REKLAMA

Legia U12 - Promyk Nowa Sucha

Raffi, źródło: Legionisci.com

Legioniści z zespołu U12 (2008 i mł.) rozegrali awansem mecz ligowy z Promykiem Nowa Sucha. Goście spod Sochaczewa wygrali swoje dwa poprzednie mecze, jednak do spotkania z Legią przystąpili dość widocznie stremowani, co nie pomogło im w stawieniu czoła naszym zawodnikom. Spotkanie obfitowało w efektowne wymiany podań, dryblingi i uderzenia na bramkę. W weekend Legia weźmie udział w turnieju w Słubicach.

Legia U12 - Promyk Nowa Sucha 08

Strzały (celne): Legia 57 (38) - Promyk 4 (2)

Legia: Marcel Grzejda - Maciej Chojnowski, Oliwier Puto, Filip Nieckarz, Szymon Rusin, Raul Bazler, Marcel Kiełbasiński, Norbert Merchel [09], Daniel Foks, Maksymilian Dołowy, Adam Niewiadomski, Daniel Wyrozumski, Piotr Komorowski
Trenerzy: Rafał Klimkowski, Mateusz Majewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.