Radość Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com

Kante: Jestem zmęczony, ale szczęśliwy

Mishka i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Czuję się dobrze, ale to normalne, kiedy zdobywasz bramkę podczas meczu. Zresztą szczególnie wtedy, kiedy miałeś długą przerwę od ostatniego trafienia do siatki. Jestem zmęczony, ale szczęśliwy. To był trudny mecz, ale takiego właśnie się spodziewaliśmy - mówi po spotkaniu z Puszczą Jose Kante.

- Chcieliśmy po prostu wykorzystać swoje szanse, bo byliśmy pewni, że takie się pojawią. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to z całą pewnością wygrana byłaby nawet bardziej okazała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
jjj - 26.09.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

ogór jakich mało, Manuel Garcia 2

odpowiedz
Mati - 26.09.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

Brawo Jose czekałem aż się przełamiesz mamy teraz tylko dwóch napastników Jarka Niezgodę i ciebie jesteś potrzebny drużynie!

odpowiedz
Janko L - 26.09.2019 / 15:25, *.t-mobile.pl

Czym jesteś zmęczony ???? Puszcza Cię tak wymordowała??

odpowiedz
B72 - 26.09.2019 / 10:25, *.co.uk

Jose ,obyś utrzymał formę. Bardzo ładna akcja, widać zaangazowanie, walkę, pewność siebie. Popraw skuteczność i będzie ok. Wierze, że strzelisz powyżej 10 bramek w lidze i w PP tez kilka wpadnie. Powodzenia!

odpowiedz
Jose Kante - 26.09.2019 / 12:18, *.chello.pl

@B72: dzięki

odpowiedz
B72 - 26.09.2019 / 15:48, *.aitex.cz

@Jose Kante: proszę bardzo

odpowiedz
Jose Kante - 27.09.2019 / 15:41, *.chello.pl

@B72: wpożądku iestes

odpowiedz
Zduneq - 26.09.2019 / 10:03, *.inetia.pl

Nie jestem fanem Kante ale bądźmy uczciwi.Jest zmęczony bo rozegrał mecz a nie grał od dawna więc zupełnie inaczej organizm odpowiada na taki wysiłek niż w przypadku regularnej gry

odpowiedz
Arek - 26.09.2019 / 16:56, *.tpnet.pl

@Zduneq: on całkiem nie dawno kontuzjowany był.

odpowiedz
zduneq - 26.09.2019 / 18:28, *.play-internet.pl

@Arek: wiem że miał kontuzję dlatego mimo iż uważam że jest za słaby na Legię to stanę w jego obronie

odpowiedz
tomiacab - 26.09.2019 / 09:59, *.236.224

Ten gość w Legii to kompletna pomyłka

odpowiedz
Pino(L) - 26.09.2019 / 09:51, *.play-internet.pl

Jeżeli to był trudny mecz i Kante jest zmęczony, choć nie gra regularnie to słabo to wygląda. Latwiszego meczu w tym sezonie nie mieliśmy.
Rywal nic nie pokazał. Nic. Lepiej niech nie udzielają wywiadów bo się kompromitują tylko.

odpowiedz
Yorick - 26.09.2019 / 09:25, *.upcbroadband.cz

Kante fajny gość, ale z taką techniką nadaje się bardziej na walczaka w środku pola w Termalice, niż na napastnika w Legii.

odpowiedz
Pudełko - 26.09.2019 / 14:51, *.cyfrowypolsat.pl

@Yorick: to pokaż ty co potrafisz
Piwo źródełku pić

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.09.2019 / 01:15, *.174.42

Cccoooooooo?? Czym zmęczony?? Powiedzcie że pidruza@ bo w meczu to nie bardzo miałeś się czym spocic

odpowiedz
Balde - 26.09.2019 / 02:01, *.178.78

@majusL@legionista.com:
Może tym,że wywiad był po meczu na grząskiej nawierzchni?

odpowiedz
Egem - 26.09.2019 / 08:32, *.117.46

@majusL@legionista.com: Ty jesteś zmęczony, po napisaniu tego komentarza, bo to Twój szczyt.

odpowiedz
On L - 26.09.2019 / 08:37, *.25.51

@majusL@legionista.com: majus analfabeto o co ci chodzi? Przeczytaj jeszcze raz co napisales i sprobuj jeszcze raz. Albo daj do sprawdzenia pani od polskiego. Kuzwa jednego zdania nie umieja sklecic.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.09.2019 / 10:00, *.174.42

@On L: masz jakiś problem z czytaniem, lamusie?

odpowiedz
Raf - 26.09.2019 / 12:20, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: A czym jest Twoja "pidruza@"? Nie każdy złapie w lot, że chodzi o podróż. Więc nie pompuj się proszę.

odpowiedz