Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: Straciliśmy kuriozalną bramkę

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Probierz (trener Cracovii): Nie tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie. Szczególnie przez pierwszych 30 minut wyglądaliśmy fatalnie, byliśmy bierni a nie agresywni, mieliśmy duże problemy. Później zmieniliśmy ustawienie i dzięki temu przez moment wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej. Co do rzutu karnego, to była trudna sytuacja. Zawodnik dopiero wszedł na boisko, nie był rozgrzany, tego się nie da przewidzieć. Niepotrzebnie to zrobił. W końcówce mogliśmy wyrównać. W drugiej połowie zwracaliśmy sobie uwagę, że powinniśmy być czujni, ale straciliśmy taką bramkę. To było kuriozum, na poziomie trampkarskim. Ale udało nam się wrócić do gry po pięknej akcji i golu Wdowiaka. Potem zabrakło werwy, żeby ten mecz zremisować. Przegraliśmy głównie pierwszą połowę, bo zagraliśmy wolno, bardzo niedokładnie. Wielu zawodników musi sobie zdać sprawę, że jak chcą wejść na wyższy poziom, to muszą się pokazać właśnie w takich meczach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
:D - 23.09.2019 / 12:59, *.axaubezpieczenia.pl

Z waszych komentarzy trzeba zacząć robić screeny i wysyłać na jakieś strony bo to co wy wymyślacie to jest śmiech na sali.

odpowiedz
yot - 23.09.2019 / 08:14, *.plus.pl

Nie ma to jak dać w cymbal probierzowi, ten typ to klasyka polskiej myśli szkoleniowej a Filipiak robi go jeszcze wiceprezesem i jak tu może być dobrze?

odpowiedz
Kibic - 23.09.2019 / 04:03, *.play-internet.pl

Vuko jakie jest DNA legionisty bronić korzystnego rezultatu czy drążyć do strzelenia kolejnej bramki udowodnić przewage nad rywalem

odpowiedz
Tom Asz - 22.09.2019 / 23:47, *.tpnet.pl

Lukinhas zrobił świetny pressing , tak się powinno siedzieć na przeciwniku . Może takiego pójścia na obrońców nie było przez cały mecz , ale i tak było dobrze ( prawie ) . Szkoda straconej bramki , nasi pozwolili im poklepać sobie w polu karnym , tylko Jędza chciał to naprawić , reszta nieprzytomni w tej akcji . Ale to był dobry mecz , szybka poprawa po meczu w Płocku . Nareszcie w górze tabeli , nie jest najgorzej . (L)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.09.2019 / 23:15, *.chello.pl

@MAKEN :
Gdzie ty tam widziałeś silową pilkę, przynajmniej wiecej niż w reszcie ekstraklapy?

odpowiedz
HUgon - 22.09.2019 / 21:55, *.vectranet.pl

Nie powinniscie zremisować tylko przegrać 3-1 za faul na Kante 11 ale LEGII takich fauli się nie daje.Po co ten war.

odpowiedz
Wolfik - 22.09.2019 / 21:10, *.mm.pl

@MAKEN : Większość naszych ligowych drużyn, zwłaszcza tych prowadzonych przez "polską myśl szkoleniową".

odpowiedz
MAKEN - 22.09.2019 / 21:08, *.252.7

Probierz i jego siłowy futbol rodem z czasów CCCP. Caxa to słaba drużyna, co potwierdziły puchary. A trener Craxy? Przeszlość. Kto tak gra w piłkę w XXI wieku?

odpowiedz
Szyszko - 22.09.2019 / 21:00, *.chello.pl

Whisky Michał, tylko whisky...

odpowiedz
Wolfik - 22.09.2019 / 20:56, *.mm.pl

Wyższy poziom przy trenerze Probierzu - chciałbym kiedyś to zobaczyć.

odpowiedz
Zlb82 - 22.09.2019 / 20:41, *.t-mobile.pl

To mi się podoba. Byliśmy słabsi to przegraliśmy. A nie jakieś śmieszne tłumaczenia!!!! LM.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.