Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Olimpia Zambrów 1-3 Legia II Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W meczu 9. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów 3-1. Do przerwy gospodarze prowadzili po bramce Kamila Zalewskiego w 18. minucie. Tuż po zmianie stron wyrównał Radosław Cielemęcki, a dwie minuty po tym Maciej Rosołek dał Legii prowadzenie. W 79. minucie wynik ustalił Kacper Wełniak. W zespole ze stolicy wystąpiło kilku zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny - Wojciech Muzyk, Inaki Astiz, Ivan Obradović, Mateusz Praszelik i Maciej Rosołek. Dzięki wygranej legioniści (mający jeden mecz zaległy w zapasie) awansowali na drugie miejsce w tabeli.

III liga: Olimpia Zambrów 1-3 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 18' Kamil Zalewski
1-1 - 49' Radosław Cielemęcki
1-2 - 51' Maciej Rosołek (as. Łukasz Łakomy)
1-3 - 79' Kacper Wełniak (as. Kamil Orlik)

Legia II: 19. Wojciech Muzyk - 26. Mateusz Grudziński, 4. Inaki Astiz, 6. Chris Philipps, 2. Ivan Obradović - 18. Piotr Cichocki (80' 20. Nikodem Niski), 15. Radosław Pruchnik (Kpt), 5. Łukasz Łakomy, 8. Mateusz Praszelik (66' 9. Kacper Wełniak), 17. Radosław Cielemęcki (70' 7. Kamil Orlik) - 11. Maciej Rosołek (85' 16. Patryk Konik)
Rezerwowi: 54. Kacper Czajkowski, 21. Mikołaj Neuman, 24. Michał Mydlarz
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Tomasz Sokołowski