Nowe legijne graffiti: Kazimierz Deyna (203)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W wyniku kolejnej współpracy Sekcyjnych Fanatyków i Furiata powstało graffiti sławiące legendę naszego klubu, Kazimierza Deynę. Fani namalowali jego twarz otoczoną wieńcem laurowym oraz datę urodzin i śmierci. Furiat wymalował legijne graffiti także wewnątrz jednej z lóż naszego stadionu, którą zajmuje sponsor główny Legii. Na ścianie, oprócz legijnych barw, pojawiły się wzory koszulek, w których Legia zdobywała mistrzostwo Polski z logo Fortuny na przedzie trykotów.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Kris - 23.09.2019 / 16:39, *.com.pl

Koszulki wyglądają jakby wisiały na ścianie! Kazik też fajny, taki jak klub prezentował na środku boiska

odpowiedz
oLaf - 23.09.2019 / 11:37, *.vectranet.pl

nareszcie porządne grafiti a nie jakieś bohomazy (tagi).

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 22.09.2019 / 23:42, *.55.120

jest spoko, co chcecie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.09.2019 / 17:18, *.chello.pl

Przypomniała mi się anegdota o Styce, który malował religijny obraz i naraz Bóg wychylił się z nieba i rzekł: Styka, ty mnie nie maluj na kolanach, ty mnie malu dobrze. Może Sekcyjni Fanatycy niech pogadają z Dobrymi Ludźmi, oni mają talent malarski. Bo na załączonym obrazku wyraźnie go brak.

odpowiedz
Rewolwer - 22.09.2019 / 20:21, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: dokladnie, takie samo mam zdanie, ta sciana wewnatrz lozy kompletnie oszpecona niestety....

odpowiedz
Rewolwer - 22.09.2019 / 20:23, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: a twarze to powinni malowac ludzie ktorzy to potrafia, np jak twarze ktore byly/sa jeszcze (nie wiem) na murach stadionu Skry, albo twarze w nowym klipie Malacha i Rufuza nagranego w nowym jorku

odpowiedz
Marudzicie trochę - 22.09.2019 / 23:02, *.tpnet.pl

@Rewolwer: Jest świetnie , nie wiem o co chodzi . Co Wam się nie podoba ?

odpowiedz
Manekin - 22.09.2019 / 15:58, *.net.pl

Furman do Legii !!!

odpowiedz
(L)istek - 22.09.2019 / 13:45, *.play-internet.pl

Furiat to jest miszcz(przepraszam artysta:))Pozdro.

odpowiedz
Kiedy graffiti - 22.09.2019 / 13:36, *.chello.pl

Zrobione przez kogoś kto umie robić portrety?

odpowiedz
Hu(L)it - 22.09.2019 / 13:32, *.t-mobile.pl

Mistrzostwo! (L)

odpowiedz
Olo - 22.09.2019 / 12:55, *.chello.pl

Szacun za inicjatywę, koszulki i wstęgi fajnue wyszły, ale twarz Deyny... Kazika osoba z muralu nie przypomina, bardziej jakąś małpę. Nos szeroki jak u ziomka z Afryki, o 'brodzie, lepiej nue wspominać. Do zamalowania i naprawienia przez kogoś kto umie robić podobizny.

odpowiedz
Ktoś - 22.09.2019 / 16:42, *.chello.pl

@Olo: Deyna to praca robiona z puszki sprayu więc się ogarnij.Oczywiście szkic ołówkiem i malowanie 300 pędzelkami w 15h można namalować ładniej ....

Brawo Furiat !

odpowiedz
Rewolwer - 22.09.2019 / 20:25, *.virginm.net

@Ktoś: czlowieku ale wlasnie puszkami spreju mozna zrobic piekne twarze,tylko trzeba potrafic a nie myslec ze sie potrafi...

odpowiedz
Gwilia i Aurelina - 22.09.2019 / 23:20, *.tpnet.pl

@Olo: Leszczu . Weż prysznic i zastanów się co gadasz . ,,Małpę ,, ?! ,, do zamalowania ,, ?! : dotleń się i myśl trochę nad tym co mówisz . Może byłeś po imprezie i nie wytrzeżwiałeś jeszcze jak to pisałeś , hmmm . Zdarza się . Jak głęboko oddychasz to masz szerokie nozdrza , a jak nie oddychasz to wąskie . Po co szukać dziury w całym ? To jest Kazimierz , prawdziwy i identyczny . Pozdro .

odpowiedz