Walerian Gwilia najlepszy w Krakowie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek - Wiadomość archiwalna

Najwyższą ocenę za niedzielny mecz w Krakowie przyznaliście Walerianowi Gwilii. Występ Gruzina oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali Artur Jędrzejczyk i Michał Karbownik - po 4,2. Na drugim biegunie znalazł się Dominik Nagy z oceną 2,9.

W sumie oceniało 776 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Gwilia 4,3
Jędrzejczyk 4,2
Karbownik 4,2
Niezgoda 3,8
Andre Martins 3,8
Luquinhas 3,8
Antolić 3,8
Majecki 3,5
Vesović 3,5
Wieteska 3,5
Cafu 3,3
Lewczuk 3,3
Kante 3,0
Nagy 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Trampek - 25.09.2019 / 18:29, *.247.214

@Mateusz z Gór: Kuleszówka wraca wśród ...........

odpowiedz
Trampek - 25.09.2019 / 18:24, *.247.214

@WETERAN: Jeżeli masz takie pojęcie o piłce i piłkarzach to gratuluję !Pewnie miałeś styczność z Kuleszówką ! Innego wytłumaczenia nie ma!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.09.2019 / 17:56, *.inetia.pl

@Trampek:

No właśnie. To nie dziesięciobój, dlatego wymagamy jedynie umiejętności piłkarskich. Możesz sobie wybrać co jest lepsze, albo Karbownik gra trochę tu, trochę tam, albo nie gra wcale. Jak wolisz?

odpowiedz
WETERAN - 25.09.2019 / 16:22, *.chello.pl

@Trampek: Gadasz, jak... trampek. Piłkarz, który umie kopać piłkę, kopie ją tak samo dobrze w pomocy, w obronie, a nawet w ataku. Biegać i tak musi wszędzie. I walczyć.

odpowiedz
Trampek - 25.09.2019 / 15:51, *.247.168

@Kibic Legii od hohohohooo a moze i dluzej....: Gerhard ”Gerd” Müller - jak się podpisujesz , postać ta powinna być ci znana - przypomnę tylko,że - on w większość spotkań czy to w kadrze reprezentacji czy w klubie prze 80% był niewidoczny. Jak ja określam "szwendał" się po boisku. Ale to on Gerhard ”Gerd” Müller wraz z sędzią z Austrii , odebrał nam jedyną jak do tej pory szansę gry o złoty medal mistrzostw świata . To on zdobywał decydujące bramki zarówno dla kadry jak i dla klubu. No niedawna jeszcze był najskuteczniejszym /pod względem ilości zdobycia bramek / piłkarzem Niemiec . Napastnik jest od zdobywania bramek, a pomoc od jego obsłużenia. Co z tego,że mamy 15-tu pomocników, jak z tego jeden góra dwóch jest w stanie podać dość dokładnie piłkę. Celowo piszę dość dokładnie, bo "dokładnie " żaden piłkarz pomocy "na zawołanie" nie potrafi podać piłki . Efekty są takie,że strzelenie więcej niż jednej bramki jest dla LEGII problemem.

odpowiedz
Trampek - 25.09.2019 / 15:16, *.247.168

@Mateusz z Gór: Jeżeli coś /ktoś/ jest do wszystkiego, to jest do niczego.Piłka nożna to nie dziesięciobój , o tym powinien wiedzieć " niby trener z Bałkanów", któremu nie wiadomo co do "głowy" strzeli. Jeszcze trochę, to z bramkarza "zrobi " wysuniętego napastnika i odwrotnie. Co dla mnie zresztą nie by mnie nie ździwiło.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.09.2019 / 10:01, *.com.pl

@Kibic Legii od sredniowiecza:

No pewnie. Bo karny to się sam wywalczył, tak jak zawsze sam się wywalcza i został wykorzystany samoistnie, tak jak zawsze samoistnie nasze gwiazdy te karne trafiają.

U mnie nie dzwoni, a tornister mam porządny. Kredek nie noszę. Tobie z pewnością przydałaby się wizyta w szkole, bo z kulturą jesteś na bakier. Może nie jest jeszcze za późno. Nie wiem, nie znam Cię, ale może warto spróbować jeszcze nad sobą popracować. Pomyśl o tym zanim kolejny raz wypowiesz się jak prostak. Pozdrawiam ozięble.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.09.2019 / 09:54, *.com.pl

@HUgonA ile miał Carlos:

Dobry piłkarz zagra wszędzie. Może po kontuzji Cafu dostanie więcej okazji w pomocy. Trener nie przejdzie na 3-6-1 tylko po to, by Michał zagrał w środku.

odpowiedz
Kibic Legii od sredniowiecza - 25.09.2019 / 09:31, *.bredband2.com

@Mateusz z Gór: niezgoda nic nie wygral. To DRUZYNA wygrala. On conajwyzej strzelil bramke. Z karnego. No mega osiagniecie. Bo z gry nie potrafi tego robic, chyba de beniaminkom.
Wiec przestan pieprzyc glupoty i lepiej zajmij sie lekcjami bo juz dzwonek dzwoni. Uwazaj zeby ci kredki nie wypadly z tornistra profesorze wszystkowiedzacy.

odpowiedz
HUgonA ile miał Carlos - 24.09.2019 / 23:07, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: Nie jest właściwie wprowadzany,jego pozycja to pomoc,Wuko niszczy go jak niszczyli Wesowica

odpowiedz
Szmu(L)ki - 24.09.2019 / 22:46, *.inetia.pl

Antolic za nisko, Jędza też.
Bramka stracona naprawdę po bardzo ładnej akcji, poza tym obrona posadziła pasy grzecznie na pupie w tym meczu.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.09.2019 / 20:18, *.inetia.pl

@Kibic Legii od hohohohooo a moze i dluzej....:

Niezgoda wygrał mecz z Krk, czasem niewiele trzeba, ale ktoś musi i on to zrobił. A Ty co zrobiłeś?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.09.2019 / 20:17, *.inetia.pl

@Jensen:

Wcale nie gra rzadko i dostaje całe mecze. Akurat ten piłkarz jest właściwie wprowadzany do zespołu.

odpowiedz
Sied(L0ce - 24.09.2019 / 19:33, *.com.pl

Nagy to niech nauczy się podawać. Majac w drużynie takiego samoluba sam by mu nie podawał nawet jak by stał przed bramka a musiałbym minąć 5 obroncow

odpowiedz
Dzik - 24.09.2019 / 15:02, *.orange.pl

Po zagraniu wieteski strata idzie kontra i cafu ratuje drużynę przed stratą bramki okupojąc kontuzją .wieteska w każdym meczu ma katastrofalne straty ale w punktacji już nie

odpowiedz
Jensen - 24.09.2019 / 14:10, *.tpnet.pl

Jednego nie rozumiem. Za każdym razem, kiedy wystawiany jest Karbownik dostaje ocenę powyżej 4... Tylko dlaczego tak rzadko gra? Tym bardziej, że teraz kontuzja Cafu więc mógłby zagrać w środku pola

odpowiedz
kkk - 24.09.2019 / 13:44, *.207.181

Niezgoda jest tak zwanym lisem pola karnego on żyje s podań i z tego że gdzieś nogę czy głowę wsadzi i strzeli gola tak jak Nikolic itp piłkarze,tacy piłkarze są czasami niewidoczni przez cały mecz i nie można od niego wymagać żeby sam sobie akcje wypracowywał tak jak to robił czasami Carlitos,to inny typ piłkarza.Wbrew pozorom Legia gra teraz bardzo defensywny football a taka taktyka dla piłkarzy pokroju Niezgody nie jest za dobra,zresztą i tak nie mamy lepszego napastnika na dzień dzisiejszy chyba żeby spróbować kogoś z młodych

odpowiedz
Kibic Legii od hohohohooo a moze i dluzej.... - 24.09.2019 / 11:20, *.bredband2.com

Niezgoda 3,8? Serio? Za co? Ze byl na boisku?
To juz Pan Mietek szatniarz zrobil wiecej pozytywow niz marny Niezgoda. Drugi Kulenovic. Kaleka.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.09.2019 / 10:15, *.chello.pl

@Adson 78: Zgadzam się z oceną jego gry. Ale coś mi mówi, że jemu strzelać kazano i to jak najwięcej. W filozofii Miodka, Legia nie jest klubem który ma być coraz lepszy piłkarsko, jest oknem wystawowym. Chcą za wszelką cenę sprzedać Nagy'ego i parę bramek strzelonych w tym sezonie wydatnie podniosłoby cenę. W meczach z Płockiem i maczetnikami, nachalnie szukał gola. To nie incydent, to norma w jego grze. Moim zdaniem takie ma rozkazy.

odpowiedz
Adson 78 - 24.09.2019 / 09:28, *.edu.pl

D.Nagy ocena za wysoko , samolub i partacz jeden !!!

odpowiedz