynikami. Tylko jakoś nie w Polsce, tylko jakoś nie Legia.

Jak można do czołowego klubu w Kraju zatrudniać pod rząd 4 trenerów którzy nic nie osiągnęli w piłce seniorskiej jako trenerzy …….. niech ktoś wskaże inny szanujący się klub w Europie który ma ambicje bycia i ciągłe przeświadczenie że jest najlepszy (nieprawdziwe już od lat) i robi takie rzeczy.

Vuko po prostu jest trenerem bez warsztatu na taki klub jak Legia. I tyle w temacie.
A jak się nie ma pomysłu na drużynę i granie zespołu to transfery muszą siłą rzeczy być od czapy i częściej się nie sprawdzają niż sprawdzają.
Pytanie po co było kupować choćby Carlitosa czy Novikovasa (mówię tu o stronie czysto sportowej nie zarobku w dolarze) skoro oni nie mają predyspozycji do grania technicznej piłki z wymianą wielu podań. Obaj są nauczeni że dostają piłkę i albo z nią sami gonią albo strzelają (przynajmniej próbują). W swoich zespołach byli pseudo gwiazdami i nie potrafią być w Legii jednymi z wielu. Pomijam już fakt, że Novikovas w Legii to na razie totalna pomyłka, piłkarski dramat póki co.


odpowiedz
kibic z sanoka - 19.09.2019 / 15:20, *.plus.pl

jak wczesniej napisałem - załatwiłeś najlepszego Carlitosa a teraz to samo robisz z Cafu. Jesteś niestety Panie Vuko niedouczonym osobnikiem który nie uznaje opinii innych a jeżeli chodzi o drużynę to narobiłeś podziałów co widać gołym okiem . Dla Ciebie liczą się tylko południowcy z cienkim jak kupa węża Antolicem a wcześnej królem pola karnego . Im dłużej będziesz trenerem tym gorsza będzie gra, ale może po prostu jesteś tani w utrzymaniu i to jest powód że Miodek jeszcze Cię trzyma.

odpowiedz
loko - 19.09.2019 / 15:10, *.vectranet.pl

od krakowii trojke ciekawe jak skomentuje

odpowiedz
gutek - 19.09.2019 / 15:00, *.chello.pl

kicha!

odpowiedz
grev - 19.09.2019 / 14:43, *.com.pl

Zastanawia mnie na kiedy Vukovic przygotował formę drużyny. Na puchary nie zdążył, w lidze teraz też nie widać jej zwyżki. Zastanawia mnie jaki pomysł na grę zespołu ma trener. Po co w drużynie jednocześnie na boisku czterech nominalnych środkowych pomocników, jakkolwiek byliby ustawieni? Jaki wpływ na jakość gry np. Nagy'a czy Novikovasa ma Vuko? Jakie jest podstawowe ustawienie taktyczne zespołu? Jak na razie to nie widzę żadnych postępów. Od dwóch sezonów to jest jazda w dół bez trzymanki. Obawiam się, że z Mioduskim za sterami Legia już niedługo je...e z hukiem w dno. Niech on zajmie się biznesem, zarządzaniem w jakiejś korporacji, konsorcjum czy jeszcze czymś innym, tylko niech trzyma się z dala od piłki nożnej. On tego nie czuje. I, co najgorsze, nawet o tym nie wie.

odpowiedz
L fan - 19.09.2019 / 14:33, *.95.132

Ale przegraliśmy Panie trenerze prezentując poziom B klasowy....

Czas się spakować i zabrać ze sobą Prezesa

odpowiedz
Vuko WON - 19.09.2019 / 14:24, *.vectranet.pl

14:25 i ciągle brak info o zwolnieniu amatora!

odpowiedz
Mokot(L) - 19.09.2019 / 14:22, *.tpnet.pl

Problem nie tkwi w piłkarzach a w braku trenera, który by ich odpowiednio poustawiał na boisku i miał chociaż blade pojęcie o taktyce. Z Vukovicem nie mamy szans na mistrza ani na puchary, czyli (obym się mylił) czeka nas dalszy regres i wyprzedaż, bo kasa prezesowi musi się zgadzać. Stawiam, że zimą odejdzie Majecki.

odpowiedz
Felek - 19.09.2019 / 14:20, *.netfala.pl

Nie powinniście przegrać a przegraliście. Pier.lenie jak zawsze... Kiedy wyciągniecie wnioski i nastąpi poprawa???

odpowiedz
laik - 19.09.2019 / 14:09, *.inetia.pl

niepowinienies byc kiepie trenerem tego klubu bucu pseldo legenda jaki i twoj pomagier pseido legenda sagan odejci sami za wysokie progi dla was legendy

odpowiedz
Skrzat - 19.09.2019 / 13:45, *.play-internet.pl

Nie powinniśmy przegrać... Noz kurfa za przeproszeniem czy on sam siebie słyszy? Zmiany może i dobre bo i Nagy i Novikovas mieli swoje szanse(nie ich wina ze są w Klubie w którym nigdy nie powinni się znaleźć) tylko czemu zdejmuje tych co cokolwiek jeszcze grali(na tle reszty)??? Nie wspominając już fantastycznego Pana Roch.Vuko powiedz kto Cie losowal (rzezbil)???

odpowiedz
(L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) - 19.09.2019 / 13:24, *.11.137

Panie Vukovic chyba czas się pakować i odejść z honorem....

odpowiedz
Rrr - 19.09.2019 / 12:21, *.t-mobile.pl

Oni się w wieku 25-30 lat będą uczyć wykańczać akcje sam na sam ?to co robili przez całe życie?....w takim razie zanim ktoś tutaj zatrudni piłkarza, to niech mu zrobią testy nie medyczne tylko testy na boisku czy potrafi chociaż podstawy,bo jak widać 90% z nich tego nie potrafi....

odpowiedz
Agra - 19.09.2019 / 12:19, *.spcsdns.net

Panie Vucovic
W pilke po to sie gra zeby wygrac.
Tylko polska mysl szkoleniowa mowi ze
Gramy zeby nie przegrac, na zero z tylu.
Jezeli Mioduski sie nie zreflektuje i zatrudni trenera
To mistrzostwa i pucharow nie bedzie.

odpowiedz
Vuko won - 19.09.2019 / 12:14, *.t-mobile.pl

12 godzina i brak informacji o zatrudnieniu trenera. Bardzo słabo.. mistrzostwo polski prze..ne, LE prze..na, teraz kolejne mistrzostwo będzie prze..ne i puchar polski w pakiecie.

odpowiedz
Student - 19.09.2019 / 11:59, *.centertel.pl

Zgadzam się z tytułem. Nie powinniśmy i nie możemy takich sparingów przegrywać.
Wystawiać cafu gcilie martinsa i antolica puknij się vuko w czoło bo nie chce używać słów obraźliwych. Poprostu kpina. 10 lat pokopią w piłkę i zarobią więcej niż przeciętny Polak - kpina!!!

odpowiedz
Legionista - 19.09.2019 / 11:53, *.mm.pl

Kiedy w koncu pudel wypier.... tego serbskiego nieudacznika??!!

odpowiedz
Gazda z Diabelnej - 19.09.2019 / 11:10, *.249.78

Legia z 4 napastnikami nie strzelała bramek.
Sprzedała dwóch i nadal nie strzela.
Może by tak sprzedać pozostałych i też nie gorzej, nadal nie będzie strzelać.
Efekt: zachowa poziom bramkostrzelności i oszczędzi na pensjach 4 zawodników buuuuhahahahahahaa


A co do trenera, to wystarczy posłuchać jego konferencji, facet żyje w równoległym świecie.


Ostatnie co najmniej dwa lata Legia gra prymitywny, archaiczny futbol, zero jakości w grze zespołowej, wymianie piłki, ruchu bez piłki, celności i sile podań.
9-ciu stoi a jeden holuje piłkę aż się potknie o własne nogi.
Albo czterech w przodzie statycznych w linii z obrońcami i laga do przodu.
Tak się gało 30 lat temu w B klasie za moich czasów.
Legia nie zatrudnia trenerów tylko daje im szanse. Szkoda że sama sobie nie daje szansy na choćby mały krok do przodu zatrudniając trenera który coś wie o nowoczesnym graniu w piłkę.


Kiedy stadion Legii będzie świecił pustkami to może w końcu ktoś w Legii dostrzeże że piłka ma być dla ludzi …. Że w piłkę się gra a nie walczy i zapierdalania, bo od zapierdalania jest kamieniołom ….

odpowiedz
pit - 19.09.2019 / 13:49, *.230.191

@Gazda z Diabelnej : Ja dlatego od początku sezonu nie chodzę na Ł3, choć dotychczas miałem co sezon karnet. Serce krwawi, ale nie chodzę. Nie chcę finansować tego gówna, które teraz się rozgrywa na naszych oczach.

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 11:08, *.233.58

O Majeckim już pisałem, że jest niepewny i miał okres kiedy popełniał wielbłąd w każdym meczu, ale jakaś opatrzność sprawiała iż unikał konsekwencji. Voković won!

odpowiedz
Zyzio - 19.09.2019 / 18:31, *.plus.pl

@tomiacab: nie no przestań człowieku się kompromitowac pisząc takie bzdury. Podaj przykład może, a nie to co pisales?

odpowiedz
Duff - 19.09.2019 / 11:07, *.inetia.pl

Może w końcu czas zatrudnić TRENERA z prawdziwego zdarzenia a nie kolejnego cudaka-amatora...

odpowiedz
Radom L - 19.09.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

Czwartek g.11 i nadal brak informacji o zwolnieniu tego parcha!?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:38, *.play-internet.pl

Jeszcze jedno - Vuko, nie wystarczy powiedziec - ,,ci, co zostana, beda zap...,, Trzeba miec jeszcze POMYSL, jak to zrobic, zeby nie poobrazac wszystkich wokol. I nie opowiadac bredni przy okazji. Bo w twoim przypadku, jest jak w filmie Rejs - wstal gosc, powiedzial, ze cos powie jako pierwszy i... usiadl...A pozniej dal ,,popis,, KAOWIEC...Te dwie postaci wypisz, wymaluj Pinokio...

odpowiedz
antek - 19.09.2019 / 10:27, *.chello.pl

MAJECKI

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:13, *.play-internet.pl

Vuko przypomina ciecia Aniola z Alternatyw. Gralim, staralim sie,pracowalim na calym boisku, ale co sie stalo, co sie dzieje? Powinnismy to wygrac. Oby tylko zakonczenie nie bylo podobne, jak w tym filmie...

odpowiedz
stary trener - 19.09.2019 / 09:56, *.vectranet.pl

nie bede tutaj odkrywca ale powiem co czuja kibice którzy kochaja LEGIE - Prezesie Mioduski - czas by skonczyc z tym kandydatem na trenera ktory podobno posiada geny mojego ukochanego klubu - niech nie opowiada glupot lecz honorowo podziekuje i odejdzie w sina dal - szkoda czasu i punktow -dosc narozrabial ten smutas mam dla niego jedno slowo - WYPAD - i to bardzo szybko dosc dyletanta na ławce trenerskiej CZAS NA ZMIANY przegrales wszystko co mozna bylo przegrac - mistrza ,puchar Polski,awans w LE -czy to malo - Prezesie - nie kupuj nieudacznikow kopaczy - zatrudnij 1 /slownie jednego/ trenera za godziwa kase - problem bedzie rozwiazany

odpowiedz
Jozz-men - 19.09.2019 / 09:51, *.centertel.pl

Vuko na kursie trenerskie,tak polubił Sobola że oddał mu punkty.Wychodzi na to że ma samych,dobrych kupili w ekstraklasie.

odpowiedz
Marszu - 19.09.2019 / 09:24, *.arubacloud.pl

"Nie powinniśmy przegrać". Ja nie powinienem mieć tej teściowej, która mam panie Vuković. Co pan zrobi z tą przegraną, bo ja wiem co zrobię z teściową.

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 11:12, *.233.58

@Marszu: podasz się do dymisji? ;)

odpowiedz
Xxc - 19.09.2019 / 11:19, *.t-mobile.pl

@Marszu: to samo co ty z tesciowa. Czyli nic

odpowiedz
skrzat - 19.09.2019 / 13:20, *.cyfrowypolsat.pl

@Marszu: dobrze idzie dbrze idzie krzyknol ziec,jak tesciowa do grobu wpuszczali.nawet sie nie zakolysala.to chciales powiedziec....

odpowiedz
Kibic LG - 19.09.2019 / 09:24, *.t-mobile.pl

Jako kibic piłki żal patrzeć na grę Legii, ale ponieważ kibicuję innej drużynie to chciało by się aby Vuko był z wami jak najdłużej.
pzdr

odpowiedz
sasdasd - 19.09.2019 / 09:21, *.telkab.pl

ojej biednu vukovic

odpowiedz
Artysta z Otwocka - 19.09.2019 / 08:40, *.play-internet.pl

Odejścia czas Vuko

odpowiedz
Carlos - 19.09.2019 / 08:39, *.tpnet.pl

"Nie powinniśmy przegrać..." cytat z Vuko. A jak mieliśmy wygrać bez trenera i jakiejkolwiek taktyki?

odpowiedz
pit - 19.09.2019 / 08:29, *.230.191

Dżepetto (Kudłaty), weź w końcu swojego Pinokia na poważną rozmowę i zakończ z nim współpracę.

odpowiedz
kibic emeryt - 19.09.2019 / 08:15, *.tpnet.pl

Wczoraj przed meczem napisałem że obawiam się że znów Vukovic będzie starał się na siłę wcisnąć Antolića kosztem Cafu lub bocznego pomocnika i mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym .Było jeszcze gorzej bo przegraliśmy a ustawienie zespołu to kompromitacja tego ucznia który uważa się za trenera .Jestem wściekły jak naiwny prezes mając beznadziejnych doradców niszczy naszą Legie zatrudniając trenerów którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu takiego zespołu jak Legia .

odpowiedz
mam już dość - 19.09.2019 / 07:59, *.tpnet.pl

Ludzie! Czy tylko ja to widzę???
Nasz pseudotrenerski pajac mówi "duże gratulacje dla drużyny z Płocka, bo to dla nich ważne 3 punkty".
A ja się pytam, czy my nie potrzebujemy 3 pkt w każdym meczu?! My nie gramy o mistrza???
Z taką kadrą, to na 5 kolejek przed końcem powinniśmy świętować mistrzostwo.
Ale do tego potrzeba TRENERA, żeby drużyna wiedziała co ma grać, a nie że wychodzimy z kontrą i nagle zatrzymanie i piłka do tyłu.
TO JEST SABOTAŻ
Gdzie jest nasz prezio złotousty z legijnym DNA?!
Panie Mioduski, po czymś takim to Vuko powinien wylecieć

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 07:46, *.145.237

A wszytko "szło ku lepszemu" dopóki grali z beniaminkami i w czwartej rundzie el. LE za dobrą premię

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 08:32, *.vectranet.pl

@tomiacab:
W tym sezonie na 8 kolejek pokonaliśmy tylko 12., 13., 14. i 16. drużynę z ekstraklasy realistycznie miejsce w gornej 8ce będzie sukcesem

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 08:55, *.128.124

@dino: a to ciekawe spostrzeżenie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.09.2019 / 07:44, *.214.250

wstyd wstyd i zenada Panie Trenerze. poniżej dna !!

odpowiedz
Wawa - 19.09.2019 / 07:39, *.play-internet.pl

Vuko vuko
Cooooooo tyyyyyyyyyy
Bredzisz jesteś trenerem
i odpowiadasz a tu ani gry ani pomysłu na nią nie widać
Zrób to na co wszyscy czekają odejdź
Nie męcz nas

odpowiedz
Jest rozwiazanie - 19.09.2019 / 07:30, *.plus.pl

Nie chodzic na mecze i tyleto nie jest Legia, .. tylko prywatny folwark kudlatego, niech sam sobie w tym gownie siedzi, goscs bez pomyslu na prowadzenie klubu sportowego, nie szanujacy kibicow i tradycji Legii.
Swoimi decyzjami doprowadzil klub do ruiny sportowej i gospodarczej.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 19.09.2019 / 07:25, *.centertel.pl

Jak to dobrze, że Novikovas zastąpił Kuchego...

odpowiedz
urban - 19.09.2019 / 07:33, *.virginm.net

@Phoenix(L)k: Przech...j

odpowiedz
Taka prawda - 19.09.2019 / 06:59, *.47.25

A ja niezmiennie czekam na nowego trenera i nowego prezesa.
Do obecnych nie mam już żadnych złudzeń...

odpowiedz
Vuko - 19.09.2019 / 06:57, *.32.241

Nie powinieneś być trenerem...

odpowiedz
kdarek - 19.09.2019 / 06:46, *.amazonaws.com

Cafu z Martinsem w środku dawali jakość na polską ligę. komu to przeszkadzało? Gwila skrzydłowym? Cafu na skrzydle? Co to qfa jest.

odpowiedz
kibic emeryt - 19.09.2019 / 09:10, *.tpnet.pl

@kdarek: To bardzo proste Vuković robi to aby zrobić miejsce dla swojego kolegi Antolića . Wczoraj w momencie kiedy przegrywaliśmy zdejmuje Cafu a zostawia Chorwata który zwalnia tylko grę i podaje może i celnie ale do tyłu lub do najbliższego .Jeśli on uważa że to jest dobre pociągnięcie to kompletnie nie nadaje się na trenera a jeśli robi to dlatego aby utrzymać Antolića w grze to występuje przeciwko dobru drużyny ale no właśnie ,ktoś zatrudnił tego trenera i pozwala mu na to płacąc nie małe pieniądze .

odpowiedz
jarekk - 19.09.2019 / 06:32, *.metrointernet.pl

I nie ma racji Vuko jak mówi że trzeba cenić 1 punkt? Bo zaraz może nie być żadnych. Chłop wie co mówi

odpowiedz
Mario - 19.09.2019 / 06:09, *.timplus.net

Nie powinniśmy przegrać. Tak, powinniście wygrać. Proste, jak Twój warsztat trenerski.

odpowiedz
Ehmehme - 19.09.2019 / 05:46, *.217.124

Bardzo trafne spostrzeżenie, panie trenerze, widzę, że pan się zna na rzeczy, piłkę trzeba kopnąć tak, żeby wpadła do bramki, jak najbardziej się z tym zgadzam, jednak co do Wszołka, byłbym bardzie ostrożny, w pojedynkę Legii raczej nuie zbawi, tak samo jak ten gostek, którego pański znajomy zaparkował na Legii w charakterze rekonwalescenta, jedynie trener z warsztatem mógłby jeszcze coś zaradzić, ale obawiam się, że dla takiego niestety w szatni miejsca nie ma.

odpowiedz
BR(L)DNO - 19.09.2019 / 05:37, *.vectranet.pl

To ,że nie powinniśmy przegrać to My o tym wiemy.Nauczycielu W-Fu DOŚĆ.Patataj!!!

odpowiedz
Przeczytajcie o promocji biletów - 19.09.2019 / 05:12, *.plus.pl

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się w sobotę, 28 września o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Przez pierwsze 2 dni sprzedaży (środa i czwartek) bilety będą kosztowały o 30% mniej. Promocyjny bilet na Żyletę kosztuje 34 zł, a standardowa cena to 49 zł.

CZYLI WYNIKA ŻE LEGIA JUŻ WCZEŚNIEJ WIEDZIAŁA ŻE MA NIE WYGRAĆ W PŁOCKU

odpowiedz
L - 19.09.2019 / 05:09, *.plus.pl

1.Napastnik nie strzela goli bo nikt dokładnie Jarkowi nie dograł w całym meczu.
2. novikovkas czy jak mu tam przyszedł Z jagi żeby przeszkadzać.
3. Buki pewnie mają wpływ na wyniki i Legia ze słabymi nie wygrywa.
4. Trenerze Vuko szacun za grę ale jako trener jesteś za słaby, to jak postąpiliście z carlitosem żeby promować drewno kulenovica to jakaś masakra była.
5. Jak oglądałem drugą połowę to aż piwo nie smakowalo.
6. Teraz ma przyjść Wszołek, hmm zobaczymy co pokaże.
7. Gdzie obradovic? jeszcze się nie odnalazł w stolicy?
PANIE MIODUSKI TAKIEJ SŁABEJ LEGII NIE BYŁO OD LAT!!!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 19.09.2019 / 05:07, *.com.pl

Kiedy informacja o zwolnieniu tego gamonia?

odpowiedz
P(L)EBAN - 19.09.2019 / 03:58, *.centertel.pl

w Naszej Legii jak w polityce.. ryba psuje się od głowy. Tylko kto za trwałą? czy warto kopać się z koniem?

odpowiedz
Paks - 19.09.2019 / 03:06, *.play-internet.pl

Vuko cza szukac snajpera, moze za 5 mln euro Carlitosa da sie jeszcze odkupic w zimie

odpowiedz
wwy - 19.09.2019 / 02:28, *.it4polska.com

płakać mi chce... bez komentarza

odpowiedz
HOP - 19.09.2019 / 01:47, *.knc.pl

Pamiętajmy o jednym ten pseudo trener sam się nie zatrudnił.
Sam pinokio to 1/3 problemu.
2/3 to pudel.
Pudel zwolni pinokia ku uciesze ludu, ale kto zwolni jego ?
Niech każdy sobie odpowie kogo w miejsce vuko ten totalny amator zatrudni ?

(L)

odpowiedz
Jaaaaaa - 19.09.2019 / 00:36, *.cyfrowypolsat.pl

Nie no pajacu w wypierdzianym dresie odkryłeś Amerykę. Zmiany z dupy jak i większość twoich decyzji. Ciebie nie winie bo ktoś takiego amatora za dobre pieniądze zatrudnił. Macie u kudłatego jak pączki w maśle a i buka pewnie coś wpadnie.

odpowiedz
Ale Jaja , Jaja Jak Berety - 19.09.2019 / 00:16, *.t-mobile.pl

To był przeciw Vukovića i całej drużyny na plan sprowadzenia , podpisaniu umowy przez Wszołka . Vuković i drużyna go nie chce .

odpowiedz
Yeti - 18.09.2019 / 23:59, *.vectranet.pl

Won nieudaczniku z Legii!

odpowiedz
Wrr - 18.09.2019 / 23:36, *.chello.pl

vuko daj juz spokoj z tym bzdetami ... Poprostu jak jestes prawdziwym Legionista to odejdz juz od nasi tyle

odpowiedz
tbar@wp.pl - 18.09.2019 / 23:36, *.tpnet.pl

Trenerze, nie masz drużyny i już jej nie zrobisz. Bolesna weryfikacja na trzech wyjazdach.
Jesteś odpowiedzialny za beznadziejną formę
Portugalczyków. To cienie dawnych graczy. Wystawiasz Rochę, który zawalił poprzedni mecz.
Brazylijczyk, jak to określił zabawnie jeden z komentatorów , to bardzo dobry napastnik, tylko jakoś nie umie strzelać goli. Już teraz wiadomo, że samą defensywą nie wygra się meczów. Jeśli jeszcze doszło niewybieganie... Tak słabej Legii jeszcze nie widziałem, jak 54 lata chodzę na jej mecze.

odpowiedz
Gin - 18.09.2019 / 23:28, *.202.161

Ja tylko pytam gdzie ci fani trenera ktory to niby poukładał zespół oraz pokonał Raków i tylko odpadł z mocnymi Rangersami. Przegrany Mistrz, brak pucharów, tylko remis na Białorusi i dziś porażka w Płocku. Życie pokaże co z Cracovią i Lechią ale z taką grą i zaangazowaniem to max 1 punkt.
I nie jest to wina piłkarzy, bo pokazali że grać potrafią, ale żeby zmotywować to potrzebny jest trener, ktory oprócz treningów poprowadzi zespół w meczach. Na dziś stać nas na 0:0 z każdym (notabene Raków pokonaliśmy będąc na fali i złości po odpadnięciu z pucharów) Slavia Praga wczoraj walczyła z Interem a my dziś kopiemy się po czole w Płocku. Czekam tylko, że ktoś napisze że jest poprawa. Ale ja pytam gdzie? Ofensywy nie ma wcale. I nie chodzi tu o Carlitosa, chodzi o całą pomoc i atak. Dziś Furman nakrył wszystkich czapką i pokazał co znaczy gra w srodku pola. Obym ie miał racji bo zostanie walka o pierwszą ósemkę.

odpowiedz
Pacho - 18.09.2019 / 23:27, *.2.22

Chyba nic z tego nie będzie. Następne 3 mecze pokażą czy rzeczywiście to było dobre przygotowanie do sezonu czy va banque aby udało się z LE. Tym razem to była padaka. Każdy obciążały ledwo zdążał dokładać nogę żeby piłkę przyjąć...

odpowiedz
ras - 18.09.2019 / 23:20, *.vectranet.pl

panu już dziękujemy ... to nie miało prawa się udać

odpowiedz
lob - 18.09.2019 / 23:14, *.chello.pl

To jest gorszy trener, jak ten od kobiet Klaufic ,czy jak tam..........
Jeden z najgorszych trenerów w ostatnim 20 - to leciu.
Jackowi Magierze to może co najwyżej kajet nosić.....

odpowiedz
Klaufic - 19.09.2019 / 09:14, *.105.238

@lob: Ja gorszy od Vuko :)
Zdobyłem Mistrza i Puchar, a ten gamoń co ?

odpowiedz
Zippp - 18.09.2019 / 23:12, *.chello.pl

JPRD debilu, robiliscie wszystko aby napastnik ktory by takie setki wykorzystywal odszedl z klubu i teraz zdziwko, ze takie syt nie sa wykorzystywane. Geniusz.

odpowiedz
Loco - 19.09.2019 / 10:11, *.play-internet.pl

@Zippp: Dokladnie! Vuko na sile wypchnal Carlitosa a teraz placze ze nie ma komu strzelac

odpowiedz
antek - 18.09.2019 / 23:07, *.chello.pl

Majecki

odpowiedz
Batman111 - 18.09.2019 / 22:50, *.tpnet.pl

Jak czytam tą wypowiedz naszego trenera to mam wrażenie , że on mówi o treningach i meczach 5-cio latków z orlika

odpowiedz
Niniek - 18.09.2019 / 22:47, *.mm.pl

Czy w szatni w przerwie coś wydarzyło się strasznego, że zdejmuje się najlepiej grających w pierwszej połowie Cafu i Liqiuniasa? O co tu chodzi. Zdejmuje ich się celowo żeby nie zdobyli bramki? ⚽

odpowiedz
Vuko won - 18.09.2019 / 23:31, *.vectranet.pl

@Niniek: przez 15min. musieli śpiewać "nie poddawaj się"

odpowiedz
Lesny Dziadek - 18.09.2019 / 22:44, *.play-internet.pl

Gramy antyfutbol podobnie jak reprezentacja. I podobnie jak tam Dzepetto i jego wystrugany z bambusa pajac probuja robic z kibicow idiotow...

odpowiedz
Legia 1976 - 18.09.2019 / 22:31, *.t-mobile.pl

Voko, zmarnowałeś a potem oddałeś za pół darmo najlepszego napastnika Legii od czasów Nikoloća. Carlitoz mógłby grać za Niezgodę lub Dwillę, przedalby się bardzo drużynie w tym sezonie. Jesteś Voku złem Legii, jej najsłabszym ogniowem.odejdz...

odpowiedz
Adrian - 18.09.2019 / 22:24, *.tpnet.pl

Czas odzyskać władzę nie wnikam kto kupuje kto sprzedaje czas na nas kibiców i nas wszystkich czyli wszystkich kibiców naszej ligi możemy w końcu być w parlamencie jak to jest w Serbii bo jesteśmy wielcy a nas nikt nie chce słuchać.Proponuję zarząd kibiców i wejść do polityki.Jestem za i chcę zrobić to i teraz. Chłopaki jeszcze nie kandyduję ale w następnej kolejce weźmy sprawy w Swoje ręce.WKPL Wszyscy Kibice Polskiej Ligi.

odpowiedz
Dobre - 19.09.2019 / 00:14, *.play-internet.pl

@Adrian : hahahahahahahahahahah

odpowiedz
Ja - 19.09.2019 / 01:42, *.mm.pl

@Adrian : Kiedy towar wejdzie zbyt mocno

odpowiedz
Laguna - 18.09.2019 / 22:20, *.236.12

Czy ktos mu wreszcie wytłumaczy, że piłka polega przede wszystkim na strzelaniu goli, a nie na nietraceniu ich. Odnoszę wrażenie, że pseudotrener wolałby remis 0-0 od wygranej np. 4-3.

odpowiedz
Mał - 18.09.2019 / 22:10, *.t-mobile.pl

Wuko bedzie dalej gupoty swoje gadał poprostu brak snajpera gdzie Carlos Legi kibice musza sie wstydzic jak mam isc do pracy jutro wstyd

odpowiedz
Adi - 18.09.2019 / 22:08, *.orange.pl

Panie Vukovic w nastepnym meczu prosilbym bardziej ofensywny sklad. Tu nie ma czego sie bac...

odpowiedz
Maximus - 18.09.2019 / 22:05, *.infoo.net

To się nadaje do zgłaszania do prokuratury ewidentnie ustawiony mecz . Kasa wyrwana od Buka plus dewidenda za podłożenie się gospodarzom równa się pokaźna suma do klubowej kasy kosztem nerwów głupawych kibiców . Ja nie ogarniam w B-stoku w 10 dają radę po czym w stylu zwiotczałego mamuta dostają wpierdy na własne zyczenie a TRENEIRO madrała tłumaczy jak to Wiśle potrzebne były 3 punkty bo akurat Legia miała ich za dużo!!! Paranoja wielke G.....o.

odpowiedz
LGZ - 18.09.2019 / 22:02, *.tpnet.pl

Efekt przerwy reprezentacyjnej: strata - 5pkt oraz 1gol - tak gra Pana LEGIA wiec czy o taka LEGIE Panu chodzilo !!!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 18.09.2019 / 22:02, *.mm.pl

Wszyscy piszecie Vuko won piłkarze won. Ku...a czy nie widać że tym wszystkim buk rządzi? W poprzednich sezonach przegrane z termalica albo płockiem u siebie i dziś ten pseudomecz. Ciężko to zauważyć? Sprzedawczyki żeby ku...a na pensje było. TFU UUUUUUU KUR.... WA

odpowiedz
Ole - 19.09.2019 / 05:59, *.vectranet.pl

@Wsciek(L) y: haha no tak tyle że kurs na Wisłę nie był wcale dużo wyższy od Legii

odpowiedz
Weciek(L) y - 19.09.2019 / 07:53, *.mm.pl

@Ole: tak. Tylko że w białymstoku byliśmy w/g buków faworytem a tu już nie. Trochę dziwne. Widziałeś kursy przed meczem?

odpowiedz
GRZMMM - 18.09.2019 / 22:02, *.centertel.pl

Vuko von

odpowiedz
Maly - 18.09.2019 / 22:01, *.t-mobile.pl

nie ma napastnika zeby dupe ratowal slizgac sie nieda cały czas czas cos kupic nie tylko sprzedawać

odpowiedz
Mrwrafal - 18.09.2019 / 21:57, *.play-internet.pl

Vuko Ty pajacu przez ciebie depresję mam

odpowiedz
ZGL - 18.09.2019 / 21:56, *.tpnet.pl

Do Trenera: Czy jest Pan zadowlony z gry i wyniku? Co na to Pan Prezes ? Czekamy na odpowiednie decyzje bo to co bylo do tej pory powoli zbliza sie ku koncowi a tak dalej juz byc nie moze !!!

odpowiedz
kiki - 18.09.2019 / 21:52, *.chello.pl

wiadomo nie powinnismy przegrac gdyby inny trener zasiadal na lawce, bo jak nagrozniejszy pod polem karnym jest Stolarki to coś tu kur*a jest nie tak!

odpowiedz
koczi - 18.09.2019 / 21:50, *.cyfrowypolsat.pl

W niedziele bedzie kolejna porażka z Cracovią i bedzie tłumavczenie że są zmeczeni bo grali w środku tygodnia.
chyba postawie u buka na porażkę w niedziele.

odpowiedz
Hello - 18.09.2019 / 21:45, *.t-mobile.pl

Legia nie powinna przegrać , tak jak Vuković nie powinien być trenerem Legii,
Zabieraj z sobą tych co chciałbyś :Novikovasa , Gwilie i wypier...laj z Legii.
Weść jeszcze z sobą :Nagy, Rocze , Antolića i WYPAD !!!!WON z LEGII !!!!!!
Razem z Mioduskim !!!

odpowiedz
Hello - 18.09.2019 / 23:26, *.t-mobile.pl

PS : Roche miało być

odpowiedz
Olleh - 18.09.2019 / 23:43, *.orange.pl

@Hello : + niech zabierze jeszcze drewnianego Niezgodę co to nie umie strzelić komuś wyżej niż ŁKS. I Majeckiego co wybija piłki na palę przed siebie, to ma być bramkarz? Boruca chyba oczy bolały jeśli to widział.

odpowiedz
Zenek - 19.09.2019 / 05:29, *.t-mobile.pl

@Hello : Gwilie to akurat zostaw, reszta bez żalu...

odpowiedz
Hiszpan - 18.09.2019 / 21:45, *.play-internet.pl

Wpierw zamiast Carlitosa gra drewno 99 teraz z Gwili robi skrzydłowego bo trzeba zrobić miejsce dla Anemovica - Dyzma nie trener.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 18.09.2019 / 21:41, *.t-mobile.pl

powiedzialem to trzy tygodnie temu : trenerzyno , pozbycie się Carlitosa bedzie cie kosztowalo utratę posady. Tego ci zyczę - oby jak najszybciej. Pudel - brawo, kolejnego wyboru super trenera !!!!

odpowiedz
Antyberg - 18.09.2019 / 21:38, *.centertel.pl

A idź pan w pi...du taką grą!!!

odpowiedz
kkk - 18.09.2019 / 21:35, *.com.pl

Chciałem coś dosadnie napisać tym pseudotrenerze,jego wspaniałej i najlepszej "taktyce" ale daliście taką fotkę że mi się go szkoda zrobiło i dzisiaj odpuszczę:)

odpowiedz
Zlb82 - 18.09.2019 / 21:30, *.t-mobile.pl

Wiadomo na dobre z Legiunia i na złe ale....KUCHY KING, GDZIE JEST CARLOS, GDZIE HLOUSEK, GDZIE.....?????? CZEMU??? NAJLEPSI KIBOLE W POLSCE MUSZĄ SIĘ WSTYDZIĆ ZA NAJL.....

odpowiedz
#Berek - 18.09.2019 / 21:28, *.chello.pl

Trener robi postępy. Brawo widać progres będzie dobrze, dzisiejszy mecz pokazał że jest nadzieja na mistrza!!!!

odpowiedz
Radom L - 18.09.2019 / 21:27, *.com.pl

vuko PATATAJ !!!

odpowiedz
Andrzej - 18.09.2019 / 21:25, *.centertel.pl

Zmienić tylul
NIE POWINNIŚMY MIEĆ TEGO TRENERA
Co za duren wystawia czterech środkowych obrońców. Tak jak zniszczysz psychicznie Kulenovica to tak samo zrobi z Gvilia i Cafu, robiąc z nich skrzydłowych.

I co najważniejsze wystawiać samych środkowych na mecz z Wisłą Płock, na mecz który trzeba obowiązkowo wygrać a nie bronić bramki.

odpowiedz
Gregor56 - 18.09.2019 / 21:25, *.chello.pl

Legia słabiutka 3 razy nie potrafią trafić do bramki Niezgoda,Novikowas i Nogy mieli 100 i nic.Po co gra Antolic jako 5 obrońca gdy brakuje od początku skrzdłowgo.Zdjecie Cafu i Ligenasa bez sensu.Powinien po przerwie zejśc Antomic i Rocha.Granie caly czas na 0 z tulu nie zapwni pełnych trybun.W przerwie zimowej pożegnamy Vuko,ale wtedy będzie 10 punktòw straty do lidera.A bilety na Lechie bardzo drogie.Czy jest za co płacic.

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 21:25, *.t-ipconnect.de

Czy wsrod was dziennikarzy chodzacych na te wszystkie konferencje przed meczami i po meczach ma choc jeden jaja by zadac trenerowi takie pytanie jak ja zadaje?
Na przyklad takie.
Czy przez 3 dni zapomniliscie jak sie gra w pilke?
Albo gdzie jest to slynne zapie..alanie o ktorym tak trener krzyczal w nieboglosy w tamtym sezonie ?
Ma ktos z was z redakcji jaja by zadac takie pytanie trenerowi? Czy tylko bedziecie te swoje felietony pisac?

odpowiedz
Maciej - 18.09.2019 / 21:22, *.d1-online.com

Ale przegrałes pajacu !!!!

odpowiedz
Strogow - 18.09.2019 / 21:19, *.chello.pl

Pseudo trenerze jesteś mniej niż zero tyle w temacie na twój temat !!!

odpowiedz
Szyszko - 18.09.2019 / 21:18, *.plus.pl

No i macie te tytuły o zwycięstwie i liderach przed meczem. W Legii to zazwyczaj oznacza ciepłe kluchy i stratę punktów

odpowiedz
Weciek(L) y - 18.09.2019 / 21:16, *.mm.pl

Sprzedany ku...a żeby pensje były. Sprzedany mecz jak Ch.j

odpowiedz
ostry - 18.09.2019 / 21:15, *.inetia.pl

Widać ze ktoś nie widzi nic poza swoim ego !!!! H...j z tym że rozwala klub który kocha jak twierdzi ale on decyduje kto gra i kogo sprzedaje!! Dziś kolejny raz udowodnił ze powinien odejść !!!

odpowiedz
Cieny81 - 18.09.2019 / 21:13, *.44.108

Wszolek będzie walczył o skład z Gwilia na skrzydle....trenerze kto Cię uczył w tej szkole..

odpowiedz
Maniek - 18.09.2019 / 21:11, *.cyfrowypolsat.pl

z przykrością stwierdzam że my nie możemy mieć zawodników typu novikovas ponieważ drużyny nie grają z nami otwartego spotkania i tacy piłkarze nie maja gdzie się rozpędzić i wejść w drybling...musimy mieć piłkarzy kreatywnych do ataku pozycyjnego którzy potrafią zagrać tak piłkę żeby zaskoczyć przeciwnika....

odpowiedz
Jurek - 18.09.2019 / 21:09, *.telefonica.de

Może jednak przydałby się Carlitos? Najlepiej sprzedajcie wszystkich napastników. Może wtedy strzeliście jakąś bramkę?

odpowiedz
POL - 18.09.2019 / 21:09, *.chello.pl

............ale przegrałeś........znowu...............DREWNIANY PINOKIO

odpowiedz
wawa - 18.09.2019 / 21:09, *.com.pl

Vuko -spier***j !!!!!!!!!

odpowiedz
Roma - 18.09.2019 / 21:08, *.vectranet.pl

Jak graliśmy to ja widziałem. Od trenera to chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak graliśmy i co trener zrobi, aby się to nie powtórzyło.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2019 / 21:03, *.inetia.pl

Oglądałem tylko ostatnie 5 minut, ale Legia w tym czasie nie istniała. Co z tego że miała piłkę, skoro Wisła broniła w ustawieniu 1-5-4-1, a Legia miała i tak PIĘCIU PIŁKARZY BLIŻEJ WŁASNEJ BRAMKI NIŻ NAJWYŻEJ BRONIĄCY WIŚLAK!. A potem jest biadolenie, że było ciężko, bo rywal się bronił. Co miał robić jak nie bronić, problemem jest to, że mimo tego że RYWAL SIĘ BRONIŁ to LEGIA NIE ATAKOWAŁA. Kompromitacja taktyczna. Zero sensownego poruszania się po boisku i pomysłu na grę.

Te ostatnie 15 minut obnażyły również to, co widzę przez cały sezon, czyli fatalne wrzutki Gwilii ze stałych fragmentów, z których 1/30-40 jest skuteczna oraz beznadziejnie kopiący kluczowe piłki Novikovas. Rosłoń nie wyśmiał go otwarcie, ale nie poddał żadnej wątpliwości tego, że Saganowski by strzelił z tych kilku metrów gola. Tylko jak ta Legia ma się rozwijać, jeśli ja te słowa piszę w odniesieniu do przedsezonowych wzmocnień tego zespołu. Jakie wzmocnienia, taka gra. Bierzesz z Górnika i Jagi będziesz grał jak Górnik i Jaga. Dobranoc.

odpowiedz
mrozik - 18.09.2019 / 21:01, *.plus.pl

Popieram wszystkie komentarze.Jak zwykle pier...enie o szopenie ,a gry jak nie było tak nie ma.Tego nie da się oglądać.Porażka może się zdarzyć ale po grze ,a nie jak dziś przyjechali bronić wyniku 0:0 i to z całym szacunkiem z kim?

odpowiedz
Lit - 18.09.2019 / 20:58, *.chello.pl

Człowieku skończ bo bredzisz, Carlitosa się pozbyłeś bo niby nie pracował a co robią te pokurcze pod twoja opieką, szkoda słow, znów dostaliśmy mokrą szmatą w pysk. Nie pamiętam meczu kiedy chociaż przebiegliście więcej od rywala.

odpowiedz
Alan - 18.09.2019 / 20:58, *.t-mobile.pl

A Ja jak i setki jak nie tysiące kibiców powtórzę to co mowilem czy mówiliśmy na samym początku, NIC Z TEGO NIE BĘDZIE czy Prezes niczego się przez te lata nie nauczyl ? Ile jeszcze frajerskich porażek ? Czemu serwuje nam po raz kolejny jakieś operacje na żywym organizmie ? Tu potrzebny jest trener z warsztatem a co ma Vuko do zaoferowania prócz gadki o Legijnym dna, walce do końca i tego typu frazesy, no to mieliśmy walkę gdzie jedna z ostatnich drużyn nas pojechała, brak strzelonych bramek ? Ha wolne żarty mieliśmy najlepszego snajpera ligii i co trener wmawiał wszystkim jakieś bzdury na jego temat , Jarek Niezgoda sory pisałem to już i napisze jeszcze raz codziennie powinien dziękować Bogu ze gra w Legii bo to dla niego himalaje ehh szkoda pisania i tak nas kibiców mają wszyscy w -D- jesteśmy klientami a tylko to się dla tych Panów liczy. Na szczęście już jakiś czas w tej szopce nie uczestniczę dlatego z dużo większą łatwością znosi mi pszynoszenie wstydu przez tych ludzi , szkoda tylko fanatyków którzy przeżywają to dużo bardziej niż Ja.

odpowiedz
Legionista - 18.09.2019 / 20:54, *.206.5

Wszołek , może spróbować ściągnąć do Legii Adriana Mierzejewskiego . Legii brakuje takiego zawodnika w środku pomocy

odpowiedz
Cch - 18.09.2019 / 21:07, *.plus.pl

@Legionista: Legii brakuje dwóch napastników w formie

odpowiedz
Maken - 18.09.2019 / 20:53, *.252.7

I o taka Legię chodzilo Vuko. Waleczną :) Wstyd i kupa gruzu.

odpowiedz
kty - 18.09.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Nie powinniśmy, a przegraliśmy. I to po 16 latach z gośćmi co zebrali brutalny oklep od lubina... Brawo.

odpowiedz
kik - 18.09.2019 / 20:52, *.tpnet.pl

#VukovicOut!

odpowiedz
kibic - 18.09.2019 / 20:51, *.206.5

Wszołek dobry ruch Legii , ale brakuje rozgrywającego w środku pola . Takiego zawodnika jakim był Ofoe , który kierowałby grą zespołu na odpowiednim poziomie .

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 20:51, *.t-ipconnect.de

I gdzie bylo dzisiaj to slynne zapier..lanie o ktorym pan tak krzyczal na koniec poprzedniego sezonu?

odpowiedz
Sen o - 18.09.2019 / 20:49, *.chello.pl

Gdzie snajper i rozgrywający. Wszołek pytam za kogo? W pomocy i tak mamy wielu grajkow nawet Phillips w rezerwach.

odpowiedz
Gość niedzielny - 18.09.2019 / 20:49, *.centertel.pl

Opanowalismy do perfekcji brak skuteczności pod bramką,atak pozycyjny bez przejścia do ataku oraz granie w poprzek.Potrzebny napadzior na wczoraj i ustawienie taktyki pod niego.

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 20:49, *.t-ipconnect.de

Pieprzenie.Nie wierze w to.
Mozecie zagrac dobry mecz z lks-em grajac rezerwowym skladem i wygrac mimo to że 2 razy w meczu przegrywaliscie.Ile stworzyliście sytuacji strzeleckich w meczu z lks-em?Ile w meczu z Rengersami?A ile grajac w 10 z jagiellonia?A ile dzisiaj stworzyliscie sytuacji z wisla plock w ktorej graja same odpady z Legii,amiki czy lechii?
Zapomnieliscie przez 3 dni jak sie gra w pilke?Pieprzenie.Pusciliscie ten mecz u buka.Pies was sral.

odpowiedz
Zielony100 - 18.09.2019 / 20:49, *.as2116.net

Vuko weź niepier...l już....

odpowiedz
Artur L - 18.09.2019 / 20:47, *.chello.pl

A cos o Novikowasie? Stara sie ale Legia to zdecydowanie za wysokie progi.....

odpowiedz
Scorpon - 18.09.2019 / 20:47, *.play-internet.pl

Powinniście,czy nie ale dostaliście w dupsko od jednej z najsłabszej drużyny w lidze pajacu. Ostatni ich wynik to 0-5. Wiecznie gadasz to samo, że nie jesteś zadowolony, albo że zasluzyliscie na lepszy wynik. Co ty robisz, że Mioduski tego słucha i ci płaci?

odpowiedz
WSTYD - 18.09.2019 / 20:47, *.centertel.pl

Piłkarze mieli zapier…. a było człapanie !!! Vuković co wy trenujecie na tych treningach?

odpowiedz
Jak to co?? - 19.09.2019 / 01:17, *.vectranet.pl

@WSTYD: "nie poddawaj się"

odpowiedz
Kibic (L) - 18.09.2019 / 20:47, *.play-internet.pl

ty zakuty łbie wychodzisz z jednym napastnikiem na najsłabszą drużynę w lidze na wyjeździe i dziwisz się że nie wygrałeś. ..
To samo było przecież w rundzie finałowej na Białorusi z wieśniakami ... musieliśmy wygrać żeby odzyskać lidera , a ty pseudoznaFco zapomniałeś wystawić w pierwszym składzie choćby jednego napastnika...
... I ty mirnoto byłeś w sztabie Stasia Czerczesowa ?..

odpowiedz
word!up - 18.09.2019 / 20:46, *.inetia.pl

Ale przegraliście w żenującym stylu. Gry Legii nie da się oglądać. To jest totalna kpina z kibiców.

odpowiedz
Rodius - 18.09.2019 / 20:46, *.174.60

Panie trenerze miała być Legia, której drużyny ekstraklasy miały się bać. Właśnie to widać. Brak słów. Daj sobie Vuco spokój, Klopem nie będziesz. Z takim budżetem to powinno być 6 punktów przewagi nad resztą

odpowiedz
(L)eon - 18.09.2019 / 20:46, *.plus.pl

Znowu to samo jak co roku na początku tracenie pkt z ogórkami a potem pościg i znowu na koniec zabraknie punktu czy te gamonie nie mogą tego pojąć a może odpowiedź jest prostsza SŁABI WYROBNICY

odpowiedz
DW - 18.09.2019 / 20:45, *.144.102

Powiedzial co wiedzial...

odpowiedz
WON PINOKIO - 18.09.2019 / 20:45, *.chello.pl

Jugoslowianski Klaunie!

odpowiedz
mario - 18.09.2019 / 20:44, *.plus.pl

myślę że to już czas aby dubler trenera wypier...ał !!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 18.09.2019 / 20:43, *.play-internet.pl

Czemu nie strzelacie ??? Bo zniechęciłeś nieudaczniku Carlitosa do gry w Legii.

odpowiedz
Raf - 18.09.2019 / 20:43, *.mm.pl

Nie powinieneś być Vuko trenerem Legii! Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie i Legii!!! Szukasz konkurencji na skrzydłach, a tu niema komu bramek strzelać. Podejrzewam, że Jarek może ustrzelić jeszcze Puszczę, bo to kolejny pierwszoligowiec, jak Raków i ŁKS i tyle. Proponuję pozyskać jeszcze jakiegoś defensywnego pomocnika bez kontaktu, który może przydać się tak bliżej lipca... ŻENADA!!!

odpowiedz
Wojtas - 18.09.2019 / 20:43, *.play-internet.pl

Ile można słuchać tego pier...... !!!

odpowiedz
go(L)op - 18.09.2019 / 20:42, *.shlnet.pl

debil to mało powiedziane, kiedyś napisałem za co dostłem słowa krytyki na co h...j kłade bo to prawda, zapraszam na V lige tam widać czym jest drużyna, jak ważna jest walka i jazda na dupie. Nasi pajace są w EEEEEEEEEkstraklasie a nie odrobili lekcji z V ligi. Błazny obrażone na siebie chodzący po boisku. Wstyd.

odpowiedz
W - 18.09.2019 / 20:41, *.chello.pl

Won z Legii partaczu
Pinokio to cały ty
Niszczysz ten KLUB

odpowiedz
Kolo - 18.09.2019 / 20:41, *.t-mobile.pl

Wszołek to za mało. Tutaj nie funkcjonuje cała pomoc, nie ma napastnika, nie ma żadnego lidera i przywódcy na boisku, legionisty. Ta drużyna nie ma ani jak ani charakteru i za dużo w niej po prostu słabych jakościowo piłkarzy, a tak w ogóle to wszystko bez znaczenia, bo gdy sprzedaje się najlepszych z drużyny (Szymański, Carlitos) to znowu trzeba wszystko zaczynać od nowa. To nie ma sensu. Ten klub nastawiony jest tylko na sprzedaż zawodników i z tego żyje. Nie z gry, z sukcesów, z pucharów s z pośredniczenia. Bo Legia to taki pośrednik i tak będzie traktowana przez piłkarzy.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2019 / 21:05, *.mm.pl

@Kolo: Kolego, należy zacząć od samej struktury klubu, w którym nie ma prezesa, dyrektora sportowego i trenera. Są tylko osoby pełniące owe funkcje, z przypadku. Taki pomysł nie ma prawa się udać, bo nie graja u nas piłkarzy wartych kilkunastu milionów euro a co za tym idzie posiadających pewną jakość. To wszystko jest zabawką w ręku właściciela.

odpowiedz
Salvador GCW - 18.09.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

Nie powinieneś prowadzić pierwszej drużyny. A Mioduski nie powinien być prezesem Legii!!!

odpowiedz
DanieLo - 18.09.2019 / 20:39, *.comcast.net

No i ok. Dobra wypowiedz. No ale popraw to albo odejdz.

odpowiedz
Tul - 18.09.2019 / 20:39, *.plus.pl

Tylko nowy coach

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 20:38, *.108.201

w strzalach celnych 2-0 dla Wisły NIE POWINNISMY PRZEGRAC nie powinien NIGDY Loko byc Prezesem

odpowiedz
znafca - 18.09.2019 / 20:38, *.artexim.pl-81-219-240-2

odbija sie brak Kulenovica

odpowiedz
Cch - 18.09.2019 / 20:37, *.cyfrowypolsat.pl

Problem w tym że mamy takiego trenera jakiego mamy i takich porażek będzie jeszcze więcej

odpowiedz
Atak Chmie(L)u - 18.09.2019 / 20:36, *.centertel.pl

Dobra weeeeeźźźźźźźźźźźźź

odpowiedz
Wawa - 18.09.2019 / 20:35, *.net.pl

Wstydu nie nasz.

odpowiedz