REKLAMA

Trzy medale na MP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzy medale wywalczyli zapaśnicy Legii Warszawa na Mistrzostwach Polski do lat 23, które odbyły się w Poznaniu. Złoty medal zdobył Rafał Krajewski w kat. wagowej -130kg, który w finale pokonał 3-0 Mateusza Karecińskiego z Olimpijczyka Radom. Brąz w tej samej kategorii wywalczył Karol Turczyński, pokonując w decydującej walce Filipa Nowaczyka z Tęczy Środa Wlkp. Brązowy medal kat. -87kg zdobył ponadto Michał Rus. W klasyfikacji drużynowej, Legia uplasowała się na miejscu trzecim, za Olimpijczykiem Radom i AZS-em AWF.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Fan - 27.09.2019 / 09:42, *.t-mobile.pl

Elegancko! Brawo panowie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.