fot. Woytek / Legionisci.com

Kante: Wynik jest rozczarowujący

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- W lidze zawsze jest na nas więcej presji. Graliśmy u siebie i wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Grało nam się o wiele trudniej niż ostatnio przeciwko Puszczy w Pucharze Polski - powiedział po zakończeniu meczu z Lechią Jose Kante.

- Oczywiście, zawsze jestem zadowolony, kiedy mam okazję do gry. Spotkanie dobrze się dla nas rozpoczęło i byliśmy przekonani, że potoczy się inaczej niż faktycznie się to stało. Jednak kiedy grasz przeciwko jednej z lepszych drużyn w lidze musisz być przygotowany na wszystko. Wynik jest dla mnie rozczarowujący, ale nie jest dla mnie rozczarowująca praca jaką wykonaliśmy jako drużyna.

- Stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia bramki, jednak zabrakło nam spokoju w wykończeniu. Pracujemy jednak nad tym na treningach i nie czujemy się słabi w ataku pozycyjnym. Wierzymy, że w następnym meczu będzie już lepiej.

= Pytanie o zestawienie wyjściowej jedenastki jest zawsze pytaniem do trenera. Mogę powiedzieć, że ja czuję się gotowy do gry - podobnie zresztą jak Jarek Niezgoda. Walczymy o miejsce w pierwszym składzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Bolek z Otwocka - 29.09.2019 / 07:53, *.play-internet.pl

Dno dna

odpowiedz
jarekk - 29.09.2019 / 06:20, *.metrointernet.pl

Mam taki pomysł żeby panowie piłkarze zaczynali mecz od stanu 3 do 0 to będzie im się łatwiej grało. Nie będą mieli ... (cenzura) w spodenkach.

odpowiedz
Yeti - 28.09.2019 / 22:50, *.vectranet.pl

Co mecz to samo pieprzenie. W następnym meczu będzie lepiej... Nadchodzi kolejny mecz i jest to samo. Ręce opadają.

odpowiedz
Marciniak - 28.09.2019 / 21:41, *.chello.pl

Gdyby nie jak zwykle stronniczy Marciniak to byś z czerwoną po tym faulu zszedł z boiska

odpowiedz
Alan - 29.09.2019 / 07:32, *.t-mobile.pl

@Marciniak:
Dokładnie a poczytaj co piszą o sedziach kibice Legii w rubryce sędziego meczu Legii to dopiero kabaret .

odpowiedz
Teo - 28.09.2019 / 21:11, *.play-internet.pl

Czy to prawda że ma przyjść do Legii Omran Haydary z Olimpii Grudziądz ?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.09.2019 / 21:08, *.inetia.pl

Z jakiej pracy jesteś zadowolony i z jakich sytuacji? Serio mówisz o ataku pozycyjnym? Przypadek i stały fragment - takie sytuacje mieliście. I skoro nie czujecie się słabi w ataku pozycyjnym to wcale mnie nie dziwi, że przegrywacie.

odpowiedz
Lukasz323 - 28.09.2019 / 20:54, *.plus.pl

Jose tak szczerze ty tez jestes rozczarowujacy ,byles nim tydzien temu miesiac temu i sezon temu.

odpowiedz
O(L)kusz - 28.09.2019 / 20:52, *.inetia.pl

No to juz masz bo jarek kontuzja...

odpowiedz