fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Huragan Wołomin bez licencji

Redakcja, źródło: siatka.org

Huragan Wołomin nie przystąpi do rozgrywek w sezonie 2019/2020. Zespół nie otrzymał bowiem licencji PZPS. Oznacza to, że w grupie 2 II ligi rywalizować będzie 9 a nie 10 drużyn. W terminach zaplanowanych na mecze z Huraganem Wołomin zespoły będą miały wolne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kibol - 26.10.2019 / 21:57, *.toneticgroup.pl

jak tak dalej pan kacprzak i reszta swity beda rzadzic w klubie to niedlugo wogole huragan zniknie z mapy sportowej polski

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.