Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Trzeba po prostu się przełamać

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Powinniśmy mieć więcej goli na koncie. To nie jest kwestia napastnika, by wykorzystać takie sytuacje, jakie mieliśmy w Płocku. W dwóch meczach strzeliliśmy pięć goli, a w kolejnych dwóch zero. Nie to aż taką tragedią, aczkolwiek jest problemem, nad którym pracujemy. Jak porównam sobie nasze sytuacje z sytuacją Wisły, po której zdobyła bramkę, to nie widzę możliwości, by nie wierzyć, że będzie lepiej. Rzut wolny z 30 metrów, a okazje Jarka, Dominika i Arvydasa... nie ma czego porównywać. Trzeba się starać i na pewno to przyjdzie. Po prostu trzeba się przełamać - mówi przed niedzielnym meczem Aleksandar Vuković.

- Radkowi Majeckiemu zdarzył się pierwszy taki błąd. Nie jest to jednak jakaś nieprawdopodobna rzecz, która zmieni nasze zdanie o nim. Jest chłopakiem, który wykazuje się silną psychiką i mentalnością, co jest ważne szczególnie na pozycji bramkarza. Szybko wróci na właściwe tory. Od razu powiedziałem, że nie przegraliśmy meczu przez ten błąd. Nie możemy zawsze liczyć na to, że zagramy każdy mecz na zero z tyłu.

- Obradović jest coraz bliżej debiutu. Jest do dyspozycji, natomiast nie powiem na sto procent w jakim meczu zagra. W tej chwili jest w treningu od tygodnia, wcześniej borykał się z kontuzją, a trafił do nas po dłuższej przerwie, co było widać. Teraz pierwszy raz daje sygnał, że jest zawodnikiem do rywalizacji. Jeżeli to będzie rozwijało się w tę stronę, to jego debiut wkrótce może nastąpić. W niedzielę na pewno nie zagrają William Remy, Vamara Sanogo, a także Kacper Kostorz i Salvador Agra, którzy jeszcze trenują za krótko.

O transferze Wszołka

- Wszołek nie jest transferem na już, jeśli chodzi o samą grę. Nie jest też to transfer, który wynika z jakiejś paniki, raczej z potrzeby wzmocnienia drużyny w najbliższej przyszłości. Damy czas Pawłowi, by się w tym klubie odnalazł i wrócił do swojej najlepszej dyspozycji. Teraz na pewno w niej nie jest, skoro kilka miesięcy jest bez klubu i przygotowywał się indywidualnie. Widzę duże szanse na to, że będzie to bardzo dobry transfer. To zawodnik w dobrym wieku i z dobrymi umiejętnościami. Debiut z Cracovią to dla niego zdecydowanie za wcześnie. Jak pan idzie do "Green Cafe Nero", to musi stanąć w kolejce by coś zamówić. Paweł Wszołek też musi stanąć w kolejce. Po jednym treningu trudno ocenić jego formę. Dziś mieliśmy trening dwa dni po meczu i dwa dni przed kolejnym, a takie zajęcia nie są zwykle intensywne.

Ustawienie drużyny i skrzydłowi

- Decyzja o tym że graliśmy inaczej, była spowodowana tym, że mieliśmy kontuzje na pozycjach skrzydłowych. Niektórzy z nich nie są w najlepszej formie. Paweł Wszołek na pewno wzmocni konkurencję, ale najwięcej zależy od niego. Na pewno nie będę działał tak, że ktoś trafił do klubu i na siłę musi się pokazać, choć na to nie zasługuje. Novikovas po urazie zaczął łapać pierwsze minuty, Vesović jest już do naszej dyspozycji i jest dla nas bardzo ważny. Luquinhas ostatnio bardzo dużo grał. Nagy walczy o swoje miejsce i musi udowodnić, że jest tym piłkarzem, na którego liczymy. Zawsze tak jest, że jeśli zawodnicy są w super dyspozycji, to mamy kłopot bogactwa, a jeżeli nie są, to mamy problem. Ogólnie jednak nie możemy narzekać na pozycję skrzydłowego.

- Walerian jest piłkarzem z dużą inteligencją, który może sobie poradzić na wszystkich pozycjach w środkowej strefie boiska. Jedną z naszych opcji jest to, aby był fałszywym skrzydłowym. Wtedy jednak bardzo ważną rolą ogrywa boczny obrońca, który powinien być także skrzydłowym. Tego nam zabrakło w ostatnim meczu. Gwilia jest bardzo wartościowym zawodnikiem, gdziekolwiek się go wystawi.

O Cracovii

- Cracovia to dobra drużyna z trenerem, który daje gwarancję rozwoju i walki o najwyższe cele. Nie ma zaskoczenia, że dwa lata temu Cracovia zaczynała z problemami, potem awansowała do pucharów, a teraz jest w czubie tabeli. To przeciwnik którego trzeba szanować. Każdy mecz jest do wygrania i do przegrania - trzeba mieć tego świadomość. Dla mnie najważniejsza jest konsekwencja, żebyśmy nie stracili głowy po jednym czy drugim nieudanym meczu, bo w obu ostatnich przypadkach przeciwnik miał niewiele do powiedzenia, a my mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
Gregor56 - 22.09.2019 / 16:17, *.chello.pl

Vukovic pozbył się skrzydłowego Kucharczyka i napastnika Carlitosa i czeka na gole strzelone przez Antolica albo Vesovica.To jego atuty.Czas się pakowac

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 22.09.2019 / 14:17, *.t-mobile.pl

vukovic - twoje osiagniecia w LEGII :
- przegrane MP
- odpadniecie z el LE
- pozbycie sie najlepszego strzelca Carlitosa
- tragiczna gra
- brak mlodziezy na boisku
- wystawianie kulenovica w najwazniejszych meczach
w efekcie spadek sprzedazy karnetow o 50%
a Zyleta milczy!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 22.09.2019 / 14:33, *.bredband2.com

@Kibic LEGII od 53 lat: zyleta nie milczy. zyleta wyraza swoja aprobate. Tu na forum i na stadionie.

odpowiedz
lik - 22.09.2019 / 14:44, *.tpnet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Może mają jakiś układ z właścicielem? Wcale by mnie to nie zdziwiło...

odpowiedz
BRL - 22.09.2019 / 12:11, *.chello.pl

No to po prostu się przełam i zacznij grać ładnie.

odpowiedz
Całaprawda - 22.09.2019 / 08:36, *.centertel.pl

Już nie wystarczy zapiera...

odpowiedz
kibic emeryt - 22.09.2019 / 08:21, *.tpnet.pl

Dzisiaj pewnie znów zagra Antolić ,tylko kosztem kogo pewnie Cafu . Albo znowu czwórką defensywnych pomocników ( Gruzin to nominalny defensor ) jakoś uda się dociągnąć bezbramkowy remis a Vuković ogłosi sukces i progres w grze .

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.09.2019 / 00:06, *.94.32

Mr Mioduski ponoć ostrzegł Serba..że porażka w Krakowie to ostatnie upomnienie a wtopa z Lechià to Vuka zwolnienie,szkoda tylko czasu I punktòw ,ktörych może zabraknáć na Mistrza!

odpowiedz
stary trener - 21.09.2019 / 22:34, *.vectranet.pl

no to przelam sie i odejdz -bedzie honorowo i wszyscy beda zadowoleni - amatorski pseudotrenerze dosc gadania głupot masz jaja???? to zwijaj zagle !!!! apel do prezesa Mioduskiego - nie kupuj kopaczy miernej jakosci - kup trenera w pelnym tego slowa znaczeniu - dosc eksperymentow - Chinczycy nie kupia Legii - wiec vuko moze odejsc

odpowiedz
vuko won - 22.09.2019 / 04:02, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: 100% racji !

odpowiedz
Krzeszczu - 22.09.2019 / 16:20, *.bredband2.com

@vuko won: Dlatego mnie raz po raz kasuja! I moje komentarze :-)) Masakra jaka cenzura, jak za komuny!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2019 / 20:03, *.bredband2.com

@AJG: Zle mnie zrozumiales. Mnie chodzi bardziej o:
Gruba berta, Edek Kaleka, Obradovic, Wszolek, Maslowski, Qazashvili, Necid, Chupa Chips, Mauricio, Dyego i inni to nie sa transfery, nie wzmocnienia, nie pilkarze do gry tylko inwalidzi dla fysioterapeuty. Na odbudowe. To jest jakis zart, tylko ze juz nie smieszny.
To mnie wqrwia. Polityka transferowa klubu/szopena. Co to qrwa jest? Do czego to zmierza? Jaki w tym sens?

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2019 / 18:18, *.bredband2.com

Kilka lat temu byl do wziecia Graham Potter. Ale nasi wirtuozi woleli wybierac Kozakow-Bozakow, Klaffovicow (bo zasluzyl! Dac mu szanse!) i takich miernot jak Vukocic (On nasz! dac mu szanse! Ma DNA! Zna klub!).

Az strach pomyslec gdzie dzisiaj Legia mogla by byc z porzadnym trenerem przy sterach.
Byl Stasiek to go wydöpili no bo jak inaczej.
A teraz kolejny amator od zapi***alania.

Ale masakra...

odpowiedz
bronek49 - 21.09.2019 / 17:24, *.chello.pl

Vukowic z zazdroscią patrzyłem jak trener Lecha w meczu z Jagiellonią wystawił w pierwszym skladzie pięciu młodzieżowców i zagrali z żębem i dużą ambicją a w Legii boisz się mierny trenerku wystawić młodych a grasz słabym Rochą i słabymi pomocnikami którzy chodzą po boisku a nie biegają ,młodzi już z Legii uciekają bo otwarcie mówią że w LEGII nie mają szans rozwoju . Co zrobiliście ze starszymi juniorami którzy zdobyli trzykrotnie mistrzostwo Polski oprócz Szymańskiego pozostali zostali zmarnowani a sciągacie szrot z zagranicy płacąc im wysokie kontrakty dlatego uważam że jeżeli nic się niezmieni to w dalszym ciągu będzie takie bagno

odpowiedz
Raf - 21.09.2019 / 17:14, *.virginm.net

Jaki jest sens ściągania takich zawodników jak Obradovic kontuzjowanych z niewiadomą?

odpowiedz
doradca - 21.09.2019 / 15:32, *.jmdi.pl

Vuko ogarnij się, w Lidlu na Pradze są przyjęcia na magazyn ( dobry socjal) dajesz mordo.

odpowiedz
Kwas - 21.09.2019 / 16:56, *.tele2.se

@doradca: kur. a ale sie usmialem.... Dobre

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 21.09.2019 / 14:55, *.t-mobile.pl

Jak myślicie loko dotrzyma go do końca rundy czy będzie taka padaka że nie będzie miał wyjścia i wyp.. Tzn podziękuję mu wcześniej?

odpowiedz
Won vuko! - 21.09.2019 / 13:58, *.t-mobile.pl

Im dalej będzie Vuko od Legii, tym lepiej. Jak ponownie zostanie asystentem to nic się nie zmieni. Dalej będzie donosicielstwo i buntowanie drużyny przeciwko trenerom.

odpowiedz
qqq - 21.09.2019 / 13:41, *.orange.pl

podziekpwac trenerowi

odpowiedz
by - 21.09.2019 / 12:32, *.tpnet.pl

Wypad z Legii,amatorze!

odpowiedz
Lagerta - 21.09.2019 / 11:14, *.virginm.net

Coś mi się zdaje, że tej jesieni liście spadną nie tylko na piłkarzy, a może nawet ich akurat ominą. "Panowie piłkarze, to was nie dotyczy, usłyszą tym razem oni"

odpowiedz
Szaro-szary - 21.09.2019 / 08:10, *.orange.pl

alez tu tabun trenerów i specjalistow...
a Vuko ma najgorszy sklad spośród tych co grały u nas przez ostatnie 5 lat... Narzekać umie każdy tylko żeby coś konstruktywnego spłodzić to już niestety nie ma odwaznych.
Kto wg Was zrobi z tej zbieraniny drużynę która będzie wygrywać z Feyenoordem i Rangersami po 3:0 jak kazdy tutaj sobie życzy i uznaje to za formalność?

odpowiedz
Kibic L - 21.09.2019 / 08:53, *.t-mobile.pl

@Szaro-szary: A kto sobie taką zbieraninę stworzył?

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2019 / 11:11, *.virginm.net

@Szaro-szary: idealny nick dla ciebie. Wiemy, ze ma najsłabszy skład, więc co powinien zrobić szanujący się trener? -oficjalnie domagać się wzmocnień i powiedzieć, że są one niezbędne do tego, aby Legia wróciła na swoje tory. Ale nie, woli chronić właścicieloprezesinę , bo inaczej oglądałby bramy stadionu z drugiej strony. I tak się chronią nawzajem, niszcząc Legię. Trenerek przejmuje na siebie część krytyki, która powinna spaść na pseudoprezesa, a prezes go za to zatrudnia i nie zwolni, bo w korpo lojalność to rzecz świeta. Pinokić sobie wszystko przewartościował i jednak lojalność wobec pracodawcy, ponad lojalność wobec Legii.

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2019 / 11:21, *.virginm.net

Dlatego uważam, ze to co robi vuković jest zwykłym sk...tńswem, biorąc pod uwagę to, ze deklarował swoją miłość do Legii. Ktoś , kto kocha klub, powiedziałby prawdę, nawet za cenę zwolnienia i nie chciałby brać w tym udziału. Zwyczajnie się sprzedał i jest pospolitym zdrajcom.

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2019 / 11:23, *.virginm.net

z drugiej strony, mimo, iż ma najsłabszy skład od lat, to i tak na nasza ligę jest wystarczająco mocny. Tylko, że ten skład potrzebuje trenera, a nie (po)zera.

odpowiedz
lio - 21.09.2019 / 12:32, *.tpnet.pl

@Szaro-szary: Dużo Mioduski płaci za wpisy?

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2019 / 13:20, *.236.250

@lio: zresztą o to samo miałem pretensje do Magiery, kiedy pudel wyprzedał mu skład, a ten siedział cicho na piź..e, bo grzał posadę życia. Kiedy otworzył usta? --dwa lata po zwolnieniu w wywiadzie zaczął odkrywać prawdę. Póki brał hajs, to nosił wodę w ustach. Dlatego NIE dla trenerów, dla których praca w Legii jest wszystkim do czego doszli w karierze.

odpowiedz
Mario - 21.09.2019 / 14:44, *.timplus.net

@Szaro-szary: Po 3-0 z takimi przeciwnikami ? Wystarczy 1-0 i było wpuścić Carlitosa. Słaby skład ? Sam sobie go osłabiał, jak miał dobrego zawodnika, to go nie wpuszczał, a w pierwszym składzie grał gość za słaby nawet na III ligę. Ale trenerzyna jest spokojny o posadę. Robił wszystko co mu kazał szef. Trzeba było promować kulawego zawodnika kosztem Carlitosa, to to zrobił. Trzeba było wykurzyć Hiszpana ( skuteczniej niż Jędzę rok temu ) żeby zejść z kosztów, to to zrobił. To jest trener z jajami ? Przecież cały czas mówi, że ma mocny skład, a Carlitos mu niepotrzebny, a jak znalazł się kupiec na kulawageo, to również okazał się niepotrzebny.

odpowiedz
Szaro-szary - 24.09.2019 / 03:44, *.centertel.pl

@tomiacab: wszystko na co Cię stać to napinki w internecie... A Twoja konstruktywnosc zaczyna się od czepiania się mojego nicka... brawo!
już sobie sam wystawiles cenzure, idz się podomagac od swojego szefa zeby Ci nowe krzesło kupił bo masz ewidentny ból ...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 21.09.2019 / 02:57, *.play-internet.pl

Vuko walnij sobie - Red Bull doda ci skrzyyyydel. I lec, lec jak najdalej stad...

odpowiedz
A wracajâc do ostatnich... - 21.09.2019 / 00:14, *.215.37

wyczynów drużyny Vuko,i z Jagieloniá i Wisłá nasi oddawali tyylko 3 celne strzały na bramke,normal nie kabaret i wstyd!

odpowiedz
rad - 20.09.2019 / 23:42, *.chello.pl

Trzeba zrozumieć, że Vuko jest trenerem, który dopiero się uczy - widać, ze przejmuje najlepsze polskie wzorce :
- opanowanie Probierza
- prezencję Bartoszka
- umiejętności Smółki
- kulturę i klasę Smudy
- luz i bezpośrednie podejście Nawałki
- elokwencję i precyzię wypowiedzi złotowłosego Dariusza

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2019 / 11:00, *.virginm.net

@rad: to niech się uczy gdzie indziej. Legia to nie poligon doświadczalny.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 21.09.2019 / 11:33, *.t-mobile.pl

@rad: i kulturę sa pinto

odpowiedz
Simon - 21.09.2019 / 22:47, *.plus.pl

@rad: Tu gdzie są takie tradycje a ludzie nie dostają biletów za darmo nie ma miejsca i czasu na dojrzewanie trenera. Niech dojrzewa trenując rezerwy. W pierwszej drużynie ma być jakość na każdym szczeblu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.09.2019 / 23:27, *.215.37

Mr Mioduski aby do pażdziernika ,pamiêtasz?

odpowiedz
kibic - 20.09.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

Vuko to marionetka ,ale i tak mnie w......a bo jest trenerem takim samym jak Brzęczek czyli lipą która tylko wstyd przynosi!!!
Kur.A

odpowiedz
Text - 20.09.2019 / 22:08, *.infoo.net

Pa.an zrobił przechowalnię i jak za komuny żeby grać w kolejce grajek musi swoje odstać , nieprawdopodobne że to dzieje się w Legii. Brak pomysłu na styl i takie piep.zenie o byle czym ! Odechciewa się kopanej a na mecz z Cracovią cała Polska oczy wywali i oby się znowu z L nie nabijali bo to porażające!!! Lipa i tyle....

odpowiedz
kibic - 20.09.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

PO PROSTU.trzeba się przyznać że się jest nieudacznikiem!!!
przepraszam,ale Legia II na początek to było miejsce dla Vuko nie Jedynka szacun dla gościa ale Mioduski to dusi grosz więc za marny grosz sprzeda żonę.Legia w tym układzie schodzi na psy.
wszystkie statystyki ten gość likwiduje.Wstyd ,Blamaż ,niechlubne przegrane to wizytówka Mioduskiego .Sorry ale to ojciec upadku Legii a Vuko to tylko marionetka w tym całym cyrku

odpowiedz
Pająk - 21.09.2019 / 20:06, *.chello.pl

@kibic: brawo!!!

odpowiedz
McA - 20.09.2019 / 21:40, *.bacloud.info

Vuko a gdzie ten twój bałkański charakter! chyba ze za długo w Kielcach byłes bo styl i poziom zaangażowania jest właśnie taki.
Zaangażowania więcej widuje na boiskach B kalsy, a przecież mamy świetnych piłkarzy tylko coś nie gra. I chyba wszyscy wiemy co ...

odpowiedz
Zły krasnolud - 20.09.2019 / 21:24, *.virginm.net

przełamany, to mozesz być ty, jak sie nie podasz do dymisji.

odpowiedz
Marcinos - 20.09.2019 / 21:10, *.chello.pl

oj ciekawe gdzie trafi nasz były trener jak już w końcu go wywalą...

odpowiedz
... - 20.09.2019 / 23:01, *.vectranet.pl

@Marcinos: znowu zostanie asystentem i będzie zwalniał trenerów

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2019 / 21:06, *.mm.pl

Byle nie na pół...

odpowiedz
Felek - 20.09.2019 / 21:04, *.vectranet.pl

Już piątek a tu brak info o zwolnieniu Vuko... Mioduski jest na urlopie?

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:03, *.virginm.net

"Jak porównam sobie nasze sytuacje z sytuacją Wisły, po której zdobyła bramkę, to nie widzę możliwości, by nie wierzyć, że będzie lepiej." - ten gość mnie już rozpie...a. Zniknij z Ł3!

odpowiedz
Zdzicho - 20.09.2019 / 21:02, *.tpnet.pl

Tez bym chcial prawdziwego trenera ale miodka na takiego nie stac a pinokio wystawia tych co prezes kaze to go bedzie trzymal, bo tani i posluszny tylko ma jedno ale tzn wiecej ale jedno zasadnicze. Nie ma wynikow.

odpowiedz
siux - 20.09.2019 / 20:58, *.unity-media.net

Jak słysze te jego farmazony .Oj Vuko Vuko.Kulenowić był super grajkiem.

odpowiedz
Wilanow - 20.09.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

Szkoda, że Vuko nie trenuje naszych siatkarzy byłyby emocje a tak wszystko wygrywają i wieje nudą :)

odpowiedz
hrabia pruski - 20.09.2019 / 20:20, *.vectranet.pl

trener amator, to i drużyna musi grać amatorski futbol

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:33, *.virginm.net

@hrabia pruski: i wszystko w tym temacie :)

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.09.2019 / 20:13, *.215.37

Debiut z cracoviâ to jeszcze nie czas dka Wszołka?! Kur...!Vuko pakuj manele!nawet wpuscic go na 20 minut w drugiej połowie!problem?!

odpowiedz
Stempe(L) - 20.09.2019 / 19:45, *.orange.pl

"trafił do klubu i na siłę musi się pokazać, choć na to nie zasługuje" A Novikowas to grał bo zaslugiwal ? Czy dla tego że ty co sprowadziles panie trenerze? A kulenowicz grał bo musiał być wypromowany czy był aż tak dobry i miał tak zajebiste statystyki? Panie Vuko gubi się pan już w tych swoich wywiadach.

odpowiedz
MAKEN - 20.09.2019 / 19:28, *.252.7

Przełamać ? Chyba opłatkiem. Wszołek nie jest na teraz. Carlitos był za słaby. No, cóż wychodzi na to, że Vuko jest ,,wspaniały". Szkoda tylko, że rezultatów brak.

odpowiedz
Tylko Legia - 20.09.2019 / 20:13, *.chello.pl

@MAKEN : można też Prince polo

odpowiedz
MAKEN - 20.09.2019 / 20:30, *.252.7

@Tylko Legia: A to już reklama. Produkt lokowany. :) I jak mawiał Czerczesow: - Wsio można tolka astarożna . ;)

odpowiedz
Tommy83 - 20.09.2019 / 19:16, *.chello.pl

Wam znawcom to trzeba mózgi wymienić a nie trenera...

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:28, *.virginm.net

@Tommy83: Obawiam się, ze nie widzisz tego, iż jesteś pierwszy w kolejce najpilniej potrzebujących tej wymiany.

odpowiedz
eLpolo - 21.09.2019 / 21:36, *.192.188

@tomiacab: słuchaj stary wyciągaj kasę z konta ja dokładam drugie tyle co ty i idziemy do prezesa odkupić klub. Ty będziesz zarządzał a mnie wystarczy satysfakcja . Idziemy w poniedziałek czy wydałeś wszystko na czteropaka wczoraj ? Jeśli tak to nie pluj na wszystkich znawco wszech piłki .

odpowiedz
bolo - 20.09.2019 / 19:03, *.net.pl

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.Ten prawie-trener(?) już dawno powinien być na bezrobociu.Chcemy trenera nie frajera.

odpowiedz
jyg - 20.09.2019 / 20:54, *.chello.pl

@bolo: jesteś inwalida umyslowym

odpowiedz
retjeh - 20.09.2019 / 21:29, *.virginm.net

@jyg: zdecydowanie, z was dwóch, to nie on.

odpowiedz
Prezes - 20.09.2019 / 18:57, *.centertel.pl

Serbski celebryta znowu ma parcie na szkło zamiast siedzieć cicho i wziąć się za treningi. W zimę będzie zjazd do domu na rakiję.

odpowiedz
Ortodonta - 20.09.2019 / 18:37, *.com.pl

Nie ma skrzydeł. Nic nie dogrywają a jak dograja coś w końcu to kolejna oferma nie jest w stanie dobrze kopnąć. Niezgoda ukłuł w 2 meczach i koniec. Słabo widzę. W zasadzie tylko Gwilia, Martins i środkowi obrońcy nie zawodza. Reszta piach

odpowiedz
Macko - 20.09.2019 / 18:27, *.inetia.pl

Panowie spokojnie, bedzie dobrze. Któregos dnia Vuko rano wstanie cos mu przeskoczy w głowie i bedzie dobrym trenerem na lata, a wy juz go chcecie zwalniać. Cierpliwości.

odpowiedz
ZIBI - 20.09.2019 / 18:21, *.t-mobile.pl

Sami znawcy szkoły trenerskiej dalej złóżcie papiery na trenera Legii i pokażcie co potraficie

odpowiedz
ruda parówo - 20.09.2019 / 21:25, *.virginm.net

@ZIBI: spier...j

odpowiedz
Brawo Zibi - 21.09.2019 / 13:45, *.chello.pl

@ruda parówo: Bardzo dobrze Zibi napisał

odpowiedz
Wojtas - 20.09.2019 / 18:16, *.play-internet.pl

Miodek miej jaja i zwolnij tego nieudacznika !

odpowiedz
Legion - 20.09.2019 / 18:10, *.bajtnetbusko.pl

Vuković ty dziadu odejdz z honorem tak jak wszyscy mieli cie za goscia tak odejdz jak gosc

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.09.2019 / 17:53, *.chello.pl

No to Vuko podał precyzyjnie datę, od której Legia coś zagra! 24 grudnia! Wigilia! Przełamie się... opłatkiem!

odpowiedz
Kamil - 20.09.2019 / 17:48, *.233.220

Trzeba po prostu zmienić trenera.

odpowiedz
gazza - 20.09.2019 / 17:45, *.inetia.pl

Vuko juz ustawił taktykę na mecz z Cracovią - Zagramy bez napastnika bo wywalczymy zwycięski remis 0:0 !!! yeeeeaaaaa

odpowiedz
Wojtas - 20.09.2019 / 17:43, *.play-internet.pl

Już nie mogę doczekać się dnia kiedy cwaniaczku odejdziesz z mojej Kochanej Legii .Jesteś Pinokio bardzo bardzo słabym trenerkiem-poziom C - klasy

odpowiedz
Alek - 20.09.2019 / 17:21, *.centertel.pl

Gwilia to piłkarz rozgrywający a nie fałszywy skrzydłowy z tych przemyśleń tego stratega nic nie będzie dobrego

odpowiedz
Duff - 20.09.2019 / 16:56, *.plus.pl

Trzeba po prostu zatrudnić trenera... ta drużyna nie miała go już bardzo długo....

odpowiedz
Vuko out! - 20.09.2019 / 16:53, *.centertel.pl

Trzeba to trenera z prawdziwego zdarzenia mającego jaja i pojęcie o trenowaniu a nie prodyste WFiste. Vuko out!

odpowiedz
dino - 20.09.2019 / 16:49, *.bt.net

Cracovia w kazdym meczu tego sezonu strzalala bramke, sa po 3 kolejnych zwyciestwach, moze zwycieski remis 0-0?

odpowiedz
Haha - 20.09.2019 / 17:00, *.vectranet.pl

@dino: sznuję ten punkt :D

odpowiedz
GCW - 20.09.2019 / 16:39, *.chello.pl

vuko-zmień płytę...

odpowiedz
Jarząbek - 20.09.2019 / 16:29, *.t-mobile.pl

"Nie poddawaj się.." to śpiewałem ja

odpowiedz
Legion - 20.09.2019 / 16:22, *.tpnet.pl

Każdego roku Się Przełamać nie Potraficie .

odpowiedz
Vuko WON - 20.09.2019 / 15:45, *.vectranet.pl

Vuko WON !!!

odpowiedz
KibicL - 20.09.2019 / 15:45, *.vectranet.pl

Pod Twoim dowództwem to wy się przełamiecie, tyle tylko, że za trzy miesiące opłatkiem na Boże Narodzenie.

odpowiedz
Przełamany pinokio - 20.09.2019 / 15:41, *.t-mobile.pl

Mistrzostwo w Białymstoku prze..e, LE prze..a, kolejny sezon w d.. a ty chcesz się przełamać ? Wyraźnie widać, że to twój max !!

odpowiedz
jon - 20.09.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

Trenerze,pan to co najwyżej w grudniu się przełamie.Opłatkiem...

odpowiedz
kaz - 20.09.2019 / 15:27, *.tpnet.pl

Vuko już podziękujemy.Miał dość czasu by to poustawiać i nie sprostał zadaniu.Przegrał wszystko,co się dało.Im dłużej loczek zwleka ze zmianą trenera,tym większy będzie bałagan do posprzątania gdy już to zrobi.

odpowiedz
m4 - 20.09.2019 / 15:21, *.51.162

Ja sie dzis zlalamem konkretnie moge ci maila wyslac Vuko jak chcesz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2019 / 15:20, *.orange.pl

Dwie wersje w Krakowie: 0-0 po dramatycznym meczu, albo 0-2 i mecz bez historii. Na dzień dzisiejszy nic innego nie przychodzi do głowy...

odpowiedz
Arek - 20.09.2019 / 17:38, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: 0:2 będzie git. Jestem za.

odpowiedz
#Berek - 20.09.2019 / 14:57, *.plus.pl

Trenerze tak trzymaj jesteś najlepszy w lidze, kiełbasy do góry i ogieńńń!!!!

odpowiedz
Gienek - 20.09.2019 / 14:46, *.netfala.pl

Wolałbym, ze pasiaki mieli więcej do powiedzenia a Legia wygrała faken.

odpowiedz
Rob - 20.09.2019 / 14:32, *.t-mobile.pl

W niedzielę nie widzę punktów zero taktyki skuteczności pomysłu na gre i przywiązanie trenera do pilkarzykow typu Antolic Rocha itp

odpowiedz
L Kibic L - 20.09.2019 / 14:13, *.t-mobile.pl

Vuko, o czym Ty chłopie mówisz? Chyba sam w to nie wierzysz.

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2019 / 14:12, *.centertel.pl

Brawo Vuko. Wyciśnij z tych zawodników 100%

odpowiedz
XXXX - 20.09.2019 / 13:56, *.t-mobile.pl

Czy ktoś z was widział trening taktyczny za czasów Vuko ? Ja widzę dzień dwa wolne po meczu .Rozruch i mecz ! Chyba o czym nie wiem ,ale my chyba gramy w pucharach , bo w lidze nie mamy sił ,albo nasz as to taki niby fachowiec ,co robi dobrą minę do złej gry ! Każdy kto idzie pracować w nowym zawodnie musi mieć praktykę czy też staż a ten co od razu do Legii ! Nie przemawia do mnie jego obecność w szatni za czasów innych trenerów .To jest tak jak na praktykach .Nikt do porządnej roboty Cię nie dopuści !

odpowiedz
Tomek - 20.09.2019 / 14:13, *.113.189

@XXXX: To jest właśnie te słynne zapierd... u Vukovicia. Tak straszył na koniec sezonu a jest jedynie zwykła pacynką na ręku Mioduskiego

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:13, *.virginm.net

@XXXX: nie bądź naiwny. pudel nie zwolni pinokicia, bo ten tańczy pięknie pod jego melodię. Lepszej roboty na stanowisku trenera już w życiu nie odstanie, więc pudel ma pewność, ze trenerek nic "głupiego" (czytaj prawdy) nie powie publicznie. Właśnie po to go sobie zatrudnił. Miodek w chooyu wyniki, byle ponieść jak najniższe koszty do czasu wybudowania akademii i sprzedaży klubu.

odpowiedz
zaba285 - 20.09.2019 / 13:53, *.lukman.pl

czy Gwilia to się nauczy dośrodkowywać? w Płocku w drugiej połowie chyba ani razu mu nie wyszło mimo kilku okazji... tragedia, rozumiem jakby w okręgówce grał. chociaż... w okręgówce chyba też lepiej dośrodkowują

odpowiedz
Jozz-men - 20.09.2019 / 13:48, *.centertel.pl

Franek Smuda go chyba uczył,tego języka fachowego.Jeszcze zapomniał pochwalić Antolica.

odpowiedz
Tomek - 20.09.2019 / 13:45, *.113.189

Cracovia-Legia 3:1

odpowiedz
XXXX - 20.09.2019 / 13:43, *.t-mobile.pl

Wszołek zagra w Grudniu po południu ,ale nie z Vuko ,jestem tego pewien .Niech z niego nie robi gwiazdy ,bo nigdy nią nie był i nie będzie .Inwestor od siedmiu boleści ! Wystarczy ,że Darek nieźle "inwestuje " ! Ale kto bogatemu zabroni !Legia w tej chwili nic sobą nie reprezentuje ,zero radości .Wszyscy widzą , w którą stronę płyniemy a ten nosi "kolorowe okulary ",które za dwie trzy kolejki prezes z hukiem mu je spier.....dzieli z nosa :(

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:20, *.virginm.net

@XXXX: cel pudla to wybudować akademię , powiększyć tym samym wartość klubu i go opchnąć. Dlatego na ten czas zatrudnił piłkarzy i sztab, którzy zarabiają dużo mniej od poprzedników. Oszukał kibiców , ze kasy z LM nie ma, bo trzeba postawić akademię, a ta powstaje w rzeczywistości z dotacji unijnych i częściowo z ministerstwa sportu. Ta inwestycja , która nie pochodzi nawet z jego kieszeni, podniesie wartość klubu dwu lub trzykrotnie w porównaniu do tego ile on za Legię zapłacił.

odpowiedz
jarekk - 20.09.2019 / 13:42, *.metrointernet.pl

Może i skórokopy biegają i się starają. Ale co z tego jak brak rezultatu. Po prostu na treningu dwieście przysiadów i dziesięć okrążeń dookoła stadionu to i pan od wuefu potrafi zaaplikować. Ale potem trzeba trenować grę zespołową, jakieś rozwiązania na boisku. A tego obecny trener nie umie, nie wytrenuje bo nie ma wiedzy.

odpowiedz
Bolo bolkowski - 20.09.2019 / 13:42, *.centertel.pl

Sluchac sie tego nie da. Zarabiacie dwa, trzy razy więcej niz reszta ligi i powinniscie ich tłuc. W takim plocku graja zawodnicy ktorych w Legii nikt by nie chcial. Wszyscy od nas są lepsi ! A gadanie ze trzeba dac czas na dojscie do formy nowym zawodnikom to już jakis bełkot pijacki. Czasu to moglby Janczyk potrzebowac ale nie gosc ktory grał w championship praktycznie od dechy do dechy od kilku lat. Z miejsca zje tych twoich Luqiniasow, nagow bo i tak nie ma z nich pozytku

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2019 / 13:41, *.bredband2.com

"- Wszołek nie jest transferem na już, jeśli chodzi o samą grę. Damy czas Pawłowi, by się w tym klubie odnalazł i wrócił do swojej najlepszej dyspozycji. Teraz na pewno w niej nie jest, skoro kilka miesięcy jest bez klubu i przygotowywał się indywidualnie."

NO. F@CKING. COMMENT.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 20.09.2019 / 14:14, *.chello.pl

@Krzeszczu
Przypuszczam, że gdyby Dominik Furman - jakimś cudem - powrócił do Legii, to również musiałby się odbudowywać. Ot, filozofia trenerska Vuko. Po prostu szkoda słów...
Serdeczności

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2019 / 14:31, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Kolego obawiam sie ze gdyby nawet Pogba albo Harry Kane przyszli do Legii to tez by "potrzebowali" czasu zeby sie zadomowic i zapoznac z klubem. Na dodatek Harry Kane pewnie i tak by nigdy nie zagral bo "nie pracuje w obronie" (duh??? wtf???)
Caly kunszt trenerski naszego amatora.
No ale siatkonoga byla!!!! Wedle polskiej mysli szkoleniowej. Nie potrafia przyjac? to nic! Nie potrafia podac? Nieszkodzi! Nie ma schematow gry? Taktyki? Strategii? Po co! Jest siatkonoga!
:-))
Pozdrawiam kolego.

odpowiedz
AJG - 21.09.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Wszołek nie grał i nie trenował profesjonalnie od prawie pół roku.Czy to dziwne,że Vuko musi dac mu czas na dojście do formy?Byłeś zawodnikiem-czy po półrocznej przerwie w graniu,bez treningu byłbyś takim samym zawodnikiem?Chyba w tym Twoim wpisie wzięła górę niechęć do Vuko a nie sprawiedliwa ocena!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2019 / 19:30, *.bredband2.com

@AJG: Zle mnie zrozumiales. Mnie chodzi bardziej o:
Gruba berta, Edek Kaleka, Obradovic, Wszolek, Maslowski, Qazashvili, Necid, Chupa Chips, Mauricio, Dyego i inni to qrwa nie transfery, nie wzmocnienia, nie pilkarze do gry tylko inwalidzi dla fysioterapeuty. Na odbudowe.
To mnie wqrwia. Polityka transferowa klubu/szopena. Co to qrwa jest?

odpowiedz
Alan - 20.09.2019 / 13:41, *.t-mobile.pl

Mamy wszystkie pozycje mocno obstawione pełna zgoda i dobrze że nawet Pan to widzi że tylko na stanowisku Trenera nie mamy nikogo mocno obstawionego, wkoncu Vuko się tu tylko uczy jak i Prezes mam coraz wieksze wrazenie.

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2019 / 21:06, *.virginm.net

@Alan: W jednej kwestii się mylisz. Ten "prezes" się nie uczy.

odpowiedz
Prostekopniecie - 20.09.2019 / 13:40, *.spcsdns.net

Tu nie ma sie co lamac
Wystarczy sie nauczyc grac w pilke

odpowiedz
XXXX - 20.09.2019 / 13:38, *.t-mobile.pl

Gdybyś nie sprzedał ostatniego napastnika i jeszcze jednego dokupił .Ale nie mieliśmy pięciu powiedzmy ,ostał się jeden nie do końca sprawny , bo drugi nie wiadomo co w Legii robi .Pensje tylko bierze co miesiąc .Te gadanie niby trenera robi się nie śmieszne ,ale przerażające .Odkrył Amerykę ,że każdy mecz można wygrać i każdy przegrać ! Filozofa nam nie trzeba tylko trenera !

odpowiedz
Zgred - 20.09.2019 / 13:35, *.02.net

Czyli Valerian jest teraz ulubieńcem.

odpowiedz
Echhh - 20.09.2019 / 13:34, *.35.90

Wpadnę z opłatkiem to się przełamiemy.

odpowiedz
... - 20.09.2019 / 13:29, *.vectranet.pl

Przełamanie należy zacząć od zatrudnienia prawdziwego trenera !!

odpowiedz
bolo - 20.09.2019 / 19:09, *.net.pl

@...: 100% racji.

odpowiedz