Artur Jędrzejczyk - fot. Hagi / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Lechią przyznaliście Arturowi Jędrzejczykowi. Występ kapitana oceniliście na 3,1 w skali 1-6. Minimalnie niżej wypadł strzelec gola Mateusz Wieteska - 3,0. Zdecydowanie najniższe noty uzyskali skrzydłowi Arvydas Novikovas (1,6) i Dominik Nagy (1,7).

W sumie oceniało 813 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Jędrzejczyk 3,1
Wieteska 3,0
Kante 2,7
Lewczuk 2,6
Karbownik 2,6
Gwilia 2,6
Luquinhas 2,6
Majecki 2,5
Stolarski 2,5
Antolić 2,5
Andre Martins 2,4
Niezgoda 2,0
Nagy 1,7
Novikovas 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Pedro 52 - 01.10.2019 / 00:27, *.chello.pl

Do Leśny Dziadek Nie nie lubię lizać d... zarządowi. Ale krytykować to nie znaczy obrażać. Można napisać co nie tak ale obrażać. Pier...ić takich kibiców . Szlak trafia człowieka , dużo gadać i wszystko źle kibice sukcesu , żenada. A może to tak działa jacy"kibice" taka gra ,taki zarząd.

odpowiedz
Piter - 01.10.2019 / 09:23, *.141.220

@Pedro 52: trafić to może Cię szlag. Szlak to jest turystyczny....

odpowiedz
Jan Sobieski - 30.09.2019 / 22:14, *.207.100

Vuko niech jedzie na Bałkany.

odpowiedz
Cesio - 30.09.2019 / 22:10, *.com.pl

Niestety nadal Vuko nie potrafi robić gry z przodu,a i gadanie o dobrej grze obronnej można wsadzić między bajki.Ostatnia rzecz to to,ze niestety pod względem technicznym na tle nieźle nastawionego przeciwnika ,to nasi są drewniakami .Niestety,niestety,niestety.

odpowiedz
Sasza - 30.09.2019 / 18:13, *.chello.pl

Najwyższa nota 3,1. I to ma być najlepsza drużyna tej ligi? To ma być kandydat na mistrza i dominatora tel ligi??? Śmich na sali. Przepłacone odpady piłkarskie nic więcej. Brawo panie Mioduski! Tak trzymać a będziemy oglądać puchary europejskie jak świnia niebo.

odpowiedz
Kibic L - 30.09.2019 / 17:21, *.centertel.pl

Karbownik wyżej od Antolicia ? Bez przesady. Dajecie noty za nazwisko a dla Antol obok Jedzy najlepszy na boisku

odpowiedz
cyniek - 30.09.2019 / 17:27, *.vectranet.pl

@Kibic L: sto procent poparcia dla mnie Antolic najlepszy na boisku

odpowiedz
Pedro 52 - 30.09.2019 / 10:42, *.chello.pl

Jak się czyta te komentarze to ma się ochotę zwymiotować. Wiecznie źle tyko krytykować ubliżać itp. Weźcie sobie kibicujcie jakimś Barcelonkom , Bayernowi premier league itp. To nie futbol manager. Kibice sukcesu. Jak bym był piłkarzem Legii to miał bym w głębokim poważaniu takich kibiców zresztą kibic Legii to w przypadku niektórych zbyt dużo powiedziane . Siedzą przed klawiaturą i piszą te swoje mądrości . Normalnych z góry przepraszam.

odpowiedz
scvv - 30.09.2019 / 14:05, *.centertel.pl

@Pedro 52: mam tak samo ... sami trenerzy i menadżerowie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.09.2019 / 14:14, *.com.pl

@Pedro 52:

No właśnie jest problem, bo Barcelonki też dają ciała.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.09.2019 / 16:22, *.orange.pl

@Pedro 52: A Ty lubisz lizać tyłki zarządowi? Z czego mamy się cieszyć, mam przywyknąć do tej tragedii i udawać idiotę? Co mnie obchodzi Bayern, czy Barcelona??? Co ma wspólnego kibicowanie klubowi, do tego jak to wszystko wygląda?

odpowiedz
Jerry - 30.09.2019 / 09:04, *.netfala.pl

Gwilia za wysoko. Kreator gry, ku..a jego mać !!!

odpowiedz
Typo - 30.09.2019 / 08:52, *.play-internet.pl

Novikovas syndrom porażki

odpowiedz
Km - 30.09.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

Kto im daje tak wysokie oceny?

odpowiedz
Groch - 30.09.2019 / 09:36, *.play-internet.pl

@Km: sami tu wchodzą i sobie zawyzaja cienkie faje

odpowiedz
tomiacab - 30.09.2019 / 09:59, *.144.135

@Groch: Chyba tak, bo ja zadaje sobie to samo pytanie co km

odpowiedz
zenek - 30.09.2019 / 10:32, *.mmc.com

@Km: wchodzą sobie dzbany po kilka razy i głosują

odpowiedz
szczery - 30.09.2019 / 13:50, *.centertel.pl

@Km:

Niezgodzie ci, co tak płakali, by wreszcie pozbyć się Kulenovicia
Novikovasowi ci, co chcieli się pozbyć "Fatalczyka"

Inaczej musieliby się przyznać do błędu...

odpowiedz
Grocg - 30.09.2019 / 19:53, *.play-internet.pl

@szczery: kuchy i novikowas to jest ta sama półka, natomiast kulenovic dwie klasy gorszy od niezgody dobrze że go już nie ma

odpowiedz
Keczup - 30.09.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

@Grocg: Kuchy jest lepszy piłkarsko od Nowika , centry Kucharza były niesamowite . Nowikowas raz ładnie dośrodkował , ale raz czy dwa to za mało . I ten niecelny strzał , aaaj : trenować strzały - cała drużyna prawie ma z tym problem w tym sezonie . Jedynie Majka i Niezgodny prawie nie pudłują ...

odpowiedz
szczery - 01.10.2019 / 07:37, *.centertel.pl

@Grocg:

Ta sama półka powiadasz... Sęk w tym, że Kuchy w co trzecim meczu dorzucał coś do kanadyjskiej - Novikovas w 11 meczach bramka i asysta... Średnia jakby słaba... wiem - to początek jego pobytu u nas i tak dalej... ale to chyba nie argument w przypadku akcji w Płocku...

odpowiedz