Jarosław Niezgoda i Bartosz Rymaniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

50. mecz Niezgody w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Niedzielne przegrane spotkanie z Piastem było jubileuszowym dla Jarosława Niezgody. Tego dnia napastnik zagrał dla Legii po raz 50. 24-latek wszedł na plac gry w 69. minucie i niewiele brakowało, a zakończyłby to spotkanie ze strzelonym golem. Niestety, w samej końcówce jego uderzenie głową zdołał obronić Frantisek Plach.

Nie zmienia to jednak faktu, że Jarosław Niezgoda w tym sezonie ma na koncie sześć trafień i jest najlepszym strzelcem drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Wolfik - 07.10.2019 / 11:54, *.datapacket.com

Po roku przerwy w graniu, Jarek potrzebuje niemal tyle samo czasu, by dojść do formy. Trudno się go czepiać. Ja w każdym razie akurat do niego żadnych pretensji nie mam. Mogę tylko życzyć, by kontuzje omijały go z daleka.

odpowiedz
Król strzelców :D - 07.10.2019 / 10:58, *.vectranet.pl

"ma na koncie sześć trafień i jest najlepszym strzelcem drużyny."

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.