fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

55% czasu gry przy piłce, zdecydowanie więcej oddanych strzałów, dogodne sytuacje i nic. Legia niespodziewanie przegrała w Płocku i nie wykorzystała szansy na objęcie prowadzenia w tabeli Ekstraklasy. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 19.09.2019 / 10:18, *.chello.pl

Statystyki Gwilii pokazują, że nie można liczyć na niego, w roli reżysera gry. 11 strat!!!!

odpowiedz
Grzesiek - 19.09.2019 / 08:23, *.centertel.pl

Zagrali wczoraj bardzo słabo, to było bicie głową w mur. Nie ma kreatywnego rozgrywającego. Brak prostopadłych piłek, wszystko przewidywalne, dośrodkowania niedokładne, beznadzieja. Będzie jak co roku, walka o mistrzostwo rozstrzygnie się w ostatniej kolejce i niestety ale dopóki nie przyjdzie do nas jakiś poważny sponsor to tak będzie co roku, nie stać nas na żadnego poważnego piłkarza, gwilia, novikowas to transfery dobre na średniaka polskiej ligi a nie na klub który chce grać co roku w europejskich pucharach .

odpowiedz
SEBO(L) - 19.09.2019 / 07:13, *.chello.pl

I tak jest od lat - kiedy jest szansa wskoczyć na fotel lidera,to jest "niespodzianka" i przegrywamy.

odpowiedz
dawid91 - 19.09.2019 / 08:38, *.246.2

@SEBO(L): bez kitu :D

odpowiedz
SEBO(L) - 19.09.2019 / 13:58, *.centertel.pl

@dawid91: A nie jest tak? :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.