fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Lechia - 29.09.2019 / 15:08, *.tpnet.pl

Cieniasy

odpowiedz
Adson 78 - 29.09.2019 / 11:28, *.plus.pl

Byłem na meczu i tego kużwa nie dało się oglądać !!! Proponuję obniżyć piłkarzom kontrakty o połowę to po pierwsze , zwolnić trenerzynę pajaca bo piłkarze coraz gorzej grają ( bez celu , bez zaangażowania , bez pomysłu ) to po drugie , wypierdzielić Mioduskiego albo zatrudnić z prawdziwego zdarzenia prezesa to po trzecie , a na koniec po każdym przegranym meczu bez walki i ambicji piłkarze powinni zwrócić hajs kibicom za bilety !!!

odpowiedz
Zlb82 - 28.09.2019 / 22:29, *.t-mobile.pl

Ta przyspyewka NIE PODDAWAJ SIĘ... JEST TRAGICZNA!!!!! WIDAĆ I SŁYCHAĆ ŻE ŚPIEWANE NA SIŁĘ!!! LUDZIE CO Z WAMI???? TAK MAMY LEGIE DOPINGOWAC????

odpowiedz
TAK tak TAK - 28.09.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

Cierzniak
Stolarski --- Lewczuk --- Jędrzejczyk --- Obradović
------Martins --- Gwilia ---
Vesović --- Nagy --- Novikovas
Luquinhas
TAKI SKŁAD NA NASTEPNY MECZ I 3 PUNIE !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.