Szymon Marciniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Woytek, źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 10. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Legii z Lechią Gdańsk poprowadzi Szymon Marciniak. Arbiter z Płocka w obecnym sezonie sędziował jeden mecz z udziałem stołecznego klubu - 0-0 z Jagiellonią.

Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Radosław Siejka. Sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak. W wozie VAR zasiądą natomiast Tomasz Musiał i Marcin Borkowski.

Obsada sędziowska 10. kolejki:
Korona Kielce - Śląsk Wrocław, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Raków Częstochowa - Wisła Płock, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Górnik Zabrze - Lech Poznań, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Arka Gdynia - Piast Gliwice, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Kraków - Cracovia, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 26.09.2019 / 23:08, *.243.129

Obstawiać u booka, że da przynajmniej jedną czerwoną.

odpowiedz
Yeti - 26.09.2019 / 21:17, *.vectranet.pl

Marciniak to warchoł.

odpowiedz
Jerry - 26.09.2019 / 18:04, *.207.55

Komu, co i ile razy ten mierny kalosz musi robić w tych wszystkich federacjach, źe uznają go i do tego mocno promują jako arbitra międzynarodowego??

odpowiedz
Alan - 26.09.2019 / 16:52, *.t-mobile.pl

Wy tak na serio z tym narzekaniem na sędziów ?

odpowiedz
dino - 26.09.2019 / 17:07, *.108.201

@Alan:
A za co mamy go lubic, za gola, ktorego Hamalainen 3 lata temu z pozycji spalonej Lechowi strzelil? W dzisiejszych czasach z VARem tez by go uznal pewnie, przeciez nie bedzie mu jakis VAR dyktowal jak ma sedziowac.

odpowiedz
jjj - 26.09.2019 / 20:33, *.vectranet.pl

@dino:
boli pyrusie? ma boleć, weż posmaruj mascia

odpowiedz
Kalbar - 26.09.2019 / 16:45, *.chello.pl

Czemu ten Marciniak, sędziuje nam najwięcej meczów? Przecież on się nadaje do programu "Taniec z Gwiazdami", a nie na murawę celebryta jeden.

odpowiedz
Arek - 26.09.2019 / 16:43, *.tpnet.pl

Ten, co wywalił Rochę, a Ukraińca z Jagi nie, a powinien. Banda rudego Stokowca pewnie znowu będzie mogła kosić bezkarnie. Można już teraz zacząć współczuć Luquinhasowi i Martinsowi.

odpowiedz
Afro - 26.09.2019 / 15:05, *.chello.pl

MAAAAARCIIINIAAAAKKKK!!!!

odpowiedz
Jerty - 26.09.2019 / 17:56, *.207.55

@Afro: cooo?

odpowiedz
Yaro - 26.09.2019 / 18:06, *.207.55

@Jerty: Ty .... już wiesz co !!!

odpowiedz
Franco - 26.09.2019 / 14:45, *.plus.pl

Już pograne.

odpowiedz
kowaL - 26.09.2019 / 14:21, *.play-internet.pl

Aaaaaaa lecę do buka!!!!

odpowiedz
word!up - 26.09.2019 / 13:18, *.inetia.pl

Przynajmniej frustraci nie będą gadać że sędzia pomógł Legii.

odpowiedz
Bubu - 26.09.2019 / 13:01, *.vectranet.pl

Haaaa ,tylko on jest ,czy jest ich wiecej ,moze z innych lig byc powinni ,to nieudacznik jest ,

odpowiedz
!!!!! - 26.09.2019 / 12:43, *.tpnet.pl

BEZ JAJ !!!

odpowiedz